Homesay M.Stopczyński G.Stopczyńska sp.j.

Aleksandrów Łódzki

Homesay M.Stopczyński G.Stopczyńska sp.j.
3 8

Opinie o Homesay M.Stopczyński G.Stopczyńska sp.j.

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 11-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat świeżej sytuacji w firmie Homesay M.Stopczyński G.Stopczyńska sp.j.?

niezadowolona

Towar tani ale slabej jakosci. Obserwuja cie jakbys miala cos ukrasc. A kupujac stanik smieja ci sie w twarz jakby niewiadomo co kupywala szczegolnie nowa przykosci chyba ma na imie martyna

Niezadowolona

Nie polecam zakupów w sieci sklepów Homesay. Niemiła obsługa, towar niskiej, jakości brak możliwości zwrotu towaru niepełnowartosciowego. Odradzam

Zadowolona
@Niezadowolona 11.09.2017 17:58

Nie wiem skąd taka opinia, chyba Pani jest z jakiejś konkurencji. Kupuję w HomeSay w Konstantynowie i mam całkiem odmienną opinię. Panie sprzedające są bardzo miłe i pomocne, towar jest świetny za niską cenę. Ostatnio kupiłam super garnek na indukcję za 30 zł. Bardzo lubię ten sklep, towaru niepełnowartościowego jakoś w nim nie widziałam.

Zostaw opinię o Homesay M.Stopczyński G.Stopczyńska sp.j. - Aleksandrów Łódzki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Homesay M.Stopczyński G.Stopczyńska sp.j.