Homesay M.Stopczyński G.Stopczyńska sp.j.

Adres: Lutomierska 33, 95-050 Aleksandrów Łódzki

NIP: 7312034662 KRS: 0000383047

Homesay M.Stopczyński G.Stopczyńska sp.j.

Opinie o Homesay M.Stopczyński G.Stopczyńska sp.j.

brak możliwości wymiany towaru -paranoja

MaJa

Mozna znalezc bardzo ladne i ciekawe przedmioty w dobrej cenie.Asortyment bardzo bogaty zwlaszcza w sezonach swiatecznych.

nowa22

Nie polecam robienia zakupów w tym sklepie, towar chiński, śmierdzący, brudny ,często wadliwy, którego później nie można zwrócić bo zwrotów nie mają jedyne co można to wymienić na coś innego.Obsługa arogancka .

Arek251

Nie polecam sklepu homesay w Pabianicach na Zamkowej 44. Dzisiaj spotkała mnie bardzo nie przyjemna sytuacja. Zostałem osadzony że zrzuciłem zegar dotykając regalu i kazano mi za niego zapłacić. A obsługująca nas pani pracuje za karę. Bardzo arogancja i bezszczelna. Nie polecam

Czarna

Stanowczo odradzam tego pracodawce..

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 11-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat świeżej sytuacji w firmie Homesay M.Stopczyński G.Stopczyńska sp.j.?

niezadowolona

Towar tani ale slabej jakosci. Obserwuja cie jakbys miala cos ukrasc. A kupujac stanik smieja ci sie w twarz jakby niewiadomo co kupywala szczegolnie nowa przykosci chyba ma na imie martyna

Niezadowolona

Nie polecam zakupów w sieci sklepów Homesay. Niemiła obsługa, towar niskiej, jakości brak możliwości zwrotu towaru niepełnowartosciowego. Odradzam

Zadowolona
@Niezadowolona 11.09.2017 17:58

Nie wiem skąd taka opinia, chyba Pani jest z jakiejś konkurencji. Kupuję w HomeSay w Konstantynowie i mam całkiem odmienną opinię. Panie sprzedające są bardzo miłe i pomocne, towar jest świetny za niską cenę. Ostatnio kupiłam super garnek na indukcję za 30 zł. Bardzo lubię ten sklep, towaru niepełnowartościowego jakoś w nim nie widziałam.

Zostaw opinię o Homesay M.Stopczyński G.Stopczyńska sp.j. - Aleksandrów Łódzki

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Homesay M.Stopczyński G.Stopczyńska sp.j.