Opinie o Anna Stolarska EKO-OZE w Fałków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Anna Stolarska EKO-OZE. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Anna Stolarska EKO-OZE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Stolarska EKO-OZE w Fałków

Aneta Nowy wpis

Czy ma ktoś pozytywną opinie o firmie?

maryna Nowy wpis

no podejrzewam że moga byc jakieś rekrutacje albo ogłoszenia o pracę bo na stronie internetowej formy znajduje się info że jest otwarcie nowego biura w Krakowie

Ona Nowy wpis

Czy nadal są tam przyjęcia do pracy?

Krystyna Nowy wpis

moja matka z gminy iwanowice miała do czynienia z tą firmą... też wzięli zaliczkę wytłumaczyli jej, że zaliczka potrzebna bo towar drogi i sie zabezpieczają zdenerwowałam się bo jest dużo oszustów żerujących na starszych ludziach którzy im zaufają a póżniej nie ma, firma krzak i inne tego typu historie, mama ma 78 lat więc się obawiałam jednak po kilku dniach po wizycie pana który wszystko mierzył i obliczał pojawiło się trzech panów z ekipy montującej i zaczeli prace na dachu. porozmawiałam z nimi o zagrożeniach z burz i piorunów i teraz sama czekam na montaż instalacji (w przyszłym tygodniu). Potwierdzam wcześniejsze opinie, że ekoze to dobra firma i skrupulatnie się wywiązuje z prac

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Anna Stolarska EKO-OZE się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Tomasz, zachodniopomorskie

W sumie to miałem pewne obawy, przy spisywaniu umowy poproszono mnie o zaliczkę w wysokości 10% wartości instalacji piorunochronnej zaliczkę wpłaciłem, później rodzina i znajomi mi mówili że teraz tyle jest naciągaczy i żebym się pożegnał z moimi dwoma stówami... po czterech dniach jednak odetchnąłem z ulgą bo w moich drzwiach pojawili się panowie montujący instalację jak ją nazwali odgromową cieszę się, że są jeszcze ludzie którym można ufać

ARA

Wszystko ok ,polecam !!!

Dziękujemy za instalacje piorunochronu ,będziemy teraz mogły spokojnie spać.

F28x

Dekarza? Oni nie robią pokryć dachowych!!!! A jeśli chodzi o wykonanie instalacji odgromowych przez dekarzy to można wejść na Facebook-a ekooze i obejrzeć filmy ,na których widać skutki zrobienia instalacji przez osoby ,bez odpowiednich uprawnień !

F28x

Są nowe nabory do firmy,więcej info na www.ekooze.pl

Kinga

o firmie dowiedziałam się z ulotek, potrzebowałam zabezpieczenia w czasie burzy, zadzwoniłam i za 2 dni miałam już wizytę przedstawiciela który wszystko dokładnie wymierzył, wyjaśnił.zdecydowałam się na podpisanie umowy i już po kilku dniach miałam młodą ekipę na dachu. jestem bardzo zadowolona bo jestem bezpieczna, nawet tak niewielką kwotę można spłacać w malutkich ratach.Proponowano mi założenie paneli do prądu,chwilka zastanowienia i na pewno zdecyduję się na instalację tylko od tej firmy, bardzo polecam firmę i ekipę

Sławomir, końskie

okazuje się, że profesjonalna instalacja odgromowa nie musi być droga, dodatkowo dzięki wykorzystaniu sprawdzonych komponentów można się ubiegać o zniżkę na ubezpieczenie (zapytajcie swojego agenta) ja jestem zadowolony, a i widzę że sąsiad też podjął już decyzję o zainwestowaniu w bezpieczeństwo zarówno swojego majątku jak i swoich bliskich

Tomasz

Jestem świeżo po instalacji (końskie) rzetelny doradca wyjaśnił mi na czym polega "oszczędność" - mogłem kupić taki sam zestaw blisko 2ipół tysiąca taniej, ale wówczas panele musiały by być "chińczyki", a tak mam sprawdzone polskie panele PV z gwarancją na 25 lat. Chwilę trzeba czekać na instalację, ale to pewnie przez duży ruch w branży - tym niemniej ekooze terminu dopilnowała, a ekipa monterów na poziomie i z odpowiednimi uprawnieniami + certyfikaty na każdy zamontowany podzespół podsumowując, jeżeli nie chcecie najtańszego na rynku zestawu, a wolicie trochę dołożyć i mieć spokój na ładnych parę lat to jedna z lepszych ofert na rynku

świetokrzyskie

My również chcemy podziękować firmie ekooze,za wykonanie instalacji odgromowej.

eko-logiczny

Ojj kolego mały to Ty chyba mało pracujesz w tej brażny znam mnóstwo firm które proponują zestaw w tej cenie czyli 19.900 na podzespołach niemieckich (SMA+SHARP) znajdą się też takie które zrobią poniżej 19.000 jeżeli panele zamienimy na chińskie

mały

Jako handlowiec firmy ekooze Anna Stolarska mogę śmiało odpowiedzieć" Paweł - 2016-04-07 15:39:20 " jeśli chodzi o wynagrodzenie to uważam ze jest bardzo w porządku ,pracowałem w innych firmach o tym samym profilu i tu jest na prawdę bdb .podstawa plus prowizja ( normalna sprawa w sprzedażny bezpośredniej),co do produktu i cen to nie ma chyba lepszych cen na polskim rynku, na polskim produkcie z certyfikacja 25 lat ,tak ze nie wiem czemu piszesz Paweł ze ceny są nie bardzo jeśli fotowoltaika 3 kw na polskich panelach i najlepszym inwerterze Stecka na allegro z naszej firmy jest wystawiona za 19,900.proszę o przesłanie linka w takim razie gdzie cenna będzie niższa niż w firmie ekooze,pozdrawiam

Przedbórz

Bardzo ale to bardzo dziękujemy Firmie Ekooze za pełen profesjonalizm i sprostowaniu w 100% naszym oczekiwaniom ,serdecznie pozdrawiamy Pani Aniu.

mały

weszły mi 3x4kw,6kw,i jedna 6 nie przeszła przez bank plus podstawa ,jest bdb:)

Małgorzata Karpacz

Chcę bardzo podziękować za expresowe załatwienie wszystkich formalności oraz pełną i fachową obsługę,którą uzyskaliśmy od firmy Ekooze.

mały

ja nie narzekam na pensje:)))

Krzychu

I już po szkoleniu,wszystko jasne ,teraz bierzemy się do pracy:))) będą efekty!!! będzie się działo ....hahahah pozdrawiam całą ekipę!!

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Stolarska EKO-OZE - Fałków

Anna Stolarska EKO-OZE