arkada

Mielec

arkada

Opinie o arkada

Leszek

@anonymous, jak rozumiem jesteś pracownikiem firmy Arkada? A może Twoja współpraca z firmą już się zakończyła? Powiesz nam coś więcej na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia/kursy podnoszące ich kwalifikacje?

anonymous

kiepska firma pracownicy narzekają kierowcy itd nie polecam oddradzam te firmę !!! bez pojecia pracownicy itd

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w arkada? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

pracownik ARKADY

Firma Kiepska nie rzetelna itd. pracownicy nie fachowi dużo robot robią na podwykonawcach nie płaca w terminach nie polecam tej firmy !!!!!!!!!!!!!! :)

Timon

Bardzo dobra dobre zarobki poleca a ci co piszą zła opinię to nie Roby które chcieli by pieniądze dostawać za darmo

Pracownik ARKADA MIELEC

Bardzo kiepska firma nie polecamy tej firmy nie warto z nimi współpracować kiepskie warunki pracy słaba kasa oraz inne bardzo kiepska ekipa pracowników !!!!!

Pracownik ARKADA MIELEC

Firma kiepska nie polecam słabe warunki pracy kiepskie wykonanie prac oraz inne zatrudnia dużo pomocników prace wykonują nie fachowa strasznie kiepska firma nie godna polecania pracowałem w tej firmie nie polecam odradzam!!!!!!!! te ich klekoty stare to by zmienili bo te lubliny i inne ledwo na budowę dojadą :) nie polecam firma kiepska słabe warunki pracy kadra pracowników nie przeszkolona oraz inne ODDRADZAM!!!!!!!

Nikt

nie polecam tam sie zatrudniac jest to firma która żeruje na tobie nie dba o zdrowie pracownika ma na ciebie jednym słowem wywalone , zapomnij o podwyzce zaczynasz ze stawka 8 zł i z taka pozostaniesz , brak rozwoju , pracujesz w deszczu i wazniejsze jestr to ze masz zrobic prace a czy zmokniesz przemoczy cie nie wazne to jest dla kierownictwa . Szambo

Zostaw opinię o arkada - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie arkada