Opinie o CONTE POLSKA Sp. z O.O w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie CONTE POLSKA Sp. z O.O. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CONTE POLSKA Sp. z O.O o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CONTE POLSKA Sp. z O.O w Łódź

Bardzo długo pracowałam w firmie Conte i był to miło spędzony czas. Zawsze można było się dogadać, wypłata na czas, ekipa w pracy po prostu super! Polecam

Agnieszka

Bardzo fajny pracodawca, wszystko to co mówił przed pracą o moich obowiązkach spełniło się w 100%, wypłata na czas, atmosfera w pracy super.

Szybki

Pracowałem w tej firmie w magazynie . Bardzo dobre warunki co kwartał premia . Polecam .Szefowie w porządku.

klient

Bardzo solidny dostawca , super rajstopy polecam, zadowolony klient.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy CONTE POLSKA Sp. z O.O? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Młoda

Bardzo solidna firma . Pracowałam wiem co mówię, dbają o dobrych pracowników.Dobry socjal.

Natalia
@Młoda

Chcesz przez to powiedzieć, że atmosfera panująca w firmie jest pozytywna? Czy powiesz nam coś więcej na temat wspomnianych warunków socjalnych? Na jakie benefity może liczyć pracownik CONTE POLSKA? Po sposobie, w jaki Conte Polska prowadzi swój profil w mediach społecznościowych można wywnioskować, że firma się rozwija. Czy jako były pracownik, również masz podobne spostrzeżenia? Dla zainteresowanych podaję link: https://www.facebook.com/ContePolska

andrzej

witam! wszystkich na forum !ja też byłem klientem tej firmy i rzeczywiście wszystko co tu opisują poprzednicy również potwierdzam.każda w Polsce szanująca się firma w dzisiejszych czasach trudnych oczywiście do handlu idzie klientowi na rękę a mianowicie wymienia,podmienia towar no i oczywiście jak się umawia ustnie a tak też i było tym razem i w moim przypadku zapewniano mnie że oczywiście nie będzie problemu ze zwrotem towaru to dotrzymują słowa atu niestety tylko puste słowa rzucone na wiatr i brak kontaktu z handlowcem który to oczywiście zapewniał .jak się okazało to po czasie handlowiec zwolniony z pracy a następny przedstawiciel woła tylko gotówka.oczywiście skończyło się w sądzie i musiałem niestety ponieść wysokie koszty z tym związane.i dlatego też przestrzegam wszystkie polskie firmy aby nie współpracowały z taką niepoważną firmą bo skończą tak jak ja.(ps.bujam się z tymi rajstopami i getrami trzeci rok i mam problem aby je sprzedać po cenie hurtowej)

Alina
@andrzej

Witam. Mam podobna sytuacje i mialabym pare pytan do Pana , czy moglby sie Pan ze mna skontaktować mailowo. alina.parzych@op.pl Pozdrawiam

Elwira

Czy jest powód, że od dawna nic nie piszecie?:

dostawca

Nie dajcie im nic na przelew, Nie płacą !!!

Natalia

Właśnie poszukują przedstawiciel handlowyw województwie wielkopolskim. Czy na takim stanowisku są jakieś premie i benefity? Dzieląc się tymi informacjami pomagacie osobom, zastanawiającym się nad aplikowaniem.

leszek

Roni' ja nic nie mam do tego, ze wlasiceil jest obcokrajowaca a jednak trzeba sieliczyć z tym, że ludziom trzeba zapłacic za wszystko i inne podstawowe opłaty a wiesz coś wiecej?

Ronin

właściciele firmy to białorusini i podobno mają się wycofać z polski za droga siła robocza

Ronin

Podobno mają sie wynieść z polski nie radzą sobie

pracuś

To ilu Was było ze sprawozdania z KRS wynika że ZUS miesięcznie wystarczy dla 10 osób w tym ph

Ph

Pracowałem w Conte i nie zauważyłem tam nic dziwnego wszyscy byliśmy zatrudnieni na umowę o prace a dyr jest ok, po prostu wymagal solidności od nas.

Koles

To jedyna firma w branży która zatrudnia pH na umowę o prace i płaci prowizje

PH z branży
@Koles

Chyba nie jesteś z branży skoro tak twierdzisz. Nie kłam!!!

Cichy

Dyr handlowy trochę wybuchowy ogólnie facet w porzadku

Cichy

Coś tu nie gra o ile wiem wszyscy pH zatrudnieni sa na umowę o prace i kasa jest ok,,

Była PH
@Cichy

Jeśli dla Ciebie 1500 podstawy to kasa ok to gratuluję ambicji przyszły posiadaczu własnego M. Nie trać czasu na wpisy tylko ruszaj do pracy!!!

Księgowa

mają problem z regulowaniem faktur

Kontrachent
@Księgowa

Kłamstwo współpracujemy od kilku lat zawsze kasa jest na czas.

księgowa
@Kontrachent

to zajrzyj do rejestrów dłużników i zobaczysz jacy są regularni i terminowi. Pisanie co kilka minut pod różnymi nickami wcale cię nie uwiarygadnia :) wstyd ciebie tez można oceniać na tym portalu pamiętaj jak oczerniasz byłych pracodawców

mark anthony

białoruskie standardy w końcu

Byly
@mark anthony

Jest to firma Polska sp z o.o.

MARC ANTHONY
@Byly

Z KRS wynika że Prezes i udziałowiec to Białoruś. Idąc twoim tokiem myślenia OPEL w Gliwicach to polska firma poniekąd tak ale jednak tak naprawdę chyba nie :)

klient

wciskają kiepski towar a jak chcesz zwróćić to nie możesz pomimo że przedstawiciel zapewniał problemu nie będzie ze zwrotem UWAZAJCIE

Zostaw merytoryczną opinię o CONTE POLSKA Sp. z O.O - Łódź

• Jak się pracuje w CONTE POLSKA Sp. z O.O?

Zobacz opinie na temat firmy CONTE POLSKA Sp. z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CONTE POLSKA Sp. z O.O?

CONTE POLSKA Sp. z O.O
2.3/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Wieniawskiego 42/44
    93-564 Łódź