Opinie o Klainex Konrad Nowak w Czechówka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Klainex Konrad Nowak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Klainex Konrad Nowak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klainex Konrad Nowak w Czechówka

x Nowy wpis

Brak wypłaty wynagrodzenia za dzień "próbny"

Jaki jest wkład kierownictwa Klainex Konrad Nowak w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Kinga Nowy wpis

Witam bardzo dużo wiem o tej firmie ich nie solidność można by wyliczać na palcach choć by I tak brakło.... Powiem tylko o kilku z nich 1.Brak terminowych wypłat lub dzielenie ich na parę rat. 2.Dają lipne umowy o pracę lub ich nie dają wcale. 3.dokładaja obowiązków i za dodatkowe godziny nie płacą I można by było nawet dalej wymieniać. Przykre jest to że z okazji świąt nie złożył życzeń pracownikom szkoda ze tez zapomniał wypłacić kolejnych rat wypłat. Widząc te wcześniejsze wpisy sądzę że sam wpisuje sobie te pozytywne opinie gdyż zaniedługo nikt tam nie będzie chciał pracować

Nikon Nowy wpis

Nie wiem kto tu pisze ale na pewno nie pracownik. Omijac z daleka.... brak zapłaty. Może urzad jakis by się zainteresował

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Klainex Konrad Nowak? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Czy można liczyć w Klainex Konrad Nowak na prywatną opiekę medyczną?

Nie mozna liczyc

Iwona
@Anonim

Anonim ja pracuje w tej firmie na biurach przy kapelanie od prawie dwóch lat i nie narzekam

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Klainex Konrad Nowak?

Jest napieta

Gustaw

Daleko trzeba szukać tak dobrego pracodawcy, dba o pracowników i dobrą atmosferę w pracy, polecam.

@Gustaw

Ja, zbytnio mam zle wspomniena o ten firmie.wykorzystywali pracownikow. Nie placili na czas a wobec niektorych osob stosowali (usunięte przez administratora)

KASIA

Ja pracowałam kilka miesięcy i się zwolniłam. Nie odpowiadało mi szefostwo wiec zrezygnowałam i jestem zadowolona z tej decyzji

Asia

Tragedii nie ma, polecam

Fitness
@Asia

A ja niepolecane!!!!

Marysia

Pracuje w tej firmie dwa lata i jak na razie wszystko dobrze a z pieniędzmi tak jak mówili ze po 10 , czasem się spóźniaja ale max dzień może dwa .Polecam tam prace.

Fitness
@Marysia

Hahaha

Anka

Dla mnie Ok i widze ze jest coraz lepiej w tej firmie

Remigiusz

@Marysia Skoro firma jest bardzo dobrym pracodawcą to nie moze być inaczej jak tylko dobrze!

Zbulwersowana pracownica

Ostrzegam przed podejmowaniem pracy w tej firmie. Pracodawcy nietaktowni i nieuczciwi. To co obiecują rozmija się z rzeczywistością. (usunięte przez administratora)

Daria

@Ola Możesz rozwinąć dlaczego? To jest bardzo dobry pracodawca!!

Ola

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie,(usunięte przez administratora)

Pracownica

Anonymous, jakie masz dowody, że tak poważnych oskarżeń używasz pod adresem szefa firmy??????? Jesteś bardzo nieodpowiedzialny!!!!! Właśnie takie rzeczy są karalne, ponieważ działasz na szkodę firmy. Jeśli jesteś taki pokrzywdzony to miejsce odwagę się podpisać. I najlepiej pisz tylko o sobie i w swoim imieniu, bo może dokładnie nie wiesz wszystkiego.

Maciej
@Pracownica

Rozumiem, że jesteś obecnym pracownikiem firmy Klainex Konrad Nowak? Jeżeli tak to najlepszą odpowiedzią na nieuzasadnione opinie będzie Twoja szczegółowa opinia o warunkach zatrudnienia, które oferuje ten pracodawca. Możesz napisać, czy osoby młode bez doświadczenia również mają szanse na zatrudnienie w tym miejscu? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Jak długo pracowałaś?

Tatusia

Zgadzam sie z Tobą , jak widziałam prace co po niektórych dziewczyn to uwazam ze one powinny mieć 6 zł za godzinę a nie 11 a ja powinnam dostać tą różnice czyli 16 zł bo robię za tych leserow albo szef powinien je zwolnić

Pracownica

Dlaczego Pani z nickiem Bacha nie poleca tej firmy? Należy być odpowiedzialnym za swoje słowa, powinny tu być podane argumenty. Używanie sformułowania "z daleka od tej firmy" świadczy tylko o wielkiej niedojrzałości autorki wypowiedzi, która nie umie przedstawić żadnych konkretów. Pracuję w tej firmie od kilku miesięcy, dobrze układa mi się współpraca z szefem, mam umowę, otrzymuję wynagrodzenie. Mniej pozytywnych rzeczy mogłabym powiedzieć raczej o niektórych pracownikach, nagminne spóźnianie się do pracy, niezbyt staranne wykonywanie obowiązków wynikających z umowy itp. Po zwróceniu im uwagi są obrażeni i wypisują na forach krzywdzące opinie o firmie i jej szefie.

pracowałam tam dwa miesiące i wypłatę dostałam 11 zł na godz tak jak się umawiałam

Zostaw merytoryczną opinię o Klainex Konrad Nowak - Czechówka

• Jak się pracuje w Klainex Konrad Nowak?

Zobacz opinie na temat firmy Klainex Konrad Nowak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Klainex Konrad Nowak