Opinie o Adrian Łaszewski Firma Transportowo Handlowa Admil w Wybudowanie Michałowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Adrian Łaszewski Firma Transportowo Handlowa Admil, i Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Adrian Łaszewski Firma Transportowo Handlowa Admil o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adrian Łaszewski Firma Transportowo Handlowa Admil w Wybudowanie Michałowo

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Daga

@xxx a rozwiniesz? Czemu nie polecasz?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Adrian Łaszewski Firma Transportowo Handlowa Admil?

Daga

@xxx a rozwiniesz? Czemu nie polecasz?

Z imienia
@Daga

Pod koniec znikają pewne wartosci Pomysł jakie

Karolina Nowy wpis
@Z imienia

Twój komentarz jest dosyć mało konkretny i nie wiadomo tak naprawdę, czego dotyczy. Może napiszesz, jak oceniasz pracę w firmie Admil? Za co mógłbyś ją polecić - a co byś zmienił?

Real tracker Nowy wpis
@Daga

Te opinie są pisane na rozkaz tzw. Kierownika, szef pretensjonalny a sprzęt trąca o Złomowisko.pl ...jak ktoś uwielbia kaskaderkę 40 tonowym badziewiem polecam ale nie radze. Z km nie wyjdziesz góra 3500 a i tak cie wydyma. Jak ktoś u niego jezdził to sie w cyrku nie śmieje, inspekcja transportu z prokuraturą powinna sie zabrac za właściciela zanim ktoś sie zabije.

Adrian Nowy wpis
Klient
@Real tracker

Opinia jest całkowicie nieprawdziwa. Prawdą jest to, że zestawy nie są nowe, ale absolutnie sprawne technicznie i gotowe do pracy. Co do zarobków to uczciwie mówiąc sprawa jest indywidualna, ponieważ jeden kierowca wykona pracy mniej inny więcej więc dochodzi do zróżnicowania w wynagrodzeniu. Bądźmy poważni nikt za 3500 zł nie ruszy w trasę 40-sto tonowym zestawem bo takie stawki można uzyskać na jeździe busami więc opinia sama daje do myślenia. Zastanawia mnie fakt dlaczego ludzie piszący tak oczerniające opinie przypisują sobie jakieś imponujące nicki a nie napiszą choćby swojego imienia żeby druga strona mogła się wypowiedzieć. W tym przypadku więc kto wypowiada się tak źle Panie Jacku. Lubi Pan niszczyć ludzi, którzy przeszkadzają bądź w życiu do czegoś doszli co jest wg. mnie złym nawykiem. Mimo wszystko życzę powodzenia.

Dawid

A kierowcy maja dobra atmosferę między sobą ?

Rr

Witam Pracuje w tej firmie już od pewnego czasu. I mogę z ręką na sercu powiedzieć, że niektóre wpisy są wyssane z palca. Rozumiem żeby nie zgodzić się z szefem w pewnych kwestiach(bo niestety w małżeństwach też są kłótnie). Ale nie rozumiem jak można dobremu człowiekowi popsuć opinie. Można się z nim dogadać w każdej kwestii i nigdy nie zostawi cię na lodzie. Za przepaly nie jesteśmy obciążani. Za szkody wyrządzone z nie zostalem obciążony. A zdarzały się. Pracowałem już w kilku firmach i nigdzie nie będzie idealnie. Dlaczego? A dlatego że człowiekowi nie dogodzisz. Szef nie przyjdzie i nie będzie za ciebie kręcił kierownica. Pieniądze na czas co do złotówki. Nie zostałem ani razu (usunięte przez administratora)

Karolina
@Rr

Witam, czy firma daje możliwość pracy zdalnej? Tzw. home office?

Rr
@Karolina

Tak Można w weekend nabierać doświadczenia w grze Euro truck simularor 2 Polecam

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji do Adrian Łaszewski Firma Transportowo Handlowa Admil. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
xxx

nie polecam pracy w tej firmie

Br
@xxx

Tak popieram bo ceny ma serwisowe a wykonuję je jak uczniowie ze szkoły, czyli byle jak

Paweł

Pracuje w tej firmie już prawie 2 lata i po przeczytaniu niektórych komentarzy jestem w szoku ponieważ zastanawiam się czy to ta sama firma w której ja pracuję. Gdyby to była szczera prawda to już by mnie tam nie było. Ogólnie atmosfera we firmie jest przyjemna z chłopakami dobrze się żyje. Czasami bywa tak że podczas 4.5 godzinnej jazdy cały czas rozmawiam z innymi kierowcami a co najważniejsze że jeden drugiemu zawsze pomoże i nie zostali go w potrzebie. Dziwię się że ktoś pisze że jeździmy złomami na kółkach to widocznie nie patrzy obiektywnie. Jeśli komuś te samochody się nie podobają to droga wolna może iść na transport międzynarodowy jeździć autami z salonu lub prawie nowymi. Ja gdy szukałem pierwszej pracy na ciężarówce powiedziałem sobie że przełknę wszystkie warunki z wyjątkiem jednego że nie będzie to star i niestety był to Star 1142 więc grzecznie podziękowałem za ofertę pracy i nie wpisywałem jakiś głupot na forach na temat złego taboru w firmie bo akurat ta marka nie spełniała moich oczekiwań. Z szefem idzie się bez problemu dogadać w końcu nie jest to aż taki stary człowiek styrany problemami i życiem. Czasami bywa i tak że nawet miesiąc się z nim nie widzę i nie rozmawiam z nim przez telefon chodź co weekend się zjeżdża. Gdy się wykonuje pracę we właściwy sposób szef nie ma więc się o co czepiać. Nie zdarzyło mi się też aby szef w tygodniu lub w weekend wydzwaniał z jakimiś pretensjami i zabierał mi mój prywatny czas wolny. Odkąd pracuję nie słyszałem też aby szef kogoś za coś obciążył a tym bardziej zmuszał do niewolniczej pracy gdyż każdy z nas jest tu z własnej nieprzymuszonej woli. Gdy słyszę hasło (usunięte przez administratora) to nawet już nie chce mi się śmiać gdyż te określenie stało się zbyt popularne i zbyt powszechnie używane na forach internetowych. Niech jeden z drugim założy firmę przyjemnie kierowców posmakuje tego miodu związanego z prowadzeniem firmy a potem i tak zostanie okrzyknięty (usunięte przez administratora)em bo kierowca ma taki kaprys że nie można mu w żaden sposób dogodzić. Niestety jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkich zadowolić. Czasami czytajać opinie o różnych firmach transportowych zastanawiam się że lepiej chyba siedzieć w domu i nic nie robić bo wszędzie są tylko (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ale jednak gdzieś każdy z nas pracuje i jest z tej pracy zadowolony. Najwięcej ryczy krowa która daje najmniej mleka tzn. człowiek któremu robić się nie chce i musi obrzydzac życie innym. Jeszcze jedno tylko dodam WSZĘDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA!

JD

Zajmuje się twardą, skuteczną windykację. Pomagam w odzyskaniu należności. Działam w 100% na korzyść poszkodowanego. Zarabiam tylko i wyłącznie na skutecznej windykacji. Proszę o kontakt, pomogę odzyskać Państwa należności. Tel. 500-467-204.

Krzysztof

Witam nazywam się Krzysztof jestem pracownikiem od 4 lat . Jestem zadowolony z tej pracy ,na szefa można liczyć w każdej sytuacji . Szkoliłem kilku pracowników którzy teraz radzą sobie w pracy, dzięki pomocy Adriana . Jestem kierowcą od kilkunastu lat , jeśli by ta firma była taka zła jak to niektórzy opisali nie pracował bym tam . Trzeba trochę popracować w tej firmie żeby mógł ktoś coś powiedzieć , a nie przyjedzie na chwilę bo sam nie wie czego chce od życia , i nagle firma jest zła.!

IN

Myślę, że każdy z nas powinien żyć swoim życiem i ocenę zacząć od samego siebie. Jeżeli coś nam nie odpowiada to po prostu nie godzimy się na to i tyle. Jeżeli nie mamy o czymś pojęcia to po co komentować. Mój mąż pracuje tam od lat. Tam zaczynał swoją przygodę z "tirami". Jak to u początkującego kierowcy bywało różnie mimo to nigdy nie był za nic obciążony. Tak to prawda...pracownicy mają prywatne auta naprawianie za darmo, płacą tylko za części. Wypłaty zawsze dostawał i dostaje na czas. Szef nie ma zielonego pojęcia o mechanice? A co to ma za znaczenie? Ma od tego odpowiednich ludzi! Ile mechanicy zarabiają? Widać im odpowiada skoro tam pracują. A tak po za tym wszystkim, nikomu nigdy nie dogodzisz. Nigdzie nie jest kolorowo i nikt nam za nic nie zapłaci. Wystarczy trochę pokory i zwykła szczera rozmowa a we wszystkim można się dogadać. Na każdego można poszukać coś złego a zwłaszcza coś nieprawdziwego. Zawsze znajdzie się ten mądrala co zamiast prosto w oczy powiedzieć co myśli to wypisuje komentarze na "internetach". Pozdrawiam

Rg

Samochóow parę a taki przemiał kierowców. No i w każdym przypadku kierowcy winni... Jakie to okrutne...

@Rg

Ja tylko się zastanawiam nad tymi wpisami co autorzy mają na celu wpisując takie bzdury wyssane z palca. Przecież każdy z nas gdyby byl właścicielem zachowywał by się tak samo. Każdy z nas by zwracał uwagę na przepały i na nadrobione kilometry za które nikt nie zapłaci!! Dlaczego nikt z Was nie ma odwagi i jaj żeby napisać ja Taki i taki zostałem obciążony za przepały czy też za nadrobione kilometry, skoro coś takiego miało miejsce to przecież nic złego nie napisaliście tylko prawdę. Jak długo robię w tej firmie nigdy nie byłem za nic obciążony a uszkodzilem że dwie opony o krawężnik warte ze 3000zl A nie wierzę żeby kogoś obciazył za jakieś śmieszne przepały. Żałosne!!!!!!

Kierowca

Pracuje w tej firmie od 6 lat. Nie mam pojęcia co mają na celu moi przedmówcy żeby tak wypowiadać się na temat tej firmy i właściciela. Wiem tylko tyle że koledzy nie znają znaczenia słowa DZIIADTRANS!!!! Auta są na poziomie od 2010 wzwyż. Jak długo tu pracuje nigdy się nie zdarzyło żebym wypłatę dostał na raty albo żeby nie była na czas!!! Wiem tylko tyle że ci koledzy co tak się wypowiadają mają doświadczenie na poziomie Szkoły Nauki Jazdy!!! Wszyscy kierowcy z doświadczeniem którzy przyszli do tej firmy pracują do dnia dzisiejszego. To powiedzcie który doświadczony kierowca by w takiej firmie pracował w której nie płacą???? Auta nasze prywatne naprawiają nam na warsztacie za darmo płacimy tylko za części. Ciężarówki tankujemy na stacji CIRCLE na której mamy za tankowanie rabaty które są dla kierowcy a w skali miesiąca wychodzi około 250 zł. Przykro się czyta takie wpisy o firmie w której się pracuje. Pozdrawiam moich przedmówców i jestem ciekaw ile jeszcze takich DZIIADTRANS-ów spotkają na swej drodze .

redemptorysta
@Kierowca

...To dobry warsztat,który naprawia....za darmo....tylko za części płacicie...Daj adres tego warsztatu.Chyba Caritas go prowadzi i robią za Free.. Szkoda że nie napisałeś że na Circle zajmujecie za darmo....

Dziadtrans
@Kierowca

Jeśli ktoś poświęca swój czas na pauzie żeby się załadować na magnesie i nie przespać się nawet chwilę lub spać w czuwaniu po czym spiąć się i ruszyć dalej to jestem godny podziwu(usunięte przez administratora)

jk
@Kierowca

kierowca to albo szef tej firemki albo (usunięte przez administratora)

Gosia

Ile zarabia mechanik w tym warsztacie ?

Samarytanin

Firma popularnie znana w Polsce jako DZIADTRANS. Cały szef tego zakładu jest niesłowny, niewyplacalny i co najważniejsze ciągnik jak i naczepa wymaga napraw. Osobiście nikomu nie polecam tej firmy.

Kris

Nie polecam tego pracodawcy! Ciągłe problemy i pretensje. A to za duże spalanie w aucie a to czas pracy nie ten, ciężko kiedykolwiek żeby coś się szefowi podobało. Trzeba być najlepiej dyspozycyjnym cały tydzień, nawet w weekendy jak się wraca do domu. Co by się nie zrobiło i tak jest źle.

kierowca

nie polecam pracy w tej firmie

Co słychać w firmie Admil Firma Transportowo-Handlowa Adrian Łaszewski w miejscowości Brodnica? Oczekujemy na nowe wieści. Może znajdzie się pracownik, w firmie Admil Firma Transportowo-Handlowa Adrian Łaszewski, który ma jakieś wieści?

Zostaw merytoryczną opinię o Adrian Łaszewski Firma Transportowo Handlowa Admil - Wybudowanie Michałowo

Adrian Łaszewski Firma Transportowo Handlowa Admil
5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Polna 54D
    87-300 Wybudowanie Michałowo
  • NIP: 8741659794 REGON: 340580570

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Adrian Łaszewski Firma Transportowo Handlowa Admil