Opinie o QN-EUROPE w Warszawa

Międzynarodowa firma QI Group - jedna z największych azjatyckich firm E-commerce. Poszukuję osób do dystrybucji produktów i usług online za pomocą sprawdzonej globalnej platformy. Lukratywne wynagrodzenie dla najbardziej skutecznych osób. Kwalifikacje : -Osoby przejawiające inicjatywę, nastawione na biznes oraz rozwód osobisty. -Otwarte na naukę i wdrożenie sprawdzonego systemu na rynek polski. -Minimalnie 21 lat -Dodatkowo uwzględnione będzie wykształcenie i doświadczenie w sprzedaży oraz marketingu z udowodniona lista osiągnięć. Tylko poważne propozycje aby uniknąć straty czasu Twojego i Mojego :)

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o QN-EUROPE w Warszawa

Trol

Szok jedna osoba która tam pracuje zakłada setki nowych kont i bardzo poleca tą firmę a tak naprawdę to dno jakich mało. Jak tam nadal namawiacie do kupowania zegarków za 2k euro gdzie w Realu max zegarek tej marki kosztuje 1,5 euro kto jest taki tępy i na to się nabiera w tych czasach.

@Trol

Dziękujemy za twój wartościowy komentarz. Napewno ułatwia on podjęcie decyzji i wiele wyjaśnia w temacie network marketingu. Domyślam się, że jesteś inteligentna i oczytaną osobą. Czym się zajmujesz na co dzień?

ŁapOddech
@Zainteresowany

@Zainteresowany Ja się natomiast domyślam, że Ty działasz dla QN - typowy styl wypowiedzi ludzi stamtąd. I chyba to Ciebie powinniśmy zapytać, czy jesteś na tyle inteligentny i oczytany, że wierzysz w te bzdury? Mała uwaga na marginesie: pisze się "na pewno" :) Pozdrawiam cieplutko

JbL

Widziałem przykłady zarabiania tych kokosów wśród znajomych i okolicznych ludzi. Celują w głupków, kasjerki z marketów, pracowników piekarni itp. pracujących za najniższą krajową. Osoba nie posiadająca nigdy dużych pieniędzy łatwo ulega po zilustrowaniu im wizji łatwej kasy. Biorą kredyty, naciągają swoje babcie na pożyczki itd i kupują zegarek. A ten, kto tu pięknie pisze co chwile, że jest super itd po prostu dba by osłów było więcej i zegarek mu się zwrócił ;) pełno jest tych zegarków na Allegro i OLX za śmieszny ułamek kwoty, za którą oni je kupują :D

anteczek1997

Lubię atmosferę w QN-EUROPE za: wsparcie osób którzy są nad Tobą, że można robić wspólnie wszystko.

Jarek1985

Zajrzałem na to forum po prezentacji na której byłem i czytając komentarze "Plaster" i "Fixxxe" ręce mi opadły... Gdybym nie był sam na tej prezentacji to mógł bym pomyśleć, ze znowu jakieś paprali obiecują złote góry bez wysiłku... ale byłem i dlatego się wypowiem w tej kwestii. Byłem na wielu prezentacjach w swoim życiu i tutaj jestem pozytywnie zaskoczony jak rzetelnie i uczciwie przekazano mi informacje o firmie i sposobie działania tych osób. Osoba która mi przedstawiała prezentacje doskonale wie jak funkcjonuje network marketing, jakimi wartościami się kierują budując grupę, nie obiecują złotych gór... wręcz kilkukrotnie podkreślono, ze to nie są łatwe szybkie pieniądze i co ode mnie będzie wymagał ten biznes bym osiągał sukces. A wiec w odpowiedzi na posty moich poprzedników. - Tak network marketing to nie jest łatwy szybki sposób na fortunę. Jak ktoś Ci mówi o łatwych szybkich pieniądzach to znak, ze coś jest nie tak. - Firma nie każe Ci płacić za możliwość zarabiania. Nie wpłacasz nikomu pieniędzy tylko kupujesz wedle uznania swój produkt. - Biuro podkreśla ich poważne podejście do network marketingu. Większość ludzi w MLM pracuje po restauracjach lub w domu. (sam tak pracuje ze swoja grupą w innej firmie) Nie znam firmy network marketingowej która otwiera biura dla net-workowców. - Zastanawia mnie też fakt jak oceniłeś wartość produktów by pisać, ze nie są warte swojej ceny. Ja poczytałem o kilku firmach które produkują te produkty i nie widzę tu jakiś amonali cenowych. Podsumowując - Panowie kompletnie nie zrozumieliście jak funkcjonuje network marketing a co dopiero strategia z jaką działają ludzie z qn-europe. ja jak czegoś nie rozumiem to się nie wypowiadam. Nie chce nikogo urazić ale wygląda na to, ze to wy macie wyprany mózg przez telewizje, media itd.. jesteście odporni na wiedzę... Ps. Gdybym nie był zaangażowany współprace z inną firmą MLM to poważnie rozważył bym tą propozycje. Pozdrawiam ludzi z QN. Robicie dobra robotę!!! tak trzymać :)

Beetwen
@Jarek1985

Też byłem i nie chce nikogo obrazić, ale to lipa... Mój znajomy dwa lata temu był w tej firmie mieli oddział zaangażował w to swoich znajomych i po kilku miesiącach przychodzą do biura a tam kłódka zamknięte i zero odzewu.

Plaster
@Jarek1985

Ależ oczywiście, że rzetelnie wszystko przedstawiają. Ale wnioski można samemu wyciągnąć. Co to za głupota, że nie wpłacasz nikomu pieniędzy, tylko kupujesz... Panie Jarku, nie widzi Pan tutaj sprzeczności. Kupuję, czyli komuś za to płacę ergo wpłacam na czyjeś konto własne pieniądze, po to by uzyskać produkt, który dopiero umożliwi mi budowanie swojej piramidy w ramach już istniejących powiązań. A co do wartości produktów. Oceniłem te, na których się znam. A znam się na zegarkach. Firma Bernhard H Meyer nie jest żadną wiodącą marką produkującą zegarki. To, że w muzeum w Łodzi znajduje się medal olimpijski wykonany przez odlewnię o tej nazwie nie świadczy o tym, że firma sprawdza się jako producent zegarków. Koszt zegarka na poziomie 8 tysięcy złotych jest ceną zawyżoną. Nie mogłem przyjrzeć się mechanizmowi wewnątrz, ale oceniając jedynie pasek i kopertę, uważam, że cena jest nieadekwatna do jakości. Nie spodziewam się w tym zegarku ani japońskiego ani szwajcarskiego mechanizmu, myślę, że składany jest mechanicznie a nie ręcznie. A cena 8,5 zł za produkt, który w żaden sposób użytymi materiałami się nie wyróżnia jest ceną zawyżoną. W żadnym salonie z zegarkami powyższej marki nie spotkasz, wśród amatorów zegarków, ten producent nie cieszy się żadną renomą. To nie chociażby Vostok czy np najmłodszy ze szwajcarskich mistrzów Maurice Lacroix. Gdybym mógł zajrzeć do zegarka firmy Meyer powiedziałbym o nim znacznie więcej. A też nie wiem, na jakiej podstawie sądzisz, że nie zrozumiałem zasad funkcjonowania MLM. Anomalią dla mnie jest to, że żeby zacząć cokolwiek robić trzeba najpierw wyłożyć pieniądze na jakiś produkt. To jest prosty mechanizm, który firma QN Europe wykorzystuje do tego by związać ze sobą daną osobę. 8500 zł to nie jest ani najniższa krajowa, ani też średnia pensja w PL. To są pieniądze, które ludzie muszą sami zaoszczędzić i potrzebują na to więcej czasu. To wynika nawet ze zwykłej psychologii biznesu. Wykładamy własne pieniądze, które najpierw chcemy odzyskać. I to nie chodzi o to, że szybko. Po prostu zwyczajnie chcemy, aby nasze nakłady inwestycyjne do nas wróciły. Dla mnie niezrozumiałym pozostaje fakt, że osoby zaangażowane w MLM twierdzą, że ci, którzy byli raz czy dwa na spotkaniu to niczego nie rozumieją i trzeba im to tłumaczyć i tłumaczyć. A mechanizm funkcjonowania jest banalnie prosty i nie wymaga komentarza. Mógłbym napisać jeszcze więcej, ale coś sobie zostawię, gdybyś jeszcze miał jakieś argumenty.

Czy po rozmowie w QN-EUROPE rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Plaster

Nie chcę nikogo obrazić, ale odnoszę wrażenie, że jednak ludzie są głupi. Firma przedstawia absolutny brak możliwości szybkiego zarobienia, za wejście we współpracę każe sobie płacić, niczego nie daje w zamian, biuro trzeba organizować na własną rękę i jeszcze za nie płacić, a mimo to, ktoś w Warszawie postanowił wydać 8500 zł kupując coś co nie jest warte swojej ceny i zaczął zachęcać do tego innych. I niektórzy w to weszli. MASAKRA. Mózg się robi kwadratowy od tego co ci ludzie wygadują. Trzeba ten twór omijać z daleka.

Bartek 1995

Pranie mózgu

Fixxxer

Pranie mózgu. Byłem na rozmowie w jednym z tzw biur w mieszkaniu. Godzina gadania o tym jakie to jest fajne. Chciałbym wszystkich jednak ostrzec. Nie nabierajcie się na to. Nie kupujcie jakiegoś badziewia, nie wydawajcie ponad 8 tys zł na start, bo nigdy wam się to nie zwróci. Co to za praca, w której żeby pracować, najpierw trzeba wydać własną kasę i to bez możliwości jej odzyskania. Ktoś sobie stworzył bardzo fajny biznes. Ale nie warto w to wchodzić.

Żyd
@Fixxxer

Ten turas jeszcze tam jest,czy uciekł już z kraju?

Kwiatuszek 10

Nie podjęłam się pracy w QN bo czytając tu opinie to -nie zachęcają do przystąpienia. -Wg mnie żeby coś osiągnąć to trzeba do tego dążyć a nie na tacy mieć podane - pod względem prawa wychodzi na to że pracowałabym na czarno - nie ma żadnej oficjalnej strony by sobie poczytać - umowa o prace czy o dzieło- pytam sie gdzie? - numer KRS brak A jaka to praca by naciągać ludzi.

@Kwiatuszek 10

- Jeżeli swoje decyzję podejmujesz na podstawie komentarzy ludzi to przykre bo to oznacza że sam nie umiesz realnie ocenić sytuacji na podstawie informacji - Jeżeli wydaje Ci się, że tu nie potrzeba dużo pracy i determinacji do osiągnięcia sukcesu to nie rozumiesz jak działa network marketing. Ktoś Ci powiedział, że to łatwy szybki pieniądz? - pod względem prawa to placimy podatek dochodowy od zarobionej kwoty. Zapomniałeś zapytać tak? No tak przeciez wiesz lepiej... - nie jesteś pracownikiem firmy więc nie masz umowy o prace czy zlecenie. Rozliczasz się sam jako osoba fizyczna albo po przez działalność. - QN Europe ma swoją oficjalna strone - to nie jest polska firma więc niema jej w KRS. Ale podam Ci odpowiednik KRS w Irlandii i Nr VAT Polski. Company Reg. No. : 542338 VAT No. : PL5263169325 Ale przecież Ty biedaku nie wiesz jak to unawet sprawdzić... Wpisz w Google ''nie ma KRS komentarze'' może tam? Haha Przestań się blaznic publicznie i używaj trochę głowy bo na komentarzach daleko nie zajedziesz... Wystarczyło żebyś zapytał się o to wszystko osób które Ci pokazały prezentacje. One nie gryzą a już napewno tak niekompetentnej osoby jak Ty nie zarejestrowali by bo szkoda czasu. I nikt tu nikogo nie naciaga...

@Upline

A poza tym będziemy chcieli zarejestrować firme qn europe w Polsce wg poniższego schematu: https://www.biznes.gov.pl/pl/firma/cudzoziemcy/chce-prowadzic-biznes-w-polsce/guide_84-PRZEDSTAWICIELSTWO_R bo na razie jest nielegalnie, ale irlandzki KRS daje nam wiarygodność na forumach. Btw. chcemy zarejestrować firme w polsce, bo cięzko pracujemy w biurze na lepszo przyszlosc i w razie jakiby nie zapłacili, to bedziemy mieli wtedy podstawe do sądu tego zeby nam zaplacili bo ciezko pracujemy w biurze narazie bez pieniendzy ale to jest przyszlosciowe i poza tym nikt nikomu nie muwi ze to jest lekka latwa i przyjemna praca i zarobisz za nic nierobienie. Tu jest placone za robienie ale nie od razu. Smiej sie ze mnie teraz a ja bede sie smiał z ciebie za rok jak cie bede mijal swoim mercedesem jak bedziesz stal na przystanku tramwajowym.

Bmw
@Upline

Ciężko pracujemy ale narazie bez pieniedzy slyszysz sam siebie? W innej pracy tez tak robią ze zaplaca Ci za pol roku? Chyba nie.. Co do mercedesa moj kolega tez mi tak powiedzial 2 lata temu i co? (usunięte przez administratora) pociagiem bo go nie stac na auto takze brnijcie w te klamstwa dalej ;)

@Upline

Nie dość że musicie składać się na biuro co miesiąc po 100 zł to jak zarejestrujecie odział QN Europe w Polsce to będziecie musili składać się na ZUS i księgową ???????????? Będzie ciekawie ???? I wez tam w tym swoim biurze usiadz otworz slownik i poucz sie ortografii a nie tylko tych regułek na pamiec co kazdy musi umiec mowic do ludzi na spotkaniach. Zycze powodzenia i pozdrawiam.

Hahaha
@Upline

Zanim rozpędzisz się swoim mercem zainwestuj w słownik :) Same orły tam pracują widzę, tylko jakieś nieloty :)

Jędrzej

QN-Europe to sprzedaż lawinowa, żeby była legalna w Polsce musi spełniać 2 warunki: - każdy kto rezygnuje, może im odsprzedać to co kupił w ciągu ostatnich 6 miesięcy za minimum 90% tego co zapłacił, - towary nie mogą znacząco odbiegać od ceny rynkowej. Jak ktoś był niedawno na spotkaniu i wie, gdzie oni teraz urzędują i że nie spełniają jednego z tych dwóch warunków może śmiało zawiadomić organy ścigania o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.

Pomocny
@Jędrzej

Mają biuro niedaleko Kina Femina w jednej z kamienic. Wiem, bo wczoraj tam byłem

Killer1984
@Pomocny

To jak jesteś taki mądry to dawaj dzwoń śmiało. Tylko zmarnujesz czas

Oli
@Killer1984

Od razu dzwoń do CBŚ, ABW i po antyterrorystów, bo zwykła policja nie da nam rady... Tylko się ośmieszasz Pozdro

Ogarnięty :)
@Jędrzej

Jędruś, Jędruś, Ty ciągle to samo :) zadzwoń w końcu na policję, bo to już się nudne robi :) jak jesteś taki pewny swojego, to dlaczego tyle zwlekasz??

Jędrzej
@Ogarnięty :)

Nie wiem, gdzie jest biuro i ile QN-Europe sobie życzy za te badziewne zegarki i dlatego nie zadzwonię. Natomiast gdyby QN kiedykolwiek odważyło się upublicznić warunki jakie oferują i okazałaby się niezgodne z polskim prawem to masz pewność, że złożę doniesienie. I właśnie dlatego, warunki są przedstawianie tylko na spotkaniach.

XYZ
@Jędrzej

Przecież wszystko jest upublicznione :) na stronie firmy jest regulamin i plan wynagrodzeń. Jak dla mnie, to powinieneś to zgłosić jak najszybciej, trzeba przecież ludzi przed nami ratować :D

Konkretne pytanie

Cześć, przedwczoraj byłem w biurze i przedstawili mi ten biznes. Przebiłem się przez sporo komentarzy tutaj, ale nie znalazłem odpowiedzi na pytanie które mi się pojawiło jak analizowałem ten temat. Jeśli już było to poruszane to sorry za to że się powtarzam, ale więcej tutaj wylewania żali niż jakiejś merytorycznej dyskusji i ciężko coś znaleźć. Czytałem że w marketingu sieciowym musi być opcja zwrotu produktu do firmy i to też różni firmę mlm od piramidy. W QNEurope można ten produkt zwrocic?

@Konkretne pytanie

Oczywiście, możesz swój produkt odesłać nawet do 6miesiecy od zakupu. Firma zobowiązuje się zwrócić ci 90% ceny produktu. Pamiętaj tylko, że produkt nie może nosić śladów użytkowania ale to chyba jasne. Nie można tylko zwracać tych podouktow codziennego użytku bo ona są naturalne i mają krótki okres przydatności np. Suplementy. P. S jak Ci się podoba propozycja? Działałes już kiedyś w mlm? Czy pierwszy kontakt?

Haha ha

Żal mi was wszyscy którzy są w tej niby firmie i próbują przekonać tutaj osoby do swoich racji. Skoro firma jest taka extra czemu naklaniacie ludzi żeby tam pracowali i włożyli 10k, gdyby było by tak extra ludzie sami chcieli by tam pracować, firma przy kinie femina żal mi was albo i nie mam lepsze określenie (usunięte przez administratora) :) xdxdxd

Trol
@Haha ha

Rozje**** ich żeby nie naciagali innych

Norbert
@Haha ha

Kolego tak się składa że ja akurat byłem tam u nich na spotkaniu wczoraj. To nie są ludzie z firmy tylko ludzie którzy buduja strukturę w firmie. To zwykły mlm... Takich firm jest dużo... Co Ty fmgroup czy oriflame nie znasz?. Oni nie szukają pracowników tylko osób do budowania sieci dystrybucji. Nie wiem jak było u Ciebie ale mnie nikt do niczego nie namawiał... Ogólnie sympatyczni młodzi ludzie. Dla mnie to Ty nie wiesz jak działa network marketing. Ja akurat nie zacznę bo ja już mam swoją firmę, ale znam kilka osób które zarabiają naprawdę poważne pieniądze w duolife. Nic nowego!

qqqnnn

Nie ma co się zastanawiać tylko wchodzić w to jak najszybciej. Teraz jest idealny moment na to aby zarobić naprawdę duże pieniądze. QNE w Polsce działa dopiero od kilku miesięcy, do projektu dołączyło do tej pory kilkaset osób. Jeżeli rozwinie się to u nas przynajmniej w części tak jak w Niemczech, to można zrobić na tym bardzo dobry interes. Oczywiście wpis o tym że znajomy nie może znaleźć swoich osób i płacze jest najpewniej fejkowy, napisany przez kogoś kto nie ma o tym zielonego pojęcia. Ludzie którzy w to inwestują nastawiają się na duży zysk, i nikt z niego nie zrezygnuje bo komuś się nie chce szukać osób. Jeżeli ten znajomy nie znajdzie swoich osób to ktoś mu te osoby znajdzie za niego, pod warunkiem że coś robi, a nie czeka na gotowe. Tam każdy każdemu pomaga, bo zysk jednej osoby oznacza zysk dla wszystkich innych w danej "drabince"

lalala
@qqqnnn

Kilkaset osób? nawet nie ma tych osób łacznie 300 ... a jest 2018 . A to jest najlepsze : " Oczywiście wpis o tym że znajomy nie może znaleźć swoich osób i płacze jest najpewniej fejkowy, napisany przez kogoś kto nie ma o tym zielonego pojęcia. Ludzie którzy w to inwestują nastawiają się na duży zysk, i nikt z niego nie zrezygnuje bo komuś się nie chce szukać osób. Jeżeli ten znajomy nie znajdzie swoich osób to ktoś mu te osoby znajdzie za niego, pod warunkiem że coś robi, a nie czeka na gotowe. " 1. Wpis o nie znalezieniu osób jest prawdziwy jak nie znajdziesz to nie masz ... 2. Ludzie ktorzy w to inwestuja sa nastawieni na zysk tak to prawda bo Twoj lider i upline opowiadaja jak dobrze i duzo mozna zarobic oczywiscie ciezka i dluga praca .Mozna zarobic ale jezeli nie wejdzie nikt z wasszych znajomych to Wam wspolczuje i nie chce Wam mowic co was czeka .. 3. Nikt za Was tych osob nie znajdzie jak tu ktos wyzej wspomnial nie ma takiej opcji . Co do produktów to jezeli chodzi o zegarki to nie jest wart nawet 20% ceny . Ma mechanizm szwajcarski owszem jest wodoodporny i ma szafirowe szkło ale to wszystko łącznie i tak nie jest warte 8,500 zł . Dlaczego ? Dlatego że firma w Polsce nie jest znana i nigdy nie bedzie . Nikt nie kupi zegarka który nie jest w zaden sposob reklamowany . Pozdrawiam .

Horton działam qn-mlm
@qqqnnn

Działam w tej firmie od kilku miesiecy i zarobiłem tylko z 300 zł za jedną osobę nie mogę znaleźć drugiej a już minęło trochę czasu i ciągle słyszę że się nie zaangażowałem i że to moja wina bo nie potrafię namówić osób której nie maja możliwości pożyczenia kasy bo są zadłużone w państwie. Ja widzę w tym biznesie same komplikacje .

@Horton działam qn-mlm

Nie wiem w której jesteś w grupie i kto jest twoim uplinem ale widzę ,ze sam sobie wszystko komplikujesz... Namawianie ludzi nie ma najmniejszego sensu. Tu chodzi o wyjaśnienie jak działa network marketing i jakie daje możliwości. Jeżeli twoi znajomi mają problemy finansowe i są zadłużeni to własnie network marketing jest jednym z rozwiązań by pozbyć się tych długów i wyjść na prostą... Twoje zadanie to wyjaśnienie wszystkiego by sami dostrzegli w tym potencjał i szanse na poprawę sytuacji ale NIE NAMAWIAĆ!!! Wcale mnie nie dziwi ,że nie masz drugiej osoby skoro starasz się ludzi namówi. Najprawdopodobniej ta jedną osobą też się nie zajmujesz jak należy. A więc moja rada jest taka - zamiast płakać tu na forum i użalać się nad sobą poproś swojego uplina albo lidera o pomoc a na pewno wyjaśni Ci skąd u Ciebie brak wyników. Jedni mają wyniki inni mają wymówki :-) skoro inni mają grupy i zarabiają pieniądze to raczej problem jest w Tobie a nie w firmie.

Yhy
@Upline

Jesteś zadłużony - wyjdź z długów biorąc kolejna pożyczkę!! **** logic! Nie macie elementarnej wiedzy z finansów i matematyki, dlatego nie ma z Wami nikogo starszego, tylko naiwna gimbaza.

Dżon

Poszukuję namiarów na apo wiole i monike. Zna ktoś obecne miejsce ich stacjonowania?

Obserwator
@Dżon

Pewnie już się przenieśli do innego miasta bo ludziom się znudziło sponsorowanie mieszkania jej i apo???? swoją droga tez bym chciał żeby ktoś mi mieszkanie wynajmował????

MLM
@Dżon

To na bonifraterskiej juz ich nie ma ??

MLM
@MLM

obecnie Żytnia 13 na Woli, 1. piętro ;)

Zdziwiony
@MLM

To już nie na Bonifraterskiej?

Strata czasu
@Zdziwiony

Nie dziwne. Oni się ciagle przenoszą bo pewnie znów się komuś znudziło utrzymywanie „biura” . Wmawiają ludziom ze potrzebują biura ci za niw płaca a tak naprawdę naciągają ludzi na mieszkanie i tym sposobem mieszkają za czyjaś kasę już tak od miesięcy.... taka to międzynarodowa firma...

Horton

Mieszkanie 40

załamany

Niestety tu nie ma pracowników. Są tylko konsumenci. Na prezentacji dowiemy się, że jest to mlm. Przypomina to niezwykle sprzedaż lawinową, która jest w Polsce nielegalna. Wyjątki: "Zgodnie z zapisami omawianej ustawy, nie stanowi czynu nieuczciwej konkurencji organizowanie systemu sprzedaży lawinowej, jeśli spełnione zostaną następujące warunki: korzyści materialne uzyskiwane z uczestnictwa w systemie sprzedaży pochodzą ze środków uzyskiwanych z zakupu lub ze sprzedaży dóbr i usług po cenie, której wartość nie może rażąco przekraczać rzeczywistej wartości rynkowej tych dóbr i usług; osoba rezygnująca z udziału w systemie sprzedaży ma prawo do odprzedaży organizatorowi systemu za co najmniej 90 % ceny zakupu wszystkich nabytych od organizatora nadających się do sprzedaży towarów, materiałów informacyjno-instruktażowych, próbek towarów lub zestawów prezentacyjnych zakupionych w przeciągu 6 miesięcy poprzedzających datę złożenia rezygnacji organizatorowi systemu sprzedaży." I czy spełniają te warunki jeszcze nie wiem. Mój partner życiowy działa w QN. Ja mam tylko nadzieję, że zwrócą mu te 90 %, bo zegarek jest używany. Tylko skąd te "tylko przymierzone" zegarki na olx? A ci którzy działają lecą tylko formułkami udowadniającymi, że nie działają w ramach piramidy finansowej. Mają zakaz wypowiadania się między sobą o swoich"zarobkach". Składają się na mieszkanie dla osoby prowadzącej biuro. Bo osoba prowadząca biuro mieszka w biurze.

Ciekawa

Ktoś wie jak tam Blądyna i jej prezes Turek Milioner? Dalej ludzie im sponsorują mieszkanie w Warszawie?

Ciekawy
@Ciekawa

Skąd informacje, że ktoś im to sponsoruje?

@Ciekawy

Co miesięczna składka 100 zł od każdej osoby współpracującej z nimi . To chyba nie tak powinno wyglądać ? Dobrze myślę ?

Ciekawa
@Piotr Piekarski

Dokładnie. Nawet jeśli jest takowa składka na „biuro” to jakim prawem oni tam mieszkają? Idąc tym tokiem myślenia każdy ma takie prawo. Ogólnie to naciągają ludzi na mieszkanie bo pewnie zwyczajnie nie stać ich na wynajem choćby małej klitki.

pozdro :)
@Ciekawa

Chyba komuś tu zabrakło determinacji i odwagi Piotruś ;) ten kto nocuje, płaci troche więcej niż 100 zl. Trzeba bylo skuchac co mówią liderzy i z jaką filozofią robi się ten biznes. Pozdrawiam wszystkich, którzy twardo idą do celu :D

Inwestor

Powiem wam tyle: Sprzedajecie produkt ktorego tak naprawde ludzie nie potrzebuja. Ale zeby zaczac wspolprace z firma musza go koniecznie kupic. Jestescie przedstawicielami handlowymi gdzie ze sprzedanego zegarka dostaniecie prowizje... Nie jest to biznes dla kazdego. Jak ktos ma dobra gadke to i patelnie za 5tys zł sprzeda. Wyglada to tak jak wyjazdy do Czestochowy dla starszych ludzi, polaczone z prezentacja garnkow za 5tys zl wartych 500zł dla babci i prostownika za 1000zł do starego TICO wartego 500zł. Na spotkaniach Sekty chyba wzajemnie sobie obciagacie i patrzycie na wykresy jak ładnie wygladaja jak zwerbujecie kolejne osoby. Kupno zegarka nazywacie Inwestycja? Ogarnijcie sie.... Inwestowac to mozna na giełdzie a nie w zegarek, bo jego wartosc nie wzrosnie tylko spadnie...

@Inwestor

Po pierwsze to nikt Ci nie karze kupować zegarka!! Są jeszcze inne rzeczy (biżuteria, wycieczki itp.) A tak na marginesie to produkty są warte swojej ceny (sam osobiście byłem w kilku punktach sprzedających zegarki , potwierdzono mi jego wartość) Tu nikt Ci nie chce nic sprzedać, po prostu chce Ci przedstawić możliwości zarobkowe. Od siebie mogę dodać że jest to biznes dla ludzi ambitnych, chcących cos zmienić w życiu, jeśli lubisz siedzieć z piwkiem w ręku przed telewizorem to nawet nie zawracaj głowy osobie która Ci to pokazała, odpuść sobie. A i nie rozumiem o jakiej inwestycji mówisz? Kupno sobie jakiegoś przedmiotu lub wycieczki dla siebie to nie jest inwestycja.

@Marcin

Jesli nikt mi nic nie chce sprzedac to czemu nie moge wejsc w biznes nic nie kupujac? Poprostu ludzie z tej firmy sprzedaja produkty i dostaja za to prowizje. Zadna filozofia. Z ta roznica ze wiekszosc tych produktow kupuja ludzie ktorzy ich tak na prawde nie potrzenuja. Ale chca sie wzbogacic i nie maja wyjscia.

@Inwestor

Możesz się zarejestrować bez kupna produktu(rejestracja jest darmowa)ale nie będziesz mógł zarabiać bo skąd by firma wzięła pieniądze żeby Cię wypłacać skoro by nic nie sprzedawała.

@Marcin

Czyli dostajesz prowizje od sprzedazy produktu. I wielkiej wiedzy do tego nie potrzeba. Trzeba miec dobra gadke i tyle. Po co te spotkania w takim razie. Bylem na dwoch i jedyne co ludzie tam robili to pili kawke i TV. Strata czasu

Ten co nie dał się oszukać
@Marcin

Kto i co Ci potwierdził widziałem to miałem w ręce zabawka za grosze coś jak produkty Eco vital

Taka_prawda
@Inwestor

Po prostu muszą cokolwiek sprzedawać, żeby udawać, że nie są piramidą finansową.

BOMBA
@Inwestor

TV???? xD xD xD xD DOKŁADNIE TAK!! Zapraszamy do piramidy! Będziesz bogaty, wystarczy, że kupisz produkt, pijesz kawkę i oglądasz nieistniejące TV. Takie to właśnie proste. Mimo tego nie wszedłeś w to?

Qn to sciema
@Inwestor

Marcinie "mondry", podaj adresy tych rzekomych jubilerow co sprawdzili tą wartość, chetnie tam pojde i to sprawdzę, czy widzieli kiedykolwiek ten zegarek!

Takie_pytanie
@Marcin

Skoro te zegarki są warte 8000 to czemu są ludzie, którzy próbują je sprzedać na olx za 2000?

Litości
@Takie_pytanie

Bo firma nie jest rozreklamowana? xD

@Qn to sciema

Mogę ci powiedzieć że w samym centrum byłem w 3 punktach , są autentyczne zegarki firmy Benhard Meyer ale w każdym z tych miejsc każdy nie mógł uwierzyć że to są zegarki tej firmy. Były używane i wyszedłem stratnie z inwestycji udało mi się otrzymać w lombardzie za zestaw 3 zegarków 1.600 zł , decyzja należy do was

Bolo
@Piotr Piekarski

Ja tez bylem w centrum w kilku lombardach i jak mowilem ze mam zegarek z tej firmy to mowili ze nie sa zainteresowani bo sie nie sprzedaje bo nikt nie zna tej marki bardzo ciezko jest je sprzedac. Jak powiedzialem ze kupilem go za 8500 tys . to facet byl w ciezkim szoku powiedzial ze nawet nie jest wart polowy tej ceny .

533zylazazegarek
@Piotr Piekarski

Możesz podać adresy tych 3 miejsc, gdzie zapłaciliby ciężką kasę za zegarki nieznanej w środowisku marki, gdyby mieli pewność, że to są oryginały?

@Bolo

lombard na marszałkowskiej koło ing , lombard na poznańskiej i na złotej w każdy, z nich na początku szli z zegarkiem do zegarmistrza i stwierdzali że są bardzo zawiedzeni że takiej jakości zegarki wydał Benhard Mayer

@533zylazazegarek

Zegar są orginalne firmy Benhard Meyer , ale nie są warte tej kwoty , w lombardzie za nowy nie używany dadzą ci max 2000 zł

ciekawy
@Piotr Piekarski

Marka Benhard Meyer funkcjonuje tylko na potrzeby tego systemu, więc naprawdę jestem ciekawy jakim cudem może funkcjonować lombard, który jest gotowy zapłacić 2000 zł za markę, która tak naprawdę nie istnieje.

Czy to działa?

Czy ktoś wie Jak na tą chwile działa firma? Ciekawi mnie jak to się rozwinęło? Z tego co widzę to znajomi którzy się tym zajmowali chyba rozstali się jednak ze swoim „dochodowym biznesem” może ktoś wyprowadzi mnie z błędu? Czy jest ktoś komu sie to opłaca ? Nie proszę o historyjki o motywacji itd tylko o to czy faktycznie Krosno pracuje rzucił etat i jest zadowolony?

@Czy to działa?

napisz do mnie na emaila : piekarski001@gmail.com

@Czy to działa?

Tak jeśli chcesz sponsorować biuro w postaci składki co miesięcznej w wysokości 100 zł teoretycznie za zużycie wody , na papier , kawę ,herbatę itp . Jeśli masz 16 h każdego dnia na siedzenie w biurzę na spotkaniach i słuchania ich mantry i tego jak oni postrzegają świat to tak. (Wydaje mi się że skoro Lider jest bagaczem który stworzył biznes w niemczech to powinno go być stać na utrzymanie biura z własnych pieniędzy) Musisz poświęcić dużo czasu i trafić do ludzi których uda ci się naciągnąć na produkt ze strony

Zauważyłem, że większość komentarzy ma charakter opinii konsumenckich i oczywiście jako takie są pewnie przez niektórych chętnie czytane. Ale generalnie założeniem tego forum jest wymiana opinii między pracownikami, na temat warunków jakie stwarzają pracodawcy, których poznali podczas swojej ścieżki zawodowej. Dlatego też, jeśli ktoś pracował lub pracuje w firmie QN-EUROPE, to zachęcam do podzielenia się z użytkownikami tego portalu swoimi doświadczeniami z tej pracy, aby kandydatom było łatwiej zdecydować, czy warto aplikować.

@Marek

Aplikowac ? 8500 tys masz ?Jak masz no to ta kwota jest Twoim CV ;)

Jakim pracodawcą jest QN-EUROPE? Na czym polega współpraca z tą firmą? Nie znalazłam informacji na temat oddziału w Polsce. Czy są wśród nas osoby, które współpracowały z tą z firmą? Czy możecie podzielić się z nami swoimi opiniami o QN-EUROPE. Liczymy na Wasze komentarze.

hjkh
@Marek

Współpraca polega na tym, że przepłacasz za zegarek, a potem się łudzisz, że znajdzie się dużo innych osób, które też przepłacą za zegarek.

martina
@Marek

Marek, jesli chcesz uzyskać obiektywne i sensowne informacje to poszukaj na stronach zagranicznych, na stronie firmy lub na storonch o samej branży MLM. Odradzam GOWork, więcej tu jadu i wywodów zakompleksionych "śmieszków" niż konkretów.

Radek
@hjkh

Przepłacony zegarek? Ludzie, włączcie mózg. Wystarczy poczytać fakty. Wiesz co to jest paypal? Zamiast wypisywać bzdury, weź się zajmij czymś pożytecznym, bo Ci życie ucieka. Odrobina faktów. Fragment z regulaminu paypal. 13.4 Jaki jest zakres Ochrony kupujących w systemie PayPal? Jeżeli Roszczenie zostało rozstrzygnięte przez system PayPal na korzyść Użytkownika, firma PayPal zwróci mu tylko pełną cenę zakupu przedmiotu oraz pierwotne koszty wysyłki. Firma PayPal nie zwraca kosztów wysyłki poniesionych przez Użytkownika w związku z odesłaniem przedmiotu znacząco niezgodnego z opisem do sprzedającego lub do innego podmiotu wskazanego przez firmę PayPal. Jeśli sprzedający przedstawi dowód, że dostarczył towar na adres Użytkownika, firma PayPal może podjąć decyzję na korzyść sprzedającego, nawet jeśli Użytkownik nie otrzymał zakupionego towaru. Inne formy ochrony, do których Użytkownik może być uprawniony, przedstawiono w punkcie 13.10. Co do przepłacania. Zobaczcie ceny nieużywanego Rolexa czy Omegi o tych samych danych technicznych co nasze zegarki. Chciałbym widzieć wasze miny podczas sprawdzania.

Ogarnianko
@Radek

Gościu nawet jeśli dane techniczne są podobne to nie znaczy ze wasz towar jest tyle samo wart. Za rolexem stoją lata promocji, które zaskutkowaly ze zegarki te kojarzą się z prestiżem. A zegarki qn europe mogą się kojarzyć co najwyżej z naiwnością nabywców...

Adi
@Ogarnianko

Widzę, że nawet nie wiesz jakiej marki są te zegarki, więc rzeczywiście znawca z Ciebie niesamowity w tej kwestii...

Madson
@Adi

Skoro są takie dobre to czemu na olx są po 2-3 tys i nikt nie chce ich kupić?

Programistac++

Napisałem z kolegą dokładną symulacje komputerowa tej firmy i powiem tak to nie działa dla 90% pracowników 1% zarabia baaardzo duzo a 9 % zwraca sie 8500 zl Dodatkowo firma zarabia mnóstwo pieniędzy Zastanówcie się jeśli jesteś sprzedawca zarabiasz za kasę klientów z tym ze jedynymi klientami tej firmy to inni pracownicy

Zostaw merytoryczną opinię o QN-EUROPE - Warszawa

• Jak się pracuje w QN-EUROPE?

Zobacz opinie na temat firmy QN-EUROPE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w QN-EUROPE?

QN-EUROPE