Sklep Spożywczy - Wiesława Pogorzelska

Gdynia

Opinie o Sklep Spożywczy - Wiesława Pogorzelska

dagmara

Dziwi mnie fakt, że ta kobieta nie ma żadnych opinii jako pracodawca. Pracowałam tam kilka lat temu i zdecydowanie nie polecam. Straszna była rotacja pracowników tam, o czym wspominali nawet klienci sklepu. Pierwszy miesiąc pracowałam na czarno, to był taki okres próbny (notabene nigdzie nie zgłoszony). Pani Wiesława jest bardzo przebiegłą osobą. Ma na stałe zatrudnioną jedną Panią, a resztę zatrudnia dorywczo i traktuje jak niewolników. Dobrze jest jak się kończy okres trwania umowy to po prostu się tej osoby pozbywa i tyle. Gorzej jest jeśli umowa trwa, a ona chce się pracownika pozbyć. Wymyśla różne powody, często oskarżając o kradzież i nie wypłacając pieniędzy łamiąc przy tym wszelkie artykuły kodeksu pracy. Ta pani ma dobrego doradcę (księgowego), który podpowiada jej jak się pozbywać pracowników. Zdecydowanie nie polecam!!!

Zostaw opinię o Sklep Spożywczy - Wiesława Pogorzelska - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep Spożywczy - Wiesława Pogorzelska