Viki - Med Wanat Adam

Katowice

Viki - Med Wanat Adam

Opinie o Viki - Med Wanat Adam

Apollo_440

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić swoje myslenie

A

Nie polecam! Najlepiej omijać szerokim łukiem. Mobbing, zarobki głodowe,wtrącanie się Pani Prezes do życia prywatnego,brak urlopów, brak rozwoju, brak umowy, zero szacunku, praca w ciągłych nerwach, zero szkoleń, zmuszenie do założenia własnej działalności, stażyści mają niewolniczą pracę z brakiem perspektywy późniejszego zatrudnienia, codzienne pranie mózgu. Można książkę napisać o braku kompetencji Pani Prezes oraz o licznych, niezwykłych historiach dziejących się w Viki-Medzie. Zgadzam się z opinią, że można się w tej firmie nabawić nerwicy i stracić zdrowie psychiczne.

@A 10.10.2018 22:15

Zgadzam się w 100%

Jeśli chcesz dowiedzieć się jakiego "szefa" nie chciałbyś mieć nigdy to polecam choć jeden dzień w tej firmie. Przerośnięte Ego "Pani Prezes" i brak jej kompetencji widać już po pierwszym "szkoleniu". Do tego brak szacunku do pracowników i głodowe zarobki. Tak na kasie w Biedronce zarobicie więcej i tam będą was szanować.

@pracownik 10.10.2018 22:03

Dokładnie tak

Mała Mi
Zweryfikowany użytkownik

Nerwica gwarantowana. Brak jakichkolwiek zasad, procedur itp o wszystko musisz pytać Szanowna Panią zero możliwości rozwoju i samodzielności w pracy. Zero szacunku do drugiego człowieka. Praca na własnej działalności że względu na to iż pracodawca zakłada że każdy kto tu przychodzi chce ją oszukać i naciągnąc a kwestia finansowa to śmiech na sali. Nie polecam, po tygodniu pracy szukałam czegoś innego, stracony czas i energia.

Ludzie... chcecie zachować odrobinę zdrowia psychicznego? To szukajcie dalej, bo ani nie zarobisz, ani się nie rozwiniesz, ani satysfakcji z pracy mieć nie będziesz. Informacja dla wszystkich stażystów: będą Wam wciskać tę firmę ile się da, ale ze szczerego serduszka radzę - darujcie sobie, bo nawet jeśli jakimś cudem podpasujecie Szanownej Pani, to sami będziecie modlić się o ostatni dzień pracy w tym miejscu.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w viki-med? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

ToJa

Hej, proszę przestać wypisywać takie rzeczy. Chcesz się przekonać jak jest aplikuj, a jak nie chcesz tu pracować to szukaj gdzie indziej. Jak kasy za mało to polecam Biedronkę - teraz płacą tam 2200 netto, jest grafik na cały miesiąc, praca w soboty, niedzielę i święta. Twój wybór.

AnnoDomino2017

mi wystarczyły 2 dni żeby otworzyć oczy; dziękuję;

Profeska

Super !!! Polecam :):):)

AW

Zgadzam się.

JJ

Firma KOGUT - nie polecam.

Zostaw opinię o Viki - Med Wanat Adam - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Viki - Med Wanat Adam