Eurocement Sp.j. A. Kwiatkowski i Wspólnicy

Wejherowo

Opinie o Eurocement Sp.j. A. Kwiatkowski i Wspólnicy

anonymous

Stare auta wiecznie zepsute i mnóstwo godzin w pracy za które nikt nie płaci bo liczą się tylko kursy nie polecam

Tomi

Firma się kończy. Ubrania robocze za własna kasę, godzin pracy coraz więcej, wypłaty odwrotnie niż inflacja, nieznacznie ale systematycznie w dół, szef unika pracowników, nie rozwiązuje problemów tylko przed nimi ucieka. Syf, syf, syf.... Są dni gdzie pracuje się po kilkanaście godzin, nikt z biura nie pomyśli że organizm pracownika to też organizm człowieka i potrzebuje chociażby zjeść coś ciepłego. Wszystko w "akordzie", w przeliczeniu na godziny pracy Biedronka to bardzo dobrze płaci. Ogólnie nie polecam.

zainterosowany

Witajcie. A nie wiecie może czy nie poszukują tam aktualnie kogoś? Mam doświadczenie w branży (prace w laboratorium),a po większości wpisach można było by zaryzykować. Warto? byłbym wdzięczny za pomoc.

xxx

Ludzie piszą takie głupoty. Porsche szefa to 3 litrowy diesel . Pali 8 - 12 litrów. Kierowcy jeżdżą tak jak im pasuje . Są tacy którzy nie przewalają godzin , są i tacy , którzy chcą zarobić więcej. Z tego co wiem , przez parę lat zwolniło się paru kierowców , reszta była wyrzucona za kradzież , ponoć byli nagrani jak kradli paliwo , lub za pijaństwo , bo tacy też jeździli. Niestety , nie da się zarobić 20 tyś

Miko

Jeszcze kilka lat temu było OK, towarzystwo nawet super, a to też ważne tak samo jak kasiora. Teraz pod względem ludzi - masakra, pier.... jeden o drugim, na drugiego itp. Im młodsi stażem tym gorzej. Jest kilku OK zarówno z produkcji jak i kierowców. Jak odejdzie jeszcze kilku ze starej ekipy to dno a nawet poniżej dna.

Kierowca

Bardzo fajna firma, polecam w 100%. Wypłata na czas, jeździsz ile chcesz. Wysokie zarobki.

Ciekawa

A czy ktoś może powiedzieć coś o pracy w charakterze PH? Ma ktoś może kontakt do ludzi którzy pracowali tam w takiej roli?

Mirosław

Ja też słyszałem trochę o tej firmie od kierowców , zarobki w tej firmie sięgają nawet powyżej 20 tyś. miesięcznie , ale tylko wtedy gdy będziesz tankował z własnej kieszeni . Za oszczędności szef zwraca pieniądze . Są tam trzy gwiazdy którym spalanie spada do 24 litrów gdzie szefa porsche spala 22 litry reszty nie trzeba komentować . Pozdrowienia dla kierowców .

Josef

Jeździłem również w tej Firmie , przez 5 lat . Jedynym plusem jest to że pensja jest na czas . Oczywiście nie ma co ukrywać że jeździ się tam starymi (usunięte przez administratora) Kierowcy w oczach zamiast rzęs mają zapałki , żeby nie zamykały im się oczy w trakcie jazdy ! Na tak zwanego "strzała" .

Piter

Firma ta jest super , ale tylko dla emerytów i ręcistów . Kierowcy w tej firmie pół roku pracują na 1/4 etatu - sam tam kiedyś pracowałem . Oczywiście jeździ się tam jak gdyby tachograf w ogóle nie istniał !(wiadomo o co chodzi).

Drajwerek

Panowie , jak w temacie , czy Ktoś tam moze pracuje ? Bo firma jest z moich okolic i pragnę tam pracować .

Zostaw opinię o Eurocement Sp.j. A. Kwiatkowski i Wspólnicy - Wejherowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurocement Sp.j. A. Kwiatkowski i Wspólnicy