Opinie o KLAINEX w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KLAINEX. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KLAINEX o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KLAINEX w Kraków

Marta Nowy wpis

Można nażekać jak na wszystkich ale tu przynajmniej normalnie cie traktują a nie jak robola i za to szacun dla szefa

Marta Nowy wpis

Widać że zabrali sie do roboty i jest coraz lepiej

Izydor Nowy wpis

Nie szukajcie na siłę jakichś powodów do oskarżeń. Może nie jest idealnie ,ale dla mnie jest ok,

Olka Nowy wpis

Pracuję już jakiś czas, i ogólnie jestem zadowolona. Jedynie co to faktycznie czasem wypłata jest później ale 3-4 dni max.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie KLAINEX? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

nie polecam , szef jest bardzo nie słowny , mówi , że będzie aby omówić szczegóły , po czym go nie ma albo mówi , że go nie będzie a nagle jest i nie potrafi przedstawić dokładnie zadań do wykonania pracy , tylko muszą to robić pracownicy(usunięte przez administratora) na początku każdy musi się nauczyć pracować w nowym miejscu a on tego nie rozumie ; można sprawdzić czyjeś umiejętności po kilku dniach próbnych a nie trzymać kogoś w niepewności(usunięte przez administratora)

Arek

KLAINEX ma opinię bardzo dobrego pracodawcy i nie rozumiem niektórych opinii!

Pracownica

Pracujesz w dziale promocji i marketingu w Maxusie?

Pracownica

Jeżeli uważasz, że Klainex to aż taka zła firma, to dlaczego pracowałaś tu kilka miesięcy. Trzeba było się zwolnić, przecież wystarczy złożyć dwutygodniowe wypowiedzenie. A Ty ciągle narzekasz, mijasz się z prawdą. Najlepiej udaj się do psychologa pracy, przeczytaj Kodeks Pracy, obiektywnie przyjrzyj się wynikom swojej pracy. A jeszcze lepiej będzie jeśli założysz własną firmę sprzątająca, wówczas będziesz mogła się wykazać osiągnięciami. Skoro tak dużo umiesz, wykorzystaj to z pożytkiem dla siebie i innych. Trzymam za Ciebie kciuki.

Ola
@Pracownica

O i wlasciciel sie odezwał.

@Ola

Dziękuję, że mnie awansowałaś do roli właściciela, niestety jestem tylko pracownicą tej firmy. Zastanawia mnie jednak sposób prowadzenia dyskusji. Nie znajdujesz żadnych argumentów tylko rzucasz jakieś insynuacje, to jest bardzo niskie. I Tobie wystawia świadectwo, a nie firmie Klainex.

@Ola

Radzę Ci również dokładnie przeczytać wszystkie punkty umowy. Jeśli właściciel przeczyta Twoje wypowiedzi, możesz mieć kłopoty.

pati
@Pracownica

A to ochrona właścicieli ?

Jadzia

nie polecam z daleka od tej firmy!!!

ola

Pracowałam i nie polecam tej firmy bo o wypłatę się trzeba upominać.

@ola

Jak będziesz dobrze pracować, to nie będziesz musiała się upominać.

Ola

Nie prawda !!!

@ola

Nie trzeba się upominać, są określone terminy wypłat. Niektórzy już w trzecim dniu pracy żebrzą o zaliczkę, a później co drugi dzień pytają kiedy będzie wypłatą. Zwłaszcza ci, którzy najgorzej pracują.

Gdzie pracowałaś?

Magdalena
@Pracownica

A Ty jakie stanowisko obejmujesz w KLAINEX? Możesz napisać coś więcej na temat tej firmy? Co przekonało Ciebie do tego by w niej pracować? Co trzeba umieć by móc się tam dostać?

@Magdalena

Do firmy trafiłam z ogłoszenia, zadzwoniłam, bo odpowiadała mi lokalizacja. Nie, nie awansowałam, więc jestem osobą sprzątającą. Tu chyba się nie awansuje. Pracuję na nocnej zmianie, to bardzo mi odpowiada. Trzeba mieć dobrą kondycję, umieć pracować pod presją czasu, bo o 6 rano jest kontrola tego, jak wykonałaś powierzone zadanie. Trzeba też umieć zorganizować sobie czas i być starannym i systematycznym. I to wystarczy. Szef płaci mi terminowo, rozmawia ze mną konstruktywnie, jest w porządku, dotrzymuje słowa. Póki co zdobywam doświadczenie.

Magdalena
@Pracownica

Z tego co piszesz wynika, że praca w firmie KLAINEX z Krakowa przy odrobinie zaangażowania i systematyczności przynosi dobre efekty. Jak sama widzisz niektóre osoby, które dodały komentarz wyżej piszą, iż wypłaty są nieterminowe. Tobie się tego typu sytuacja nie przytrafiła. Jak myślisz, skąd więc biorą się tamte komentarze?

Zosia

Lepiej niż w maxusie.A wy co myślicie

Monika z

Pracuje na bratysławskiej a czasem na solvayu i robota spokojna jak dla mnie to całkiem całkiem

Mariola

robota ciężka ale do zniesienia. Ja problemu z wypłatą nigdy nie miałam ok 20-tego zawsze jest raz zdarzyło się że były 14-tego

Ja z Tesco przeniosłam sie tu bo w Tesco to masakra a za godzinę dają 9,5

Miki

Za godzinne 11 a nie 10 to chyba w miare ale zalezy gdzie robisz bo nawet 100 za dniówke płacą

ula

nie polecam!!!

tola
@ula

po 3 tygodnia zrezygnowałam

Andzia
@tola

Pracuje juz miesiąc i szefostwo normalne chociaż zobaczę jak bedzie pozniej . Jak dla mnie to wmiare

Wiki
@ula

Tola ty byłaś ze mna na pierwszej zmianie i robiłam za ciebie aż dziw ze Cie sami nie zwolnili a mi ze nie dali podwójnej stawki jak musiałam robic za ciebie

Aleksandra

jak dla mnie jest ok. W prawdzie wypłaty ok 20-go ale co miesiąc wypłacają co do grosza.

OLA

Nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora)

maja

Nie polecam!!!

ola

nie polecam pracy w tej firmie.

ala

nie płacą za prace i brak szacunku z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o KLAINEX - Kraków

KLAINEX