Opinie o Afisz 24 w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Afisz 24. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Afisz 24 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Afisz 24 w Gdańsk

Magda Nowy wpis

@bolek dlaczego mówisz ze ta firma to (usunięte przez administratora) ?

skat54

konrad Nowy wpis
@skat54

zapraszam do kontaktu osoby pokrzywdzone, nie zostawimy tego i tez bedziemy walczyc z oszustami mail konradinjo@gmail.com

ziggy Nowy wpis

Proszę o kontakt osoby,firmy, które podjęły czynności prawne wobec Firmy Afisz24 (Quattrum Sp z o.o) na adres: jadran1@o2.pl Dziękuję i pozdrawiam

assi Nowy wpis

Chcę dołączyć do grona osób, które zostały oszukane przez firmę QUATTRUM. Czy zostały już podjęte jakies działania odnośnie pozwu zbiorowego ? Trzeba by też zainteresować Izbę Skarbową. Proszę o kontakt

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Afisz 24? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
oszukani przez Quattrum

Proszę o kontakt osoby, które podejmowały już jakieś kroki w sprawie oszustwa ze strony Quattrum na mojego maila oszukaniprzezquattrum@gmail.com

oszukani przez Quattrum

Witam, Czy ktoś z was otrzymał już jakąś odpowiedź od Quattrum? Czy jest jakaś lista osób/firm oszukanych? Chętnie dowiem się więcej i sama dołączę. Kolejne faktury za usługę, która zgodnie z notorycznie otrzymywanymi mailami miała być darmowa.

bolek

OSZUŚCI I ZŁODZIEJE

ola

UWAGA !!! OSZUŚCI I NACIĄGACZE !!!! NIE DAJCIE SIĘ ZROBIĆ OSTRZEGAM !!!!

hehe

liloli - chyba jesteś bez urazy naiwny albo jestes icch pracownikiem ta firma wszędzie ma wrogów osobiście z kilkoma rozmawiałem i powiem ci wiecej... oni stawiają na takich naiwnych właśnie by później ich oszukać, ponoć nie wysyłaj zaproszeń do kożystania z ich usług a w ubiegłym tyg otrzymałem kilka naciągacze i tyle poczytajcie link na ich temat na onet.pl link poniżej http://technowinki.onet.pl/internet-i-sieci/uwazajcie-na-ten-portal-mozna-wiele-stracic/brn8jp

liloli

Mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę. Ich działalność jest bardzo specyficzna. Stąd duży nacisk kładą na profesjonalny sprzęt i wyszkolenie pracowników. Warto zajrzeć na strone firmy Afisz24.eu i zobaczyć jak bogata maja ofertę. Polecam!

dejżyć
@liloli

ciekawe ile ci płacą za pisanie tych bredni, żal mi cię :) swoją drogą zobaczcie jaka to sciema jest wielka i fuszera - mogę sie zarejestrować na tej stronie jako ktokolwiek mi sie podoba np. osoba, której nie lubie, podać jej dane i maila i bedą jej przychodzić faktury itp... co za ściema! do sądu z nimi, bo sam regulamin tyłka im nie ochroni!!

asc

Panowie (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)pragnęli być sławni i bogaci. "Sławę" już powoli zyskują, bo znaleźli się "na głównej" onetu. (usunięte przez administratora)

kkkkkk

Zachęcam do dodawania opini na portalu http://www.trojmiasto.pl/s/quattrum-/? z tego co widzę wszystkie usuwają ciekawe dlaczego ??? to jest trójmiejski portal gdzie zagląda dużo ludzi boją się opini ludzi sami maja firmę w Trójmieście

oszukanyyyy

osoby które czują się oszukane i chcą załatwić tą sprawe razem piszczie ! ad.as-80@wp.pl

lolek

też dostajecie maile, ze dodaliscie ogłoszenie choc danego dnia nawet nie wchodziliscie na ta strone????? TO JUZ JEST PRZEGIECIE!!!!!

karola

Nikt Ci tutaj nie bedzie dawal rad bo oni to czytaja. W jaki sposob zalozyles konto? Musiales na firme jesli chciales dodawac oglosznia, jesli tak to zaplata ciazy na firmie. Jesli jakos zalozyles na siebie to masz sprawe prosta bo jestes konsumentem. Musisz isc do prawnika.

młody oszukamy przez afisz24.pl

Witam wszystkich. Jakiś czas temu dorabiałem sobie na umowę zlecenie dodając ogłoszenia do różnych portali ogłoszeniowych. Współpracę już zakończyłem. Kilka dni temu przy przeglądaniu folderu ze spamem zauważyłem wiadomość z wezwaniem do zapłaty od jednego z portali ogłoszeniowych, na których zamieściłem ogłoszenie. Przyznam szczerze, że trochę mnie zatkało, szczególnie po wejściu na stronę i przeczytaniu regulaminu. Czy to nie jest próba wyłudzenia? Coś jak pobieraczek? Jak najlepiej zachować się w tej sytuacji?

ralf
@młody oszukamy przez afisz24.pl

No niestety trafił Pan na oszustów, którzy pod przykrywką nowej ustawy o umowach zawartych przez internet próbują wyłudzać pieniądze. Firma Afisz24 oraz Quattrum (windykacyja) jest już znana ze swoich praktyk. Może Pan dołączyć do duzego grona naciągniętych firm które szykują zbiorowy pozew sądowy. NAjlepiej nic im nie płacić i unikać kontaktu - tak radzą prawnicy, aż do momentu rozprawy sądowej.

Edzia
@ralf

Mam identyczny problem, tylko nawet nie ja się rejestrowałam, a ktoś za mnie. Poproszę o kontakt, chętnie dołączę do tego pozwu.

opinie o oszustach z afisz24.pl

Przewalacze z afisz24 . Najgorsze , że zatrudniają spory personel , który wie o tych kombinacjach i przykłada do tego rękę. Wstyd rodacy pracować dla takich gnojków. Jan

UWAGAAA

Portal afisz 24 działający pod szyldem QUATTRUM sp. z o.o. to oszust - rzekomo darmowy portal do dodawania ogłoszeń o pracę, na którym po niedługim okresie użytkowania dostajesz informację, że nagle portal jest płatny, a ty zawarłeś umowę na 2 lata Następnie wysyłają faktury, jeśli chcesz zakończyć współpracę - płacisz karę w wysokości sumy tych faktur. W międzyczasie dzwonią i Cię zastraszają byś spłacał małe faktury. Firma krzak, której model biznesowy ma na calu wyłącznie okradanie innych. zdjecie uzytkownika Oszukany2 - 2015-10-16 13:01:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) Dokładnie jestem w tej samej sytuacji. Ciekawe ile jeszcze osób oszukali. Szykuję zawiadomienie na prokuraturę. zdjecie uzytkownika skat54 - 2015-10-17 10:14:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) Nawet po wysłaniu pisemnego wezwania do usunięcia danych nadal wystawiają faktury. Straszą wpisami do rejestru dłużników. Informacja o płatnej usłudze jest ukryta w regulaminie dostępnym jedynie przy rejestracji konta w celu darmowego ogłoszenia. Potem po kilku miesiącach przychodzą faktury na 150 zł miesięcznie i w żaden sposób nie da się tego anulować. Zastanawiamy się nad założeniem strony dla pokrzywdzonych żeby wspólnie załatwić sprawę sądownie. zdjecie uzytkownika oszukany3 - 2015-10-17 22:19:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2) Najważniejsze, by nic tym naciągaczom nie płacić, bo wtedy potwierdzicie Państwo, że rzekomo zawarliście z nimi jakąś umowę. Niech wpisują do rejestru dłużników - utrzymanie takiego wpisu bezpłatne nie jest, więc niech płacą! Nie ma taryfy ulgowej dla oszustów i naciągaczy. Proszę zgłaszać sprawę do prokuratury - gdy otrzymają więcej zgłoszeń to wtedy poważniej się sprawą zainteresują. Twórcy portalu zainspirowali się pomysłem niejakiego Krzysztofa Habiaka i miejmy nadzieję, że ich historia zakończy się podobnie jak przygoda Pana Habiaka. Jeśli chodzi o kontakt, forum lub portal kontaktowy dla pokrzywdzonych przez Quattrum to jestem za - "w kupie siła" jak to mawiał klasyk. Jak chcą walczyć z nami, to niech walczą, ale jak będą musieli walczyć ze zorganizowaną grupą pokrzywdzonych lub z wieloma osobami, to ostatecznie będą musieli zwinąć tą "firemkę". Od początku miał to być "przekręt" - spółka o kapitale zakładowym 5000 zł, faktury wystawiane metoda kasową (ciekawe co na to ich Urząd Skarbowy i czy te wszystkie faktury księgują?? - zwłaszcza, że raczej mało kto zdecyduje się płacić 150zł/miesiąc przez 24 miesiące za założenie profilu na jakiejś stronce). Jak będzie jakaś zorganizowana akcja, to piszcie w tym wątku, to ja się chętnie dołącze. Zwłaszcza, że mój prawnik już się zapoznał z okolicznościami sprawy. Oferty Pracyodpowiedz Specjalista ds. Sprzedaży Afisz24.eu 2015-10-12 Żródło: Gowork.pl Tarnobrzeg (podkarpackie) Rekrutacja przez link referencyjny http://afisz24.eu/display-job/455 Zrób pierwszy krok do kariery, u Nas od samego początku będziesz miał szansę rozwijać swój potencjał realizując ciekawe zadania pod okiem profesjonalistów! Opis stanowiska: · sprzedaż produktów Nationale Nederlanden· &nb zdjecie uzytkownika oszukany4 - 2015-10-19 15:58:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) Odpowiedź na: [Oferty Pracy - 2015-10-19 15:58:55]: Witam otrzymałem dziś fakturę na kwotę 150 zł za to ze raz dodałem ogłoszenie dzis po wymianie emaili z quattrum usyskałem odopiedz że dopusciłem się cyt " niedbalstwa " chciałbym zebrać kilka osób poszkodowanych przez tą firmę i udowodnić nie jasne zawieranie umów, dziś sprawę oddałem do prawnika ponieważ nie mam zamiaru płacić portalowi za jedno dodane ogłoszenie i to jeszcze bez jakich kolwiek rezultatów Kurs kucharski I i II stopnia Gdańsk - 140h Zaświadczenie MEN Kurs kucharski I i II stopnia - wyjazdowy 2 tygodniowy z wyżywieniem i zakwaterowaniem 140h Kurs kelner I i II stopnia Gdańsk 90h już od 549zł Kurs cukierniczy I i II stopnia Gdańsk 90h Kurs Barman-Blender I i II stopnia Gdańsk 30h Zobacz wszystkie! (200) zdjecie uzytkownika tomek - 2015-10-19 19:47:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) @oszukany4, wiesz ogłoszenia są płatne, czy to kilka ogłoszeń, czy jedno, miałeś wykupioną możliwość i musisz teraz za to zapłacić, umowę też podpisałeś, a to, że nie doczytałeś regulaminu nie zwalnia cię z obowiązku opłaty. Jedyne co to możesz ich nie polecać, bo odzew był kiepski na to ogłoszenie, ale nie zostałes w żaden sposób oszukany jak dla mnie. zdjecie uzytkownika anonim - 2015-10-19 20:50:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) wydaje mi sie że nie masz racji jak idziesz na zakupy ceny muszą być widoczne analogicznie inne podobne portale mają mocno zakomunikowane formy płatności tego typu zagrywki jak umowy na 24mce są robione tylko poto aby naciągać ludzi i powiem Ci więcej .

ralf
@UWAGAAA

Firm oszukanych jest całe mnóstwo. W tej chwili zbieramy się w siłę razem z prawnikami aby się bronić. Panowie zakładający spółkę oraz ich kancelarie prawne nie przewidzieli jednej bardzo ważnej sprawy, ale o tym dowiedzą się w sądzie. Będzie bolało ;-)

ona

Sprawdzcie czy logo waszych firm nie widnieje na ich stronie, bo uzywają ich bezprawnie! Przez to inni mysla, że polecacie ich uslugi. PEWNIE CZYTACIE TO FORUM GNIDY Z AFISZA, WIEC CHCE WAM POWIEDZIEC TYLKO TYLE, ZE DOBRZE ZROBIONY REGULAMIN NIC WAM NIE DA! SZYBKO ZWINIECIE TEN SZEMRANY INTERESIK!

Goerlitz

Witam Równiez wpakowalismy sie na bezpłatne konto w Afisz24.Więc chętnie dołączymy sie do pozwu grupowego. Mój Email agnesia34@gmail.com

fk
@Goerlitz

hahaha! dobre :) założe sie, ze jesteś jednym z 3 założycieli tej firmy-krzaka, która bawi się tylko w straszenie windykacją. LUDZIE - nie odpowiadajcie w ogóle na maile i pisma tej firmy, to jest sciema totalna i tylko patrzeć jak wylądują w sądzie jak pobieraczek :)

Zostaw merytoryczną opinię o Afisz 24 - Gdańsk

Afisz 24