Opinie o Elta Polska Dystrybucja Sp. z o.o. w Żywiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Elta Polska Dystrybucja Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Elta Polska Dystrybucja Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elta Polska Dystrybucja Sp. z o.o. w Żywiec

Administrator Nowy wpis

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej na Kierowca c w Elta Polska Dystrybucja Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią związaną ze spotkaniem z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Były kierowca Nowy wpis

Nie dajcie się nabrać na kolejne ogłoszenia , które zamieszcza Elta na OLX, gwarantujące długą współpracę. Jedna ściema i dodatkowo czas pracy też daleko odbiega od zamieszczonego.Do tego co piszą trzeba średnio dodać trzy do pięciu godzin, zwłaszcza że rozpoczyna się sezon . A dostawa towaru też bywa znacznie opóźniona , bo towar przecież jedzie z Żywca, a produkcja jest na Słowacji Jeździłem dla nich prawie pięć lat, kontakt po podpisaniu umowy tragiczny .Zepsuje się samochód w trasie to w dzień telefonem dobijesz się do Piotrusia albo Pawełka po godzinie przy dobrych wiatrach, w nocy zapomnij. Bardzo lubią smsy ale oddzwaniają jak sobie przypomną. W kwestii zatrudnienia nie zdziwcie się jak z dnia na dzień wam podziękują , bo muszą zmniejszyć rejony , bo im kontrahenci rezygnują. W moim wypadku niech się cieszą że nie poszedłem do Sądu Pracy, bo forma zatrudnienia na umowę o współpracy,w przypadku gdy swoich miejscowych zatrudniają na umowę o pracę jest co najmniej dyskusyjna i niezgodna z prawem, bo trąci dyskryminacją. Nie polecam, ostrzegam ,a reszta należy do zainteresowanych.

Iza Nowy wpis
@Były kierowca

Faktycznie jak to się czyta to może wszystko zdawać się tutj irytujące. Zwłaszcza ten brak kontaktu a co jak stałoby się coś z towarem w trakcie jazdy? Odnośnie tej umowy nie poszedłeś do sądu tylko z własnej wyrozumiałości?

Były kierowca Nowy wpis
@Iza

Można tak powiedzieć, aczkolwiek znalazłem szybko nową pracę, to po pierwsze. Po drugie patrząc na czas rozpatrywania takich spraw przez nasze sądy to sprawa mogłaby się rozwlec w czasie.

Misiu

Czy firma jeszcze istnieje ?

Elo

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Pracuje już 2 lata z wolnym nie ma problemu. Auta dwuletnie. Godziny pracy różnią się o max godzinę co w transporcie jest normą. Szefowie spoko ludzie, bez spin i problemie. Zarobki są różne, zależy jak się człowiek dogada. Zlew nowe jest ale mogło by być lepiej.

Kocur
@Elo

W tej firmie można dobrze zarobić o ile będziesz miał dużo wyjazdów przez miesiąc... Jeśli ktoś planuje zacząć z nimi współpracę szczerze polecam ale nastaw się na tygodniowe lub dwutygodniowe delwgacje w sezonie letnim, a okres zimowy to jest katastrofa co do zarobków, tam tylko zarobisz w okresie letnim

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Elta Polska Dystrybucja Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ile jest zmian w Elta Polska Dystrybucja Sp. z o.o.?

Ktoś

Bardzo dużo... :(

Nie polecam. Firma ma gdzieś pracowników.Samochody jeżdżą od rezerwy do rezerwy bo firmie szkoda dać troszkę więcej na paliwa ze by pracownik czuł się komfortowo a nie w stresie że mu auto gdzieś stanie. Komunikacja tylko smsowa zamiast po ludzku telefonicznie jak w większość firm.Nie ma stałych godzin pracy,non stop opóźnienia i pracownik ma być w gotowości pod telefonem. Umowa tak stworzona że by pracownik nie mógł pójść do inspekcji pracy jak na koniec współpracy oszukają pracownika i potraktują jak śmiecia.Właściciel tej firmy powinien zobaczyć co się dzieje w jego firmie!

Wojciech
@Gość

Nie masz zbyt pochlebnej opinii o zatrudnieniu. Pracujesz jako przedstawiciel handlowy? Nie dodałeś nic o targetach i możliwości uzyskania premii za dobre wyniki. Ciekawi mnie, czy firma oferuje taką opcję.

Ja to ja
@Gość

Hahahaha Po pierwsze Kup sobie słownik ortograficzny po drugie żebyś mógł iść (na skargę) do pracy musisz być zatrudniony firmie a nie na własnej działalności tępa Dzido???? Chyba że chcesz siebie (usunięte przez administratora) Ja tam nie narzekam

Atmosfera 365 dni w roku przypomina Boże Narodzenie. Wszystko sprowadza się w firmie do prostego stwierdzenia: czuję się jak kupa(usunięte przez administratora) ale wyglądam wspaniale" - oscylacja między 'jestem bogiem' i jednocześnie zupełnej bezwartościowości, jest mile widziana. Firma zatrudnia w 90% ekstrawertyków, którzy im więcej robią hałasu (że coś robią) tym lepiej. Ale to 10% pracuje w pocie czoła żeby te 90% miało czas na zajmowanie się prywatnym życiem innych ludzi.

Workworkwork

Uczciwa i porządna firma. Brak jakichkolwiek problemów z wypłatą, dniami wolnymi, miła atmosfera i porządne samochody służbowe. Polecam!

Szybki

Ty sam jestes dyktatura pracuje w tej firmie ponad 3 lata zarobki ok wspolpraca z przelozonymi wzorowa idzi cieciu do niemiec robic tam cie docenia miotla albo won na dworzec zoo zlom zbierac ????

Trawa na wietrze

Nie polecam dyktatura i brak szacunku dla ludzi. Moje sugestie dla Elta Polska: ....!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szanować pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Elta Polska Dystrybucja Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Elta Polska Dystrybucja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elta Polska Dystrybucja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elta Polska Dystrybucja Sp. z o.o.?

Elta Polska Dystrybucja Sp. z o.o.