Opinie o ZACHODNIOPOMORSKIE SYSTEMY EDUKACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Boleszkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ZACHODNIOPOMORSKIE SYSTEMY EDUKACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZACHODNIOPOMORSKIE SYSTEMY EDUKACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZACHODNIOPOMORSKIE SYSTEMY EDUKACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Boleszkowice

Malpeczka8

Zdecydowanie polecam Kraine Odkrywcy na Piltza,super przemile ciocie,fachowa opieka,goraco polecam

Mamuska83
@Malpeczka8

Polecam.placowke corka chodzila do innego zlobka wiecznie plakala jak szla badz wracala,przepisalismy do Krainy Odkrywcy i co...Corka usmiechnieta radosna wrecz nie chce opuszczac zlobka,ciocie wszystkie super,zajmuja sie dziecmi jak swoimi ,super mile cieple empatyczne widac ze opiekuja sie z sercem,Pani dyrektor tez w porzadku konkretna rzeczowa,niczego i nikogo nie.udaje,takze ciocie do przodu nigdy sie nie poddawajcie i pracujcie dalej z takim zapalem jak do tej pory,great job❤❤❤

Drukarska
@Mamuska83

U nas jest dokładnie ta sama sytuacja. Zdecydowanie polecam!

Ojciec
@Drukarska

Ja rowniez polecam Kraine. Moja corka jest bardzo zadowolona ze zlobka. Kadra super. Mam porownanie i lepiej nie bede pisal o poprzednich.

@Ojciec

Ja również jestem zadowolona z opieki. Ciocie są świetne, bardzo kreatywne i mój syn świetnie rozwija się Postępy są niesamowite. Polecam!!!

@Malpeczka8

Dołączam się!! Placówka na ul. Piltza to super miejsce dla mojej córeczki. Przemiłe Panie, profesjonalna opieka. Jesteśmy w dobrych rękach :)

Frla
@Kasia

Nie tylko Piltza jest super. Przeniosłem dziecko na odmętową i też jestem zadowolona. Kadra bardzo się stara. Dyrektorka bardzo zaangażowana. Uśmiech dziecka jest najlepszym znakiem że jest ok.

@Frla

Teraz placówka zamknięta z powodu coronawirusa, ale widać, że wszyscy w sieci starają się, aby wspierać rodziców. To jest bardzo ważne dla mnie i potwierdza, że dokonałam dobry wybór. Dziękuję!

@Kasia

Jest teraz strasznie ciężko, ale widzimy z mężem, że firma działa, ma z nami kontakt, wspierają jak mogą. Infolinia dla rodziców jest super. Moje dziecko szybo się rozwija i potrzebowałam skonsultować kilka kwestii z kimś kto zajmuje się tym profesjonalnie. Jesteśmy zadowoleni.

Hela
@Ola

Placówka na Piltza jest bardzo dobra. Moje dziecko chodzi tam od roku. Dużo ciekawych zajęć. Bardzo serdeczne ciocie. Własna kuchnia. Polecam!

Mika
@Hela

Polecam jako rodzic dziecka z tej placówki

@Mika

Piltza jest super! Pozdrowienia dla Pani Dyrektor, całego Zespołu i Biura. Wszyscy robicie dobrą robotę!

Olka

Potwierdzam! Super placówka!

@Ola

Tak, zgadzam się. Polecam Piltza.

mama
@Kasia

Polecam Krainę z całego serca. Moja córka była w innej placówce, ale to był koszmar. Kadra bardzo profesjonalna, rozliczenia przejrzyste, żadne kombinowanie z publicznymi przedszkolami i dodatkowymi opłatami nie wiadomo za co.

@mama

Zgadzam się i też przyszłam do Krainy z placówki "publicznej". Kadra w Krainie bardzo zaangażowana, dyrekcja konkretna, z biurem nie miałam żadnych problemów, bardzo przejrzyste rozliczenia. Polecam.

Marcin M.

Uwaga ZLOBEK Na ul. Przewoz kasuje opinie na Facebooku. Stąd ocena 5/5 z jednej opini. Nie polecam, odradzam A wręcz przestrzegam przed tym żlobkiem i cała siecią. Partnerka dostała prace i zdecydowaliśmy się na niego z braku miejsc w innych żłobkach. Tak to jest na szybko. Już wiem dlaczego w innym żłobkach było dobite pod korek A tu kilka wolnych miejsc. Samo chodzenie dziecka do żłobka nie bylo tragedią, niektóre Ciocie miłe, widać że z pasja, Pani Dyrektor bardzo wporzadku, robiła co mogła inni pracownicy jakby byli za karę.Reszta? Katastrofa. Żłobek wymaga remontu, od jesieni do wiosny jest w nim gorąco, duszno, czasem śmierdzi na korytarzu, ciężko tam wytrzymać chwilę ubierajac dziecko A co dopiero cały dzień. Dzieci ciągle chore(za gorąco potem szybko zawiane). Dziecko musiało chodzić w butach ortopedycznych. Niestety musiałem patrzeć na kamery i dzwonić do placowki z prośba o ubranie butów dziecku po drzemce i tak kilka razy w tygodniu. Niedługo miał iść do przedszkola więc jakoś dawalismy rade. Placilismy regularnie nie skarżąc sie. Problemy przyszły przy epidemi. Okazało się co się liczy dla żłobka bo napewno nie my i nie Nasze dzieci choć tak wszędzie zapewniają. Mataczenie, przeciąganie, zwodzenie. Masz płacić i już. Po utworzeniu grupy przez rodziców po długim czasie coś opuścili. Ignorancja i brak szacunku. Maile podpisywane"asystent zarzadu". Robią problemy z wypisaniem dziecka ze żłobka. Przez dwa tygodnie marca zwodzili mnie że anulują mi płatność. Chciałem na piśmie. Nie dostałem. Przeciąganie aby zaczął się nastepny miesiac. Wypowiedzenie wysłałem mailem w postaci kilku słów i przyjęte telefonicznie. Nikt się nie oddzywal mailowo. Po miesiącu dostałem odpowiedź, że umowa nadal trwa bo nie bylo jak należy zgłoszone. Nikt już się nie podpisuje pod mailami imiennie. Do tej pory dostaje faktury ponieważ wypowiedzenie nie bylo złożone poprawnie. Sprawą zajął się mój adwokat. Odradzam ponieważ będą Was zwodzić i wyciągać pieniądze. Jestesmy w grupie z rodzicami. Inni tez mają problemy i są nie zadowoleni. Naprawdę odradzam. Pozdrawiam serdecznie.

Alka
@Marcin M.

Dostałam info od dyrektorki, że pojawiła się taka opinia na gowork - ręce jej opadły. Szczerze mówiąc mi też.Też jestem rodzicem, córka chodzi do tego samego żłobka, a po przeczytaniu opinii p. Marcina mam wrażenie, że mówimy o dwóch różnych miejscach. Podczas epidemii firma szybko zareagowała, po krótkim chaosie, który z resztą mieli też znajomi z innymi placówkami, dostawaliśmy regularne informacje. Nie mam wrażenia, że wyciąga się ode mnie kasę. I większość rodziców jest zadowolona. Była informacja rzetelna jakie są koszty placówki i jakie zasady wypowiadania umowy.@Marcin M. - warto spróbować w innych żłobkach i zweryfikować opinię.

Rodzic
@Marcin M.

Poza tym nie da się usunąć opinii na fb. Może to zrobić tylko fb. Zatem ktoś z fb uznał że opinia jest niezgodna z zasadami. Poczytaj trochę zanim zaczniesz takie bzdury wypisywać. Moje dziecko też chodzi do tego żłobka i jestem bardzo zadowolona. Idź sobie do konkurencji i tam krzycz bo wielu rodziców ma Cię już dość.

Marcin M.
@Alka

Haha. Zabawne. Mam.wszystkie maile i smsy od dyrektorki. Nie zapłaciłem ani grosza za niesłusznie naliczany czas. Większość rodzicow odeszła od tego żłobka jestem.z nimi w kontakcie :) możecie pisać sobie próbować poprawić opinie ale ja mojej nie zmienie. Zresztą poczytajcie inne :) uśmiałam się. Pani dyrektor siedzi nnocam i poprawia recenzję o swoim żłobku:) buhahaha:)

Marcin M. bis
@Marcin M.

Marcin M. pisze "uśmiałam się" - bardzo wiarygodne muszę być wpisy Marcina M.

Mama
@Marcin M. bis

Tak się składa, że moje dziecko chodzi do tego żłobka. "Marcina" wszyscy znamy i to bardzo dobrze. Brak płacenia nie jest powodem do dumy, szczególnie, że firma zachowała się na prawdę OK. Wiele innych żłobków nie obniżało opłat. Zawsze może być lepiej, to prawda, ale też miejmy na uwadze obecny stan.

Popieram Marcina
@Mama

Wiele żłobków ma abonamenty więc nie musiało nic obniżać bo rodzic nie przyprowadza dziecka i nie płaci. U mnie tak teraz jest i nikt nie doprowadza do takich chorych sytuacji. Zrezygnowałem z żoną tylko dlatego że z szanownym państwem nie dało się dogadać. Dyrektorka świeciła oczami bo widać było, że nie wierzy w to co mówi.

@Popieram Marcina

Z abonamentami jest problem, bo placówki, które go mają, sprzedają więcej abonamentów niż mają miejsc. A co w sytuacji, gdy przyjdzie więcej dzieci niż jest miejsc? Też, jako mama, myślałam, że to jest super. Ale jak zobaczyłam na żywo doceniam placówki, które nie "dorabiają sobie" abonamentami. I nie poszłabym tam, gdzie są abonamenty. Każdy ma wybór.

Popieram Marcina
@Ala

Zabawna teoria, nigdy nie było u nas takiej sytuacji żeby było więcej dzieci niż miejsc.

@Popieram Marcina

Jako dyrektor i rodzic nie odważyłabym się na takie rozwiązanie i cieszę się, że Kraina nie stosuje karnetów. To głos praktyka, a nie teoretyka.

Kama
@Ala

Zdecydowanie abonamenty to zły pomysł. Też kiedyś pracowałam w takim żłobku i szkoda gadać. A że nie było monitoringu to rodzice nawet nie wiedzieli że czasem w sali na 20 dzieci było nawet 30. Przy pełnym wymiarze tak się nie da bo dzieci może być tyle na ile ma zgodę placówka. Ale każdy może wybrać co woli. Ja wybrałam pracę w Krainie i nie żałuję.

@Popieram Marcina

Tak na zdrowy rozum: jak placówka ma abonamenty i jest zamknięta, to rodzice nie płacą. Super. Ale z czego placówka ma się utrzymać? Z czego zapłacić czynsz i pensje? Przecież to jest niemożliwe. Kraina obniżyła, zresztą jak poprzednio, czesne o 40%. Moim zdaniem zachowali się na prawdę ok. Polecam

Aneta

Cześć, czy mógłbyś napisać w takim razie ile godzin miesięcznie się mniej więcej przepracowuje w Krainie Odkrywcy i jak w związku z tym wygląda wynagrodzenie? Wspomniałeś, że najlepiej jakby się pracowało całą dobę za pół darmo więc mnie to trochę zastanawia..

Do krainy aplikowalam już dwa razy na stanowisko asystenta i chętnie zajmę Twoje miejsce. Rekrutacja bardzo profesjonalna co mnie bardzo zaskoczyło na tle innych firm. Od koleżanki z biura wiem że jest bardzo zadowolona z pracy.

Gosia

A w której placówce ten problem? U mnie są benefity, nikt nie został zwolniony. Pensje były obniżone w czasie od kwietnia do czerwca poprzedniego roku. Podwyżek nie było. To prawda.

Gaja
@Gosia

Jakie benefity ? Może w Twojej nikt nie wyleciał, ale w całej sieci to co innego. Pensje były obniżone na dłużej, nie wiem skąd ty masz te informacje.

Ula
@Gaja

A to w jakim czasie były u Was obniżone? W mojej placówce też za okres od kwietnia do czerwca i tak nas zresztą dyrektorka informowala. Mam te informacje z mojego konta bankowego. Ale ja nie chorowałam więc może dlatego. I też nikt nie zostal zwolniony. Dziwne rzeczy piszesz. Może napisz w której placówce taki problem bo pytałam koleżanek z innych placówek krainy i też było tak jak u mnie.

Mam info z 2 placówek i obniżka wynagrodzenia też była u nich tylko przez 3 miesiące. Nikt nie napisał w której ta rzekomo długa obniżka więc to wygląda na ściemę. Co do wigilii to dyrektorka nam wyjaśniła że nie dali się zrobić wtedy na ponad 200 osób dlatego była podzielona. Trochę to rozumiem. U nas byla w plavowce i moja kolezanka tez w jej placowce. Kasę za polecenie sama dostałam więc to działa :) Teraz szykuje się fajna premia :) i nie jestem z zarządu ale trochę przykre to co niektórzy piszą, bo tu pracuje i w mojej placówce jest na prawdę ok. Nie moge też złego słowa o biurze powiedzieć. Pracują tam na prawdę fajni ludzie. A zarządu nie znam. Przydałyby się szkolenia bo z dwa lata temu były a ostatnio nie.

Mega
@Kasia

Kasia wszystko co napisałaś zgadza się. Też czekam na szkolenia. Aż ciekawa jestem w której placówce takie problem, ale jakoś narzekajacy nie chcą napisać.

Ola

Ja też oceniam firmę pozytywnie. Podczas pandemii też zachowali się bardzo ok. Nie zgadzam się, że firma źle traktuje pracowników!

@Ola

No chyba nie ok widać że to pisał zarząd

Pracownik żłobka

Jestem na urlopie, mój mąź, pracuje w innej firmie również. Z uwagi na pandemię pracodawca ma prawo tak zrobić i trudno mi odebrać to jako przejaw złego traktowania - wprost przeciwnie, bo część firm znów zwalnia. A tu nikt z mojej placówki nie został zwolniony. A w której placówce te zwolnienia, bo pytałam koleżanek w sieci i żadna nic o tym nie wie?

Opiekun

Nie wierz w te minimalne.mi na konto wpływa co miesiąc więcej. Dużo nie jest ale do Lidla się nie wybieram. pomyje i pomówienia aż żal to czytać

Nie płacą rachunków za udzielane im usługi - czy będą zatem płacić pensje?

czy będą zatem płacić pensje?

Dyr2

O rany, ja też od niedawna w Krainie, pracy dużo, ale atmosfera super i firma wspiera jak może. Na rekrutacji nikt mi nic nie obiecywał, raczej mówili jak jest, nawet się zastanawiałam, czy nie chcą mnie zniechęcić :) Wymagania względem dyrektora wysokie, ale pomoc od przełożonej i od innych dyrektorek jest duża. Szkoda, że miałaś niepozytywne doświadczenie.

Zaskoczona
@Dyr2

Nie jest lekko. To prawda. Ale mam dużą swobodę i mogę się wykazać. Sama decyduję o wielu elementach zarządzania w placówce. Zajęć mamy bardzo dużo, ale to ja motywuję kadrę do nowych inicjatyw. Nie każdemu to pasuje i nie każdy sprawdzi się jako dyrektor.

Szczęsliwa

Musisz być bardzo nieszcześliwą osobą skoro masz czas na pisanie takich opinii. Jako koleżanka z pracy życze Ci powodzenia w nowym miejscu pracy.

Ona
@Zaskoczona

Czym innym jest praca w placówkach z kadrą i dziećmi a czym innym praca w biurze. Nikt z biura nie jest w stanie ogarnąć wszystkiego co dzieje się w placówkach przy takiej ilości pracy. A szef ocenia pracę dyrektorów po tym co widzi na fejsie i na koncie bankowym. Poza tym człowiek dla niego nie ma znaczenia. Maja się zgadzać pieniądze i ilość lajków. Szacunku i zrozumienia tam nie znajdziesz.

To jak wytłumaczysz to, że pomimo pandemii nikt nie został zwolniony? A jak obniżki czesnego dla rodziców? Wiele żłobków zwalniało jak leci, wiele upadlo, czesne dla rodziców nie były obniżane. I cieszę się że tu pracuje od ponad 2 lat bo pomimo trudnej sytuacji firma zachowuje się na prawdę ok. Wszyscy mamy pracę!

Drama
@Ona

Taki argument to nie argument. Sytuację można odwrócić i powiedzieć dokładnie to samo, że nikt z placowek nie ogarnąłby tego, co dzieje się w biurze. Każdy z pracowników ma nieco inny zakres obowiązków dostosowany do stanowiska. Finalnie każdemu powinno zależeć na tym, by firma wyszła z kryzysu bez szwanku i by wspólnie wypracować efektywny sposób działania w zespole. Osobiście denerwuje mnie to, że osoby ktorym zależy na miejscu pracy muszą pracować na kogoś, kto traktuje pracę przechodnio, ignorując wszystko i wszystkich wokół. Bardzo się cieszę, że takich osób w firmie jest coraz mniej ;)

Ona
@Drama

Widzę że ktoś nie zrozumiał mojego komentarza. Cały czas mówicie o pandemii a nie o nią chodzi. Powoływanie się na nią nie ma znaczenia w miejscu gdzie pracownika nie szanowało się nigdy. To od pracodawcy zależy jak zbuduje zaangażowanie pracowników. Bo idąc tym tokiem rozumowania, czemu rotacja pracowników biura jest tak duża? Serio wszyscy są ignorantami? Przez rok, w biurze gdzie pracuje ok 30 osób potrafi się przewinąć z 20 osób które rezygnują. To ma być to budowanie zaangażowania pracodawcy? Bardzo wątpię. Z reszta, bardzo ładnie moderujecie ta dyskusję.

EsPe

Chyba pracowałaś w niewielu firmach skoro piszesz taką opinie i nie wiesz na prawdę co może się dziać w prywatnych placówkach. Szczerze wątpie, że trafisz lepiej gdziekolwiek... o ile w ogóle trafisz gdzieś na stanowisko dyrektora. W mojej placówce zajęcia prowadzone są dla dzieci- nie do zdjęć, a skoro byłaś dyrektorem miałaś chyba na to wpływ w jaki sposób zajęcia się odbywają?? Widocznie byłaś źle zorganizowana, dobry kierownik zakasa rękawy i posprząta jak trzeba, a nie siedzi i pachnie za biurkiem, bo umówmy się praca nie jest ciężka, a personel warto wspierać- bo wróci to do Ciebie, ale jeśli ktoś dał Ci szansę, a nie miałaś doświadczenia, to żałuj, że jej nie wykorzystałas.... bo ja pracowałam w wielu firmach i tą oceniam najlepiej. Niektórzy chcieliby zarabiać po 5 tyś na ms, nie robiąc nic tak na prawdę... pracowałaś 2,5 miesiąca i kadra złożyła wypowiedzenie za Tobą? Czym ich przekonałaś? Bo ja sorry, ale nie poszłabym za dyrektorem pracującym 2 miesiące... :P Życzę Ci powodzenia, spokojnej pracy gdzie zrealizujesz swoje wygórowane ambicje i gdzie szefowa da Ci tak w kość- ze nie zaśniesz spokojnie w nocy- tak wygląda praca u konkurencji. Tutaj jest spokój, kilka maili i tel wszystkie w konkretnych sprawach, swoboda działania, gotowe materiały, procedury, rozwiązania... pensja na czas, w innych miejscach trzeba się upominać o swoje... Powodzenia zatem!

@EsPe

@EsPe Zgadzam się z Tobą w 100% @Dyrdyy Życzę Ci powodzenia w nowym miejscu pracy. Dostałaś ogromną szansę, ale z niej nie skorzystałaś. Nie piszę tego negatywnie - miałaś takie prawo. Ale nie jest to uczciwe co robisz szkalując moje miejsce pracy. To dyrektor odpowiada za placówkę i tym co piszesz sama sobie wystawiasz mega negatywną opinię.

Ola

Super że masz pracę. Ja też mam w Krainie. I jestem z niej bardzo zadowolona. Andzela daj już spokój bo nudne jest czytanie tych bzdur które wypisujesz.

Dyrdyy
@Ola

Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii i nikt mi tego nie kozę zabronić. A jeżeli ktoś nie potrafi poradzić sobie z krytyka i negatywna opinia na temat placówki i funkcjonowania to nie mój problem.

Prawdaaa
@Ona

Popieram w zupełności, nic dodać nic ująć

EJT''

Zgadzam sie z Panią powyżej,nie moglam zapewnić córce lepszej opieki zlobkowej niz na Piltza,wszystkie.te żłobki sa ok ale.ten zdecydowanie góruje wśród opinii Krainy Odkrywcy,ciocie dziekuje wam za serce które wkladacie w opiekę nad naszymi pociechami,szkoda ze jedno sie już zegna z Wami,napewno będziemy tesknic????

EJT"
@EJT''

Będziemy napewno i nie zapomnimy.Bynajmniej my rodzice,a dla mam ktore mają jakieś zastrzezenia trochę wiary i cierpliwosci a wszystko będzie dobrze,z calym sercem jestesmy z wami od początku do końca,robicie kawał dobrej roboty dla naszych dzieci,wszystkie bez wyróżnienia ????

Huciara
@EJT"

To prawda. Na Kombatantów też jest super. Najlepszy żłobak z najlepszymi ciociami. Szkoda, że już nie ma wolnych miejsc, bo koleżanki czekają w kolejce na miejsca :(

Odmętowa
@Huciara

Na odmętowej też jest ok. Piękne sale, dużo przestrzeni, wielki parking. Panie są świetne, dzieci nie nudzą się. Polecam!

Ciocia odmętowa
@Odmętowa

Faktycznie warunki pracy są ok. Relacje między pracownikami bardzo dobre. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Miśka
@Ciocia odmętowa

U nas też kilka miesięcy temu było sporo rotacji, ale od kilku miesięcy jest na prawdę ok. Mamy super pracowników i super zespół, no ale to tak czasem jest jak placówka startuje i dużo osób w krótkim czasie trzeba zatrudnić, to nie ze wszystkimi udało się trafić. Teraz rozumiemy się bez słów i pracuje się świetne. W biurze też pojawiło się sporo nowych osób i przychodząc tam od razu widać, że atmosfera pracy jest świetna. Organizują wiele wydarzeń, włączają pracowników placówek w działanie. To duża zmiana, bo jeszcze na początku roku tak nie było.

Ciocia
@Miśka

I nie wiele już miejsc zostało. Jest ok :)

Karola
@Ciocia

Moja córka jest w żlobku na Królewskiej od ponad roku. Zmiana dyrektorki baaaaardzo pozytywna. Na prawde warto im zaufać. Wiedzą co robią!!!

Olga
@Karola

Ja pracowałam w innej placówce w Krakowie. Z kilku miejsc pracy Kraine oceniam najlepiej. Umowa o pracę od początku. Jasne zasady. Dyrektorka w mojej placówce bardzo ok. Dużo wymagała ale sama też bardzo zaangażowana. Zgrany zespół. Z biurem nigdy nie miałam problemów. Teraz mieszkam w innym mieście ale jak wrócę do Krakowa to chętnie tam wrócę. Moja koleżanka po macierzyńskim nie miała problemów z powrotem do pracy i też jest zadowolona. To coś znaczy. Szczerze polecam.

@Olga

U mnie też jest ok. 100% kadry na umowy o pracę, pełne etaty a nie żadne zlecenie czy coś innego. W czasie pandemii było ciężko, ale wszyscy nadal pracujemy.

Mama
@Ala

Dziękuję Ciociom z placówki mojej córki, że tak dużo robią dla naszych dzieci. Tu na prawdę widać, że dużo się dzieje. Moja córka codziennie opowiada co robiła w żłobku. To jest na prawdę super. Pani Dyrektor też jest ok. Obsługa administracyjna również bardzo dobra, na wszystkie pytania otrzymuję bardzo szybko odpowiedzi.

Darka
@Mama

Polecam Krainę. Moje dziecko chodzi do placówki w Krakowie. Nie zmienilabym na żadną inną.

Tekla
@Ala

W mojej placówce też tak jest. Polecam!

Aneta

Piszesz o najniższej krajowej ale czy praca jest jakoś bardzo wymagająca czy raczej lekka? Może istnieje w późniejszym czasie szansa podwyżki albo jakichś benefitów? Jak wygląda sytuacja z godzinami pracy? Czy obecnie praca jest zdalna? I jak z urlopem? Byłabym wdzięczna za odpowiedź.

ada

A możesz napisać które żłobki dają wyższe wynagrodzenie teraz? w Krakowie dostałam wypowiedzenie, firma się zamknęła, szukam już drugi miesiąc i nie ma dobrych ofert. Interesuje mnie też Śląsk. Będę wdzięczna za informacje gdzie są wyższe stawki. Miałam rozmowę z panią z Krainy, stawka nie wysoka ale nie była to najniższa krajowa jak się zliczy wszystko i jeszcze można dorobić w programie poleceń - to prawda?

ola
@ada

Tak, program poleceń działa. W poprzednim roku były też spore premie - nam nie wiele brakło, ale w tym roku na pewno nam się uda. Firmę oceniam pozytywnie. Patrząc jak trudna jest teraz sytuacja na prawdę działają fair.

zadowolona

Moje dzieci chodzą do żłobka i nie zgodzę się, że firma ma dzieci w nosie. Nie ma dużo zabawek, ale są bardzo dobrej jakości, jest dużo kreatywnych zabaw, pomoce i materiały do prowadzenia różnych sensorycznych zabaw, do angielskiego. Wystrój i stan lokalu u mnie super, może inne lokale są gorsze, nie wiem. Osobiście polecam, dzieciaki chętnie chodzą i super się rozwijają.

Dorota

Kraina Odkrywcy to ciekawe pomysły na dwujęzyczność, harmonijny wystrój wnętrz i kreatywny marketing. Zaangażowanie opiekunek budzi szacunek, a dział rekrutacji działa bardzo sprawnie i skutecznie. Serdecznie polecam!:)

Magda

Praca jest bardzo przyjemna, a zespół jest zgrany! Jest tutaj wspierany także rozwój pracowników. Polecam pracę w tym miejscu!

Nik
@Magda

Co uważasz za wspieranie rozwoju pracowników?nie ma żadnych kursów szkoleń dla opiekunek .Z tego co mi wiadomo nie ma na to. funduszy.

Daga

@Ciocia a obecnie prowadzicie rekrutacje?

Julita

Może słyszał ktoś czy potrzebują pracowników? Jakie wymagania mają?

Ciocia
@Julita

Zapraszamy na ul. Piltza 42 :)

Zadowolona
@Ciocia

Z tego co wiem, to jeszcze tylko kilka miejsc w całym krakowie zostało i coraz trudniej dostać się. Pracuję od miesiąca, jestem mile zaskoczona warunkami pracy. Mnie pytali o wykształcenie, co robiłam wcześniej i zadawali dużo praktycznych pytań. Rekrutacja była ok.

@Zadowolona

To prawda - w moim żłobku już nie ma żadnych rekrutacji, komplet kadry. A kolejna chętnych do pracy spora. Nie dziwię się, bo na prawdę jest ok. Może mam farta i trafiłam na świetną dyrektorkę. Jeśli macie możliwość -- aplikujcie do placówek gdzie są jeszcze miejsca. Sami przekonajcie się i wyrobicie sobie opinię.

Iga
@Monika

U mnie też nie ma rekrutacji bo stała kadra od prawie roku. I zamknięcie placówek też przetrwaliśmy w pełnym składzie. Nie mogę narzekać.

@Iga

U nas też nie ma rekrutacji. Ale CV warto wysłać, bo w tym roku powstało wiele nowych placówek.

Ren
@Kasia

W Katowicach trwa rekrutacja. Zapraszam do naszego teamu.

Opiekunka
@Julita

Realne przede wszystkim :) Jak ktoś chce pracować, to jest to dobre miejsce.

MB
@Opiekunka

Jest ok

Agata
@MB

Polecam. Stabilne zatrudnienie, dobre warunki pracy, pensja zawsze na czas. Podczas pandemii koronawirusa firma zachowała się na prawdę ok.

@Agata

Znam kilka przedszkoli i żłobków, które już się zwinęły i zostawiły ludzi na lodzie. A u nas placówka prawie pełna - to coś znaczy. U nas nie ma rekrutacji kadry. Stała kadra od wielu miesięcy, ale nowe placówki utworzone w maju i czerwcu rekrutują.

Basia
@Kasia

Dzieci nam bardzo przybywa, więc jest kilka nowych rekrutacji. Zapraszam, szczególnie do Katowic :)

Zadowolna
@Basia

U mnie w placówce nie ma rekrutacji. Stała kadra od ponad roku. Warto śledzić stronę - tam są informacje o rekrutacjach.

Jola
@Ren

Jakie zarobki?

Zdziwiona

A ja się nie zgadzam :) pracuję od kilku miesięcy, szef maile pisze, często się nie zgadzam z nim i nic złego się nie dzieje, po prostu dyskutujemy, czasem stawia na swoim, czasem go przekonuję do mojego zdania. Atmosfera jest pozytywna, pracowników firma szuka... prawda, ale też szybko się rozwija. Jak czytam o traumie, to zastanawiam się czy autor wpisu rozumie znaczenie tego słowa. Przy takim szybkim tempie rozwoju o bałagan nietrudno, nie każdy nadaje się do pracy w takiej organizacji, potrzeba dużo samodzielności, niektórym będzie trudno, ale nie można tu mówić o żadnych "traumach." Rotacja znacznie się zmniejszyła, a generalnie w branży jest spora. Sami widzicie co się dzieje w szkołach. Posty pisane na polecenie służbowe - he he żart jakiś :)

Magdalena
@Zdziwiona

To co napisałaś zachęca do tego, żeby spróbować tej pracy. A powiedz proszę coś o warunkach zatrudnienia w Kraina Odkrywcy. Jakie benefity oferują?

Zatrudniona
@Magdalena

Warunki i atmosfera są bardzo na plus. Mamy możliwość nauki języka angielskiego i niemieckiego. :)

Ala

A w której placówce tak jest? W mojej placówce nie ma żadnych rotacji. A też pracuje w krainie odkrywcy od ponad 2 lat. Szefostwo bardzo ok.

Santana

zgadzam się w 100% postaw sie a zastaw się,.wszsytko jest robione dla fejmu. Dziecko sie nie liczy. Zdjecia na fb najwaznieksze aby rodzic widział ,ze jest ok!!

Niki

Jak się pracuje w Katowicach na stanowisku opiekunki przy ul Korfantego.Jaka płaca jakieś benefity?oraz kadra opiekunek czy jest pomocna otwarta ,pomocna w wdrożeniu się nowych pracowników?

Margo
@Niki

Zespół mega oddany swojej pracy, zgrany,Pani dyrektor pomocna i otwarta :)

Hela
@Niki

Polecam pracę w Krainie. Od niedawna są premie- osoby, które tu jakiś czas temu pracowały mogą o tym nie wiedzieć. Firma zapewnia nam kursy języków obcych. Wdrożenie było na prawdę fajne, dyrektorka mojej placówki bardzo zaangażowana i pomocna.

Opiekunka Magda

Koleżanka z placówki powiedziała mi dziś w pracy (pracujemy w Katowicach), że widziała tu sporo nowych komentarzy. Sprawdzam i faktycznie... Duże WOW! Ze zdziwienia bo pracuję w Krainie od kilku ładnych miesiecy, jest naprawdę fajnie, serio jestem zadowolona i nie bardzo wiem w czym problem. Dyrektor zawsze dostępny, jak trzeba to i na sali, pomocny, zaangażowany, czujemy, że mamy wsparcie. Atmosfera między Dziewczynami jak najbardziej okej. Przykro mi, jeśli ktoś miał negatywne doświadczenia, ale mam szczerą nadzieję, że nie są to tylko złośliwe opinie :( Wydaje mi się, ale to oczywiście moje zdanie, że jeśli ktoś rozumie swoje stanowisko i chce rzetelnie wykonywać swoje obowiązki to znajdzie tu miejsce dla siebie.

Ala

Też tu pracuję i firma jest na prawdę ok.

Zaniepokojony

Wiecie jak to wygląda z umowami w krainie odkrywcy?

@Zaniepokojony

Opiekunki na początek um. o pracę na 3 mies na próbę, kolejne też o pracę, ale kiedy dochodzi do umowy na nieokreślony to zmiana firmy i zabawa zaczyna się na nowo. Pensja w okolicy 2000, zero premii, zero dodatków, nawet na święta. O szkoleniu jak zająć dzieci zabawą, ciekawymi zajęciami zapomnij.

@xyz

To ciekawe bo mam umowę na czas nieokreślony. Kilka moich koleżanek również. I zarabiam o wiele więcej. I jestem zadowolona z pracy. Szkolenia w zeszłym roku też były. W tym roku faktycznie nie, ale go chyba w obecnej sytuacji trudno oczekiwac. A i podczas zamknięcia placówek nikt nie został zwolniony.

xyz

O ile wyższe to wynagrodzenie i jakie to szkolenia jeśli można wiedzieć? Może to zależy od konkretnej placówki i rządzenia dyrekcji albo od tego od jak dawna jest otwarta placówka? Trudno stwierdzić. Nie wiem kto o tym decyduje. Znam osoby pracujące w śląskich żłobkach i one nie mają umów na nieokreślony, chociaż niektóre mogłyby już mieć, a wynagrodzenie oscyluje w kwocie właśnie ok 2 tys. zł. Jedyne szkolenie to było jakieś w Krakowie i wtedy z różnych placówek przyjeżdżali, ale to jeszcze poprzedniej zimy, później już cisza. Wiem, że nikt nie został zwolniony, zostały ucięte części etatów i wynagrodzenia, ale nikt pracy nie stracił.

Katarzyna
@xyz

W wielu śląskich placówkach niepublicznych zredukowano etaty przez epidemię, mnie też to dotyczy. :( Znam osobę, która pracuje w Krainie Odkrywcy - nie było żadnych cięć, więc to na plus. Przeprowadzam się teraz bliżej Katowic i będę starać o pracę w Krainie. Z tego co kojarzę, że otwierają trzy zupełnie nowe placówki. :)

_w_c
@xyz

A czy to przypadkiem nie opiekun powinien mieć głowę pełną pomysłów?

@_w_c

Oczywiście, że powinny, ale skądś też trzeba czerpać wiedzę, a tu jak w każdym zawodzie pojawiają się nowinki, ciekawe zabawy, które nie są publikowane za darmo w Internecie a prowadzone przez profesjonalistów, którzy wiedzą jak przekazać swoją wiedzę i umiejętności. Zresztą w Krainie opiekunki nie mogły nawet liczyć na zakup płyt z muzyką czy zajęciami i odpowiedniej ilości i jakości sprzętu w każdej grupie. Szkolenie z komunikacji między pracownikami i z rodzicami to jedyne jakie miały dziewczyny z Gliwickich placówek. Po powrocie do pracy po pandemii miały wynagrodzenia znizone do minimum i uciete etaty, chociaż było zapotrzebowanie na całe etaty, bo nie wszyscy wrócili w tym samym czasie do pracy i dzieci przybywało.

@xyz

U mnie w placówce po powrocie do pracy pensja była identyczna jak przed zamknięciem placówek, ale aby zachować całą kadrę faktycznie etaty były zmniejszone na 2 miesiące. Nie byłam zachwycona, ale dzięki temu nikt z nas nie stracił pracy. Od lipca wszystko wróciło do normy, zresztą tak, jak było ustalone pod koniec marca. Koleżance kończyła się umowa w czerwcu i tez umowa została przedłużona.

@xyz

Oj, w której to placówce taka sytuacja? U nas wszystko wróciło do normy, na szczęście. Cieszę się, że mam pracę. Sporo żłobków zostało zlikwidowanych, szczególnie na Śląsku... :( Z tego co wiem w KO nikt nie został zwolniony przez pandemię. Firma mocno walczyła o przetrwanie i o kadrę

Gosia

Skoro ktoś dostaje wypowiedzenie z dnia na dzień to jest to zwolnienie dyscyplinarne. A za co je dostałaś?

Puma
@Gosia

Wypowiedzenie za porozumieniem stron, narzucone przez pracodawcę, z dnia na dzień. Na pytanie "Dlaczego?", odpowiedź brzmi: " Cenimy Twoją pracę i zaangażowanie, nie mamy Ci nic do zarzucenia, ale taka jest decyzja zarządu." Ot i cała polityka KO ????

Nina

Jak jest w pracy na stanowisko księgowej?

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Kraina Odkrywcy Sp. z o.o.?

KK

Bardzo pozytywne. Rekrutacja na wysokim poziomie merytorycznym. Pracy sporo, ale kadra menadżerska bardzo profesjonalna. Świetna atmosfera pracy: bardzo twórcza, kreatywna. Jeśli ktoś nie boi się wyzwań, chce pracować w kreatywnej atmosferze i tworzyć coś fajnego, to będzie bardzo zadowolony. Ja jestem i cieszę się, że tu trafiłam.

AM
@KK

Również pozytywnie oceniam współpracę z firmą. Porównując z innymi kultura organizacji to na pewno atut. Nie jest to korpo, więc jak ktoś oczekuje na wszystko procedur, to nie będzie zadowolony. Duże zaufanie, duża swoboda, ale pod warunkiem skuteczności.

Deka
@AM

Jestem mile zaskoczona przyjęciem mnie w firmie. Dużo życzliwości, wsparcia, ale też wysokie wymagania. Dla mnie to jest ok. Pensja uzależniona od efektów.

lena

To standardowo widzę, po polsku, w konkurencji też mało płacą i cisną. A ktoś kto pracuje w tej sieci może powiedzieć coś pozytywnego? bo będę się wyprowadzać do Krakowa i nie wiem, czy przesyłać tam cv. Czy pensje są na czas? Można się rozwijać, awansować - jak to wygląda?

Inka
@lena

@lena Pensje wypłacane są zawsze na czas. Już trochę pracuję i nie zdarzyły się opóźnienia. Generalnie - nie narzekam. Fajna atmosfera, ludzie pomocni. Jeśli zgłaszam problem, to dostaję wsparcie od szefów. Awans też jest jak najbardziej możliwy. Osoby, które rzetelnie pracują są doceniane.

Sabina
@lena

Atmosfera pracy jest fajna, dla mnie to jest bardzo ważne. Firma jest profesjonalna, dba mocno o standardy w placówkach. Szefowa wymaga, ale wspiera kiedy coś się dzieje. Wystarczy porozmawiać. Podoba mi się takie ludzkie podejście. Można się rozwijać i awansować. Firma jest dużą, więc też dużo się dzieje. Osoby, które pracują rzetelnie są doceniane.

Pracuję tu od kilku lat i nie mam zamiaru zmieniać pracy. Nikt mnie też jakoś nie zwolnił. Atmosfera jus super. Dużo pracy, ale miejsce bardzo pozytywne.

@lena

Jest ok, dlatego u nas w placówce nie ma już wolnych miejsc i żadnych rotacji pracowników od kilku miesięcy. Umowa o pracę, pensja zawsze na czas. Możliwości awansu są dla każdego, kto chciałby wykazać się, a to rzadkość w polskich firmach.

Lila
@lena

Ja też jestem zadowolona! Dziwią mnie negatywne wypowiedzi. Nie spotkałam się przez dwa lata pracy ze złym traktowaniem. Wręcz przeciwnie - zawsze rozmawiamy i próbujemy znaleźć rozwiązanie, jeśli coś jest nie tak. Kiedy poczułam, że chciałabym się rozwijać i spróbować nowych rzeczy w firmie, to dostałam ogromną szansę.

MB
@Lila

Ja też jestem zadowolona z pracy. Trochę nie rozumiem narzekajacych, bo warunki pracy są na prawdę ok. Pracuje tu od ponad roku więc wiem co piszę.

Tomasz
@Kasia

"Dużo pracy", a uważasz, że wynagrodzenie jest adekwatne do tak dużej liczby obowiązków? Funkcjonują jakiekolwiek dodatki do pensji, a może premia?

@Tomasz

wynagrodzenie nie adekwatne,dodatki do pensji brak,premii w tej firmie nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o ZACHODNIOPOMORSKIE SYSTEMY EDUKACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Boleszkowice

• Jak się pracuje w ZACHODNIOPOMORSKIE SYSTEMY EDUKACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ZACHODNIOPOMORSKIE SYSTEMY EDUKACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZACHODNIOPOMORSKIE SYSTEMY EDUKACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 8 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZACHODNIOPOMORSKIE SYSTEMY EDUKACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w ZACHODNIOPOMORSKIE SYSTEMY EDUKACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZACHODNIOPOMORSKIE SYSTEMY EDUKACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.3/5 Na podstawie 156 ocen.

ZACHODNIOPOMORSKIE SYSTEMY EDUKACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ