Siili Solutions Sp. z o.o.

Adres: Świętego Antoniego 2-4, 50-073 Wrocław

NIP: 8943040649 KRS: 0000427337

Siili Solutions Sp. z o.o.
4 14 7 5 1

Opinie o Siili Solutions Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Wiktor
 Opinia

Bardzo dobra firma , nie każdy ma umiejętności żeby się tu znaleźć więc muszą się zemścić?

Tak1Nie
UndZ
Nazwa działu: IT
 Opinia

Bardzo nieprzyjemne rekrutacje - ataki personalne, przechwalanie się. Wtedy jeszcze nie nagrywałem rozmowy, więc odznaczam pole "Mam dowody" ... nie polecam.

TakNie2
Zespół Rekrutacyjny Siili
@UndZ 15.02.2019 15:10

Bardzo nas zasmuciła ta wiadomość, gdyż dokładamy bardzo dużo starań by nasze procesy rekrutacyjne były najwyższej jakości. Zarzuty stawiane nam są bardzo poważne, dlatego prosimy o bezpośredni kontakt w celu wyjaśnienia sytuacji. Rozumiemy, iż poczuł się Pan dotknięty. Zależy nam na jak najbardziej rzetelnym wyjaśnieniu okoliczności. Prosimy o kontakt na: recruitment.poland@siili.com Pozdrawiamy,

Tak1Nie
Kontakt...
 Opinia

Beznadziejna komunikacja z HR. Odzywają się kiedy im wygodnie, mogą minąć tygodnie między wiadomościami. Nie wiem jak wygląda praca tam ale jeśli tak jak kontakt z HR to przestrzegam.

Tak4Nie2
Bartek
Nazwa działu: IT
@Kontakt... 10.11.2018 09:45

Niestety nie mogę się zgodzić z tą opinią. Moja rekrutacja trwała mniej więcej 1.5 tygodnia licząc od momentu złożenia aplikacji do otrzymania oferty. Od samego początku sam proces był bardzo klarowny i nawet - co mnie zdziwiło - dostałem telefon po rozmowie technicznej z prośbą o feedback. Po całym procesie rekrutacji dostałem też szczegółową ocenę opisową po rozmowie z informacją które obszary były dobre, które wymagają poprawy i to zarówno ze strony HR jak i osób przepytujących. Przechodziłem kilka rozmów kwalifikacyjnych i sam też byłem zaangażowany w przepytywanie kandydatów w innych firmach i muszę przyznać, że we Wrocławiu nie spotkałem się żeby tak dbano o kandydata.

Tak5Nie
T
 Opinia

Przestrzegam przed tą firmą. Miałem do czynienia z nimi jakiś czas temu - szefowa HR-u Siili wycofała ofertę po umowie ustnej, już po moim złożeniu wymówienia w poprzedniej firmie. Gdzie indziej nie do pomyślenia. Dobra nauczka na przyszłość - mieć wszystko na papierze. Uważajcie na nią. Teraz na UoP zarabiam dużo więcej niż tam zaoferowano mi po negocjacjach netto na B2B, czyli zarobki bardzo kiepskie. Teraz jestem seniorem, a tam chcieli ze mnie zrobić juniora/regularsa. Opad rąk. Myślę, że szukają pasjonatów, którzy nie chcą zarabiać tylko wystarczy im "klimat" i fajny wygląd biura. Innymi słowy kosztem pensji pracowników fajnie urządzili sobie biuro. Warunki do zaakceptowania dla pracującego studenta albo jako pierwsza praca, nie dłużej niż na rok czasu. Nic ponadto. Podobną opinie miał były pracownik z Siili, z którym do niedawna pracowałem.

Tak42Nie2
Siili Recruitment Team
@T 18.10.2017 23:28

niestety nie możemy zgodzić się z tą opinią, prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia tej sprawy - 530477930

Tak23Nie

Zostaw opinię o Siili Solutions Sp. z o.o. - Wrocław