Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Plastimet Sp. z o.o. w Ełk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Plastimet Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Plastimet Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Plastimet Sp. z o.o. w Ełk

Jest masakra, a po podwyżkach jest wręcz tragedia. Robią z ludzi (usunięte przez administratora) Wypowiedzenie już zostało dostarczone. Niedługo sami prezesi będą pracować.

@Stary Subiekt

Niestety tu masz 100%racje. Czym wyżej tym wyżej nos

Iga

Ktoś tak narzekał niżej na stawki, ale na dobrą sprawę, to nie ma gdzie tego sprawdzić, jak próbuję wejść na stronę, to nie ma żadnych ogłoszeń z widełkami. Te tutaj się nawet nie wyświetlają na stanowisko, ktore mnie interesuje, specjalista ds. badań i rozwoju. Chociaż średnia krajowa będzie tak ogółem?

Biurwa
@Iga

A co tu sprawdzać? Dostaniesz najniższą krajową i resztę w kopercie. Pod warunkiem jak zasłużysz.????

Adrian Nowy wpis
@Biurwa

W kopercie to premia? I czy są tu jakieś stanowiska do osadzenia, gdzie podstawa jest wyższa? O kopercie milczą na swej stronie, bo jest tam zdawkowe - umowa o pracę + system premiowy.

Nick Nowy wpis
@Iga

Najniższa i nie licz na więcej. Widzę, cenzura czuwa...

Jak długo trwa proces awansu w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Plastimet Sp. z o.o.?

Ehh, czyli z tego co piszesz wynika, że atmosfera w firmie leży.. a dawno tu pracowałeś, bo może się coś pozmieniało, czy raczej nie ma na co liczyć. No i zarobki jak oceniasz, pod tym względem może było ok?

Przepracowałem tam sporo lat. Mam tam kilku znajomych od których wiem, że jest źle. Słabe pieniądze, toksyczna atmosfera, toksyczni przełożeni. To nie jest ta sama firma sprzed kilku lat i już nigdy nie będzie.

Nowy wpis

Nie ma czegoś takiego jak awans

Obiektywny
@Michał

A myślisz, że jak pójdziesz do innej firmy w Ełku lub okolicy to będzie inaczej? Myślisz że będą ci tak super płacić? Wszędzie teraz jest tak samo. A tych co złożyli wypowiedzenie jakoś nikt nie żałuje, przeszło bez większego echa - firma i tak istnieć bedzie - bez tych wielkich "fachowców " z nosem w górze i mniemaniem o sobie

Stary Subiekt
@Obiektywny

Tak. Firma istnieć będzie, ale co z jakością, która już jest jaka jest. Duża rotacja w kadrach żadnej firmie jeszcze nie wyszła na dobre. Nos to raczej zadziera kadra zarządzająca traktując swoich "starych pracowników" jak powietrze.

@Obiektywny

Nie wiem czy będzie lepiej czy gorzej ale wiem jedno. Nikt mi nie będzie pluł w twarz i mówił, że deszcz pada. Co do zwolnień. Jeżeli uważasz, że odchodzą tylko ludzie, którzy się nie nadają to jesteś w błędzie. Odchodzą starzy pracownicy co na tym zęby zjedli. No ale cóż jak się nie chcą podzielić zyskiem i wszystko tylko do kieszeni chowają no to jest tak jak jest a będzie coraz gorzej.

Nowy wpis
@Stary Subiekt

Niestety tu masz 100%racje. Czym wyżej tym wyżej nos

nick

W zakładzie zwykły nepotyzm i kolesiostwo, a w szczególności na dziale alu. Mistrz obsadził stanowiska rodzinką którzy nic nie robi a on udaje że nic nie widzi. Technolog Alu zwykły (usunięte przez administratora) bez szacunku. Nie polecam

Firma Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Plastimet Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik Pionu Produkcji. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jest jeszcze to stanowisko specjalista ds. badań i rozwoju wolne? Jak wchodze w ogłoszenia to mi tylko pokazuje, że już niedostępne. I w ogóle praca jest bezpośrednio przez firmę teraz? Czy przez Urząd dla Bezrobotnych? Bo tam się ogłaszali, innych ja osobiście nie widziałem ofert.

anorektyczka

Czy ktoś jeszcze jej w coś tam wierzy?

Szfagier

Raczej nie o obietnice tu chodzi tylko o te różne historie i opowieści o sobie w które już chyba nikt nie wierzy

Jak jest z pakietem medycznym w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Plastimet Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

@Bandyta

Super firma. Najlepszy majster na zkaldzie Robert z nowej linii pvc jest bardzo sympatyczny, wyrozumiały, potrafi organizować ludzi i pracę przy czym osiąga najlepsze wyniki.

@@Bandyta

Jak kierownik taki zorganizowany to tylko pozazdrościć. Potrafi zmotywować ludzi? W jaki sposób? Są jakieś nagrody jak wyniki są wysokie?

Karol

Oj, to naprawdę nieciekawie ... Pracujesz tutaj nadal czy zdecydowałeś się odejść? A nie ma żadnych szans na podwyżkę przy dłuższej współpracy? Może jest chociaż premia skoro oferują tylko najniższą?

Jebacz

Odradzam nawet najgorszemu wrogowi orki w tym niby zakładzie zero szacunku dla człowieka Pijaki po koleżeńsku nic nie robią a ty napierniczasz za nich za najniższą krajową nawet jeszcze mniej bo mandaty za wszystko są wystawiane. Pijak Grzesiek ze szklenia wiecznie najebany wali piwskiem na kilometr ale i tak to ten co pracuje ma gorzej niż on

Witold
@Jebacz

Nie mów że kierownik dopuszcza do pracy osoby pod wpływem alkoholu. Przecież o wypadek wtedy nietrudno. Nikt nie sprawdza w jakim stanie są pracownicy? Czy jest na to ciche przyzwolenie?

@Witold

tez mi sie tak zdawało ze to nie dopuszczalne ale mistrz zmiany chodzi i rozmawia z danymi osobami i czuje to co inni czują ale przymyka oko "po kolezensku". dana osoba stoi bo nie ma sił pracowac a ty robisz za dwóch bo koledze mistrz zmiany nie zwróci uwagi, non stop jest rotacja pracowników ciekawe dlaczego ? ja sie przekonałem o tym na własnej skórze.

Witold
@Jebacz

To słaba sytuacja. A o jakich mandatach pisałeś za które obcinają wypłatę? Pracujesz jako kierowca czy to jakieś wewnętrzne kary w robocie?

Była pr

Nie polecam nikomu. No chyba, że lubisz pracować społecznie. Brak perspektyw na to aby coś się zmieniło.

Misia92

Witam chciałam się zapytać jakie jest wynagrodzenie za pracę na czyste zarobki po odliczeniu składek

Alicja
@Była pr

Podasz więcej szczegółów, czemu nie polecasz? Mnie ten komentarz nic nie mówi... Co byś chciała, żeby się zmieniło? Chodzi o pensje? Bo niżej jednak sporo osób na to narzekało. Może trzeba po prostu pogadać z szefem grupowo, jeśli pracownicy siedzą cicho i nie mówią, co im nie pasuje, to lepiej nie będzie.

Kostucha
@Była pr

Dokładnie - a poza tym - płacić ludziom 3000zł. BRUTTO przy tym co obecnie się dzieje z cenami to wstyd

@Kostucha

Na wszystkich stanowiskach jest taka pensja? Czy można liczyć na podwyżki, premie ? Występują nadgodziny lub praca w weekendy, aby sobie dorobić? Czy możesz coś więcej powiedzieć o pracy w tym miejscu ? Czy jest możliwość wykupienia opieki medycznej ? Nie widzialam tego w ogłoszeniu na Technologa .

@Misia92

2600 zł na ręke minus mandaty a walą ich sporo wiec nawet najnizszej krajowej nie masz

Kamila

Ktoś tu pisał o najniższej krajowej, a jak sytuacja wygląda dla działu sprzedaży? Wg ogłoszenia na stronie szukają kogoś kto zna dobrze język litewski, więc taka stawka byłaby według mnie za niska. Czy jest opcja pracy zdalnej albo hybrydowej?

Menty

Najniższa krajowa Słaba premia Brak szacunku do ludzi Toksyczne towarzystwo, które obgaduje się wzajemnie Nie polecam tej pracy

Gabriela
@Menty

Słaba premia czyli ile ona dokładnie wynosi? To jest około 200/300 zł czy ile?

To prawda co ludzie tu piszą -pierwszy miesiąc bez premii -mandaty za byle co byle by pracownikowi zapłacić mniej -brak szacunku dla pracowników -brak sprzetu do pracy(obiecuja, że na drugi dzień dostaniesz ciuchy robocze a okazuje sie później, że sam musisz sobie kupić) - słaba atmosfera

Łucja
@Michał

A kolejne miesiące dają już tą premie? Czy też obcinają tymi mandatami? I czy za te ciuchy zwracają pieniądze? Mąż chciał się tam przyjąć ale chyba musi przemyśleć

benkart kierownika

Nie polecam tej firmy. Pracujesz po 2,3 dni w tygodniu bo pracy nie ma. Tragedia atmosfera jeden plotkuje na drugiego a później razem siedzą na stołówce. To prawda co ktos tu wczesniej pisał bo jak jesteś lizodupem to Cię nie zwolnią i trzymaja takich co są pod wpływem alkoholu do niczego nie zdatnych a biorą za nich jakieś dotację bo maja grupy inwalidzkie. Zarobisz max 2400 netto i to nie bo piszą Tobie bezplatny urlop bo nie ma pracy. Atmosfera fatalna. Nie polecam, strata czasu i nerwów.

Pracownica

tragedia. Nie dość że każą (usunięte przez administratora) na kilku stanowiskach na razi jeszcze za mniejsze pieniądze niż ma osoba która stoi na jednym stanowisku. Zachowujesz to podpieraj się nosem a pracuj i jeszcze brygadzista powie ci że za wolno pracujesz. Pójdziesz na zwolnienie to potem tak się mści na Tobie. Taka dyskryminacja kobiet przez brygadzistke że poprosisz o pomoc z chłopaków to potrafi przyjść i powiedzieć "że się cieszysz że masz branie! ???????? " lub że kierownik dzwonił "żeby nie bydlowac !" ???????????? gdzie tylko człowiek o pomoc poprosił. Tylko patrzą żeby z premi uciąć mandaty za byle co . Świadectwo pracy wpiszą ci zwolnienie na którym nie byłaś nawet tego dnia u lekarza nie byłam. Nie nie nie omijajcie szerokim łukiem

Dżon
@Pracownica

Matko jedyna. Dziewczyno zainwestuj w słownik, bo jest tragedia. Ciężko się to czyta. Napisane bez ładu i składu. Rozumiem twoją frustrację i żal ale napisz to w poprawnej formie gramatycznej.

Lemur Rollo

Dowcip polega na tym że nikt nie wie dokładnie ile się zarabia. Pracodawca robi co chce w majestacie prawa...do czasu. Najniższa krajowa na papierze a jak pracownik wchodzi po palcu to może pod stołem mu skapnie. Taki jest smutny real tego kraju gdzie począwszy od korupcjogennemu systemu podatkowego po najniższy szczebel każdy kombinuje. Zaokrąglanie na groszach w każdym miejscu usługowo podatkowym też daje { komuś } wymierne efekty.

Barbara
@Lemur Rollo

żeby tak było to pracownik musi sie zgadzac na zła umowe i tak podział, no nie ?

Lemur Rollo

Obecnie najlepszym stanowiskiem w każdej rozwijającej się firmie pod obecnymi rządami jest stanowisko przyzakładowe ksiądz-ginekolog.

kroton

Chciałbym się dowiedzieć czy premia jest : premia motywacyjna , premia uznaniowa , premia jakościowa .

Bogusz
@kroton

Po prostu dodatek do wypłaty. Ani premii motywacyjnej, ani premii jakościowej nie ma w tej firmie. Kładą naciski, aby zwiększyć wydajność ale nic w zamian nie oferują (czy to nowe maszyny czy większej wypłaty). Byle by samemu się nachapać a dla pracownika nic. Jeszcze najlepiej jak pracownik premie straci a o to w cale nie jest trudno.

krzysztof
@kroton

Premia w wysokości 5 zł lub 6 zł do przepracowanej godziny, jest przyznawana na początku miesiąca z góry i wystarczy na bieżąco wykonywać swoje obowiązki aby ją w pełni otrzymać , dodatkowo są nagrody dla najlepszych pracowników, całość wynagrodzenia wypłacana jest w oparciu o umowę o pracę.

Misia
@kroton

Dostaniesz premie ale jak pójdziesz na chorobowe to ci ja zabiorą i tyle nacieszysz się nią

Dorota
@Misia

Ale jest jakaś określona ilość dni po których tracisz premie? Czy wystarczy że cię nie ma 1 dzien?

@Dorota

Jeden dzień i tracisz. Dodatkowo brak podwyżek mimo, że zamówień było od groma. No ale przecież firma biedna, a roczne dochody na czysto są nie małe. Jak ktoś chce to znajdzie ;)

Barbara
@Rona

czy jak jestes na l4 ( no wiadomo ze nie ze swojej winy) to tez tracisz ta premie ?

@Barbara

Tracisz bez wyjątku, źle się czujesz bierz urlop inaczej po twojej premii

@Barbara

Chyba, że coś się zmieniło ale nie sądzę.

Szukam pracy w mieście Niedźwiedzkie. Zainteresowała mnie oferta firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Plastimet Sp. z o.o.. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 3600 PLN?

Bgr

3600 na produkcji nie ma szans. Raczej 2200.

Janusz
@Bgr

2200? To faktycznie słabo. A czy jest to kwota na zleceniu czy o pracę?

Elżbieta
@Bgr

Ale netto tak? To taka najniższa krajowa by była wtedy ... a na jakieś premie można liczyć czy nie bardzo ?

Misia

Panie zapomnij o takiej wypłacie... wolne jak potrzeba tez nie dają jak chory człowiek jest I pójdzie na l4 to kase ucinają

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Plastimet Sp. z o.o. - Ełk

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Plastimet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Plastimet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Plastimet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Plastimet Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Suwalska 82
    19-300 Ełk

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Plastimet Sp. z o.o.