Fabryka mebli Aj

Opinie o Fabryka mebli Aj

Nieważne

Słyszałem że pomocnik z okleiniarki chce się zwalniać bo dostał lepszą propozycje pracy i większą stawkę na wejście

Maroko

Atmosfery nie ma wypłaty porażka uczysz się sam na dane stanowisko ile powiedzą tyle wiesz ignorancja brak szacunku niekiedy ...wymagają lecz nic w zamian ...pracy w Słupsku jest więcej na miejscu i lepiej płatnej...

Wojciech
@Maroko 05.11.2018 12:08

Mam rozumieć, że pracownik przyjęty do pracy w firmie Fabryka mebli Aj w pierwszych dniach pracy nie może liczyć na pomoc i wsparcie od pozostałych pracowników? Napisałeś o słabym wynagrodzeniu, czy mógłbyś napisać konkretnie, jak wygląda poziom wynagrodzeń za pracę w tej firmie? Będę wdzięczny za szczegółowe informacje na ten temat.

Nikt nie liczy się z pracownikami przychodzisz na 6 do pracy a oni wysyłają Cię do domu bo nie ma co robic ale musisz to pozniej odrobic.

Zostaw opinię o Fabryka mebli Aj - Słupsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka mebli Aj