Opinie o EuroRaf Płock w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie EuroRaf Płock. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EuroRaf Płock na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EuroRaf Płock w Płock

Irena

@Ivo, a czy firma EuroRaf Płock organizuje dla swoich pracowników na przykład jakieś wycieczki czy też wyjścia integracyjne? Czy ta kwestia jest ważna w tej firmie? Jeśli mógłbyś jeszcze coś dodać na temat socjalu dla pracowników - o ile jest - w EuroRaf Płock - byłoby naprawdę super. Myślę, że osoby zainteresowane pracą u tego pracodawcy będą wdzięczne za każdą informację!

Ivo

Czasami lżej a czasami ciężej tak to już jest w tej pracy, ale nie ma na co narzekać moim zdaniem. Niby wydaje się proste, a trzeba mieć głowe na karku do tej pracy i wiedzieć co i jak. Ja pracuje już spory czas i nie zamierzam rezygnować, bo pieniądze dobre i terminowo

Irena

@Ivv, po użytym czasie przeszłym w Twojej wypowiedzi wnoszę, że nie pracujesz już w EuroRaf Płock. Długo byłeś związany z tą firmą? Na podstawie jakiej umowy odbywa się zatrudnienie w niej i czy forma umowy podlega negocjacji? @xanon, rozumiem, że pracujesz aktualnie w EuroRaf Płock. Jak oceniasz tego pracodawcę pod względem oferowanych warunków?

Na początku człowiek się gubi i łatwo się poddać jak sporo rzeczy nie wychodzi. Ale wystarczy wziąć się w garść i jest ok.

Ivv
@anonymous

Każdy może pisać co chce, ale jak dla mnie było ok. Żeby napisać coś o firmie trzeba się przekonać na własnej skórze, bo każdy może mieć inne odczucia...płacili na czas. Myślę, że warto przynajmniej spróbować :)

Pracownik Budowlany

Rozmowa o prace jak najbardziej w porządku. Pani z którą rozmawiałem dobrze mnie odebrała wiec bylem ucieszony.. Jest wszystko dobrze i ekipa dobra wiec nie narzekam

czy będą mi odpowiadać godziny pracy

logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Płock
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
xanon

Jak masz ambicje to praca ok. Sporo ludzi jest z dużym doświadczeniem, służą pomocą, bo zlecenia na budowy są różne. Czasem trzeba nieźle pogłówkować i takie burze mózgów się zdarzają, a tam się okazuje kto myśli.

Dobra praca

Pracodawca godny polecenia, ludzkie podejście do pracownika - to najważniejsze.

Czy ktoś wie jak jest tam teraz z przyjęciami? Długo się zastanawiałem , a jak widze jest doże chętnych.. dajcie znać

Pan majster
@Marcin

Z tego co wiem co zależy na jakie stanowisko, ale możesz próbować...wysyłaj CV do kadr i zapraszamy :D

Praca nie jest taka łatwa, ale zarobki i warunki dobre. Opłaca się.. człowiek po pewnym czasie zaczyna wszystko ogarniać. Ja na początku się bałem że ciężko będzie a teraz już ok

Irena

@Marcin, a w jakim charakterze chciałbyś pracować w EuroRaf Płock? Wysyłałeś już swoje CV do pracy w tej firmie? Myślę, że zawsze warto spróbować swoich sił! Na stronie internetowej firmy nie widziałam aktualnych ogłoszeń, ale osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o wysłanie swojego CV - tutaj znajdziecie wszystkie informacje: http://www.euroraf.pl/kariera/

Charls.

Wątpie, żeby była duża rotajca pracowników. Raczej tutaj chodzi o to, że powstaje sporo nowych miejsc pracy w związku z rozwojem działalności.

fenku

a i co moge dodaj, nie wiadomo co będzie dalej, ale zespol super, a pomocnik to może nich da cos na tace

fenku

Mi ta praca odpowiada. To dobry pracodawca i jakoś nie mam do nich pretensji o nic, bo o nie ma do tego podstaw. Stawka jest w porządku i pracuje się w tym zespole przyjemnie.

Leszek

Kiedyś dłuższe przerwy były, ale człowiek z rytmu wypadał. Jak zacząłeś pracę to po kilku minutach łapałeś dobry rytm i szło bardzo sprawnie. Chwila przerwy i znów powtórka z rozrywki. Teraz trochę to zmieniliśmy i od razu widac efekty na liczbach

euroraf worker

Od 4 miesięcy pracuje w firmie EuroRaf i jak na razie sobie chwalę. Chetnie zostanę w tej firmie na dłuzej.

Jarek

Każdą pracę trzeba szanować. Nie powinno być tak, że przychodzą małolaci i chcą rządzić firmą. Jak nie ma atmosfery to jest kompletna lipa i się robi takie zamknięte koło. Ale szybko takich ludzi się do pionu ustawia i po jakimś czasie okazuje się, że i oni mogą coś pożytecznego zrobić.

Pirat

Sprzęt, stanowiska pracy, umwoy - to wszystko mają bezpieczne w 100%

dsakbkjbhkjbvkfxbvk

No mi pracuje się dobrze bo większośc ludzi tutaj znam. Są teżludzie spoza naszego regiony, ale jakiś tam konktakt raz lepszy, raz gorszy jest.

siema

podobniez są przyjęcia do biura, czy wiadomo jak wygląda rozmowa, jakies testy? slyszalem, ze szef to ludzki człowiek i nawet premie daje

ferie
@siema

o premiach to nie slyszalem, ale podobno paczki na swieta były i teraz znowu maja być

melonik
@ferie

Potwierdzam, paczki fajna sprawa ;-)

poncek
@siema

Szef jest w porządku, na tłusty czwartek nawet paczki byly

Proszę o komentarze!!! W NASTĘPNY PONIEDZIAŁEK IDĘ NA ROZMOWĘ I CHCĘ COŚ WIĘCEJ WIEDZIEĆ!

@anonymous

chciałem powiedzieć, że warto isć, bo firma bardzo przyjazna pracownikom itp., ale chyba już byłeś na tej romozwie XD daj znać jak poszło

ERF

Pogielo cie? Praocwales tu w ogole? Ja pracuje pare ladnych lat i bardzo sobie cenie ta prace wiec nie wymsylaj glupot

@ERF

Popieram!!1 Praca bardzo spoko a ludziom to już się w D poprzewracało żeby tak psioczyć na firme w ktorej sie pracuje dobrze i dobrze traktuja i kasa jest okej co wy byscie jeszcze chcieli nieroby??

Janusz

Co do zarobków to zależy od stanowiska, stażu pracy, ale i doświadczenia na danym miejscu, bo jak przyjdzie ktoś pracujący w zawodzie parę lat to dostanie lepszą kasę niż taki świezak prosto po szkole.

Zostaw merytoryczną opinię o EuroRaf Płock - Płock

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EuroRaf Płock?

Kandydaci do pracy w EuroRaf Płock napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EuroRaf Płock