Opinie o Granbau Sp. z o.o. w Zawiercie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Granbau Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Granbau Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Granbau Sp. z o.o. w Zawiercie

Dominika

@Pracownic czy przed podjęciem współpracy wszyscy w pełni zostali poinformowanie o wszystkich warunkach pracy?O tym, że nie będą mieli umowy? Czy długo i nadal pracujesz w granbau sp.z oo? Czy ktoś jeszcze miał takie doświadczenia jeżeli chodzi o warunki pracy? Nadal jest problem z wypłacaniem wynagrodzeń? Wszystkie informacje są bardzo przydatne.

koko

Wszyscy tylko narzekają, ale nikt z tym nic nie zrobi. Jak tam wyglądają przepisy BHP? Niech Urząd Skarbowy, Sąd się zainteresują, skoro to, co piszecie jest prawdą. Pomyślcie o swoich dzieciach, bo dzieci innych mają, co im się zamarzy.

GRANBAU

Paweł nie opowiadaj głupot bo naprawdę niektórzy dostawali wypłatę na 5 razy a i na 8 razy tak wiec Pracownic był bliski prawdy . Po drugie Pawle o nicku WM sam dostajesz na raty wypłatę i nie raz czekasz na cała wypłatę cały miesiąc wiec nie broń osoby która oszukała ludzi na setki tysięcy złotych. 90 % informacji na tym portalu to niestety prawda . Proszę omijać firmy z nazwa GRANBAU szerokim łukiem.

WM

Pracuje u Grześka długo ale nie pamietam żeby wypłata była na 10, jakieś brednie wyrzuconego za picie w pracy pewnie

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Granbau Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
pracownic

Firma jak firma.... pracowałem miesiacz czasu... wyplaty na 10 razy po 200zl , 50 zl , 100zl he zerowe podejscie do pracownika .... wyzysk i nic wiecej... zero szacunku do pracownika czy leje czy nie masz robic na deszczu i koniec a jak sie nie podoba to zegnam. wole skrecac dlugopisy niz robic u grzesia pozdrawiam

lolo

Witam szanownego lola. Masz racje co napisales mi tez jest winien pieniadze za prace i mysle ze takich ludzi jest wiecej wiec trzeba zebrac 10 osób i złożyc pozew zbiorowy do sądu wtedy napewno go udupimy bo dalej tak byc nie może. pozdrawiam.

wiod

a powiedzcie proszę czy potrafi chociaż zabezpieczyć robotę, bo stawki godzinowe ok pod warunkiem że nie bedzie się potem w domu siedziało do maja

były
@wiod

pracować możesz cały czas tylko na marnych zaliczkach daleko nie zajedziesz a na koniec obudzisz się z ręką w nocniku bo jak będziesz chciał się zwolnic to trepka nie wypłaci Ci pieniędzy jak większości swoim byłym pracownikom. nie znam większego przekręta

break

No dobra, ale jakiego rodzaju są teraz benefity socjalne w firmie? Chętnie bym się załapal zwłaszcza, że jest pewność że zatrudnienie u nich ejst w pełni stabilne co już powinno każdemu odpowiadać. Ciekawe jest to, że atmosfera znacząco nawet dopisuje.

Mariusz

wypłaty z 2-3 miesięcznym opóźnieniem a na co dzień puste obietnice i mydlenie oczu

Naciągacze

Nie polecam jakiejkolwiek współpracy z tą firmą. Są nierzetelni i niesłowni. Trepka robi ludzi w balona i nie płaci. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!

Pewny

Minimalna stawka godzinowa dla ciesli szalunkowego jest min to 14 do nawet 20 zl na godzine.Wszystko w zależności od doświadczenia..A jezeli szukasz pracy to jest robota w firmie inwest dom Katowice

Zenek
@Pewny

...i wszystko w pamięci bo na rękę zaliczki jak Trepka coś zalatwi

Mlody

Siemanko wszystkim.Zwracam sie do wszystkich pokrzywdzonych przez Firme Granbau .Zamierzam podac Prezesa Trepke do sadu pracy.Potrzebuje 10 osob ktore poswiadcza prawde w sadzie.Naprawde zalezy mi tylko na ludziach pewnych których prezes Trepka wyrolowal na kasie..Potrzebuje słownych ludzi ktorzy dotrzymaja slowa i sie nie wylamiam a .Spiszemy nasze watki przeciwko Trepce pojdziemy do adwokata i Zlozymy wspolnie pozew..Piszcie co wy na to.Pozdrawiam

Mlody

Lotos tak sie zapytam ile kasy jescze tobie zalega

Lotos

Witam wszystkich. Pracowałem w firmie Granbau przez jakiś czas i zwolnilem się stamtąd ponieważ wynagrodzenie nigdy nie było na cza,zawsze jakieś kłamstwa byle tylko odwlekać wypłatę która była wypłacana na kilka razy. A nie można sobie pozwolić na takie traktowanie szanując się i mając na utrzymaniu rodzinę i dzieci. Może jakieś pijaki wylecieli i im kasy nie dał ale ja będąc w porządku i zwalniając się nadal nie otrzymałem zaległych pieniędzy które mi się należą. Więc zgadzam się z większością opinie na forum. Tacy ludzie jak Trepka nie powinni mieć firmy. Nie szanuje pracownikow. Co z tego że ktoś poprosi o zaliczkę to dostanie sto czy dwieście złotych jak i tak trzeba czekać na wypłatę. To nie są opóźnienia które czasem mogą się zdążyć bo różnie bywa w życiu tylko to jest notorycznie i nie dzień lub dwa tylko przynajmniej kilka tygodni. Tak samo jak Trepka i cała reszta wszystko by chcieli mieć zrobione ne budowie ale nie ma materialow,sa gigantyczne opóźnienia w budowach,skakanie z miejsca na miejsce a deweloperzy non stop się wypytuja kiedy będzie zrobione to czy to a oni non stop tylko mydła oczy. To jest po prostu porażka jakich mało....Nawet Trepka nie potrafi więcej betonu zamówić np.na wylanie stropu tylko lepiej żeby oszukać i żeby chłopaki w betoniarce mieszkali i dolewali wiaderkami i tak jest cały czas... Więc niech nikt nie ciśnie kotów że Trepka jest w porządku i jest wyplacalny bo tak nie jest. A to że ma swoich przydupasow w firmie to inna historia

MM INSTAL SERWIS

Witam Byłem podwykonawca Firmy Granbau, wykonałem roboty instalacyjne na Odlewni Żeliwa w Zawierciu. Fv wystawiona protokół podpisany a kasy brak -sprawę oddałem do sądu. Dostal nakaz zaplaty a Torepka złożył sprzeciw -nie wiem co mu to da. To tylko kwestia czasu. Nie polecam firmy wielcy (usunięte przez administratora) i klamcy!

@MM INSTAL SERWIS

Nie tylko jedna firma zlozyla pozew do sadu.Byli juz pracownicy juz poskladadali wnioski do sadu pracy ze wzgledu na nie wyplacenie wynagrodzenia.Zobaczymy jak sie bedzie tlumaczyc jego zona w sadzie pracy .Kobieta nie jest swiadoma tego ze bedzie miala sporo komornikow na koncie swoim.Ale to juz jest jej problem.Ze dala sie tak wmanipulowac swojemu mezolkowi azeby miec ta firme juz prawieruine a nie firme na siebie :-).W tym momencie to trepka kreci ta glowa a jego zona tylko kmnadstawia (usunięte przez administratora) za przeproszeniem..ale powodzenia jej zycze

tulipan

trzech frustratów zaczęło wylewać swoje żale na temat Granbau bo pewnie wylecieli z pracy za chlanie albo przynosili same straty firmie i jak szybko zaczęli tak szybko ucichli... ja znam firmę Granbau i zgadzam się z porto... zresztą cały czas pracuje tam kilkadziesiąt osób

Proponuje ustalić jeden dzień i zebrać się wszyscy razem . Wymienimy się kontaktami Spiszemy wszystko u Prawnika i złożymy pozew do sądu . oczywiście PIP i urząd skarbowy poinformujemy i przekażemy dowody. Pan Grzegorz chyba uważa że może w ten sposób postępować z pracownikami . Skoro po dobroci nie chce wypłacic pieniędzy trzeba iść do sądu ,tam już dobiorą się do niego .A my odzyskamy pieniądze wraz z odsętkami .

karamba
@Paweł

Witam. Jezeli chcecie założyc sprawe to napiszcie gdzie trzeba sie spotkac o ktorej i kiedy. A nie piszcie ze chcecie a pozniej nic z tego nie wychodzi.Zobaczymy ile osób przyjdzie i wtedy bedziemy rozmawiac. Ja tez jestem pokrzywdzony jak wielu z was ale trzeba reagowac a nie pisac na forum ze sie cos zrobi a pozniej nic z tego nie wychodzi.pozdrawiam

oszukany

Proszę o jakieś informacje albo kontakt do pozwu zbiorowego w sądzie .Grzegorz zalega nam z pieniędzmi kilka miesięcy i nie zapowiada się aby wypłacił nam zaległe wypłaty .Oczywiście brak kontaktu z nim .Nie odbiera nie odpisuje . "Kierownicy" udają że niema problemu . Ale kij ma 2 końce. Mamy sporo dowodów (oczywiście praca na czarno bez umowy) ale posiadamy zdięciami z grafiku obecności .oraz nagraniami z Grzegorzem. oraz wieloma informacjami jak sie pracuje w tej firmie i co jest nie dozwolone . Jest nas 3 a myśle że poszkodowanych jest dużo więcej z tego co sie słyszy na firmie. Nie martwcie się zapłaci i to z odsetkami

lolo
@oszukany

Witam. Ja sie pisze nas tez jest 2 moze bedzie 3 jutro bede pod firma w Zawierciu to sie mozemy zgadac a jak nie to dajcie znac komus zaufanemu z firmy.

Saszka

Proszę o informacje gdzie przebywa/mieszka Pan Trepka

Jaro

Wariat, jesteś spoko Gość. Mogę się podpisać pod twoim tekstem dwiema rękami. Pozdro.

Zostaw merytoryczną opinię o Granbau Sp. z o.o. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Granbau Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Granbau Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Granbau Sp. z o.o.?

Granbau Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Al. Wojska Polskiego 48
    42-400 Zawiercie