Arenda Nieruchomości

Opinie o Arenda Nieruchomości

Czy od ostatniej Waszej aktywności na tym forum doszło do istotnych zmian strukturalnych i organizacyjnych w firmie Arenda Nieruchomości?

Anonim

Dokładnie, odradzam! Pełen nieprofesjonalizm! Ta Pani to chyba z ulicy wzięta, nic nie wie i olewa swoich klientów.

Pilot

zadzwoniłem do tej agencji odebrał Pan chciałem kupić działkę , niestety Pan ten powiedział że przebywa na urlopie i spławił mnie bardzo szybko , dziękuję za takie potraktowanie , straciliście klienta

Nieznany

[usunięte przez moderatora] .Zapomnijcie o tym biurze poszukajcie innego jak nie chcecie się naciąć.

coś w tym jest

też mam niemiłe wspomnienia

ecfrecr

zgadzam sie w 100% z powyzszym wpisem tez polecam ta agencje i ta pania heh ;/

Zostaw opinię o Arenda Nieruchomości - Wodzisław Śląski

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arenda Nieruchomości