Opinie o Amrol Sp. z o.o.

Maja

@Zainteresowany pracą wziąłeś udział w rekrutacji i możesz sam napisać forumowiczom więcej konkretów na temat zatrudnienia w firmie? Jak wygląda rekrutacja, ile ma etapów, o co najczęściej pytają? To bardzo praktyczna i pomocna wiedza dla wszytskic zainteresowanych pracą.

Zainteresowany pracą

Witajcie Recenzenci! Co możecie powiedzieć o stanowisku przedstawiciel handlowego w firmie AMROL? np. - Jak duży region oni obsługują? - Czy stres i pośpiech są na porządku dziennym? - Czy cele sprzedażowe są jasne i do wykonania jeżeli ktoś pracuje sumiennie? - Czy są problemy z wzięciem kilkudniowego urlopu? - Czy praca odbywa się również w soboty? Mam też kilka innych pytań: (usunięte przez administratora) 2. Czy szkolenia na początku pracy, jasno przedstawiają strategie firmy i dobrze przygotowują do wykonywania pracy? (usunięte przez administratora) 4. Po jakim okresie mogę się spodziewać premii, prowizji? (oczywiście za dobry wyniki wykonywanej pracy) 5. Czy wykonanie planu (jeżeli jest możliwe) +/- 8-9h/24 pon. - pt. Czy praca raczej powyżej 10h na dobę, ilość wizyt dzienna realna . Czy wizyty najpierw planujemy i zapowiadamy, czy są one spontaniczne? 6. Ciągłe pozyskiwanie nowych klientów, czy raczej jest jakaś konkretna baza stałych klientów, a może jest ona jedynie przypisane do obecnych już PH? 7. Czy wsparcie zespołu jest realne, czy raczej skazany jesteś sam na siebie? 8. Czy raportować trzeba każdą godzinę pracy skrupulatnie? Pozdrawiam, Zainteresowany pracą

Maja

@Pracownikto dobrze, że w firmie możesz liczyć na swoich przełożonych oraz super atmosferę. Co oprócz tego sprawia, że jak piszesz polecasz pracę w Amrol?

Kryspin

Szukam pracy w handlu. Umiem sprzedawać czesci zamienne . Czy firma szuka handlowców od czesci? Dajcie znać jaka jest tu atmosfera, zarobki, warunki. Maja fajne maszyny. No i siedziba super wyglada. A jak sie pracuje? Opłaca sie walczyć o pracę?

Wojtek

Nie wiecie czy szukają mechaników? Mam 7 lat doświadczenia w serwisie. Jak sie tu pracuje. Możecie napisać ?

Alek

Możecie napisać coś konkretnego o tej firmie tj. zarobki, atmosfera, szefostwo. Pojawiają się ogłoszenia na mechanika i podobno szukają handlowców od części. Jak tam jest? Warto próbować?

Prawda

Pracowniku - prawda jest taka, że albo się czegoś napaliłeś, albo jesteś nakarmiony czymś co będziesz musiał prędzej czy później to stawić - albo i nie.. Krótko - wszystko co piszesz powyżej to jakiś straszny zlepek bzdur. Życzę powodzenia

Fajna Firma, ktora wymaga ale wywiazuje sie z deklaracji. Super atoms fear pracy i nareszcie ekstra przełożeni. Goraco polecam!

loki

dla mnie firma ok

robroy

dla mnie ok czekałem na zrobienie maszyny i jest zrobiona na szczęście

oli

A jak z zarobkami w tej firmie ??

cage

te opinie dotyczą całej firmy

jd

te opinie dotyczą Lipnicy czy Jadrąwic?

Zostaw opinię o Amrol Sp. z o.o. - Lipnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amrol Sp. z o.o.