Opinie o Styloskop Tsaghik Motyl w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Styloskop Tsaghik Motyl. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Styloskop Tsaghik Motyl o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Styloskop Tsaghik Motyl w Warszawa

Natalia Nowy wpis

Czy firma nie zmieniła czasem nazwy na bCreative TSAGHIK MOTYL? Jeżeli tak, czy wraz ze zmianą nazwy zmieniło się coś jeszcze? Może właściciel? Albo chociaż jego podejście, które według wcześniejszych opinii jest na poniżej wszelkiej krytyki, do pracownika? No i jak to jest z tym wymiarem pracy? Faktycznie na umowie 1/4 etatu, a pracujesz więcej? Jeżeli tak, to czy dostajesz przynajmniej płatne nadgodziny?

Ann Nowy wpis
@Natalia

Tak, to ta sama firma. Kreatywność zawarta w nazwie niestety przejawia się tylko przy okazji kolejnych kombinacji przy oszustwach podatkowych.

Piotr Nowy wpis

Może zabrakło chęci do pracy stąd takie narzekanie? Firmo jak wszystkie wymaga dobrej pracy i tyle.

Nat Nowy wpis
@Piotr

(usunięte przez administratora) Bardzo toksyczna osoba, ze skłonnościami do kierowania agresji w stronę pracowników. Płaciła skandalicznie mało, wymagała pracy ponad etat a w dokumentacji wpisywała 1/4 etatu, zero mowy o płatnym urlopie, bezprawne potrącenia z pensji, krzyki, awantury, wulgaryzmy wysyłane w wiadomościach itp. A co się działo, gdy dowiedziała się, że jedna z dziewczyn u niej pracujących zaszła w ciąże, to już jest temat na paragraf :(

Była_pracownica

Koszmarna firma. Praca po 10h dziennie albo i dłużej, a na papierze 1/4 etatu. Jak chcesz urlop, to nalicza Ci tyle urlopu jakbyś faktycznie pracowała na 1/4. Właścicielka stosuje mobbing na wszystkich pracownikach. Atmosfera w pracy zależy od jej humoru - jak ma zły dzień, to wszyscy pracownicy są stawiani na baczność i obrzucani stekiem wyzwisk i straszeni natychmiastowym zwolnieniem. Za każdą drobnostkę stosuje bezprawne kary finansowe. Koszmarny (usunięte przez administratora) i znęcanie psychiczne. Pensja też bardzo kiepska, i jak już wspominałam, ciągle obcinana za rzeczy za które nie ma prawa obcinać. Np za to, że towar stoi nie tak jak sobie życzy, tylko 1cm dalej. Albo jak klientka nie dokona zakupu, to w dniu złego humoru szefowej, potrafi odciąć od pensji cenę towaru, który nie został sprzedany "z twojego powodu". Towar oczywiście nadal stoi na półce i chwile później się sprzedaje, ale ty i tak jesteś kilka stów w plecy, bo tego potrącenia właścicielka nie cofnie.. NAWET W NAJGORSZYM KRYZYSIE NIE IDŹCIE DO TEGO OBOZU PRACY

Ann_ka
@Była_pracownica

Nie wiem kim ty jesteś, pisząc te bzdury, ale domyślam się... pieprzysz bzdury i masz czelność pisać takie brednie, kiedy korzystałaś ze wszystkich wygód i przywilejów w tej pracy. To, że ktoś jest konkretny i wymaga nie znaczy że to (usunięte przez administratora). Ja osobiście nauczyłam się w tej pracy tyle, ile nigdzie nie nauczyłam się wcześniej. Jak już jesteś taka mocna w gębie to może policzysz te dni, kiedy było ci źle, kiedy godzinami rozmawiała z nami tłumacząc wszystko i dzieląc się z nami wszystkim. Może opowiesz też o tym ,ile razy przymykała oko na nasze spóźnienia i wcześniejsze wyjścia? Przez dwa lata mojej pracy i rok twoje (bo jak mówię domyślam się kim jesteś) ani razu nie potrąciła nam z pensji za nic! Może opowiesz też o tym ile ona sama tyrała? Pamiętasz jak wszystkie wychodziłyśmy z pracy a ona do trzeciej robiła ekspozycje? Trochę szacunku wredna babo, bo jak znam życie zachlewasz gdzieś mordę nad jakimś barem i śmierdzisz sikami, tak jak zawsze. Więc przestań trolu bo to co robisz jest poniżej pasa. Ta praca była najlepszym co ci się przydarzyło kiedykolwiek w życiu i za to (usunięte przez administratora) które nosisz w sercu dostajesz to, co aktualnie masz. Mniej niz zero.

Narine? To ty?
@Ann_ka

Ta wulgarna odpowiedź, to chyba sama właścicielka się odezwała. Też pracowałam w tym koszmarnym miejscu ładnych pare miesięcy i to był dokładnie taki (usunięte przez administratora) jaki opisuje @byla_pracownica. (usunięte przez administratora). Wyzwiska, wyzysk, bezprawne potrącanie z pensji (widzę ze nie tylko w moich czasach to wszystko było). Oszustwa również podatkowe. (usunięte przez administratora)Tyle mogę powiedzieć o tej pracy. A ta wulgarna odpowiedź powyżej pokazuje mniej więcej poziom jaki reprezentowała „missisboss”

Konrad

Czy taka macie dobrą pracę, że przestaliście zamieszczać swoje opinie?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Styloskop Tsaghik Motyl? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

(usunięte przez administratora) Nie zwracają pieniędzy za towar który się odsyła! Zgłaszam sprawę na policję bo widzę że wiele osób oszukała ta kobieta.

Kate

Jakie bzdury, pracowałam tam i nie doświadczyłam nic podobnego. Wszystkie piłyśmy winko z szefową po pracy i miałyśmy fajną atmosferę. A zarobki? Jeżeli sobie wywalczyłaś taką niską pensję na rozmowie to już Twój problem. Ja zawsze dbałam o czystość, prawidłową ekspozycję i nigdy nie było problemów. Nikt z mojej ekipy nie miał potrąceń z pensji.

Justa
@Kate

A pieniądze Państwo odsyłaliście klientom za nieotrzymany towar ? Czy wszystko szło na winko ? P.S swoją drogą winko w pracy . nieźle .

Kiki
@Justa

Na pewno na winko. Moje pieniądze też do mnie nie trafiły, ale ja to załatwię inaczej, sprawą w sądzie..

Małgorzata
@Kiki

Kiki, swój komentarz dodałaś jako pracownik firmy Styloskop Tsaghik Motyl, czy jej klient? Mam wrażenie, że klient, ale nie jestem w stanie tego jednoznacznie stwierdzić. Na tym forum ważne są opinie pracowników na temat tego, jakim pracodawcą jest ta firma. Czy ktoś zdradzi, jak się tam pracuje? Co trzeba umieć, by móc pracować w tej firmie? Zachęcam do merytorycznej dyskusji.

allnuus

od miesiąca brak butów i pieniędzy. Brak możliwości kontaktu

emes
@allnuus

Czy zgłaszałaś gdzieś sprawę? Jestem w podobnej sytuacji. Oddałam im buty, na zwrot środków czekam od 26.10 . Na mejle nie odpisują, na fb też przestali, kiedy zaczęłam upominać się o zwrot środków.

Hania

Nie zwracają pieniędzy za zwrócony towar

asik19

Oszuści nie mam butów i kasy!

Oszukana

Firma oszukuje ludzi! Od 3 tygodni brak kontaktu, przesyłki i pieniędzy!!!

Czekam ponad dwa tygodnie na przesyłkę. Zero kontaktu. Nie odpisują na maile. Zastanawiam się czy zostałam oszukan. Dlatego szukam informacji na temat tej firmy. Moje sugestie dla Styloskop Tsaghik Motyl: Proponuję nie pisać, że na wszystkie maile odpisują, bo tak nie jest. Jeśli nie zamierzają wysłać zamówionych butów, to niech oddadzą pieniądze. Jeśli nie sprawę zgłaszam na policje i do rzecznika.

Loriena

Ciekawe jak się pracuje w firmie, która wyłudza pieniądze od klientów i nie oddaje jeśli dokonają zwrotu butów. Ja już czekam miesiąc na zwrot ale im nie odpuszczę

Madi
@Loriena

Loriena dostałaś zwrot? Ja też już czekam miesiąc, tragedia :(

Kinga
@Loriena

Ja zrobiłam awanturę po tym jak czekałam 2msc na zwrot za obuwie i mi na szczescie zwrócili :) trzeba ostro z nimi

Odradzam każdej osobie robienie zakupów w tym sklepie. Zrobiłam zwot produktu ale już pieniędzy na koncie nie zobaczyłam. Brak nr tel do sklepu oraz nie odpisują na emaile. Same negatywne opinie w internecie. Uważajcie dziewczyny!!!!

Jan

@Alana Niestety, na stronie internetowej firmy Styloskop nie ma podanego numeru telefonu. Może spróbuj skontaktować się z firmą, pisząc na oficjalnym fanpage na Facebooku? Na wszelki wypadek pozostawię Ci link - https://www.facebook.com/styloskop/ Chciałbym ponadto prosić, abyś informowała nas na bieżąco, czy coś się zmieniło. Powodzenia.

Aga

(usunięte przez administratora) Zlodzieje!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Styloskop Tsaghik Motyl - Warszawa

Styloskop Tsaghik Motyl
1.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Nowoursynowska 160B lok. 7
    02-776 Warszawa