HomeSay

Konstantynów Łódzki

Opinie o HomeSay

Niezadowolona

Nie polecam zakupów w sieci sklepów Homesay. Niemiła obsługa, towar niskiej, jakości brak możliwości zwrotu towaru niepełnowartosciowego. Odradzam

Zadowolona
@Niezadowolona 11.09.2017 17:58

Nie wiem skąd taka opinia, chyba Pani jest z jakiejś konkurencji. Kupuję w HomeSay w Konstantynowie i mam całkiem odmienną opinię. Panie sprzedające są bardzo miłe i pomocne, towar jest świetny za niską cenę. Ostatnio kupiłam super garnek na indukcję za 30 zł. Bardzo lubię ten sklep, towaru niepełnowartościowego jakoś w nim nie widziałam.

Zostaw opinię o HomeSay - Konstantynów Łódzki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HomeSay