Opinie o Adrian Łaszewski Firma Transportowo Handlowa Admil w Wybudowanie Michałowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Adrian Łaszewski Firma Transportowo Handlowa Admil. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Adrian Łaszewski Firma Transportowo Handlowa Admil o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adrian Łaszewski Firma Transportowo Handlowa Admil w Wybudowanie Michałowo

Jak to jest możliwe, że ktoś wspomniał w 2021 roku o stawce 3 500 zł dla Kierowcy C+E jeśli ja widziałem ofertę z urzędu z roku 2016 gdzie było wpisane 3 000 zł? dlatego tu przyszedłem, ciekaw byłem o ile zarobki mogły się podnieść, ale teraz to już nie jestem tego do końca pewien… możecie podać te bieżące i powiedzieć jakie są trasy, bo nie wiem czy by mi leżały?

Daga

@xxx a rozwiniesz? Czemu nie polecasz?

Z imienia
@Daga

Pod koniec znikają pewne wartosci Pomysł jakie

@Z imienia

Twój komentarz jest dosyć mało konkretny i nie wiadomo tak naprawdę, czego dotyczy. Może napiszesz, jak oceniasz pracę w firmie Admil? Za co mógłbyś ją polecić - a co byś zmienił?

Real tracker
@Daga

Te opinie są pisane na rozkaz tzw. Kierownika, szef pretensjonalny a sprzęt trąca o Złomowisko.pl ...jak ktoś uwielbia kaskaderkę 40 tonowym badziewiem polecam ale nie radze. Z km nie wyjdziesz góra 3500 a i tak cie wydyma. Jak ktoś u niego jezdził to sie w cyrku nie śmieje, inspekcja transportu z prokuraturą powinna sie zabrac za właściciela zanim ktoś sie zabije.

Adrian
@Real tracker

Opinia jest całkowicie nieprawdziwa. Prawdą jest to, że zestawy nie są nowe, ale absolutnie sprawne technicznie i gotowe do pracy. Co do zarobków to uczciwie mówiąc sprawa jest indywidualna, ponieważ jeden kierowca wykona pracy mniej inny więcej więc dochodzi do zróżnicowania w wynagrodzeniu. Bądźmy poważni nikt za 3500 zł nie ruszy w trasę 40-sto tonowym zestawem bo takie stawki można uzyskać na jeździe busami więc opinia sama daje do myślenia. Zastanawia mnie fakt dlaczego ludzie piszący tak oczerniające opinie przypisują sobie jakieś imponujące nicki a nie napiszą choćby swojego imienia żeby druga strona mogła się wypowiedzieć. W tym przypadku więc kto wypowiada się tak źle Panie Jacku. Lubi Pan niszczyć ludzi, którzy przeszkadzają bądź w życiu do czegoś doszli co jest wg. mnie złym nawykiem. Mimo wszystko życzę powodzenia.

D trans Nowy wpis
@Real tracker

Prawda, nie mogłem doprosić się o wymianę dróżka kierowniczego przez który nie dało się jechać. Po 3 tygodniach męczarni zostało to naprawione

Katarzyna Nowy wpis
@D trans

A tak z ciekawości nie można było tego ogarnąć na własną rękę i później się na spokojnie z firmą rozliczyć? Generalnie widziałam dalszy ciąg tych negatywnych opinii i zastanawiam się ile osób mimo wszystko obecnie się zatrudnia, wiecie coś na ten temat?

D Trans Nowy wpis
@Katarzyna

No niestety ale ja pracując w delegacji ( każdy to potwierdzi ) od poniedziałku nad ranem do nocy z piątku na sobotę. Miałem naprawiać auto ? A gdzie czas dla rodziny ? Zarabiamy wyjeżdżając na cały tydzień. Mamy dzieci i żony z którymi chcemy spędzić chociaż weekend. Poza tym ja siedzieć sobotę za ,,Bóg zapłać ". Nie nie dziękuję. Siedziałem już kiedyś w sobotę i mi wmawiano potem że ..... Albo nie będę tego kontynuować. Omijać szerokim łukiem Pozdrawiam wszystkich

Katarzyna

Ok, widzę że była tu mocna wymiana zdań odnośnie ostatecznego wynagrodzenia za pracę ale w sumie temat ostatecznie ucichł. To wiadomo jak płacą tu kierowcom teraz? Na jakie warunki można liczyć?

Kierowca
@Katarzyna

Od tej firmy trzymaj się z daleka. Ten cały Adrianek to jeden wielki kłamca i oszust jest nie wypłacalny i traktuje za nic kierowców.

@Kierowca

Witam. Pracuje w firmie Adriana od maja. Zacząłem jako świeży kierowca. Czytając tę opinię nie mogę wyjść z podziwu skąd kolega wyżej bierze takie brednie. Jeżeli traktuje nas za nic to powiedz mi kolego dlaczego otrzymujemy pomoc w jakiejkolwiek sprawie nawet o 2 czy 3 w nocy? Dlaczego wszystkie usterki czy problemy ze sprzętem są rozwiązywane i naprawiane w jak najszybszym czasie? Czy to się nazywa traktowaniem kierowców za nic? Wypłaty zawsze na czas a nawet i dzień lub dwa przed umówionym terminem. Zawsze rzetelnie rozliczone. I zgodzę się co do twojej opinii wyżej, że mamy płacone od kilometra. Moim jak i moich współpracowników zdaniem jest to jak najbardziej okay. Każdy pracownik zarabia tyle na ile sobie zapracuje. O całej firmie jak i o samym Adrianie nie mogę powiedzieć złego słowa. Atmosfera w pracy wygląda tak jakbyśmy wszyscy się znali od kilkunastu lat. Każdy bez wyjątku pomoże w trudnej sytuacji jak i może liczyć na pomoc samego Prezesa, który zawsze doradzi, wytłumaczy oraz rozwiąże problem. Co do jazdy na „magnesach”. Jak to przeczytałem to aż nóż mi się w kieszeni otworzył. Widać odrazu, że autor tego komentarza nie grzeszy inteligencją. Praca wygląda tak jak powinna wyglądać. Dla Adriana czy każdego kierowcy z firmy pauza to rzecz święta. Można zadzwonić porozmawiać czy nawet się pośmiać ale wtedy jest to czas dla nas i niema mowy o żadnej pracy w tym czasie. Podsumowując. Jest to firma godna polecenia. Każdy młody kierowca nauczy się fachu a stary zobaczy, że Atmosfera czy kontakt z Szefem jest na nieskazitelnym poziomie.

Samarytanin

Jeździłem w tej firmie wiem jak było to wolny kraj każdy może wyrazić swoją opinię.

Mariusz

Nie ubliżaj ludziom bo na tę chwilę to Twój poziom inteligencji jest pod poziomem mułu skoro nie potrafisz normalnie debatować tylko od razu atakujesz. Każdy ma prawo wypowiedzieć się na temat Adriana, ale w poważny sposób. Myślę, że miano nieudacznika powinieneś przypisać Sobie jeżeli po tylu latach od pierwszej wypowiedzi nadal cierpisz z żalu i próbujesz zaszkodzić innej osobie. OBRZYDLIWE!!!

@Samarytanin

Jasne to wolny kraj, ale pisz prawdę bo mamy już dosyć obelg na temat firmy i szefa. Portal weryfikuje każdy Nick więc zastanów się pisząc takie obelgi bo grozi to odpowiedzialnością karną. Jeżeli masz żal do Szefa to proszę ujawnij się i wtedy sprawę wyjaśnimy a jak nie masz odwagi to nie niszcz komuś opinii bo na pewno też święty nie jesteś. Pomyśl człowieku zanim zaczniesz niszczyć innego!!!

@Kierowca

Ujawnij się proszę bo każdy pod zasłoną Nick-u potrafi filozofować na forach. Napisz kim jesteś a sprawę wyjaśnimy od razu skoro zostałeś oszukany przez naszą firmę. A to czy firma jest wypłacalna czy też nie na pewno nie leży w Twojej gestii, ponieważ nie masz bladego pojęcia o jej finansach a uwierz mi, że jesteśmy prężni ze sporym dorobkiem i płacimy swoim pracownikom solidne wynagrodzenie za ich ciężką pracę. Jeżeli masz choć trochę cywilnej odwagi to nie ukrywaj się za ksywą, z resztą wszystko można zweryfikować więc zastanów się pisząc obelgi. A podejście do sprawy pisząc o Szefie Adrianek samo świadczy o Twoim braku kultury i czystej chęci tzw. zemsty choć nie wiadomo za co...

Mariusz

(usunięte przez administratora) z Ciebie i tyle co widać po wypowiedziach. Przeginasz więc i my nie będziemy się pieścić. Pamiętaj wszystko idzie zweryfikować nawet Twoje dane pod nickiem jakiego używasz to portal społecznościowy. Nie będę już debatował, ludzie sami Ciebie ocenią.

Moritz

Skoro porównujesz moją inteligencję do miejsca pracy, z którego czerpię satysfakcję i jestem zadowolony to serdecznie Ci gratuluję. Z resztą odbijanie piłeczki słowami „chyba Ty” można było sprzeczki argumentować w przedszkolu. Twoje komentarze nic nie wnoszą co do opinii o firmie. Domyślam się kim jesteś. Skoro taki mądry jesteś pod anonimowym nickiem podziel się z resztą osób dlaczego straciłeś pracę u Adriana. Jesteś dziecinny i niedojrzały jak widać bo zamiast zająć się pracą wolisz siedzieć na czterech literach i wypisywać głupoty na uczciwego i dobrego pracodawcę.

Moritz

Oczywiście. Przecież cale trasy tak latamy. Byś pomyślał zanim brednie napiszesz. Zapraszam na mondii w Świeciu. Chętnie Ci pokażę jak podklejam magnes a czasami nawet i dwa. Nawet jednym Cie poczęstuję jak będziesz chciał. Przerwa jest dla nas tylko i wyłącznie. Niema mowy o żadnym przeładunku na jakimkolwiek magnesie czy innym sposobie.

D trans
@Katarzyna

Pan do dnia dzisiejszego nie wypłacił .i zaległych 2000 a nie pracuje tam 3 lata. Nie dość że mało płaci, to ostatecznie nie płaci. Trzymać się z daleka. Tam jest mój wpis chwalący którego nie mogę usunąć, dodałem go pracujac dwa miesiące. A zrobiłem to na prośbę Krzysztofa, bo uwierzyłem na słowo że to nie prawda ci piszą tu.

Kierowca 1

Płacone za kilometr i do tego jazda magnesie.

Brałeś udział w rekrutacji do Adrian Łaszewski Firma Transportowo Handlowa Admil. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Dawid

A kierowcy maja dobra atmosferę między sobą ?

Rr

Witam Pracuje w tej firmie już od pewnego czasu. I mogę z ręką na sercu powiedzieć, że niektóre wpisy są wyssane z palca. Rozumiem żeby nie zgodzić się z szefem w pewnych kwestiach(bo niestety w małżeństwach też są kłótnie). Ale nie rozumiem jak można dobremu człowiekowi popsuć opinie. Można się z nim dogadać w każdej kwestii i nigdy nie zostawi cię na lodzie. Za przepaly nie jesteśmy obciążani. Za szkody wyrządzone z nie zostalem obciążony. A zdarzały się. Pracowałem już w kilku firmach i nigdzie nie będzie idealnie. Dlaczego? A dlatego że człowiekowi nie dogodzisz. Szef nie przyjdzie i nie będzie za ciebie kręcił kierownica. Pieniądze na czas co do złotówki. Nie zostałem ani razu (usunięte przez administratora)

@Rr

Witam, czy firma daje możliwość pracy zdalnej? Tzw. home office?

Rr
@Karolina

Tak Można w weekend nabierać doświadczenia w grze Euro truck simularor 2 Polecam

xxx

nie polecam pracy w tej firmie

Br
@xxx

Tak popieram bo ceny ma serwisowe a wykonuję je jak uczniowie ze szkoły, czyli byle jak

Pracuje w tej firmie już prawie 2 lata i po przeczytaniu niektórych komentarzy jestem w szoku ponieważ zastanawiam się czy to ta sama firma w której ja pracuję. Gdyby to była szczera prawda to już by mnie tam nie było. Ogólnie atmosfera we firmie jest przyjemna z chłopakami dobrze się żyje. Czasami bywa tak że podczas 4.5 godzinnej jazdy cały czas rozmawiam z innymi kierowcami a co najważniejsze że jeden drugiemu zawsze pomoże i nie zostali go w potrzebie. Dziwię się że ktoś pisze że jeździmy złomami na kółkach to widocznie nie patrzy obiektywnie. Jeśli komuś te samochody się nie podobają to droga wolna może iść na transport międzynarodowy jeździć autami z salonu lub prawie nowymi. Ja gdy szukałem pierwszej pracy na ciężarówce powiedziałem sobie że przełknę wszystkie warunki z wyjątkiem jednego że nie będzie to star i niestety był to Star 1142 więc grzecznie podziękowałem za ofertę pracy i nie wpisywałem jakiś głupot na forach na temat złego taboru w firmie bo akurat ta marka nie spełniała moich oczekiwań. Z szefem idzie się bez problemu dogadać w końcu nie jest to aż taki stary człowiek styrany problemami i życiem. Czasami bywa i tak że nawet miesiąc się z nim nie widzę i nie rozmawiam z nim przez telefon chodź co weekend się zjeżdża. Gdy się wykonuje pracę we właściwy sposób szef nie ma więc się o co czepiać. Nie zdarzyło mi się też aby szef w tygodniu lub w weekend wydzwaniał z jakimiś pretensjami i zabierał mi mój prywatny czas wolny. Odkąd pracuję nie słyszałem też aby szef kogoś za coś obciążył a tym bardziej zmuszał do niewolniczej pracy gdyż każdy z nas jest tu z własnej nieprzymuszonej woli. Gdy słyszę hasło (usunięte przez administratora) to nawet już nie chce mi się śmiać gdyż te określenie stało się zbyt popularne i zbyt powszechnie używane na forach internetowych. Niech jeden z drugim założy firmę przyjemnie kierowców posmakuje tego miodu związanego z prowadzeniem firmy a potem i tak zostanie okrzyknięty (usunięte przez administratora)em bo kierowca ma taki kaprys że nie można mu w żaden sposób dogodzić. Niestety jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkich zadowolić. Czasami czytajać opinie o różnych firmach transportowych zastanawiam się że lepiej chyba siedzieć w domu i nic nie robić bo wszędzie są tylko (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ale jednak gdzieś każdy z nas pracuje i jest z tej pracy zadowolony. Najwięcej ryczy krowa która daje najmniej mleka tzn. człowiek któremu robić się nie chce i musi obrzydzac życie innym. Jeszcze jedno tylko dodam WSZĘDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA!

JD

Zajmuje się twardą, skuteczną windykację. Pomagam w odzyskaniu należności. Działam w 100% na korzyść poszkodowanego. Zarabiam tylko i wyłącznie na skutecznej windykacji. Proszę o kontakt, pomogę odzyskać Państwa należności. Tel. 500-467-204.

Krzysztof

Witam nazywam się Krzysztof jestem pracownikiem od 4 lat . Jestem zadowolony z tej pracy ,na szefa można liczyć w każdej sytuacji . Szkoliłem kilku pracowników którzy teraz radzą sobie w pracy, dzięki pomocy Adriana . Jestem kierowcą od kilkunastu lat , jeśli by ta firma była taka zła jak to niektórzy opisali nie pracował bym tam . Trzeba trochę popracować w tej firmie żeby mógł ktoś coś powiedzieć , a nie przyjedzie na chwilę bo sam nie wie czego chce od życia , i nagle firma jest zła.!

IN

Myślę, że każdy z nas powinien żyć swoim życiem i ocenę zacząć od samego siebie. Jeżeli coś nam nie odpowiada to po prostu nie godzimy się na to i tyle. Jeżeli nie mamy o czymś pojęcia to po co komentować. Mój mąż pracuje tam od lat. Tam zaczynał swoją przygodę z "tirami". Jak to u początkującego kierowcy bywało różnie mimo to nigdy nie był za nic obciążony. Tak to prawda...pracownicy mają prywatne auta naprawianie za darmo, płacą tylko za części. Wypłaty zawsze dostawał i dostaje na czas. Szef nie ma zielonego pojęcia o mechanice? A co to ma za znaczenie? Ma od tego odpowiednich ludzi! Ile mechanicy zarabiają? Widać im odpowiada skoro tam pracują. A tak po za tym wszystkim, nikomu nigdy nie dogodzisz. Nigdzie nie jest kolorowo i nikt nam za nic nie zapłaci. Wystarczy trochę pokory i zwykła szczera rozmowa a we wszystkim można się dogadać. Na każdego można poszukać coś złego a zwłaszcza coś nieprawdziwego. Zawsze znajdzie się ten mądrala co zamiast prosto w oczy powiedzieć co myśli to wypisuje komentarze na "internetach". Pozdrawiam

Rg

Samochóow parę a taki przemiał kierowców. No i w każdym przypadku kierowcy winni... Jakie to okrutne...

@Rg

Ja tylko się zastanawiam nad tymi wpisami co autorzy mają na celu wpisując takie bzdury wyssane z palca. Przecież każdy z nas gdyby byl właścicielem zachowywał by się tak samo. Każdy z nas by zwracał uwagę na przepały i na nadrobione kilometry za które nikt nie zapłaci!! Dlaczego nikt z Was nie ma odwagi i jaj żeby napisać ja Taki i taki zostałem obciążony za przepały czy też za nadrobione kilometry, skoro coś takiego miało miejsce to przecież nic złego nie napisaliście tylko prawdę. Jak długo robię w tej firmie nigdy nie byłem za nic obciążony a uszkodzilem że dwie opony o krawężnik warte ze 3000zl A nie wierzę żeby kogoś obciazył za jakieś śmieszne przepały. Żałosne!!!!!!

Kierowca

Pracuje w tej firmie od 6 lat. Nie mam pojęcia co mają na celu moi przedmówcy żeby tak wypowiadać się na temat tej firmy i właściciela. Wiem tylko tyle że koledzy nie znają znaczenia słowa DZIIADTRANS!!!! Auta są na poziomie od 2010 wzwyż. Jak długo tu pracuje nigdy się nie zdarzyło żebym wypłatę dostał na raty albo żeby nie była na czas!!! Wiem tylko tyle że ci koledzy co tak się wypowiadają mają doświadczenie na poziomie Szkoły Nauki Jazdy!!! Wszyscy kierowcy z doświadczeniem którzy przyszli do tej firmy pracują do dnia dzisiejszego. To powiedzcie który doświadczony kierowca by w takiej firmie pracował w której nie płacą???? Auta nasze prywatne naprawiają nam na warsztacie za darmo płacimy tylko za części. Ciężarówki tankujemy na stacji CIRCLE na której mamy za tankowanie rabaty które są dla kierowcy a w skali miesiąca wychodzi około 250 zł. Przykro się czyta takie wpisy o firmie w której się pracuje. Pozdrawiam moich przedmówców i jestem ciekaw ile jeszcze takich DZIIADTRANS-ów spotkają na swej drodze .

redemptorysta
@Kierowca

...To dobry warsztat,który naprawia....za darmo....tylko za części płacicie...Daj adres tego warsztatu.Chyba Caritas go prowadzi i robią za Free.. Szkoda że nie napisałeś że na Circle zajmujecie za darmo....

Dziadtrans
@Kierowca

Jeśli ktoś poświęca swój czas na pauzie żeby się załadować na magnesie i nie przespać się nawet chwilę lub spać w czuwaniu po czym spiąć się i ruszyć dalej to jestem godny podziwu(usunięte przez administratora)

jk
@Kierowca

kierowca to albo szef tej firemki albo (usunięte przez administratora)

Gosia

Ile zarabia mechanik w tym warsztacie ?

Samarytanin

Firma popularnie znana w Polsce jako DZIADTRANS. Cały szef tego zakładu jest niesłowny, niewyplacalny i co najważniejsze ciągnik jak i naczepa wymaga napraw. Osobiście nikomu nie polecam tej firmy.

Kris

Nie polecam tego pracodawcy! Ciągłe problemy i pretensje. A to za duże spalanie w aucie a to czas pracy nie ten, ciężko kiedykolwiek żeby coś się szefowi podobało. Trzeba być najlepiej dyspozycyjnym cały tydzień, nawet w weekendy jak się wraca do domu. Co by się nie zrobiło i tak jest źle.

kierowca

nie polecam pracy w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Adrian Łaszewski Firma Transportowo Handlowa Admil - Wybudowanie Michałowo

• Jak się pracuje w Adrian Łaszewski Firma Transportowo Handlowa Admil?

Zobacz opinie na temat firmy Adrian Łaszewski Firma Transportowo Handlowa Admil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adrian Łaszewski Firma Transportowo Handlowa Admil?

Adrian Łaszewski Firma Transportowo Handlowa Admil
  • Polna 54D