CONTE POLSKA Sp. z O.O

Łódź

Opinie o CONTE POLSKA Sp. z O.O

Elwira

Czy jest powód, że od dawna nic nie piszecie?:

dostawca

Nie dajcie im nic na przelew, Nie płacą !!!

Natalia

Właśnie poszukują Przedstawiciel Handlowyw województwie wielkopolskim. Czy na takim stanowisku są jakieś premie i benefity? Dzieląc się tymi informacjami pomagacie osobom, zastanawiającym się nad aplikowaniem.

leszek

Roni' ja nic nie mam do tego, ze wlasiceil jest obcokrajowaca a jednak trzeba sieliczyć z tym, że ludziom trzeba zapłacic za wszystko i inne podstawowe opłaty a wiesz coś wiecej?

Ronin

właściciele firmy to białorusini i podobno mają się wycofać z polski za droga siła robocza

Ronin

Podobno mają sie wynieść z polski nie radzą sobie

pracuś

To ilu Was było ze sprawozdania z KRS wynika że ZUS miesięcznie wystarczy dla 10 osób w tym ph

Ph

Pracowałem w Conte i nie zauważyłem tam nic dziwnego wszyscy byliśmy zatrudnieni na umowę o prace a dyr jest ok, po prostu wymagal solidności od nas.

Koles

To jedyna firma w branży która zatrudnia pH na umowę o prace i płaci prowizje

PH z branży
@Koles 16.02.2016 19:55

Chyba nie jesteś z branży skoro tak twierdzisz. Nie kłam!!!

Cichy

Dyr handlowy trochę wybuchowy ogólnie facet w porzadku

Cichy

Coś tu nie gra o ile wiem wszyscy pH zatrudnieni sa na umowę o prace i kasa jest ok,,

Była PH
@Cichy 16.02.2016 19:50

Jeśli dla Ciebie 1500 podstawy to kasa ok to gratuluję ambicji przyszły posiadaczu własnego M. Nie trać czasu na wpisy tylko ruszaj do pracy!!!

Księgowa

mają problem z regulowaniem faktur

Kontrachent
@Księgowa 13.01.2016 18:51

Kłamstwo współpracujemy od kilku lat zawsze kasa jest na czas.

księgowa
@Kontrachent 18.02.2016 11:01

to zajrzyj do rejestrów dłużników i zobaczysz jacy są regularni i terminowi. Pisanie co kilka minut pod różnymi nickami wcale cię nie uwiarygadnia :) wstyd ciebie tez można oceniać na tym portalu pamiętaj jak oczerniasz byłych pracodawców

Byly
@mark anthony 13.01.2016 21:08

Jest to firma Polska sp z o.o.

MARC ANTHONY
@Byly 18.02.2016 10:53

Z KRS wynika że Prezes i udziałowiec to Białoruś. Idąc twoim tokiem myślenia OPEL w Gliwicach to polska firma poniekąd tak ale jednak tak naprawdę chyba nie :)

klient

wciskają kiepski towar a jak chcesz zwróćić to nie możesz pomimo że przedstawiciel zapewniał problemu nie będzie ze zwrotem UWAZAJCIE

Little pony

Czego sie spodziewać po firmie białoruskiej takie standardy, nie raczą regulować swoich zobowiązań, pracownicy traktowani kiepsko sorry jacy pracownicy wszystkich zmuszają do zakładania firm

stefan

zgadza się pojęcia pracownika i prawa pracy u nich nie istnieje

jary

mogę stwierdzić jedno niepoważni ludzie przestrzegam nie zatrudniają na umowę o pracę każą tylko zakładać firmy a i kontrahentów traktują nie bardzo ciągłe kręcenie

Zostaw opinię o CONTE POLSKA Sp. z O.O - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CONTE POLSKA Sp. z O.O