PAT&PAT

Opinie o PAT&PAT

Chleb

Zdecydowane NIE!!!! Jeżeli chcesz żeby dyma.li cie w d..e. Proszę bardzo idź tam pracować! Co do pracowników ci którzy potrafią kraść kręcić są doceniani szefostwo nic nie robi ze zlodziejami i cpunami serio! Dopóki sami się nie zwolnia. W centrum najgorsze sklepy nie wspomnę o kierownictwie nie idźcie tam!!! Umowy o pracę też nie dostaniecie szczerze mówiąc lepiej iść do biedronki pracować więc wyobraźcie sobie jak w pat pat jest. MASAKRA!!!

Zostaw opinię o PAT&PAT - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PAT&PAT