Opinie o Jero Sp. z o.o.

Robus

Alicja czytaj komentarze, ta firma zmieniła już nazwę , nie rozliczyła sie z podwykonawcami a Ty dalej chcesz się pchać do bankruta do pracy. Liczysz że czym ci zapłacą ???

Oszukany
@lenka 12.10.2017 23:44
to się zgadza - FIRMA TO OSZUŚCI / na dzień dzisiejszy / wyłudzają towar i za niego nie płacą

Ta firma to oszuści od wielu lat, ale mają znajomości i w urzędach i w innych instytucjach państwowych, dlatego cały czas mogli i będą mogli oszukiwać. A szanowny pan Witold śmieje się ludziom w twarz.

Oszukany
@lenka 12.10.2017 23:44

Alicja

Czy pozostawicie swoją opinię na temat pracy w firmie Jero Sp. z o.o.? Na jakie warunki pracy można liczyć? Czy są jakieś benefity pracownicze? Zostawiając informacje pomagacie tym co chcą przyjąć się do pracy w firmie.

Alicja

@Robus jeśli jakiś komentarz został usunięty to znaczy, że naruszył on regulamin forum. Warto więc zapoznać się z nim http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem opinii. @Wierzycielczy próbowałeś wstawić się do firmy Jero Sp. z o.o. osobiście w siedzibie?

Alicja

@nick czy powiesz coś więcej na temat współpracy z firmą Jero Sp. z o.o.? Każda pozostawiona informacja i opinia jest ważna dla tych osób, co chcieliby się zatrudnić w firmie.

Alicja

@pracownik to dobrze, że jesteś zadowolony. A co najbardziej podoba Ci się w pracy? Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? W każdym dziale te warunki mogą przedstawiać się nieco odmiennie. @Nick masz jakieś pytania odnośnie pracy w Jero Sp. z o.o.?

Nick

ktoś tam jeszcze pracuje?

Super firma, całkiem spoko zarobki, bardzo fajni ludzie i przede wszystkim szefowie, którzy wspierają we wszystkim. No i piękne biuro, warto tam pracować!

A. G.

nick
@A. G. 14.07.2016 13:58
Realizowaliśmy wspólnie kampanię reklamową. Wszystko przebiegało poprawnie - płatność po realizacji, zawsze szybki kontakt....

u nas zupełnie inaczej

robson

Wszystkie negatywne opinie to bzdura. Pracowałem tam kilka miesięcy i nadal miło wspominam. Fajna, zgrana ekipa, fajna atmosfera.

Katarzyna

Sympatyczni ludzie tam pracują. Co prawda dużo zleceń dla nich nie miałam jak do tej pory, ale te zrealizowane przebiegały bezproblemowo.

Ona

Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej, zobaczymy co z tego będzie... Wrażenie chyba pozytywne.

radek

Ja mam miłe wspomnienia ze współpracy z tą firmą, faktura była na czas zapłacona (nawet 2 dni przed terminem), współpracowałem z jednym Panem (nie bede wymieniał z imienia i nazwiska), ale był przemiły. Ja mogę z czystym sumieniem polecić Jero do współpracy.

Zostaw opinię o Jero Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jero Sp. z o.o.