RWSOFT

RWSOFT

Opinie o RWSOFT

zbiniu

nie odpisują na smy ani na maile, serwer co po chwilę nie działa. Korzystam z ich usług od paru lat i tak źle jeszcze nie było jak w ostatnim roku.

BlazejSTp

Czy ktoś podja już działania egzekuzycjne na RWSoft? Bo również mamy problem z ich aplikacja. Zapłaciliśmy pieniądze i działa to jak tragedia, niezrozumiem jak to może wgl istnieć jeszcze

Halina
@BlazejSTp 16.10.2018 09:25

@BlazejSTp, rozumiem, że piszesz z pozycji kontrahenta firmy RWSOFT. Czy te problemy, o których wspominasz, utrzymują się już od jakiegoś czasu? Jak na tą całą sytuację reaguje firma - czy nie ma problemu z kontaktem z nią? Mam nadzieję, że niebawem wszystko zacznie działać jak należy.

Karol

@Piotr, rozumiem więc, że firma jest działalnością jednoosobową, tak? Czy to sprawdzone informacje? Dziękuję za zwrócenie uwagi i informacje - to bardzo ważna kwestia i cenna uwaga. Pozdrawiam serdecznie!

Karol

@Luki, co planujesz zrobić w tej sprawie? Może warto jeszcze spróbować kontaktować się z firmą - jakby nie patrzeć trwa obecnie sezon urlopowy i może dlatego ten kontakt jest aktualnie nieco utrudniony? Jednak zgadzam się z Tobą, że takie sytuacje raczej nie powinny mieć miejsca. A czy któryś z użytkowników forum może pracuje w RWSOFT?

Piotr
@Karol 19.08.2018 23:06

Nie ma czegoś takiego jak praca w rwsoft, to jeden człowiek, który tylko żeruje na innych i nie pomaga w niczym, żeby cokolwiek działało. Z całego serca przestrzegam przed Panem Robertem

żałuję współpracy

WItam, Ta firma to cud, że jeszcze istnieje na rynku. W moim przypadku dokładnie to samo co w komentarzach poniżej. Zacznę od początku: Aby podjąć współpracę ze mną, dzwonili do mnie kilka razy dziennie i słodzili jaka to będzie cudowna atmosfera współpracy z nimi, po dłuższych przemyśleniach zdecydowałam się podjąć współpracę, ponieważ po dłuższych poszukiwaniach - w moim rejonie nie było firmy która zajmuje się takimi usługami poligraficznymi. Wyjazd do Bydgoszczy (500km w jedną stronę, trochę kosztowało), Współpraca od grudnia 2016, Maszyny przyszły na początku roku oprócz sztalug ekspozycyjnych za które zapłaciłam i mam potwierdzenie na fakturze zbiorczej. Kilkanaście telefonów w tej sprawie, minęło 18 miesięcy i do dzisiaj moje oczy tych sztalug nie widziały (musiałam kupić za własne pieniądze mimo iż zapłaciłam firmie rwsoft ponad 800zł). W tej sprawie, napisałam dwa listy za potwierdzeniem odbioru do głównej siedziby RWSOFT.net w Warszawie, niestety nawet nie zostały one odebrane przez firmę i trafiły do mnie z powrotem... W przypadku jakichkolwiek problemów, czy to ze sprzętem czy z serwisem internetowym, brak kontaktu z panem Robertem W. a jeśli zdarzyła się sytuacja że odebrał to zawsze była jedna śpiewka " jestem obecnie w trasie i nic nie mogę na ten moment zrobić" i tak za każdym razem... BRAK POMOCY, BRAK KONTAKTU, BRAK ZAMÓWIONYCH USŁUG, same straty, długi i zero korzyści, poza drobnymi usługami które mogę wykonać, lecz ciężko reklamować swoją firmę skoro strona cały czas ma awarię lub została przeniesiona na inny serwis ... Jeśli sprawa z pozwem zbiorowym jest nadal aktualna to ja bardzo chętnie skorzystam bo takie firmy powinny zniknąć z naszego rynku bo tylko skazują uczciwe osoby na porażkę a same czerpią korzyści, 8tys zł za platformę z której i tak nie mogę korzystać... 800zł za sztalugi ekspozycyjne których i tak nie widziałam na oczy, oraz zero pomocy którą mi zapewniano... Liczę na to, że wkońcu ktoś przejrzy na oczy i dobierze się do tyłka tym nieuczciwym firmom takie jak RWSOFT.net Pozdrawiam

Luki
@żałuję współpracy 01.06.2018 12:42

Dzień dobry. No niestety również mam ten sam problem. Od 3 lat używam tego systemu, ale od połowy zeszłego roku tylko Próbuję go używać. Zero kontaktu z firmą, aktualnie od 2 tygodni nie możemy się zalogować na zaplecze żeby ściągnąć zlecenia. PORAŻKA! Nie da się dodzwonić, a jedyna odpowiedź smsowa 1,5 tygodnia temu " zaraz to ogarnę" Oczywiście bez efektu. Kasa wywalona w błoto. Może ktoś ma więcej informacji o co chodzi? Proszę o kontakt: bigfoto@bigfoto.com.pl

Karol

@żałuję współpracy Jeżeli dobrze Cię zrozumiałem, to jedyne czego nie dostałaś od firmy RWSOFT, to są te sztalugi, za które oczywiście zapłaciłaś, tak? Niemniej, jeżeli postanowisz to gdzieś zgłosić to informuj nas na bieżąco, proszę.

Karol

@Adam Jeśli faktycznie taka sytuacja ma miejsce z firmą RWSOFT to czy próbowałeś to gdzieś zgłosić? Jeżeli tak, to napisz, jaki tor obrała cała ta sytuacja. Oraz jak już pisałem wcześniej - informuj nas, proszę, na bieżąco.

Karol

@Adam A czy próbowałeś się z firmą RWSOFT skontaktować w tej kwestii? W razie potrzeby zostawię Ci link, gdzie można znaleźć kontakt do firmy - http://rwsoft.net/pl/kontakt Informuj nas na bieżąco jeśli coś się zmieni.

@Karol 24.05.2018 13:28

Od ostatniej awarii 4 maile, 0 odpowiedzi. 5 telefonów , nikt nie odbiera. System zleceń odbitek i fotoprezentów jak nie działał , tak nie działa. Ta firma to porażka na całej linii. Do dzisiaj nie otrzymałem faktur za opłacone usługi , przedłużenie abonamentu, wielkokrotnie wysyłałem maile, korzystałem z formularza kontaktowego i nic.

GlupiaJa

Oszust..miałam"szczęście"być u w/w pana na "kursie"w Bydgoszczy na ul.Wspolnej.... Szkoda słów,głupia ja...długi,dlugi i jeszcze raz długi. Ludzie nie ufajcie mu..drugi"Lem"

Karol

@wkurzony Czy gdzieś tę sytuację zgłosiłeś? Co w odpowiedzi otrzymałeś od firmy RWSOFT i jak ta sytuacja się zakończyła? Zresztą, nie napisałeś nazbyt wiele szczegółów dotyczących całego zdarzenia, więc proszę, napisz konkretnie co się wydarzyło, aby Twoja opinia była wiarygodna.

@Karol 26.04.2018 20:54

Sytuacja zgłaszana do firmy 3 razy, telefonów nie odbierają, program jak nie działał tak nie działa.

wkurzony

Opłata zrobiona w styczniu, faktury nie ma do tej pory, kreator nie działa. Ostrzegam przed współpracą

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w RWSOFT? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Poszkodowany

Ja sprawę kieruje do prokuratury, skarbówki i do sądu. Warto byłoby złożyć pozew zbiorowy. Proszę wszystkich poszkodowanych o kontakt z.lewandowski9@tlen.pl

Adam

Firma dramat, 0 kontaktu , 0 odpowiedzi na maila, 0 odbierania tel, 0 wystawionych fvat po opłacie usługi. Co zbliżają się święta, walentynki, jakaś okazja , gdzie można zarobić to program przestaje działać. Mam wrażenie , że wtedy jest większy przesył danych przez klientów i limit na serwerze się wyczerpuje, a Pan z firmy RWsoft chyba nie ma kasy , żeby opłacić serwer.

zenada
@Adam 08.02.2018 19:14

Rozmawiałem z poligrafią szczecin firma ktora jest partnerem u nich na stronie. Powiedzieli że wlasciciel ciagle do nich dzwonil i tez go olewali zawiesili z nimi wspolprace

śląsk

Firma widmo. Faktury opłacone a program nie działa same straty finansowe klienci rezygnują , kalendarze bez aktualizacji jeszcze 2017. Obrazy kubki i reszta niedostępna Nie polecam , Czy znacie może jakąś solidną firmę z podobnym kreatorem ? Chętnie podejmę współpracę z kimś normalnym Proszę o kontakt

Marek
@śląsk 04.02.2018 17:54

Widzę że nie jestem sam gość co chwilę ściemnia i pisze że za chwilę program zacznie działać. Przez gościa poniosłem ogromne straty.

Zniesmaczony

Firma krzak. Automat co chwila nie działa. Właścieciel nie raczy odbierać telefonów. Awarie systemów kilkudniowe akurat przed świętami. nic tylko straty finansowe.

Tomasz

Brak wystawiania faktur (opłaciłem 2), 0 kontaktu tel. i mailowego

niezadowolony

Zero kontaktu po opłaceniu faktury. Nie polecam.

Zostaw opinię o RWSOFT - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RWSOFT