CONTE POLSKA Sp. z O.O

Łódź

CONTE POLSKA Sp. z O.O
2 15

Opinie o CONTE POLSKA Sp. z O.O

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy warto zainteresować się przedsiębiorstwem CONTE POLSKA Sp. z O.O jako pracodawcą?

andrzej

witam! wszystkich na forum !ja też byłem klientem tej firmy i rzeczywiście wszystko co tu opisują poprzednicy również potwierdzam.każda w Polsce szanująca się firma w dzisiejszych czasach trudnych oczywiście do handlu idzie klientowi na rękę a mianowicie wymienia,podmienia towar no i oczywiście jak się umawia ustnie a tak też i było tym razem i w moim przypadku zapewniano mnie że oczywiście nie będzie problemu ze zwrotem towaru to dotrzymują słowa atu niestety tylko puste słowa rzucone na wiatr i brak kontaktu z handlowcem który to oczywiście zapewniał .jak się okazało to po czasie handlowiec zwolniony z pracy a następny przedstawiciel woła tylko gotówka.oczywiście skończyło się w sądzie i musiałem niestety ponieść wysokie koszty z tym związane.i dlatego też przestrzegam wszystkie polskie firmy aby nie współpracowały z taką niepoważną firmą bo skończą tak jak ja.(ps.bujam się z tymi rajstopami i getrami trzeci rok i mam problem aby je sprzedać po cenie hurtowej)

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w CONTE POLSKA Sp. z O.O? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki pracy?

leonidas000000

Firma kawał dzida i wielkie g...... Miałem swój biznes i kupowałem u nich rajstopy niestety musiłem zlikwidować biznes i zostały m te pieprzone ich rajstopy. Próbowałem zwrócić im towar żeby sie z nimi rozliczyć jak normalny biały człowiek. Oczywiście zostałem potraktowany jak śmieć towaru mi nie przyjęto chociaż w innych firmach z którymi współpracowałem nie robili mi żadnych problemów. Jak to zwykle bywa Pan przedstawiciel wciskając mi swoją marke mówił że bez problemu będzie można zwrócić towar w razie gdyby działalność została zamknięta. Oczywiscie okazało się to nie prawdą nie zapłaciłem im faktur a oni nasłali na mnie komornika. Nie polecam ich do wspólpracy są inne marki t\które lepiej dbają o klienta niż super firma Conte. Nie zostaje mi nic innego jak walczyć w sądzie o swoje intersy bo nie zamierzam zapłacić im ani złowtówki. Mam nadzieje że czyta to forum ktoś od nich żeby was tak (usunięte przez administratora) strzelił w pogodny dzień.

Elwira

Czy jest powód, że od dawna nic nie piszecie?:

dostawca

Nie dajcie im nic na przelew, Nie płacą !!!

Natalia

Właśnie poszukują Przedstawiciel Handlowyw województwie wielkopolskim. Czy na takim stanowisku są jakieś premie i benefity? Dzieląc się tymi informacjami pomagacie osobom, zastanawiającym się nad aplikowaniem.

leszek

Roni' ja nic nie mam do tego, ze wlasiceil jest obcokrajowaca a jednak trzeba sieliczyć z tym, że ludziom trzeba zapłacic za wszystko i inne podstawowe opłaty a wiesz coś wiecej?

Ronin

właściciele firmy to białorusini i podobno mają się wycofać z polski za droga siła robocza

Ronin

Podobno mają sie wynieść z polski nie radzą sobie

pracuś

To ilu Was było ze sprawozdania z KRS wynika że ZUS miesięcznie wystarczy dla 10 osób w tym ph

Ph

Pracowałem w Conte i nie zauważyłem tam nic dziwnego wszyscy byliśmy zatrudnieni na umowę o prace a dyr jest ok, po prostu wymagal solidności od nas.

Koles

To jedyna firma w branży która zatrudnia pH na umowę o prace i płaci prowizje

PH z branży
@Koles 16.02.2016 19:55

Chyba nie jesteś z branży skoro tak twierdzisz. Nie kłam!!!

Cichy

Dyr handlowy trochę wybuchowy ogólnie facet w porzadku

Cichy

Coś tu nie gra o ile wiem wszyscy pH zatrudnieni sa na umowę o prace i kasa jest ok,,

Była PH
@Cichy 16.02.2016 19:50

Jeśli dla Ciebie 1500 podstawy to kasa ok to gratuluję ambicji przyszły posiadaczu własnego M. Nie trać czasu na wpisy tylko ruszaj do pracy!!!

Księgowa

mają problem z regulowaniem faktur

księgowa
@Kontrachent 18.02.2016 11:01

to zajrzyj do rejestrów dłużników i zobaczysz jacy są regularni i terminowi. Pisanie co kilka minut pod różnymi nickami wcale cię nie uwiarygadnia :) wstyd ciebie tez można oceniać na tym portalu pamiętaj jak oczerniasz byłych pracodawców

MARC ANTHONY
@Byly 18.02.2016 10:53

Z KRS wynika że Prezes i udziałowiec to Białoruś. Idąc twoim tokiem myślenia OPEL w Gliwicach to polska firma poniekąd tak ale jednak tak naprawdę chyba nie :)

klient

wciskają kiepski towar a jak chcesz zwróćić to nie możesz pomimo że przedstawiciel zapewniał problemu nie będzie ze zwrotem UWAZAJCIE

Little pony

Czego sie spodziewać po firmie białoruskiej takie standardy, nie raczą regulować swoich zobowiązań, pracownicy traktowani kiepsko sorry jacy pracownicy wszystkich zmuszają do zakładania firm

stefan

zgadza się pojęcia pracownika i prawa pracy u nich nie istnieje

jary

mogę stwierdzić jedno niepoważni ludzie przestrzegam nie zatrudniają na umowę o pracę każą tylko zakładać firmy a i kontrahentów traktują nie bardzo ciągłe kręcenie

Zostaw opinię o CONTE POLSKA Sp. z O.O - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CONTE POLSKA Sp. z O.O