paga pro sp.z o.o.

Krapkowice

Opinie o paga pro sp.z o.o.

Wanda

Z podkulonymi ogonem wróciło dwóch pracowników z przewiertów którzy wcześniej odeszli.

Damian

Ja przepracowalem tam2 lata i sobie chwalę. Kilka osób które odeszły, wróciły z podkulonym ogonem. Wypłata na czas i dojazdy do pracy autem firmowym.

Romek
@Damian 02.02.2017 19:30

Napewno pisze krewny szefa????Damian.Firma daremna pod kazdym względem.I nikt jak sie zwolnil to jeszcze nie powrócił.

Tomek

Najgorsza firma co z tego że wypłata na czas ale ile tej wypłaty za tą ciężka pracę...nie polecam kto może niech ucieka z tej firmy człowiek sam niejest wstanie się utrzymać a co dopiero ci co mają rodziny brak słów

Jozel

Firma ktora zdziera z ludzi najwiecej sily a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dostaja za to.. Dobrze ze kierownictwo ma swoje.. Czowiek ktory ma rodzine i dom na utrzymaniu to NIE POLECAM tej firmy.. Trzeba zglosic ta firme do PIP-u bo jak dalej tak bedzie to czlowiek tam jedynie dorobi sie garba a nie spokojnej starosci.!!!

Zyga

Najniższa krajowa i co miesiąc coraz mniej w kopercie żenada najgorsza firma

Walcz

Najniższa krajowa na umowie, reszta w kopercie. Ciekawe jaką człowiek będzie miał emeryturę.

Pracownik HDD

Słabe zarobki, ale wypłata zawsze a czas.

Polecam tą firme. Nie ma problemu z urlopami, wynagrodzenie zawsze na czas. POLECAM

Zostaw opinię o paga pro sp.z o.o. - Krapkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie paga pro sp.z o.o.