Opinie o Prof.Cosmetica Sp.z o.o. w Łomianki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Prof.Cosmetica Sp.z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Prof.Cosmetica Sp.z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prof.Cosmetica Sp.z o.o. w Łomianki

Czarek Nowy wpis

@O;O Zastanawiam się czy są podstawy żeby zarzucać firmie nieuczciwość?

odpowiedź Nowy wpis
@Czarek

Tak,mamy dowody na nieuczciwość Firmy Prof Cosmetica (z Łomianek - bo tam jest prawdziwa siedziba firmy, a nie w Warszawie!). A,mnie (osobiście) zastanawia czy są uczciwe podstawy w "informacji społecznej" dla kontrahentów i potencjalnych pracowników, w publikowaniu 2 razy tych samych postów, jeden pod drugim, z tego samego punktu dostępowego. To jest tajemnicze?,Na pewno ciekawe. Radzę zweryfikować najpierw prawdziwe dane tej firmy, a potem prawdziwe praktyki. Dla zainteresowanych służę zebraną dokumentacją.

Czy Prof.Cosmetica Sp.z o.o. zapewnia kartę multisportu?

O;O Nowy wpis

he, he... a co to ma wspólnego z opinią o samym pracodawcy lub firmie....? Autoreklama???? Co z tego jak nie płaci uczciwie....

NIKi

Proszę ktoś zakłada nowe konta jednej i tej samej ocenianej już negatywnie firmy https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,20033622 (zdublowane adresy opinii o jednej i tej samej firmie, przypadek...? ;-))

@NIKi

Dobrze, że postanowiłaś się z nami tym podzielić, ale musisz wiedzieć, iż wszystko jest w porządku - nikt nie dubluje adresów, itp. Po prostu obecny wątek dotyczy oddziału tej firmy, który zlokalizowany jest w Łomiankach, natomiast ten, o którym Ty nadmieniasz - dotyczy oddziału w Warszawie, a zatem ma osobny wątek. A pracujesz w ogóle w Prof.Cosmetica?

NIKi
@Maja

Bzdura! Prof Cosmetica Sp.z .o.o jest wpisana do krajowego rejestru sądowego (KRS: 0000225079), pod adresem: 05-092 Łomianki ul.Sierakowska itd i tyle. To są prawdziwe dane tej firmy: Prof. Cosmetica. Sp. z o.o. ul. Sierakowska 29, 05-092 Łomianki NIP: 113-251-70-19; Regon: 015848974, KRS: 0000225079 Na marginesie budowane są w wirtualnie kuriozalne adresy jak przykładowy: Kaleńska 5 83-440 Warszawa powiat Kościerski co jest jedną wielką bzdurą. Kościerski niema związku z Warszawą. Nie ma takiej firmy, nie jest zgłoszona, wpisana i kropka. Zaczęliśmy się zastanawiać czy podmioty, urzędy i ludzie którzy są zobowiązani sprawdzać komu przysługują, rozdzielający fundusze Unijne w ogóle wiedzą o realnych praktykach Prof Cosmetica? Dobrze by było aby Właściciel lub Administrator tej strony zlikwidował te sztuczne wpisy jednej i tej samej firmy (4 lub 5 wpisów na jednym portalu, różniących się kropkami, Przedrostkami typu Chantarelle - kolejne kuriozum, literami wielkimi itp zabiegami). Jeżeli gowork.pl chce uchodzić za poważny wśród klientów (potencjalnych przyszłych klientów i pracowników) niech szybko zrobi z tym rzetelny porządek. Inaczej to promocja sztucznej rzeczywistości, czyli wprowadzanie w błąd. Zresztą taka praktyka jest niezgodna z regulaminem NASK więc grozi utratą praw do domeny. (zrzut z ekranu został zapisany ze znacznikami daty, adresu)

Maja

Jeśli dobrze poszukacie w Internecie, to znajdziecie oferty pracy, proponowane przez Prof.Cosmetica. Chcą zatrudnić chociażby pracowników magazynowych. Może ktoś z Was uczestniczył ostatnio w procesie rekrutacyjnym i zechciałby powiedzieć nam, jak dokładnie on przebiegał? Bardzo zachęcam Was do dyskutowania o tym pracodawcy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Prof.Cosmetica Sp.z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista ds. Kontroli Jakości (m/k)
Łomianki
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy INŻYNIER REALIZACJI PROJEKTÓW
Adal Sp. z o.o
logo firmy Piekarnia - krojenie ciast
Golden Serwis Sp. z o.o.
Oszukany przez Prof Cosmetica

Tu jest troszkę rzetelniej, bez sztucznej reklamy, więcej rzeczywistości: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,20033622 (zdublowane adresy opinii o jednej i tej samej firmie, przypadek...? ;-)) Ocena: Firma Prof Cosmetica Sp.z o.o. z adresem strony chantarelle.pl to bardzo niepoważny kontrahent. Mam same negatywne odczucia. Uzgodnienia z pracownikami w Prof Cosmetica w Łomiankach to jedno, a praktyka stosowana przez nich to drugie. Nie warto tracić czasu. Odnoszę wrażenie że po prostu bardzo często (lub notorycznie) nie mają pieniędzy. To może być zły bodziec do tak brzydkiego, zachowania. Jeżeli tak jest to i tak nie tłumaczy postępowania Prof Cosmetica Łomianki. Nie dajcie się zwieść uśmiechom lub sztucznej grze!

Maja

@Pracownik Fajnie, iż akurat Tobie współpraca z firmą Prof.Cosmetica układa się owocnie. Długo już tam pracujesz? Może posiadasz wiedzę na temat ewentualnej rekrutacji, a ponadto masz jakieś rady, które pozwolą ją przejść pomyślnie? Bardzo proszę, uzupełnij swoją poprzednią wypowiedź o te informacje.

Jak dla mnie atmosfera przyjazna i raczej jest taka zasada, że jak Ty jesteś dla kogoś miły to zespół ma takie samo podejście.Trafiają się osoby, które trują całą atmosfere , a później wypisują jak to jest źle. Przynajmniej ja mam takie wrażenie.. Wypłata zawsze na czas i czasami można liczyć na premie więc praca jest ok.

Maja

@handlowy Na tym polega specyfika pracy w tej branży - trzeba jakoś sobie radzić z każdym klientem. Długo już pracujesz w Prof.Cosmetica? Może wiesz coś na temat ewentualnej rekrutacji? @Marian Super, że Tobie też współpraca z tą firmą układa się pomyślnie. Jaką formę umowy proponuje pracodawca nowo zatrudnionym pracownikom?

handlowy

Czasami jakieś marudy klienci się zdarzają, ale trzeba z tym żyć. Każdy klient może stanowić ten kluczowy punkt w zrobieniu targetu, więc o każdego trzeba dbać :) Ogólnie polecam pracę, bo jest ok.

Maja

Na stronie internetowej Prof.Cosmetica można odnaleźć informacje na temat korzystania przez firmę ze środków z funduszy europejskich. W co inwestowała firma i czy dzięki temu pracownicy widzą poprawę w warunkach i jakości pracy? Nikt nie odniósł się do mojego ostatniego pytania - a to właśnie warunki zatrudnienia często są najważniejszym czynnikiem wpływającym na decyzje o rekrutacji.

Maja

@kosha dalej jesteś pracownikiem firmy? Bardzo chętnie usłyszymy więcej na temat warunków oferowanych przez firmę.

Szymon

Podpowiecie mi, jakie są mniej więcej miesięczne zarobki przedstawicieli handlowych w Prof.Cosmetica Sp.z o.o.? Wiem, że pewnie warunki zatrudnienia nie odbiegają od normy rynkowej - podstawa + premie, ale czy te premie są realne?

kosha

Nie daj Boże. Przestrzegam przed pracą tam . Okropna atmosfera!!!. Prawie niesprzedawalny produkt. Obiecują dużo i robią wrażenie ale potem jest tylko gorzej. Nie warto.

admin

Zostań bohaterem rynku pracy. Opowiedz o firmie Prof.Cosmetica Sp.z o.o. na naszym forum i pomagaj innym w wybraniu drogi zawodowej.

Zostaw merytoryczną opinię o Prof.Cosmetica Sp.z o.o. - Łomianki

Prof.Cosmetica Sp.z o.o.
1.2/5 Na podstawie 17 ocen.

Prof.Cosmetica Sp.z o.o.