Mike Nowy wpis

Opinie pseudo klientow ktorzy za najnizsza krajowa chcieliby drygu sprzedawcy super obslugi itd, zycze takiej samej pracy. Warunki tragiczne, zimą na magazynie maxx 6'C, pieniadze najgorsze z posrod wszystkich sieciowek, wymagania wieksze niz gdziekolwiek, masz robic 10 rzeczy na raz, albo bedziesz (usunięte przez administratora) i obgadywany. Co do kierownictwa zalezy gdzie sie trafi, ale dziwi mnie, ze ci prezesi nie maja wstydu wychodzic na sklep i zadac jeszcze wiecej od pracownikow. Zakonczenie pracy w tym miejscu wspominam jako jedną z najlepszych decyzji w zyciu. Raczej malogdzie dostaniesz takie marne pieniadze...

Renata Nowy wpis

Jak pracuje się w szczecińskim Intermarche, szczególnie tak w gorącym okresie jak teraz, przed Świętami? Wiem, że trzeba się liczyć z pewną specyfiką pracy, ale może znajdzie się osoba, która opisze, jak wygląda to z perspektywy pracownika dużego sklepu.

Czarny Nowy wpis

Sklep prowadzi otwarta politykę oszukańczą. Na promocjach klienci sa oszukiwani. Ceny nieprawdziwe wklejone są na towar ktory nie jest w promocji. Jeśli nie sprawdzicie cen przy kasie zostaniecie (usunięte przez administratora) Pracownicy utrudniają kontakt z kierownikiem.

Jadzia Nowy wpis

Na kasach raczej młode osoby są zatrudniane czy taka osoba po 50tce też ma szansę na zatrudnienie?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Antykomuch

Zniszczono handel Polski po to, aby takie dziadowskie markety, jak ten przy Dąbskiej w Szczecinie wciskały nam barachło najgorszego gatunku po paskarskich cenach. Warzywa i owoce stare, zwiędłe i przygniłe. Sterty palet w przejściach między regałami. Wędliny i mięso nieświeże, a nabiał przeterminowany ( ale za to w promocji). Za to pracownicy weseli i rozgadani między sobą, traktują klienta jak zło konieczne.

Barnaba

Jak łatwo niektórym przychodzi narzekanie i się pewnym to lepiej przemilczeć!

Gosia prawobrzeze

Intwemarche Szczecin, ul. Dębska nie polecam, produkty niby z ich wędzarni, czyste oszustwo, dostajesz jakiś produkt ale mrożony, kiedyś może był w tej wędzarni ale nie dziś, wczoraj, tylko tydzień a może i dalej. Pozostałe wędliny stare, panie pod sklepem fajki palą a później lecą Ci wędline ukroić, szkoda kasy....ludzie całkowicie nie przyjaźni... Panie Kierowniku, czas zejść na dół, nie tylko po zakupy i w ty czasie postawić sklep na baczność, to my jesteśmy konsumentami i to na nas sklep powinien......

anonymous
@Gosia prawobrzeze

Intermarche. Szczecin, ul. Dąbska

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie pracowników mogą mieć benefity pozapłacowe. Czy intermarche jest takim przedsiębiorstwem?

maik

WITAM pracowników Intermarche w Szczecin przy ul.Chopina konkretnie o pracowników kas ,są bardzo nie gramotni bardzo powoli przy kasach to idzie są młodzi nie mają drygu kasjera -sprzedawcy .Przykład byłem w sobotę na zakupach i były bardzo długie kolejki i w związku z tym poszedłem do konkurenta LIDL i tam też było dużo osób ale mnie szybko obsłuży li. Pozdrawiam cały personel -pracowników Intermarche prezesa i prezesowa oraz życzę zdrowych spokojnych Świąt smacznego karpia. Moja ocena jest niska 3 .Miły klient.

maik

Majk

Zostaw merytoryczną opinię o Intermarche - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Intermarche