Styloskop Tsaghik Motyl
1 6 23 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 142 dni.

Czy w firmie Styloskop Tsaghik Motyl są regularne szkolenia pracownicze?

Konrad Nowy wpis

Czy taka macie dobrą pracę, że przestaliście zamieszczać swoje opinie?

Ania Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Nie zwracają pieniędzy za towar który się odsyła! Zgłaszam sprawę na policję bo widzę że wiele osób oszukała ta kobieta.

Kate

Jakie bzdury, pracowałam tam i nie doświadczyłam nic podobnego. Wszystkie piłyśmy winko z szefową po pracy i miałyśmy fajną atmosferę. A zarobki? Jeżeli sobie wywalczyłaś taką niską pensję na rozmowie to już Twój problem. Ja zawsze dbałam o czystość, prawidłową ekspozycję i nigdy nie było problemów. Nikt z mojej ekipy nie miał potrąceń z pensji.

Justa
@Kate

A pieniądze Państwo odsyłaliście klientom za nieotrzymany towar ? Czy wszystko szło na winko ? P.S swoją drogą winko w pracy . nieźle .

Kiki
@Justa

Na pewno na winko. Moje pieniądze też do mnie nie trafiły, ale ja to załatwię inaczej, sprawą w sądzie..

Małgorzata Nowy wpis
@Kiki

Kiki, swój komentarz dodałaś jako pracownik firmy Styloskop Tsaghik Motyl, czy jej klient? Mam wrażenie, że klient, ale nie jestem w stanie tego jednoznacznie stwierdzić. Na tym forum ważne są opinie pracowników na temat tego, jakim pracodawcą jest ta firma. Czy ktoś zdradzi, jak się tam pracuje? Co trzeba umieć, by móc pracować w tej firmie? Zachęcam do merytorycznej dyskusji.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

allnuus

od miesiąca brak butów i pieniędzy. Brak możliwości kontaktu

Tak5Nie

emes
@allnuus

Czy zgłaszałaś gdzieś sprawę? Jestem w podobnej sytuacji. Oddałam im buty, na zwrot środków czekam od 26.10 . Na mejle nie odpisują, na fb też przestali, kiedy zaczęłam upominać się o zwrot środków.

Była_pracownica

Koszmarna firma. Praca po 10h dziennie albo i dłużej, a na papierze 1/4 etatu. Jak chcesz urlop, to nalicza Ci tyle urlopu jakbyś faktycznie pracowała na 1/4. Właścicielka stosuje mobbing na wszystkich pracownikach. Atmosfera w pracy zależy od jej humoru - jak ma zły dzień, to wszyscy pracownicy są stawiani na baczność i obrzucani stekiem wyzwisk i straszeni natychmiastowym zwolnieniem. Za każdą drobnostkę stosuje bezprawne kary finansowe. Koszmarny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i znęcanie psychiczne. Pensja też bardzo kiepska, i jak już wspominałam, ciągle obcinana za rzeczy za które nie ma prawa obcinać. Np za to, że towar stoi nie tak jak sobie życzy, tylko 1cm dalej. Albo jak klientka nie dokona zakupu, to w dniu złego humoru szefowej, potrafi odciąć od pensji cenę towaru, który nie został sprzedany "z twojego powodu". Towar oczywiście nadal stoi na półce i chwile później się sprzedaje, ale ty i tak jesteś kilka stów w plecy, bo tego potrącenia właścicielka nie cofnie.. NAWET W NAJGORSZYM KRYZYSIE NIE IDŹCIE DO TEGO OBOZU PRACY

Ann_ka
@Była_pracownica

Nie wiem kim ty jesteś, pisząc te bzdury, ale domyślam się... pieprzysz bzdury i masz czelność pisać takie brednie, kiedy korzystałaś ze wszystkich wygód i przywilejów w tej pracy. To, że ktoś jest konkretny i wymaga nie znaczy że to (usunięte przez administratora). Ja osobiście nauczyłam się w tej pracy tyle, ile nigdzie nie nauczyłam się wcześniej. Jak już jesteś taka mocna w gębie to może policzysz te dni, kiedy było ci źle, kiedy godzinami rozmawiała z nami tłumacząc wszystko i dzieląc się z nami wszystkim. Może opowiesz też o tym ,ile razy przymykała oko na nasze spóźnienia i wcześniejsze wyjścia? Przez dwa lata mojej pracy i rok twoje (bo jak mówię domyślam się kim jesteś) ani razu nie potrąciła nam z pensji za nic! Może opowiesz też o tym ile ona sama tyrała? Pamiętasz jak wszystkie wychodziłyśmy z pracy a ona do trzeciej robiła ekspozycje? Trochę szacunku wredna babo, bo jak znam życie zachlewasz gdzieś mordę nad jakimś barem i śmierdzisz sikami, tak jak zawsze. Więc przestań trolu bo to co robisz jest poniżej pasa. Ta praca była najlepszym co ci się przydarzyło kiedykolwiek w życiu i za to (usunięte przez administratora) które nosisz w sercu dostajesz to, co aktualnie masz. Mniej niz zero.

Hania

Zweryfikowany użytkownik

Nie zwracają pieniędzy za zwrócony towar

Tak3Nie
asik19

Zweryfikowany użytkownik

Oszuści nie mam butów i kasy!

Oszukana

Firma oszukuje ludzi! Od 3 tygodni brak kontaktu, przesyłki i pieniędzy!!!

Kasia

Czekam ponad dwa tygodnie na przesyłkę. Zero kontaktu. Nie odpisują na maile. Zastanawiam się czy zostałam oszukan. Dlatego szukam informacji na temat tej firmy. Moje sugestie dla Styloskop Tsaghik Motyl: Proponuję nie pisać, że na wszystkie maile odpisują, bo tak nie jest. Jeśli nie zamierzają wysłać zamówionych butów, to niech oddadzą pieniądze. Jeśli nie sprawę zgłaszam na policje i do rzecznika.

Loriena

Ciekawe jak się pracuje w firmie, która wyłudza pieniądze od klientów i nie oddaje jeśli dokonają zwrotu butów. Ja już czekam miesiąc na zwrot ale im nie odpuszczę

Madi
@Loriena

Loriena dostałaś zwrot? Ja też już czekam miesiąc, tragedia :(

Kinga
@Loriena

Ja zrobiłam awanturę po tym jak czekałam 2msc na zwrot za obuwie i mi na szczescie zwrócili :) trzeba ostro z nimi

Ania

Odradzam każdej osobie robienie zakupów w tym sklepie. Zrobiłam zwot produktu ale już pieniędzy na koncie nie zobaczyłam. Brak nr tel do sklepu oraz nie odpisują na emaile. Same negatywne opinie w internecie. Uważajcie dziewczyny!!!!

Jan

@Alana Niestety, na stronie internetowej firmy Styloskop nie ma podanego numeru telefonu. Może spróbuj skontaktować się z firmą, pisząc na oficjalnym fanpage na Facebooku? Na wszelki wypadek pozostawię Ci link - https://www.facebook.com/styloskop/ Chciałbym ponadto prosić, abyś informowała nas na bieżąco, czy coś się zmieniło. Powodzenia.

TakNie

Posiadacie jakieś świeże informacje dotyczące Styloskop Tsaghik Motyl? Dajcie znać, jak dziś wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo cenna.

Aga

(usunięte przez administratora) Zlodzieje!!!

TakNie

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Styloskop? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami ciekawostkami?

Zostaw opinię o Styloskop Tsaghik Motyl - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie