Afisz 24
counter
2 34 39 5 1
ziggy Nowy wpis

Proszę o kontakt osoby,firmy, które podjęły czynności prawne wobec Firmy Afisz24 (Quattrum Sp z o.o) na adres: jadran1@o2.pl Dziękuję i pozdrawiam

assi Nowy wpis

Chcę dołączyć do grona osób, które zostały oszukane przez firmę QUATTRUM. Czy zostały już podjęte jakies działania odnośnie pozwu zbiorowego ? Trzeba by też zainteresować Izbę Skarbową. Proszę o kontakt

oszukani przez Quattrum Nowy wpis

Proszę o kontakt osoby, które podejmowały już jakieś kroki w sprawie oszustwa ze strony Quattrum na mojego maila oszukaniprzezquattrum@gmail.com

oszukani przez Quattrum Nowy wpis

Witam, Czy ktoś z was otrzymał już jakąś odpowiedź od Quattrum? Czy jest jakaś lista osób/firm oszukanych? Chętnie dowiem się więcej i sama dołączę. Kolejne faktury za usługę, która zgodnie z notorycznie otrzymywanymi mailami miała być darmowa.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

bolek

OSZUŚCI I ZŁODZIEJE

ola

UWAGA !!! OSZUŚCI I NACIĄGACZE !!!! NIE DAJCIE SIĘ ZROBIĆ OSTRZEGAM !!!!

hehe

liloli - chyba jesteś bez urazy naiwny albo jestes icch pracownikiem ta firma wszędzie ma wrogów osobiście z kilkoma rozmawiałem i powiem ci wiecej... oni stawiają na takich naiwnych właśnie by później ich oszukać, ponoć nie wysyłaj zaproszeń do kożystania z ich usług a w ubiegłym tyg otrzymałem kilka naciągacze i tyle poczytajcie link na ich temat na onet.pl link poniżej http://technowinki.onet.pl/internet-i-sieci/uwazajcie-na-ten-portal-mozna-wiele-stracic/brn8jp

liloli

Mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę. Ich działalność jest bardzo specyficzna. Stąd duży nacisk kładą na profesjonalny sprzęt i wyszkolenie pracowników. Warto zajrzeć na strone firmy Afisz24.eu i zobaczyć jak bogata maja ofertę. Polecam!

dejżyć
@liloli

ciekawe ile ci płacą za pisanie tych bredni, żal mi cię :) swoją drogą zobaczcie jaka to sciema jest wielka i fuszera - mogę sie zarejestrować na tej stronie jako ktokolwiek mi sie podoba np. osoba, której nie lubie, podać jej dane i maila i bedą jej przychodzić faktury itp... co za ściema! do sądu z nimi, bo sam regulamin tyłka im nie ochroni!!

asc

Panowie (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)pragnęli być sławni i bogaci. "Sławę" już powoli zyskują, bo znaleźli się "na głównej" onetu. (usunięte przez administratora)

kkkkkk

Zachęcam do dodawania opini na portalu http://www.trojmiasto.pl/s/quattrum-/? z tego co widzę wszystkie usuwają ciekawe dlaczego ??? to jest trójmiejski portal gdzie zagląda dużo ludzi boją się opini ludzi sami maja firmę w Trójmieście

oszukanyyyy

osoby które czują się oszukane i chcą załatwić tą sprawe razem piszczie ! ad.as-80@wp.pl

lolek

też dostajecie maile, ze dodaliscie ogłoszenie choc danego dnia nawet nie wchodziliscie na ta strone????? TO JUZ JEST PRZEGIECIE!!!!!

karola

Nikt Ci tutaj nie bedzie dawal rad bo oni to czytaja. W jaki sposob zalozyles konto? Musiales na firme jesli chciales dodawac oglosznia, jesli tak to zaplata ciazy na firmie. Jesli jakos zalozyles na siebie to masz sprawe prosta bo jestes konsumentem. Musisz isc do prawnika.

młody oszukamy przez afisz24.pl

Witam wszystkich. Jakiś czas temu dorabiałem sobie na umowę zlecenie dodając ogłoszenia do różnych portali ogłoszeniowych. Współpracę już zakończyłem. Kilka dni temu przy przeglądaniu folderu ze spamem zauważyłem wiadomość z wezwaniem do zapłaty od jednego z portali ogłoszeniowych, na których zamieściłem ogłoszenie. Przyznam szczerze, że trochę mnie zatkało, szczególnie po wejściu na stronę i przeczytaniu regulaminu. Czy to nie jest próba wyłudzenia? Coś jak pobieraczek? Jak najlepiej zachować się w tej sytuacji?

ralf
@młody oszukamy przez afisz24.pl

No niestety trafił Pan na oszustów, którzy pod przykrywką nowej ustawy o umowach zawartych przez internet próbują wyłudzać pieniądze. Firma Afisz24 oraz Quattrum (windykacyja) jest już znana ze swoich praktyk. Może Pan dołączyć do duzego grona naciągniętych firm które szykują zbiorowy pozew sądowy. NAjlepiej nic im nie płacić i unikać kontaktu - tak radzą prawnicy, aż do momentu rozprawy sądowej.

Edzia
@ralf

Mam identyczny problem, tylko nawet nie ja się rejestrowałam, a ktoś za mnie. Poproszę o kontakt, chętnie dołączę do tego pozwu.

opinie o oszustach z afisz24.pl

Przewalacze z afisz24 . Najgorsze , że zatrudniają spory personel , który wie o tych kombinacjach i przykłada do tego rękę. Wstyd rodacy pracować dla takich gnojków. Jan

ona

Sprawdzcie czy logo waszych firm nie widnieje na ich stronie, bo uzywają ich bezprawnie! Przez to inni mysla, że polecacie ich uslugi. PEWNIE CZYTACIE TO FORUM GNIDY Z AFISZA, WIEC CHCE WAM POWIEDZIEC TYLKO TYLE, ZE DOBRZE ZROBIONY REGULAMIN NIC WAM NIE DA! SZYBKO ZWINIECIE TEN SZEMRANY INTERESIK!

Goerlitz

Witam Równiez wpakowalismy sie na bezpłatne konto w Afisz24.Więc chętnie dołączymy sie do pozwu grupowego. Mój Email agnesia34@gmail.com

fk
@Goerlitz

hahaha! dobre :) założe sie, ze jesteś jednym z 3 założycieli tej firmy-krzaka, która bawi się tylko w straszenie windykacją. LUDZIE - nie odpowiadajcie w ogóle na maile i pisma tej firmy, to jest sciema totalna i tylko patrzeć jak wylądują w sądzie jak pobieraczek :)

Michał

My jesteśmy zadowoleni z korzystania z portalu Afisz24 - w stosunku do konkurencji relacja cena jakość jest dość pozytywna

ralf
@Michał

Jaka usługa? Moje ogłoszenie nawet się nie ukazało a fakturę otrzymałem w tempie ekspresowym! Nie robią tak naprawdę nic o czym deklarują w umowach. Zwykli oszuści.

Mary
@ralf

Czy zebraliście już jakąś grupę? Jakiś wspólny kontakt? Bo jestem kolejną osobą, która dołączyła do oszukanych. Dzięki serdeczne za odpowiedź!

jatoja

maja drugie konto na gowork, gdzie jest mnostwo spamu i same pozytywne opinie. Sprytne.

oszukana

mam to samo co Wy...