Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w CONTE POLSKA Sp. z O.O?

leonidas000000

(usunięte przez administratora)Miałem swój biznes i kupowałem u nich rajstopy niestety musiłem zlikwidować biznes i zostały m te (usunięte przez administratora) ich rajstopy. Próbowałem zwrócić im towar żeby sie z nimi rozliczyć jak normalny biały człowiek. Oczywiście zostałem potraktowany jak śmieć towaru mi nie przyjęto chociaż w innych firmach z którymi współpracowałem nie robili mi żadnych problemów. Jak to zwykle bywa Pan przedstawiciel wciskając mi swoją marke mówił że bez problemu będzie można zwrócić towar w razie gdyby działalność została zamknięta. Oczywiscie okazało się to nie prawdą nie zapłaciłem im faktur a oni nasłali na mnie komornika. Nie polecam ich do wspólpracy są inne marki t\które lepiej dbają o klienta niż super firma Conte. Nie zostaje mi nic innego jak walczyć w sądzie o swoje intersy bo nie zamierzam zapłacić im ani złowtówki. Mam nadzieje że czyta to forum ktoś od nich żeby was tak (usunięte przez administratora) strzelił w pogodny dzień.

oszukana Nowy wpis
Klient
@leonidas000000

Mam podobną sytuację, to naciągacze.

shop Nowy wpis
Klient
@oszukana

Handluje z CONTE wiele lat bardzo solidna firma oby więcej takich na rynku!

Ewe

Nie wiem skąd te negatywne opinie. Pracuje w tej firmie i jeszcze nigdy w życiu nie trafiłam na takie szefostwo i zgrany zespół. Jedyna firma, gdzie w końcu czuję się doceniona jako pracownik. Każdy jest pozytywnie do siebie nastawiony.

Justyna Nowy wpis
@Ewe

Oo cieszę się, że napisałaś jak według Ciebie to faktycznie wygląda w firmie. A w jaki sposób pracownicy w Conte są doceniani przez szefostwo? :) Czy oferowane są jakieś premie za dobre wyniki lub osoby zaangażowane mogą liczyć na podwyżkę/awans?

Jaki jest wkład kierownictwa CONTE POLSKA Sp. z O.O w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mateusz

Podpisał ostatnio ktoś tam umowę ?

Witold

@Pracownik Nie może być inaczej bo zdobycie opinii dobrego pracodawcy nie jest łatwe a firma taka właśnie ma opinię.

Od ponad roku pracuję w firmie Conte. Pozytywna, wesoła atmosfera, ekipa - super! Wypłata zawsze na czas, gdy jest potrzeba wysyłają na szkolenia. Najlepsza firma w jakiej do tej pory pracowałam!

Hugon

Osoby ,które muszą być szkolone przechodzą szkolenie. Nie wszystkich trzeba wysyłać na kursy.Firma dobra więc nie szukajcie dziury w całym.

Czy firma CONTE POLSKA Sp. z O.O w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Nick
@Pytanie

Szkolenia w conte? hahaha dobre sobie. Jedyne szkolenie, na które wysyłają to BHP bo się sądów boją. Tam człowiek ma pracować a nie takimi "głupotami" jak szkolenia zajmować.

Agnieszka

@xyz skąd masz taka informacje ? Może to po prostu zadowoleni klienci?

xyz

Od ok. roku pracuje tam dziewczyna, która pisze wszystkie pozytywne opinie pod różnymi nickami. Żal mi jej, tym bardziej że Conte to najgorsze miejsce do pracy, jakie można sobie wyobrazić. W słowniku pod pojęciami seksizm oraz mobbing powinny się znaleźć zdjęcia prezesów.

Pracownica

Pracuje w Conte od kilku lat. Dobrze się tu czuje, ekipa w pracy bardzo sympatyczna, wspólne przerwy integrują zespół, zawsze jest dużo śmiechu. Patrząc na moje doświadczenie zawodowe, jedno z lepszych miejsc pracy w Łodzi

Agnieszka

Pracuje w Conte już od kilku lat,

Sara

Pozytywne opinie zachęcają do zainteresowania firmą. Są przyjeca na stałe? Jakie są wakaty?

Martyna
@Sara

Dzień dobry, obecnie firma Conte poszukuje ludzi na stanowisko: Office Manager, Handlowiec oraz Logistyk z językiem francuskim.

Milena

Mała firma ale ludzie bardzo w porządku, pracowałam tam przez całe wakacje, wszystko było ok.

Tomek

Praca ok, ekipa zabawna, kasa na czas.

Marta

Bardzo długo pracowałam w firmie Conte i był to miło spędzony czas. Zawsze można było się dogadać, wypłata na czas, ekipa w pracy po prostu super! Polecam

Agnieszka

Bardzo fajny pracodawca, wszystko to co mówił przed pracą o moich obowiązkach spełniło się w 100%, wypłata na czas, atmosfera w pracy super.

Szybki

Pracowałem w tej firmie w magazynie . Bardzo dobre warunki co kwartał premia . Polecam .Szefowie w porządku.

klient

Bardzo solidny dostawca , super rajstopy polecam, zadowolony klient.

Zostaw merytoryczną opinię o CONTE POLSKA Sp. z O.O - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

CONTE POLSKA Sp. z O.O
2.3/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wieniawskiego 42/44