Expro Sp. z o. o.

Katowice

Opinie o Expro Sp. z o. o.

gzik

Z tego co wiem @gara, zawsze kasa jest na czas, chyba, może 6 lat temu był problem jednorazowy ale w tej chwili jest okej

Dux29

Dodatkowo jeszcze nie płacą, do dzisiaj nie otrzymałem wynagrodzenia za przepracowany miesiąc, [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i[usunięte przez moderatora]

Dux29

Firma niepoważna, wysyłają ogłoszenie o pracę, dają umowę na niby okres próbny, po czym okazuje się, że firma przechodzi restrukturyzację i nie wiadomo czy będzie istnieć nadal, oczywiście umowa nie zostaje przedłużona a z decyzją czekają do ostatniej chwili, przez co człowiek musi szukać na szybko pracy.

Zostaw opinię o Expro Sp. z o. o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Expro Sp. z o. o.