Opinie o Piekarnia Cukiernia Raszczyk Sp. z o.o. w Pasłęk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Piekarnia Cukiernia Raszczyk Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Piekarnia Cukiernia Raszczyk Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Cukiernia Raszczyk Sp. z o.o. w Pasłęk

A jak szukają teraz sprzedawcy do sklepu w Elblągu, to będzie się tam miało do czynienia z ludźmi w porządku? Jakie mogą być zarobki w tym roku? Czytałam, że jest deputat w pieczywie i że dają ubezpieczenie grupowe dla pracownika i jego rodzinki. Odezwijcie się, czy to fakt? Czemu nikt nie pisze od dawna?

Byla Nowy wpis

Uwaga na prace w Riwierze!!!!!!!! Z dala rowniez od kazdego punktu , w ktorym menagerem jest samozwancza "szefowa" pani Violeta.Osoba ta stosuje (usunięte przez administratora) wobec pracownikow,nie mowiac juz o tym,jak traktuje klientow w swoim punkcie,gdzie jest kierowniczka.Wszystko to dzieje sie od lat jak widac za zgoda firmy,bo zadne skargi nie maja wplywu na nia.Wystarczy spojrzec na rotacje w Riwierze,gdzie pracownicy wykonczeni psychicznie zwalniaja sie.Obgadywanie i wysmiewanie firmy,innych punktow,kierownikow sklepow i ich personelu jest na porzadku dziennym,utrzymujac przy tym ciepla posadke.Dla kazdego ma wyzwisko, nazywa ich np. gruba,nieudacznik itp.A niech sama spojrzy w lustro!!!!Trzeba sobie zadac pytanie,jak takie chodzace zlo moze tak dlugo pracowac i czuc sie bezkarnie.Pracownicy milcza,bo wiedza ze nic nie mozna z tym zrobic.Takze ostrzegam i odradzam podjecia pracy ,poki ona jest.

Zofia Nowy wpis

widziałam info, że ludzie podobno odchodzili stąd kiedyś przez samą Panią kierownik. Zastanawiam się czy do dziś taka sytuacja tutaj panuje czy może coś w ostatnim czasie się polepszyło, skoro nikt nie narzeka? Zmieniła się atmosfera lub ktoś na stanowisku kierowniczym? Jak dziś się pracuje?

Lola

Stanowczo odradzam pracę w punkcie Riviera. Miałam okazję krótko tam pracować, obsada Ok. Problemem jest sama kierowniczka Wiola. Nie znam drugiej takiej złośliwej, aroganckiej kobiety. Jest nieprzyjemna dla klientów i co gorsza dla swoich pracowników. Występuje tam notoryczny (usunięte przez administratora) dziewczyny są obrażane, wysmiewane, komentowany jest ich wygląd i praca. Dziwi mnie, że p.Wiola ma przyzwolenie na takie praktyki. Jest tam duża rotacja pracowników, dziewczyny są posądzane bezpodstawnie o kradzież, tymczasem należałoby spojrzeć na ręce samej kierowniczki. Mnożące się negatywne komentarze tylko to potwierdzają. Zadaję sobie sprawę, że P.Wiola robi wyniki, ale myślę, że towar i miejsce broni się samo i przy dobrym zatowarowaniu i organizacji, kto inny świetnie by sobie poradził. Nie ma ludzi niezastąpionych. Negatywne komentarze w Google dotyczące Raszczyk Riviera tylko potwierdzają, to o czym mowa

Natalia
@Lola

Ta rotacja jest z jakiego powodu? Pracodawca zwalnia czy pracownicy po prostu odchodzą? Jeśli tak to dlaczego

Gość Nowy wpis
@Natalia

Pracownicy odchodzą przez kierowniczkę. Kontakt z biurem jest ok, jednak bezpośrednia praca z p. Wiola jest nie do zniesienia. Świadczy o tym ciągła zmiana obsady.

Aplikowałeś na stanowisko Kierowca - Dostawca oferowane przez firmę Piekarnia Cukiernia Raszczyk Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Elektromonter / Elektryk
Jarex Sp.z.o.o
logo firmy Spawacz MIG 131- stocznia, praca w Danii
ATN Service ApS
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Pasłęk
Online Marketing Help Sp. z o.o.
Damian

" Ta firma jest pralnią brudnych pieniędzy " - o co tu dokładnie chodzi? Bo chyba nie tylko o to, że jeden z pracowników nie dostał pensji ...

Halina

Straszne te Wasze opinie, nie dowierzam niektórym słowom... (usunięte przez administratora) grożenie nożem, co to w ogóle ma być? Niech ktoś z aktualnych pracowników napisze co tam się teraz dzieje.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

M.

Warunki pod kątem umowy i pracy nie są źle. Bo nie jest to jakaś strasznie ciężka praca w stosunku do wynagrodzenia. Ale co z tego jak psychicznie jesteś zniszczony. Człowiek nie da się w nieskończoność obrażać. Ja długo tam nie wytrzymałam.

M.

Nie polecam pracy w Rivierze ze względu na (usunięte przez administratora). Pani kierowniczka Wiola,lubi uprzykrzać życie nowym pracownikom. Pracowałam tam 4 miesiące i dłużej nie dałam rady. Obgaduje,obraża i krzyczy. Dopóki ta Pani jest w tym punkcie nigdy dobrze nie będzie.

Maczeta123qwerty

Witam! Miałem okazje pracować w cukierni "Raszczyk" w ch Riviera w Gdyni.Jedynym dobrym aspektem był fakt,że po pracy mogłem do mc Donalds'a.Mobing,stalking,grożenie i wszystko co najgorsze!PRAWDZIWA PRALNIA BRUDNYCH PIENIĘDZY-tylke te słowa pasują do tej mafijnej korporacji.Miałem umowę na 2 mies,po mies odszedłem.Nie dostałem nic.Raz spóźniłem się do pracy 5 minut.Pan szef groził mi nożem.Stanowczo nie polecam.Czerstwy chleb.MOBING MOBING I CIĄGŁE ZASTRASZANIE.Nie zdziwie się,jak niedługo zamkną tą spelune w cukierkowym opakowaniu.(usunięte przez administratora) SYF!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia Raszczyk Sp. z o.o. - Pasłęk

• Jak się pracuje w Piekarnia Cukiernia Raszczyk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Cukiernia Raszczyk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Piekarnia Cukiernia Raszczyk Sp. z o.o.

Piekarnia Cukiernia Raszczyk Sp. z o.o.