DSS

Gdynia

Opinie o DSS

robert

Mowicie o dosyc powaznych sprawach i w dodatku w to wszystko wchodzi prawo... ale widze ze firma szuka magazyniera.

minister

wreszcie ktoś się zajmie ty całym Szczepanem gratuluje temu komus ze się zdecydował zgłosić go do PIP i może burak bezczelny pojdzie siedzieć i podawać mydło

mechanik

Mysle ze w ty miesiacu tj.kwiecien 2010 FIRMA DSS zajmie sie Inspekcja Pracy a potem Prokurator

zawiedziony

juz ponad miesiac czekam na zaplate. (usunięte przez administratora)i to wielki krętacz, który nie ma pojęcia o swojej pracy, nie daje umów o pracę, egzystuje tylko dzięki ciężkiej pracy fachowców, którym pózniej nie płaci, przez co traci ciągle pracowników. Nikomu nie polecam współpracy z DSS, bo również zostaniecie oszukani

minister

prezes to jest cwaniak a na niczym sie nie zna slizga sie po wszystkich i do tego nie placi

helena

firma oszustów i wyziskiwaczy taka firme powinno sie zamknąc wraz z włascicelem i jego córką

Zostaw opinię o DSS - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DSS