Rouge Bunny Rouge

Gdańsk

Ocena pracodawcy 6/6

na podstawie 2 ocen.

Rouge Bunny Rouge
6 2 6 1

Opinie o Rouge Bunny Rouge

Radosna

Ja również pracowałam dla RBR. Szkoda, że zdrowie nie pozwoliło mi dalej współpracować z Panem Mateuszem Szeligą. Zawsze wszystko co obiecał było zrealizowane. Masz rację Karolina, inne marki mogą się tego uczyć.

Karolina

Pracowałam dla marki EL w perfumeriach. Powiem tak; Mam bardzo duże doświadczenie i rozeznanie na rynku kosmetycznym. Dopiero podczas współpracy z rbr doświadczyłam możliwość dobrego zarobkowania oraz pracy z pasją a nie ciągle gledzenie nad głową i stanie z batem ... bo jeśli nie zrobię obrotu to nie dostane premii i mogę iść zebrać. Polityka marki jest bardzo ludzka i nastawiona pozytywnie do pracownika, o co ciężko w dzisiejszych czasach.

Zostaw opinię o Rouge Bunny Rouge - Gdańsk

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rouge Bunny Rouge