RWSOFT

RWSOFT

Opinie o RWSOFT

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Karol

@wkurzony Czy gdzieś tę sytuację zgłosiłeś? Co w odpowiedzi otrzymałeś od firmy RWSOFT i jak ta sytuacja się zakończyła? Zresztą, nie napisałeś nazbyt wiele szczegółów dotyczących całego zdarzenia, więc proszę, napisz konkretnie co się wydarzyło, aby Twoja opinia była wiarygodna.

Adam
@Karol 26.04.2018 20:54

Sytuacja zgłaszana do firmy 3 razy, telefonów nie odbierają, program jak nie działał tak nie działa.

wkurzony

Opłata zrobiona w styczniu, faktury nie ma do tej pory, kreator nie działa. Ostrzegam przed współpracą

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w RWSOFT? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Poszkodowany

Ja sprawę kieruje do prokuratury, skarbówki i do sądu. Warto byłoby złożyć pozew zbiorowy. Proszę wszystkich poszkodowanych o kontakt z.lewandowski9@tlen.pl

Adam

Firma dramat, 0 kontaktu , 0 odpowiedzi na maila, 0 odbierania tel, 0 wystawionych fvat po opłacie usługi. Co zbliżają się święta, walentynki, jakaś okazja , gdzie można zarobić to program przestaje działać. Mam wrażenie , że wtedy jest większy przesył danych przez klientów i limit na serwerze się wyczerpuje, a Pan z firmy RWsoft chyba nie ma kasy , żeby opłacić serwer.

zenada
@Adam 08.02.2018 19:14

Rozmawiałem z poligrafią szczecin firma ktora jest partnerem u nich na stronie. Powiedzieli że wlasciciel ciagle do nich dzwonil i tez go olewali zawiesili z nimi wspolprace

śląsk

Firma widmo. Faktury opłacone a program nie działa same straty finansowe klienci rezygnują , kalendarze bez aktualizacji jeszcze 2017. Obrazy kubki i reszta niedostępna Nie polecam , Czy znacie może jakąś solidną firmę z podobnym kreatorem ? Chętnie podejmę współpracę z kimś normalnym Proszę o kontakt

Marek
@śląsk 04.02.2018 17:54

Widzę że nie jestem sam gość co chwilę ściemnia i pisze że za chwilę program zacznie działać. Przez gościa poniosłem ogromne straty.

Zniesmaczony

Firma krzak. Automat co chwila nie działa. Właścieciel nie raczy odbierać telefonów. Awarie systemów kilkudniowe akurat przed świętami. nic tylko straty finansowe.

Tomasz

Brak wystawiania faktur (opłaciłem 2), 0 kontaktu tel. i mailowego

niezadowolony

Zero kontaktu po opłaceniu faktury. Nie polecam.

Zostaw opinię o RWSOFT - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RWSOFT