Urząd Gminy w Mstowie

Mstów

Opinie o Urząd Gminy w Mstowie

bernard

starałeś się o pracę w UG i nie dostałeś się @anonim, że jesteś tak zorientowany? może lepiej spróbować i zanieść swoje cv i list motywacyjny i samemu się przekonać jak w urzędzie wygląda sprawa rekrutacji

aby dostać tam prace musisz być albo rodziną z kimś na wyższym stanowisku albo chociaż dobrym znajomym :] innej możliwości nie ma to samo w szkole kumoterstwo na maksa, Mstowem rządzą rodziny od lat i chyba nie uda się niestety tego wyplewić.

wita. Mam pytanie trochę z innej beczki .Może ktoś mi powie jak dostać prace w tym urzędzie.

Miałam te przyjemność dostać się do referatu ds. obywatelskich i USC, gdzie kierowniczka USC w sposób niezwykle wyczerpujący przedstawiła mi zakres obowiązków owego referatu. Pani ta zawsze była dla mnie bardzo serdeczna od samego początku nie traciłyśmy czasu i nauczyła mnie niemalże wszystkiego co dotyczyło "naszej" pracy i za to jestem jej bardzo wdzięczna albowiem mam poczucie że czas mego stażu nie został zmarnowany, a wprost przeciwnie maksymalnie wykorzystany.

Zostaw opinię o Urząd Gminy w Mstowie - Mstów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Gminy w Mstowie