Opinie o ZACHODNIOPOMORSKIE SYSTEMY EDUKACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Boleszkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ZACHODNIOPOMORSKIE SYSTEMY EDUKACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZACHODNIOPOMORSKIE SYSTEMY EDUKACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZACHODNIOPOMORSKIE SYSTEMY EDUKACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Boleszkowice

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Kraina Odkrywcy Sp. z o.o.?

Gosia

W żłobkach w godzinach ich otwarcia po ustaleniu z dyrektorami. Biuro jest czynne od 7 do 18 i pracownicy sami decydują o swoich godzinach pracy.

Alina
@Gosia

W mojej placówce też tak jest. Mimo iż jest to umowa o pracę mam wpływ na grafik.

@Alina

U nas też. Dyrekcja bardzo bierze pod uwagę nasze prośby i w większości przypadków uwzględnia.

Ala

Żłobek Dąbrowskiego jest świetny, ciocie bardzo troskliwe, dbają o dzieci. Widać, że to lubią to, co robią. Polecam

@Ala

A i jeszcze szczególne podziękowania dla pracowników kuchni. Panie są super!

Basia
@Ala

Potwierdzam!!!

Polecam
@Basia

Również mogę dołączyć się do tej pozytywnej opinii. Znam kilka osób tam pracujących - na prawdę super dziewczyny. bardzo zaangażowane, troskliwe.

Zaskoczona
@Polecam

Tak, pracownicy, panie są świetne. To w większości osoby stworzone do pracy z dziećmi. Niestety niedoceniane przez pracodawcę. Dlatego często odchodzą.

Ciekawska
@Zaskoczona

Z tego co wiem, to kwoty wynagrodzeń w żłobkach z dotacji unijnych nie zależą do końca od firmy. To urzędy blokują te kwoty i mimo wielu próśb nie zgadzają się na zmiany w tym zakresie. Też to przerabiałam w projektach, które realizowałam w zupełnie innej firmie. W sumie trochę to smutne, że urzędnicy, którzy sami mało zarabiają, blokują podwyżki w projektach unijnych.

niestety
@Ciekawska

Niestety tak jest. Wiele firm ma problem z projektami unijnymi. Urzędnicy nie mają wiedzy na temat praktycznego funkcjonowania żłobków i jest tak jest. A szkoda.

Nixa
@Ciekawska

Owszem kwoty wynagrodzeń są z funduszy unijnych ale czy to blokuje pracodawcę przed ,,dołożeniem” do pensji pracownika?- NIE! Pracownicy otrzymują minimum(czyli tyle co z dotacji, ponieważ takim sposobem zyskuje się darmowego pracownika). Tak więc, urzędy ,,blokują kwoty”, czyli proponują minumum, natomiast absolutnie nie blokują właściciela przed dołożeniem do minimalnej pensji paru złotych- proste!

Plotkara
@Nixa

Jest tylko jeden problem. Podczas realizacji projektu unijnego firma nie może zarobić ani złotówki - wszystkie opłaty wniesione przez rodziców lub z dotacji są wkładem własnym w projekt. Z czego więc pracodawca ma dołożyć, skoro nie osiąga na danej placówce żadnego zysku??? Powtarzam: w trakcie projektu NIE MA ŻADNEGO ZYSKU, BO ZGODNIE Z ZASADAMI NIE WOLNO GO MIEĆ.

Maciej
@Plotkara

Dzień dobry, czy istnieje szansa na uzyskanie informacji jakiego rzędu są to zarobki? Może któraś z pań napisałaby coś więcej na ten temat? Będę wdzięczny za naprowadzenie mnie.

W moim żłobku zarobki są zdecydowanie wyższe niż pisze Lila i w tym roku były już 2 podwyżki. Zresztą porównywałam z konkurencją i Kraina Odkrywcy wypadała najlepiej. Atmosfera pracy jest super. To najlepszy żłobek w jakim dotychczas pracowałam. Perspektywy są i to bardzo szerokie.

gocha
@niestety

potwierdzam - dotację uzyskujesz pod warunkiem, że projekt jest tanio wyceniony; niektórzy na tym potrafią zarobić kombinując, niektórzy starają się najlepiej zrealizować projekt z tymi zasobami jakie mają, lekko nie jest, ja zamknęłam firmę; a przedszkola Kraina Odkrywcy są super pomyślane, super zadbane i atmosfera jest cudowna - widać, że pracownicy mają pasję

@gocha

Ja wycofałam się z wniosków o dotacje unijne dla żłobków. Ich realizacja jest mega trudna. Podziwiam osoby, które mają siłę realizować te projekty i użerać się z urzędnikami.

Lilka

U nas kartki wykonywały dzieci - w mojej placówce nie robili tego pracownicy i takiego polecenia od nikogo nie było. Zresztą dostaliśmy bardzo fajne zestawy wszystkich elementów potrzebnych do wykonania tego zadania. Zabawa była super i dzieciaki były zachwycone, a chyba o to chodziło w tym wszystkim. Kartki dostali nie tylko pracownicy, ale również wiele osób związanych z siecią, bo byłam w urzędzie i widziałam kartę od nas na ścianie :) Kalendarze sieci Kraina Odkrywcy też były super i w mojej rodzinie wszystkim bardzo podobały się - też wszyscy pracownicy je dostali (nie widziałam jeszcze żłobka, który dba o takie fajne rzeczy). Moja koleżanka z placówki pomagała przy jego tworzeniu, bo w opracowanie byli włączeni ludzie z całej sieci. Na mikołaja wszyscy, którzy chcieli, dostali kursy językowe. Nie wiem kto to wszystko wymyślił, ale ja cieszę się, że tu pracuję!

zleceniobiorca

Może warto wyjaśnić bezpośrednio w firmie sytuację, skoro jest jakieś opóźnienie? Mi tylko raz zdarzyło się, że przelew nie był wypłacony w terminie, ale po zadaniu pytania o opóźnienie przeproszono mnie od razu - gdzieś utknęła faktura - i zapłacono. Płatności dostaję na czas, nie ma żadnego problemu ze współpracą. Z tego co wiem pracownicy też otrzymują wynagrodzenie na czas. Bardzo fajna firma, fantastyczni ludzie, sieć się szybko rozwija, więc trochę chaosu może i jest, ale takiego twórczego. Współczuję, że coś poszło nie tak, ale polecam wyjaśnić :)

Nie płacą rachunków za udzielane im usługi - czy będą zatem płacić pensje?

czy będą zatem płacić pensje?

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
#bobas

Pracuję w żłobku "Kraina Odkrywcy" na stanowisku opiekunki z dziećmi do lat 3. Atmosfera w pracy jest bardzo fajna, czujesz się swobnie dzięki czemu lepiej się pracuje. Na koleżanki z pracy czy naszą (usunięte przez administratora) zawsze można polegać i chetnie sobie pomagamy i się wspieramy gdy napotkamy na drodze trudności. Pracuję na umowę o pracę co dla mnie jest bardzo wygodne. Polecam pracę wszystkim osobą które chcą pracować w tej firmie :)

Krakowianka
@#bobas

Bardzo dużo pozytywnych zmian dla pracowników w ostatnich miesiącach!!!

Zadowolona
@Krakowianka

Potwierdzam. Ludzie są super, firma na prawdę ok. No i mam poczucie, że robię coś na prawdę fajnego.

Opiekunka
@Zadowolona

Również mogę polecić tą firmę. Pracuję tu od kilku miesięcy, zarobki lepsze niż u konkurencji, atmosfera pracy bardzo dobra. A czy łatwo dostać się do pracy? Jeśli ktoś jest zainteresowany, to niech spróbuje, a sam się przekona. Ja aplikowałam aż trzy razy.

Magdalena
@Opiekunka

Widzę, że odpowiada Ci praca w Kraina Odkrywcy .A jakie były wymagania rekrutacyjne na Twoje stanowisko pracy i jak wyglądała rekrutacja? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Gosia
@Magdalena

U mnie były 3 etapy: rozmowa telefoniczna i dwa spotkania. Pytania bardzo różne, zarówno z mojego doświadczenia, wykształcenia i różne zadania praktyczne. Do tej pory nie spotkałam takiego profesjonalnego podejścia w żłobkach i przedszkolach.

@Gosia

U mnie podobnie, też 3 etapy, pytania podobne, 6 miesięcy temu. Faktycznie jak tu przyszłam sporo osób wymieniało się, ale od 4 miesięcy w naszym żłobku nie było żadnych rotacji. Poznałam też kilka osób z biura - bardzo fajni ludzie. W mojej placówce 100% osób zatrudnionych jest na umowę o pracę - w żadnym innym żłobku tak nie było.

Firma2

Ja też trochę czekałem, ale rozliczone wszystko jak należy. Faktycznie czekali na dotację, bo w realizowanym projekcie dostali ją dopiero, uwaga, po prawie roku - nie chciałem w to wierzyć i sprawdziłem, niestety to prawda. Rozliczenie było znacznie szybciej niż dostali dotację, dlatego moim zdaniem zachowanie na prawdę ok.

Nemezis

Pracuję w biurze Kariny Odkrywcy już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona. Szef wcale nie jest konfliktowy, przeciwnie kiedy pojawia się jakiś problem nigdy nie zdarzyło się aby odmówił pomocy, angażuje się w ich rozwiązywanie. Gdy sytuacja tego wymaga zostaje z pracownikami i służy pomocną ręką. Wcale nie jest tak że ciągle wytyka błędy bo jak coś robisz prawidłowo to Cię pochwali. W sytuacjach gdy jest coś zawalone trudno oczekiwać pochwały, krytyka jest jak najbardziej uzasadniona. Jeśli chodzi o atmosferę w biurze to jest ona luźna i sympatyczna – ludzie w biurze tworzą naprawdę fajną i zgraną ekipę, nie ma żadnych konfliktów. Każdy pomaga sobie nawzajem. Czy są nadgodziny? Owszem zdarzają się cięższe momenty jak w każdej pracy ale później można je sobie odebrać – od kiedy pracuję w biurze nigdy nie było z tym problemu. Ogólnie jestem zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę :)

Kaja
@Nemezis

Zdecydowanie zgadzam się. Atmosfera w pracy jest świetna, wszyscy się wspierają. W przypadku problemów zawsze można liczyć na Szefa i inne osoby. Nie jest lekko, ale bardzo bardzo pozytywnie.

Miłka

Chciałam zapisać mojego drugiego syna do żłobka, ale od dawna nie ma już miejsc. Nowe Ciocie są super. Bardzo dobre zmiany!

MCkik

Realizowałem dla nich sporo zleceń i wszystko co było ustalone - było wypłacone. Zdarzały się przesunięcia z płatnościami, bo oni często długo czekają na wypłatę różnych dotacji. A urzędnikom nie spieszy się.

AM

Ja też pracuję w żłobku i jestem bardzo zadowolona z pracy. Pracowałam w kilku innych miejscach i mam porównanie. Zdecydowanie warunki w Krainie Odkrywcy są najlepsze z tych wszystkich miejsc.

polecam

Nie zgadzam się z większością poniższych opinii, pracuję w żłobku od ponad roku i z czystym sercem mogę polecić pracę tutaj. Być może coś jest prawdy w mniej przychylnych opiniach o biurze tej firmy, ale ja praktycznie wcale nie mam z nim styczności, a jeśli już to wszystko przebiegało sprawnie i bez problemów. Atmosfera w samym żłobku rewelacyjna, kadra świetna :)

ab

Jestem pracownikiem biurowym od kilku lat. Siedziba firmy jest raczej w centrum miasta - dobry dojazd tramwajem czy autobusem. Pracuję w oparciu o umowę o pracę, mam odprowadzane wszystkie składki. Mam elastyczne godziny pracy, część pracy po uzgodnieniu z pracodawcą mogę wykonywać zdalnie. W biurze panuje fajna atmosfera, pracownicy pomagają sobie w razie potrzeby. Nowy pracownik dostaje "opiekuna", który pomaga mu wdrożyć się do pracy w firmie. Mamy w biurze ekspres do kawy :)

Zostaw merytoryczną opinię o ZACHODNIOPOMORSKIE SYSTEMY EDUKACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Boleszkowice

• Jak się pracuje w ZACHODNIOPOMORSKIE SYSTEMY EDUKACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ZACHODNIOPOMORSKIE SYSTEMY EDUKACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZACHODNIOPOMORSKIE SYSTEMY EDUKACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 8 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZACHODNIOPOMORSKIE SYSTEMY EDUKACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w ZACHODNIOPOMORSKIE SYSTEMY EDUKACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZACHODNIOPOMORSKIE SYSTEMY EDUKACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.3/5 Na podstawie 156 ocen.

ZACHODNIOPOMORSKIE SYSTEMY EDUKACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ