Viki - Med Wanat Adam

Katowice

Opinie o Viki - Med Wanat Adam

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w viki-med? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

ToJa

Hej, proszę przestać wypisywać takie rzeczy. Chcesz się przekonać jak jest aplikuj, a jak nie chcesz tu pracować to szukaj gdzie indziej. Jak kasy za mało to polecam Biedronkę - teraz płacą tam 2200 netto, jest grafik na cały miesiąc, praca w soboty, niedzielę i święta. Twój wybór.

AnnoDomino2017

mi wystarczyły 2 dni żeby otworzyć oczy; dziękuję;

Profeska

Super !!! Polecam :):):)

AW

Zgadzam się.

JJ

Firma KOGUT - nie polecam.

Zostaw opinię o Viki - Med Wanat Adam - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Viki - Med Wanat Adam