Opinie o Fast TSL Łukasz Afelt Sp. z o.o. w Dębowa Łąka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fast TSL Łukasz Afelt Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Fast TSL Łukasz Afelt Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fast TSL Łukasz Afelt Sp. z o.o. w Dębowa Łąka

Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Fast Tsl Łukasz Afelt odbywa się również w języku angielskim?

Co jaki okres czasu w Fast Tsl Łukasz Afelt można ubiegać się o podwyżkę?

Bick Nowy wpis

W tej firmie brak podwyżek, nie licz na coś. Wszyscy się zwalniają, mało tego strona ich nie jest adekwatna do sytuacji, większość z osób widniejących na stronie w kontakt nie pracuje już od dawna.

xxx Nowy wpis

Chyba obniżkę haha. Zapytaj lepiej ile czasu sie czeka na pieniądze :D

Rafał kierowca

Rafał Przybyszewski Włocławek pracowałem jako kierowca kat b u podwykonawcyz torunia który pracował dla fast tsl Spedytor Krystian czaputowicz lekceważy czas pracy kierowcy każe jeździć bez snu i odpoczynku narażając na niebezpieczeństwo innych użytkowników drogi jak i kierowce Przez kilka dni drogi spałem po 4 5 h A w umowie o pracę miałem czas pracy 40 h na tydzień 8 h na dobę pytam się gdzie przestrzeganie prawa pracy przez spedycje fast tsl debowa łąka na wszystko mam dowody w postaci esemesow i rozmów telefonicznych z przełożonymi podczas pracy Ciągłe zastraszanie kierowcy mobbing praca po co najmniej 20 h na dobę Kto tak pracuje. Działanie firmy fast tsl debowa łąka jest wysoce nieetyczne i prowadzi do naruszenia dóbr osobistych kierowcy te dobra osobiste to prawo do odpoczynku po pracy wynikające z kodeksu pracy W każdej chwili mogę to udowodnić przed każdym sądem czekam na pozew tel 538547178

sen
@Rafał kierowca

Jesteś niedorozwinięty? Jako kierowca w transporcie międzynarodowym chciałeś pracować po 8 godzin dziennie? Nawet w kurierce tak nie jest.

Kkk
@Rafał kierowca

Chłopie widząc sposób w jaki piszesz te swoje wypociny zakładam że ledwo ukończyłeś szkołę podstawową wiec nie rozumiem czego się spodziewasz od pracodawcy na tym stanowisku. Stanowiska kierowniczego? Pensji w pieciu cyfrach? Nie wiedziałeś jak wygląda ta praca? Nikt z pracą sie nie żeni. Nie podoba się to wypiera..j.

Rafa)
@Kkk

Zachęcam do obejrzenia reportażu tvn uwaga o kierowcach bus i przeczytania kodeksu pracy panie analfabeto

Roman Kot
@Rafał kierowca

Czegoś tu nierozumie , pracowałeś jako kierowca u podwykonawcy Fast tsl to jakim cudem osoba która nie ma z tobą nic wspólnego mogła ci coś kazać??? Jak ja bym wysłał smsa i kazał żebyś pojechał do Kazachstanu to co pojechał byś??? P.s. Dla jasności też dla nich jeżdżę już cztery lata i nigdy nie słyszałem "masz jechać"

Rafal
@Roman Kot

Ja mam esemesy od spedytora szotowicza z nierealnymi terminami dostaw i nagrania rozmów z podwykonawca mało wiem co pisze

Synak Nowy wpis
@Rafał kierowca

To idz do sadu bo to zlodziej jest i tyle.moze w końcu zacznie traktować normalnie kierowców.a nie jak szmaty.

Robert

A jaki jest zakres obowiązków na spedytorze ?

Brałeś udział w rekrutacji do Fast Tsl Łukasz Afelt. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Ines

Od około 3 miesięcy we wsi Dębowa Łąka ktoś organizuje wyścigi. Dodatkowo co wieczór rondo zasypywane jest przez amatorów - rajdowców palących gumy i próbujących popisywać się umiejętnościami driftowania. Od miesiąca zauważyliśmy, że ci "rajdowcy" naprawiają i ulepszają się właśnie w garażu na terenie FAST TSL. Potem sprawdzają swoją przyczepność paląc gumy na asfalcie pod oknami mieszkańców. Co więcej to właśnie osoby mające pełen dostęp do tego serwisu biorą udział w tych drogowych wariactwach. Właściciele nie dbają o to co się dzieje, gdyż najprawdopodobniej sądzą, iż gdy dali klucze do firmy jakiemuś mechanikowi to wszystko gra. Jakby sami przyjeżdżali i zamykali zakład nie było by problemu. Palcie gumy pod oknami własnymi oknami...

Roman

Pracował ktoś z Was jako spedytor w tej firmie? Fast Tsl szuka kandydatów na to stanowisko http://www.fast-tsl.pl/kariera Dajcie znać czy pracodawca oferuje stabilne warunki zatrudnienia.

@Roman

Co rusz nowe osoby na stanowisku spedytor. Więc wiadomo czemu...

Miron

Jak jest możliwość zarobienia większych pieniędzy też niektórzy narzekają!!!

@Miron

Więcej pieniędzy może tak ale w innej firmie.

Alicja

Obecnie firma poszukuje osób na stanowisko spedytor międzynarodowy. Możecie powiedzieć coś więcej o pracy na tym stanowisku? Wiecie jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń? Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, możliwość rozwoju zawodowego?Jak wygląda atmosfera i relacje z przełożonymi? Co warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV?

Ja.
@Alicja

Nie polecam. Wykorzystywanie pracowników i słabo z wynagrodzeniem. Czas pracy nie8h tylko całodobowy.

Antoni
@Ja.

Co miałeś na myśli pisząc, że czas pracy jest całodobowy? Chodziło Ci o to, że firma pracuje na zmiany przez całą dobę? Czy może o coś zupełnie innego? Zachęcam również do podzielenie się swoją opinią na temat tego, jaka atmosfera pracy panuje w firmie? Każda informacja będzie przydatna dla potencjalnego kandydata aplikującego do pracy.

@Antoni

Całododobowy czyli dzień i noc na telefonie, komputerze. Zero czasu prywatnego.

P

Nie polecam, brak normalnego podejścia do kierowcy A podwykonawców traktują jak robola, to nie spedycja tylko jakąś porażka na czele z tym (usunięte przez administratora) rodzice ci nie umieli wychować i to bardzo widać...) lepiej omijać taką firmę z daleka ale nie tylko ja tak myślę....:)

Mari-car

Współpracuje z tą firmą już cztery lata. Najpierw jako kierowca u podwykonawcy a od 3,5 roku na własny rachunek. Firma wypłacalna i terminowa , można wystawiać fv skontowe. Jak chcesz zarobić to pracy nie brakuje a jak chcesz dzień wolnego żeby odpocząć - nie ma problemu . Polecam Mari-car Roman Kot

Rafał kierowca

Panie krystianie szotowicz jak samopoczucie przypomnieć Panu esemesy ze zleceniami Pana zdaniem ile powinien pracować kierowca

Rafał kierowca

Hmm ciekawe czy będziecie tacy cwani jak do was z kamerą przyjadą dziennikarze nakręcić reportaż o działalności spedycji i firmy materiały już poszły do Warszawy hmmm

Rafał kierowca

Widać że firma boi się prawdy i utraty dobrego imienia nikt z przedstawicieli firmy nie próbuje zaprzeczac kontratakowac widać że mam rację i pisze prawdę jakoś do sądu też nikt mnie nie chce podać za "oblige" Powturze jeszcze raz firma fast tsl debowa łąka jest firma która prowadzi biznes bardzo nieetyczne kosztem i krzywda kierowców pracujących u podwykonawców firmy Spedytorzy nie pozwalają kierowcy na sen odpoczynek po pracy narażają kierowce na utratę życia i zdrowia w wyniku notorycznego zmęczenia mam na wszystko dowody esemesy od Pana spedytora Krystiana Cz.

Rafał kierowca

I co nikt z firmy się nie wypowie na temat mojego postu tchórze a pani Alicja nie zainteresowana jak pracują spedytorzy?

Alicja

Dawno już nie wypowiadaliście się w tym wątku. Jak obecnie mają się sprawy w firmie? Jaka jest atmosfera u tego pracodawcy? Nie znalazłam konkretnych ofert pracy z Fast, ale widzę że firma prowadzi otwartą rekrutację - zainteresowane osoby mogą przesyłać do firmy CV przez stronę internetową pracodawcy. Jesteście zainteresowani taką ofertą? Myślicie że warto aplikować?

Bodzio

konkretny pracodawca. niewielu jest takich. Polecam

Mateusz

jeżdże od roku z nimi i jest ok. dobry kontakt i terminowe płatności. trasy też dają ok.

luk

Stawki głodowe, nie polecam

Olek
@luk

Ja jeste zadowolony z wypłaty no i z tego że jest zawsze na czas. wypłata konkretna :)

Zostaw merytoryczną opinię o Fast TSL Łukasz Afelt Sp. z o.o. - Dębowa Łąka

Fast TSL Łukasz Afelt Sp. z o.o.