Opinie o EuroRaf Płock w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie EuroRaf Płock. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EuroRaf Płock na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EuroRaf Płock w Płock

Mech

Podoba mi się to, że pójdę - zrobię swoje - mogę wrócić o normalnej godzinie do domu i pobyć trochę z rodziną. Nie zabieram pracy ze sobą do domu, praca to praca i tyle.

balenciaga

Firma jest naprawdę porządna, można się dogadać odnośnie podwyżki. Trzeba się tylko starać.

ktos 03

Świetna atmosfera w pracy , można robić kilka przerw w ciągu zmiany , szefowie bardzo przychylni

Melon

Zarobki są naprawdę zadowalające. Można zdobyć dodatkowe pieniążki do wypłaty za wykonanie zlecenia bardzo rzetelnie i szybko. Szefowie doceniają pracowników, o ile się oni starają.

Pracownik Budowlany

Rozmowa o prace jak najbardziej w porządku. Pani z którą rozmawiałem dobrze mnie odebrała wiec bylem ucieszony.. Jest wszystko dobrze i ekipa dobra wiec nie narzekam

czy będą mi odpowiadać godziny pracy

logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Płock
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

EuroRaf spoko pracodawca mi tu zle nie jest

marynaaarz

Firmrma stabilna i wypłacalna, wszystko jest na najlepszej drodze a i podwyżki niedawno byly. Nieduże bo nieduże, ale zawsze coś. Kto się starał ten dostał. Bardzo mi się podoba takie docenianie pracownikow.

Patryk

Ide na rozmowe niebawem, sppodziewac sie czegos szczegolnego??

On
@Patryk

Niczego łał, normalna rozmowa. Rzeczowa, rekruterzy uprzejmi.

don't

Zarobki sa dobre , kieronictwo wymagające ale szanują pracowników . Wiadomo jak jesteś nowy to może wydawać ci się cieżka praca , ale jak przynajmiej ktoś wyjasni ci co masz robic na sowim stanowisku i wrazie pytań jakie się ma , można zawsze zapytać.

jaszczomb

możecie kochani napisać czy ta firma jeszcze nadal działa?

sdjksdkjncnjk
@jaszczomb

Firma działa i ma się świetnie. Przyszły zmiany, ale na dużo lepsze. Teraz jest to firma z perspektywami i możliwościami rozwoju.

kamil

to jest sprawdzona firma wyplacalna stabilna daje stala prace i spoko zarobki mi to odpowiada i jeszcze do tego poznalem fajnych ludzi

carlos

Pracuję już tutaj od dwóch lat i sobie chwalę pracę. Tym, którzy się jeszcze zastanawiają to polecam przekonać się na własnej skórze.

ja jestem zadowolona z pracy w tej firmie. Mam umowę, dobrze płacą, zawsze terminowo. Do tego czuję się tu doceniany i dobrze traktowany. Mogę polecić.

no spoko

Powiem krótko:*PRACA: jest jak na umowie, słowni, praca jest, wypłata jest.

twój pan

(usunięte przez administratora) Nie wiadomo dla kogo sie pracuje...

Zostaw merytoryczną opinię o EuroRaf Płock - Płock

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EuroRaf Płock?

Kandydaci do pracy w EuroRaf Płock napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EuroRaf Płock