Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Viki - Med Wanat Adam?

Pytanie Nowy wpis

Czy w Viki - Med Wanat Adam są szkolenia zewnętrzne?

VIKI-MED Nowy wpis
@Pytanie

Tak. VIKI-MED od jakiegoś czasu organizuje szkolenia w tematyce diagnostyki obrazowej.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Viki - Med Wanat Adam?

Jak.Now.
@Pytanie

Standardowych pytań rekrutujących było mało, przypominała bardziej miłe spotkanie niż stresującą rozmowę. Rekrutację przeprowadziła bardzo miła pani, atmosfera przyjazna i bardzo bardzo pozytywna. Ogólnie wrażenia bardzo dobre, choć jak widzę są tu osoby z różnymi doświadczeniami. Co dalej - zobaczymy

Łucja
@Jak.Now.

A z ilu etapów składa się rozmowa kwalifikacyjna? I czy również sprawdzana jest znajomość języków obcych?

VIKI-MED Nowy wpis
@Łucja

Rozmowa rekrutacyjna składa się z 2-3 etapów w zależności od stanowiska. Często sprawdzana jest znajomość języków obcych.

Uczestnik

Niedawno byłem na szkoleniu w Bytomiu organizowanym przez tą firmę. Moje wrażenia są pozytywne - prowadzący szkolenie dysponował ogromną wiedzą, którą potrafił przystępnie przekazać, dużo ćwiczeń praktycznych w trakcie szkolenia, osoby towarzyszące na szkoleniu (pracownicy, którzy pomagali od strony organizacyjnej) tworzyli świetną atmosferę. Na pewno jeszcze wrócę jeśli będą inne ciekawe tematy dla fizjo.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Uwaga

Obiecanki które usłyszycie na rozmowie wstępnej nie mają w ogóle pokrycia z rzeczywistością. Pani Prezes całkiem sprytnie się z tego wszystkiego później wykręca - zna triki "negocjacyjne" i tego nie można odmówić. Radzę więc uważać, ewentualnie na dzień dobry dobrze wynegocjować bo potem nie ma szans na realizację ustalonych warunków, mimo pięknych obietnic.

@Uwaga

A nie ma tych warunków wpisanych do umowy? Skoro wcześniej były omawiane na rozmowie? Daj znać jak to wygląda.

@Zuzanna

jaka umowa ? tu jesteś na działalności, więc rzeczywistość nie pokrywa się z jej obietnicami

@Uwaga

Potwierdzam. Każdego tak kręci...

@Apollo_440

@Apollo_440 Nie ma żadnej możliwości, aby pracować na umowę o pracę w Viki - Med? Daj koniecznie znać.

Także były pracownik
@Uwaga

Zgadzam się z przedmówca. Triki negocjacyjne Pani Prezes to majstersztyk, szkoda tylko, że skierowane w pracowników. Ilość osób tam pracujących jak i ilość ogłoszeń o poszukiwanie pracowników potwierdza to. Rotacja jest bardzo duza co świadczy o tym , że rozmowa kwalifikacyjna jest treściwa jednak na tym się kończy.

Już nie pracownik
@Zuzanna

No, niestety nie. tzn. w obietnicach jak najbardziej , w teorii gorzej.

Łucja
@Już nie pracownik

Szczerze mówiąc jestem trochę zaskoczona. Myślałam, że w Viki - Med można liczyć na różne formy współpracy. A jak w firmie przedstawia się system wynagradzania oraz premiowania pracowników? Możesz mi to pokrótce wyjaśnić?

Malwina Wypych

Nie wiem skąd ten hejt i tak negatywne opinie o tej firmie... Praca jak praca, firma jak firma:) Od pewnego czasu współpracuję z Viki-Med, kontakt z Panią Prezes jest rzeczowy i normalny. Na bieżąco uzyskuję pomoc oraz odpowiedzi na wszelkie pytania. Wszystko odbywa się w miłej i sympatycznej atmosferze. Zarobki są ok. Jestem zaskoczona czytając tak negatywne opinie i czuję się jakby była tu mowa o zupełnie innym pracodawcy... Podpisuję się prawdziwym imieniem i nazwiskiem.

Imię i nazwisko
@Malwina Wypych

Malwina może rzeczywiście czytasz o zupełnie innym pracodawcy bo to co piszesz ni w ząb nie przedstawia prawdy. Hejt to przejaw nienawiści i agresji a tego tu nie znajdziesz. Tu znajdziesz tylko opinie byłych i obecnych "pracowników" przedstawiające ich odczucia.

Obiektywnie
@Malwina Wypych

A tak przez przypadek nie jesteś żoną Konrada ? Przedstawiciela aktualnie zatrudnionego w tej "pięknej" Firmie ? To jak masz inaczej pisać ? JM ci płaci za pozytywne opinie ?

M.W.
@Obiektywnie

Współpracuję z tą firmą od kilku dobrych miesięcy i mam prawo do wyrażenia swojej WŁASNEJ opinii. Od maja się ona nie zmieniła - nadal jest pozytywna. Nie wiem kiedy pracowaliście w tej firmie i na jakim stanowisku, ale może od tamtej pory coś się zmieniło? Wasze informacje odnośnie pracy tu mogą być już po prostu nieaktualne :)

VJM
@M.W.

Hmmm bardzo dobra odpowiedź, proponuję Pani duużą podwyżkę , nie wiem jeszcze jaką , ale myślę, że 100 zł brutto Panią zadowoli :) Mówiłam, że ciężka praca od rana do wieczora przyniesie efekty.

Krzysztof B.

Współpracę z firmą oceniam dobrze. Kompetentni i rzeczowi, płatności w terminie. Polecam jako kontrahent.

Robert

Chciałem dowiedzieć się coś więcej o firmie i pracy w niej,ale czytam tylko bolączki jakiegoś apolla,którego ego zostało chyba tam strasznie zszargane! Czy ktoś kompetentny mógłby podzielić się opiniami pracy w tej firmie? Bo jestem zainteresowany...

Gość
@Robert

Robert, to nie pytaj tylko idź na rozmowę, takich jak Ty właśnie szukają!!!! Tylko jak będziesz się zwalniać i bedziesz chciał dodać tu jakąś opinię to najpierw ładnie przeproś Apolla, "którego ego zostało strasznie zszargane" . Przecież nie będziesz się opierał na opiniach ludzi, którzy tu pracowali i chcą innym zaoszczędzić czasu i nerwów. Powodzenia.

@Gość

Nic dodać, nic ująć.

Hanna

Interesuje mnie praca w firmie, może ktoś mi podpowie jakieś info?

@Hanna

Myślę, że należy poczytać opinie ex-pracowników, a nie p.Malwiny, której opinia tutaj odbiega od realiów pracy w tej Firmie. Niestety nie polecam tu pracować nawet największym wrogom. Pani Mawino standard wynagrodzenia w takiej Firmie wynosi ok 10 000 netto. Jeśli faktycznie Pani tyle zarabia w Viki to gratuluję postępu Pani Właścicielce PP. Jeśli zarobki nadal są w wysokości 2000-3000 na własnej działalności to wstyd tam nadal pracować i wysłuchiwać "mądrości" PP/

Zyczliwy
@Hanna

Hanna myślę że jeśli się zdecydujesz, to po pierwszej rozmowie wyrobisz sobie opinie. Wybór oczywiście należy do ciebie ale dokładnie przeanalizuj rozmowy.

Apollo_440

Cześć, znowu widzimy się na wspólnym spotkaniu wszystkich eks-pracowników Viki-med. Pozdrawiamy :-)

Apollo_440

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić swoje myslenie

@Apollo_440

Piszesz, że aby w firmie Viki - Med Wanat Adam działo się lepiej pracodawca powinien zmienić swoje myślenie. Co więc konkretnie proponujesz? Co nie podoba się Tobie w dotychczasowym sposobie myślenia swojego pracodawcy co z chęcią byś zmienił na lepsze?

@Zuzanna

Proponuję zmienić panią(usunięte przez administratora)na osobę inteligentną, z pomysłem na przyszłość, nie zadufaną w sobie. Szanującą pracowników i umiejącą ich wynagrodzić. Jak chcesz wyzysku to załóż firmę(usunięte przez administratora). Wszyscy i tak wiedzą, że ta firma istnieje tylko dzięki SS. (usunięte przez administratora) szanuj ludzi bo za chwilę znowu będziesz szukać ludzi do pracy.

Ja
@Zuzanna

Nad tym chyba sam szef powinien się zastanowić. Przeanalizować dlaczego ma taką rotację pracowników. Zastanowić się czy nie warto szanować drugiego człowieka nawet jak jest tylko pracownikiem. Spojrzeć na siebie jak na człowieka który popełnia błędy, a nie ciągle szukać winnego.

NoDalej
@Apollo_440

No i będzie . tik tak tik tak tik tak.. coraz bliżej święta....coraz bliżej święta.... No, ale przed świętami nikogo tu nie zwalniamy - chyba, że sami odchodzą :)

MaM

Lubię atmosferę w Viki - Med Wanat Adam za: (usunięte przez administratora) Od tej pory panuje harmonia i spokój w firmie.

:D

Taka atmosfera że nawet administrator usunął :D :D

@MaM

Hej, Adam nawet nie wie co to jest GoWork. Kolejny raz się podszywasz pod kogoś innego. Wcześniej pod Zuzannę ? Tak się pani (usunięte przez administratora) nie robi. Proszę już zaprzestać swoich gier i podchodów. Proszę nie drążyć kto, co, jak i kiedy ? Proszę nie obgadywać swoich ex-pracowników, nie dzwonić do nich, nie fałszować rzeczywistości wobec aktualnych pracowników (kto co sprzedał i dzięki komu itp.) - jesteśmy wszyscy na bieżąco i nieprofesjonalnie to wszystko wygląda. Każdy kto panią zostawia ma ku temu wyraźny powód. Nie potrafi Pani kierować ludźmi, jest Pani bardzo kiepskim managerem. Proszę może lepiej zająć się dziećmi i rodziną.

@Apollo_440

Po tej stronie Adam Wanat. Jak już pisałem wcześniej. Zanim coś tu napiszesz podpisz się. Proponuję zakończyć to pisanie.

Infirmator
@MaM

Panie Adamie informuje że ta strona jest po to aby: Administrator 22.02.2018 12:40 Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w viki-med? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat! Ta strona nie jest po to żeby szukać znajomości :)

@MaM

Dobra kończymy, bo zaś PP zacznie wydzwaniać.... :)

NoDalej
@:)

No albo facet od RODO nas zaskarży i pójdą z AW na Policję....heheh...mój mecenas tylko czeka....łatwa kasa do zgarnięcia będzie....

MaM

Po tej stronie Adam Wanat. Zanim coś napiszcie tu, to przynajmniej miejcie cywilną odwagę ujawnić sie i podpisać imieniem i nazwiskiem.

Apollo_440

"Ja wolę dać pracownikowi więcej zarobić niż sobie przyznać premię" - cytat pani Prezes cenniejszy niż Pana Prezesa

@Apollo_440

Jeden z wielu "mądrych" cytatów niestety.

Gdyby nie SS to ta firma by nie istniała

@pracownik

Możesz rozjaśnić, o co chodzi w zdaniu, które użyłeś na temat pracy w Wiki - Med Vanat? Dlaczego uważasz, że gdyby nie SS ta firma by nie działała? Będę wdzięczna jeśli wyjaśnisz i uargumentujesz swoją opinię.

@Zuzanna

Zuzanna napewno tego chcesz?

@Administrator

Tu nie ma atmosfery.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jakiego "szefa" nie chciałbyś mieć nigdy to polecam choć jeden dzień w tej firmie. Przerośnięte Ego "Pani Prezes" i brak jej kompetencji widać już po pierwszym "szkoleniu". Do tego brak szacunku do pracowników i głodowe zarobki. Tak na kasie w Biedronce zarobicie więcej i tam będą was szanować.

@pracownik

Dokładnie tak

A

Nie polecam! Najlepiej omijać szerokim łukiem. (usunięte przez administratora), zarobki głodowe,wtrącanie się (usunięte przez administratora)do życia prywatnego,brak urlopów, brak rozwoju,(usunięte przez administratora), zero szacunku, praca w ciągłych nerwach, zero szkoleń, zmuszenie do założenia własnej działalności, stażyści mają (usunięte przez administratora) pracę z brakiem perspektywy późniejszego zatrudnienia, codzienne pranie mózgu. Można książkę napisać o braku kompetencji Pani Prezes oraz o licznych, niezwykłych historiach dziejących się w Viki-Medzie. Zgadzam się z opinią, że można się w tej firmie nabawić nerwicy i stracić zdrowie psychiczne.

@A

Zgadzam się w 100%

Mała Mi

Nerwica gwarantowana. Brak jakichkolwiek zasad, procedur itp o wszystko musisz pytać Szanowna Panią zero możliwości rozwoju i samodzielności w pracy. Zero szacunku do drugiego człowieka. Praca na własnej działalności że względu na to iż pracodawca zakłada że każdy kto tu przychodzi chce ją oszukać i naciągnąc a kwestia finansowa to śmiech na sali. Nie polecam, po tygodniu pracy szukałam czegoś innego, stracony czas i energia.

Ludzie... chcecie zachować odrobinę zdrowia psychicznego? To szukajcie dalej, bo ani nie zarobisz, ani się nie rozwiniesz, ani satysfakcji z pracy mieć nie będziesz. Informacja dla wszystkich stażystów: będą Wam wciskać tę firmę ile się da, ale ze szczerego serduszka radzę - darujcie sobie, bo nawet jeśli jakimś cudem podpasujecie Szanownej Pani, to sami będziecie modlić się o ostatni dzień pracy w tym miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o Viki - Med Wanat Adam - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Viki - Med Wanat Adam
3.1/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Topolowa 7 lok. 1