Siili Solutions Sp. z o.o.

Opinie o Siili Solutions Sp. z o.o.

Kontakt...

Beznadziejna komunikacja z HR. Odzywają się kiedy im wygodnie, mogą minąć tygodnie między wiadomościami. Nie wiem jak wygląda praca tam ale jeśli tak jak kontakt z HR to przestrzegam.

T

Przestrzegam przed tą firmą. Miałem do czynienia z nimi jakiś czas temu - szefowa HR-u Siili wycofała ofertę po umowie ustnej, już po moim złożeniu wymówienia w poprzedniej firmie. Gdzie indziej nie do pomyślenia. Dobra nauczka na przyszłość - mieć wszystko na papierze. Uważajcie na nią. Teraz na UoP zarabiam dużo więcej niż tam zaoferowano mi po negocjacjach netto na B2B, czyli zarobki bardzo kiepskie. Teraz jestem seniorem, a tam chcieli ze mnie zrobić juniora/regularsa. Opad rąk. Myślę, że szukają pasjonatów, którzy nie chcą zarabiać tylko wystarczy im "klimat" i fajny wygląd biura. Innymi słowy kosztem pensji pracowników fajnie urządzili sobie biuro. Warunki do zaakceptowania dla pracującego studenta albo jako pierwsza praca, nie dłużej niż na rok czasu. Nic ponadto. Podobną opinie miał były pracownik z Siili, z którym do niedawna pracowałem.

Siili Recruitment Team
@T 18.10.2017 23:28

niestety nie możemy zgodzić się z tą opinią, prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia tej sprawy - 530477930

Zostaw opinię o Siili Solutions Sp. z o.o. - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Siili Solutions Sp. z o.o.