LPS GmbH

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o LPS GmbH

Jadwiga

Co powiecie o Mytheresa w Monachium ? jedna Pani dała nie za ciekawą opinię a Ktoś jeszcze tam pracował ?

Nowi

Hej, ile relanie można zarobić na czysto? Chodzi o komisjoner w Rossmann. Co możecie powiedzieć o tym projekcie? Opłaca się? ????

Sebastian

Witam chciał bym się dowiedzieć coś o pracy w okolicach Halle coś z ciuchami komisjonowanie,pakowanie,kontrola jakości. Mam wyjechać tam z dziewczyną i teraz pytanie czy ktoś tam pracuje jak praca wygląda i jak z tą agencją . Dojazd ma być firmowym busem niby mam być kierowcą . Jak też kwatery podobno 3 pokojowe w blokach . Czy wypłaty na czas ?

roman
@Sebastian

wypłaty są na czas, pracowałem na tym magazynie kilka razy, jest spoko, koordynatorka też, śmiało polecam, mieszkania też czyste w blokach i sami polacy to na plus

@Sebastian

Skad z Polski jedziecie? Tez tam mam jechac, choc moze jednak przez agencje Office, bo lepsze warunki maja.

@Sebastian

Witaj! Jak w pracować będziesz w Radialu to jest fajnie lekka praca, team leader też fajny zespół pozdrawiam ;)

Maria
@Piotr

Kobiety tam na jakie warunki ewentualnie będą mogły liczyć?

Tomcio paluch

Witam czy ktoś pracuje na projekcie koło Monachium jak z zakwaterowaniem dojazdem i czy jest praca na nocki ?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie LPS GmbH? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
zibit

czy ktoś pracował w momox lipsk przez tą agencje ?

Czy ktoś pracował na magazynach Rosmana w Koonii? Chcę wyjechać do pracy, ale jak czytam takie opinie to aż strach.

były pracownika również

Potwierdzam, kosmos. Jak można tak traktować nierówno ludzi. Koordynator? jak spotkasz go trzeźwego to sukces. jaka firma taki reprezentant. Jeszcze trafiłem do pokoju z ludzikiem, który bez grosza do życia przyjechał, nie miał na zarcie i podkradał nam z lodówki.

@były pracownika również

Szanowny Panie, jeśli był Pani świadkiem nieodpowiednich sytuacji lub zachowania, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres biuro@lps.ag z dokładnym opisem zdarzenia. Tylko oficjalne zgłoszenie pomoże nam wyjaśnić sytuację i odnieść się do niej kompleksowo. Pozdrawiamy.

Wolesek

Hej jak oceniacie prace w Bergkirchen na magazynie w Rossmannie? Jak zakwaterowanie, wypłaty i teamleaderzy?

Wolesek

Witam czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w rossmanie w köln? Ile się zarabia i jakie warunki?

Grixu93

Witam, niedkugo mam zacząć pracę na magazynie Penny koło Lipska. Jak praca? I warunki mieszkaniowe? Warto?

Joanna
@Grixu93

Nie.

Pawel
@Grixu93

Bylem. Zmieniam na Aldi, bo jak juz harowac, to za lepsze pieniadze. A mieszkania to male klitki. Jak jestes przyklaskiwaczem, to jeszcze dostaniesz duzy pokoj, a tak to na 10 metrach dwie osoby. Dobre dla oedalow

Vikox

Hej! Czy pracuje ktoś w Rossmannie w Burstad? Jak wygląda zakwaterowanie? I zarobki?

Joanna
@Vikox

Jak jestes, nie mozesz przejsc do innej firmy. A LPS to porazka

Pracowałam 9 miesięcy w Köln, nigdy nie miałam problemów z biurem oraz z Panią koordynator. Polecam.

Wojciech S

SIENIO

Nie polecam tej firmy... Naprawde...

Wojtas

Nie polecam. Ta agencja to (usunięte przez administratora) A kordynator jest nie kompetetną osobą. Pierwszy raz spotkałem taką osobe. Ludzi ma za nic. Nic z nim sie nie załatwi. kwatera jest obskurna. Zwierzeta lepiej mieszkają. Naprawde nie polecam.... pozdrawiam wszystkich

Były

NAJGORSZA FIRMA W JAKIEJ PRACOWAŁEM(usunięte przez administratora) W PRACY I POZA! NIE POLECAM!!!

Były pracownik lisa kik bergka

Cóż można powiedzieć o tej firmie? Nic dobrego. Radzę się zastanowić nad innymi opcjami, bo to najgorsza z możliwych. A dlaczego? Bo koordynatorce już się na tyle nudzi na tym stanowisku,że angażuje wszystkich,aby komuś się wpieprzyc w życie osobiste, obgadac, a na koniec postraszyć i zwolnić. Niekompetentni ludzie. Mało tego, niestety, ale więcej praw ma ćpun i alkoholik. A jak normalnemu się nie spodoba, że ktoś nie daje żyć w domu, to pani S stwierdzi,że i tak to twoja wina,bo wzbudzasz sytuację,bo ci nie oasuje...nawet gdy dochodzi do pobić, wielkich awantur, policji w stanie ta pani jest nawet obronić takiego alkoholika czy ćpuna, bo ty raczyles mieć z tym problem. Jak się nie spodobasz to wierz mi chyba brak pracy lepszy, od takiego nieposzanowania, straszenia i poniewierania. Ta kobieta powinna przejść poważna lekcje,jak pracować z ludźmi i jak spełniać swoje obiwiazki zamiast wkraczać w czyjeś życie bez prośby. Unikajcie bo szkoda nerwów i w sumie pieniędzy.

@Były pracownik lisa kik bergka

Zgodzę się w 100%. Ćpuny i alkoholicy są lepiej traktowani od normalnych ludzi.

Bardzowazne
@Były pracownik lisa kik bergka

Możemy się skontaktować jakoś prywatnie? Mam kilka pytań bardzo dla mnie waznych

Też były pracownik Kika
@Były pracownik lisa kik bergka

Cześć. Słuchaj, chciałbym się dowiedzieć jak u Ciebie wyglądała sprawa z rozliczeniem rocznym, mianowicie skąd brałeś jakieś świadectwo pracy, czy coś takiego, bo będę chciał się rozliczyć z podatku w przyszłym roku, a niestety od firmy lis nie otrzymałem z powrotem nawet moich uprawnień na wózki, a co dopiero jakichś rozliczeń. Skontaktuj się proszę pod tym mailem topolnator145@gmail.com. Z góry dzięki

Szok
@Były pracownik lisa kik bergka

Miałam taką samą sytuację. NIE POLECAM!!!

Przyjechalam do pracy na magazyn Penny w Halle . Koordynatora na oczy nie widzialam ani w pracy ani na mieszkaniu, pracownicy pokazali mi mieszkanie , biuro, pracownica przy uczyła mnie, a to nie nalezy do obowiązków pracownika ani nie jest dodatkowo płatne. Na ofercie bylo wszystko ladnie napisane a w rzeczywistosci okazalo sie co innego, premii za normę tez nie ma a Pani ktora mnie rekrutowala powiedziala ze za wyższa normę dostaje sie 800e . Pieniądze też marne, na miesiąc niecałe 1000e. a mialo byc duzo więcej. Nie polecam

Zgadzam się z opinią. Nie słuchajcie ludzi z Rekrutacji. To jest totalna ściema. A pan Remigiusz to nieodpowiednia osoba na tym stanowisku. Wykorzystują ludzi na całość. Żałosna firma tak jak ludzie z biura.

zgadzam się kiedyś biuro lepiej prosperowało i jak się dzwoniło do kierowniczki to zawsze pomogła, teraz to jakaś wielka porazka. To było z 3 lata temu. Teraz mam wrażenie, że wszyscy tam za karę pracuja

Awla
@Marek

A kto jest teraz kierowniczką,??? Jak była Pani Andżelika to zawsze miałam dobry kontakt i zawsze znalazła dla mnie dobrą oferte pracy.Nigdy nie było problemów,wyjeżdżam z tą firmą regularnie.

Asia
@Awla

Serio??? Ona nawet poprawnie wysłowić się nie umie. O ile jeszcze tam pracuje, bo ostatnio jak dzwoniłam to jakaś inna kobitka była na linii.

Jacek

Witam wszystkich pracuje przez firmę lps w munster I nie narzekam nazekaja ci co im się robic nie chce przychodzą do pracy albo na kacu albo jeszcze pjani i się dziwić ze firma tak robi albo popracuje 1 dzien i on chory to po co przyjeżdżał do pracy jak się robic nie chce kordynator sylwester jest w porządku jak ma się jakiś problem to pomoże niektuzy nazekaja ja nie

Zostaw merytoryczną opinię o LPS GmbH - Stahnsdorf

• Jak się pracuje w LPS GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy LPS GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 205.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LPS GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 124, z czego 40 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LPS GmbH