Pola-Gis Paulina Gaik

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Pola-Gis Paulina Gaik

Łukasz Nowy wpis

Polecam usługi POLA - GiS, a w szczególności profesjonalne podejście. Świetna komunikacja, profesjonalne doradztwo, miła obsługa. Czas realizacji zgodnie z umówionym terminem. Wybraliśmy okna na profilach Salamander, kolor oregon, są przepiękne.

Luk 123 Nowy wpis

Super firma, fachowe doradztwo. Wybraliśmy okna Intertec 85 MD z montażem ciepłym. Wszystko zgodnie z umową i ustaleniami , bez niespodzianek. Polecam

Tomi Nowy wpis

Gorąco polecam firmę POLA-GiS, wszystko zgodnie z ustaleniami. Produkt oraz montaż pierwsza klasa

KasiaiMaciek Nowy wpis

Bardzo rzetelna firma, fachowe doradztwo, fachowy i sprawy montaż, gorąco polecamy

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Pola-Gis Paulina Gaik? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Opiekunka do dzieci - MIKOŁÓW? Podziel się swoimi doświadczeniami.

MICHAŁ

Konkurencjo "droga" dalsze pisanie bzdurynych opinii teraz pod pseudonimem rzekomego pracownika spowoduje kroki prawne z naszej strony

zadowolony klient

Jestem świeżo po montażu okien wykonanym przez firmę POLA GiS. Od pierwszego spotkania, bardzo merytoryczna i fachowna rozmowa. Okna Bluevolution + ciepły montaż z uszczlekami Illbruck Ilmod TP 650, świetni montażyści. Gorąco polecam

smiechu warte

masakra okna nie te co byly zamowione rozmiary inne niż na umowie i inne niz przywiezione do montazu a montaż to dopiero kpina i porazka a oni powiedza ze sie nie znacie tak ma byc

Mik

Mam okna termoprofilu z wodzislawia slaskiego juz ponad 1,5 roku - na ten moment czekam już prawie rok na usuniecie usterek okna HST na które wydałem kilkanaście tysięcy złotych - okno już w momencie montażu było z usterkami ... termoprofil ma chyba problem z kontrolą jakości swoich produktów skoro wychodzą już z fabryki z usterkami. Denerwujace jest to, że jak uregulowałem płatnośc po 2 dniach od otrzymania faktury to mnie potraktowano jak intruza, a na usuniecie usterki czekam już prawie rok i nie moge sie doprosic. NIE POLECAM

POLA-GiS

Dzień dobry, kliencie "zawiedziony" bardzo prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia sytuacji, jesteśmy do Państwa dyspozycji

@smiechu warte

Dzień dobry, zapraszamy do kontaktu w celu wyjaśnienia sytuacji

Pablo

Niestety wszystkie negatywne opinie dotyczące (usunięte przez administratora) i firmy "Pola-Gis" są jak najbardziej prawdziwe i w pełni słuszne. Podczas budowy domu, gdzie wszystkich ekip przewinęło się kilkanaście, to właśnie firma Pola Gis odbierała całą radość budowania domu. Przestrzegam wszystkich inwestorów przed postacią pana Michała Suleja, to człowiek bez honoru, klasy i kasy. Wszelkie gwarancje, czy zgłoszenia reklamacyjne są absolutnie nie do wyegzekwowania. (usunięte przez administratora)

@Pablo

Dzień dobry, "Pablo" prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia Pana sytuacji

xxannahxx

Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi. Świetny kontakt z firmą, terminowo oraz solidnie :) Polecam

@xxannahxx

zadowolony klient

My jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z firmą POLA-GiS oraz Panem Suleją. Rzetelna firma, rzetelni ludzie. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Fachowe doradztwo. Bardzo dobre okna Salamander Bluevolution, świetny montaż

@zadowolony klient

KasiaiMaciek

Super firma, fajni ludzie, do zobaczenia na parapetówce :)

@KasiaiMaciek

Dziękujemy za miłe słowa, polecamy się na przyszłość, do zobaczenia :)

Andrew

Dzień dobry, wszystkie realiowane zgodnie z umową i ustaleniami. Okna zamontowane ponad 3 lata temu. Nie sposób obejrzeć czy zauważyć wszystko przy odbiorze okien. Po wprowadzeniu do domu zgłosiliśmy regulację czy drobne zarysowania szyb, wszystko wymienione i naprawione bez dyskusji, pomimo tego, że byliśmy świadomi, że uszkodzenia mogły powstać na etapie późniejszych prac już po montażu okien. Wybraliśmy okna Salamander Bluevolution, systemy przesuwne HS, jesteśmy bardzo zadowoleni, polecam

@Andrew

Pietrek

Podzielam pozytywne opinie o firmie Pola gis. Duże zaangażowanie w współprace (nie byliśmy łatwymi klientami), przejrzysta oferta bez ukrytych dopłat, wszystko jasno opisane i wytłumaczone. Okna Salamander 82 + HS aluminiowe Ultraglide, exktra dopasowane, do tego żaluzje fasadowe, sporo pieniędzy, ale było warto , dziękujemy za dobrą robotę

@Pietrek

kami

Mam tylko i wyłącznie pozytywne odczucia z współpracy z firmą Pola Gis. Profesjonalne podejście do klienta i problemów. Wszystkie kwestie rozwiązane pozytywnie. Nie mają wpływu na pewne zdarzenia, ale nie chowają głowy w piasek, tylko sumiennie rozwiązaują problem i jeszcze dają rabat, a problem nie z ich winy, dziękuje

@kami

Ruda

Krótko i treściwie, mój dom był jedenastym (tak 11 na 13!) z kolei, zamontowanym przez firmę POLA GiS na połączeniu dwóch działek, od sąsiada do siąsiada, wszystko z polecenia, nie potrzeba więcej komentarza, dziękuje, polecam

@Ruda

MikiKatowice

Z mojej strony mogę powiedzieć dużo ciepłych słów o firmie Pola Gis. Termin, jakość usługi, profesjonalizm na najwyższym poziomie. Trafiłem do nich z polecenia i polecam dalej

@MikiKatowice

Zostaw merytoryczną opinię o Pola-Gis Paulina Gaik - Katowice

• Jak się pracuje w Pola-Gis Paulina Gaik?

Zobacz opinie na temat firmy Pola-Gis Paulina Gaik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pola-Gis Paulina Gaik?

Pola-Gis Paulina Gaik