KÖNIG SE & Co KG

Opinie o KÖNIG SE & Co KG

Czy zdarzają się nadgodziny w König GmbH & Co KG?

König

Oczywiscie , wszystko zalezy od konkretnego zlecenia....

Pracowałem bez umowy. Miałem ją otrzymać w pierwszym tygodniu pracy. Nie otrzymałem. Nie otrzymałem również żadnego wynagrodzenia za przepracowane dni.

Koenig

Dzien dobry, nie ma takiej mozliowsci, zeby Pracownik podjal prace bez wczesniejszego podpisania umowy. W celu wyjasnienia sytuacji i wprowadzanie w blad przyszlych kandydatow zglaszajacych sie w sprawie pracy, prosimy o podanie swoich danych w celu rzeczowego wyjasnienia Pana opini. Gdyby nie chcial Pan robic tego na forum prosimy o zgloszenie sie do nas telefonicznie lub mailowo. Pozdrawiamy / Firma König

Pedro

@Ja Możesz podpowiedzieć jakie warunki mieszkaniowe zapewnia firma? Czy to we własnym zakresie?

@Pedro

Rezerwacja pensjonatow zajmuje sie Firma..Platnosc po stronie pracownika - z diety

Może ktoś napisze coś co was POZYTYWNEGO zaskoczyło w tej firmie....

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie König GmbH & Co KG? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku MALARZ (m/z) - umowa na czas nieokreślony, 300 EURO PREMII STARTOWEJ?
Michu 82

Najbardziej nierzetelne biuro pracy z jakim się spotkałem. Dwa razy zaproponowali mi pracę po miesiącu oczekiwania dwa razy mi pracę odmówili. Czekałem na umowę także miesiąc, a dostawałem tylko smsy że jutro zostanie mi wysłana, po czym sam zrezygnowałem z ich usług. W ogole nie odbierają telefonów. Jeżeli już teraz są z ta firmą takie problemy, to co byłoby później. Odradzam i w stu procentach nie polecam z korzystania z tego pośrednika pracy. (usunięte przez administratora) i tyle w temacie. Proszę uważajcie i strzeszcie się tego biura pracy.

Konig GmbH& Co KG
@Michu 82

Niestety osobom ze slaba znajomoscia pracy jest duzo ciezej znalezc odpowiednia oferte pracy..8 kwietnia otrzymal Pan informacje z naszego biura z propozycja pracy od 15tego kwietnia,niestety ze wzgledu na zblizajace swieta nasz klient przesunal termin rozpoczecia pracy na 23.04.Zaproponowalismy Panu przygotowanie umowy do wgladu juz w tym tygodniu - odmowil Pan.Zyczyzmy Panu powodzenia w szukaniu pracy i szybkiego podjecia pracy "najlepiej od wczoraj" :)

H2O

Witam miesiąc temu wysłałem wszystkie dokumenty jakie zażądała firma konig do tej pory nie odpowiedzieli na moje zgłoszenie a gdy dzwoniłem nikt nie odbiera telefonów wygląda na to że firma ma w głębokim poważaniu ludzi, a na pewno osobom w firmie brak kultury, przychylam się do wszystkich negatywnych opinii o tej firmie jeśli w przedbiegach tak traktują to dalej nie będzie lepiej a tylko gorzej na co wskazują wpisy poniżej

@H2O

Nie rozumiem,jesli poswiecil Pan czas na dodanie opini dlaczego nie napisal nam Pan maila z prosba o kontakt.Staramy sie na wszystkie maile i wiadomosci odpowiadac .Niestety kontakt telefoniczny moze byc utrudniony ze wzgledu na duza liczbe pracownikow jak i osob zainteresowanych podjeciem pracy .Zachecam do napisania maila nl.goerlitz@koenigkg.de

Norbi

Może coś więcej się dowiemy? Najłatwiej jest oskarżać i to często bezpodstawnie

König

Nie opisujemy podejscia pracownikow do pracy zeby im nie utrudniac podjecia pracy w nowej firmie.O niektorych osobach mozna byloby tez duzo napisac

Mirek m

Ja pisze moje do jednej Pani z goerlitz i nic ani słowa

König GmbH & Co KG

Przy takiej opini przydaloby sie troche wiecej szczegolow.Mozliwe ze Pan wcale nie pracowal w naszej firmie

Robert

Podpowiedzcie jak się pracuje i czy nieznajomość języka nie wyklucza?

König GmbH & Co KG
@Robert

witam Posiadamy oferty pracy w grupie w zwiazku z tym osoby ze slabsza znajomosci j niemeickiego tez Maja szanse na podjecie pracy .Zapraszamy do kontaktu z biurem (usunięte przez administratora)

zflustrowany

DODZWONIC SIE DO GOERLITZ TO TRAGEDIA

Joanna

@quercus, po prostu zapewne niektóre osoby czują się pewniej, jeśli nie znają dobrze języka obcego, a mogą załatwiać różne rzeczy albo być w stałym kontakcie z osobą lub osobami, które mówią w języku Polskim. Jednak z tego co napisałeś wnioskuję, że w Goerlitz jest biuro/oddział z pracownikami z Polski i kontakt po Polsku jest. Czy zatem właśnie w tym oddziale polscy pracownicy mogą załatwiać wszystkie formalności związane z pracą? Jeszcze zadam pytanie odnośnie znajomości języka niemieckiego. Czy aby podjąć pracę należy go znać przynajmniej na poziomie podstawowym?

Zostaw merytoryczną opinię o KÖNIG SE & Co KG - Moringen

• Jak się pracuje w KÖNIG SE & Co KG?

Zobacz opinie na temat firmy KÖNIG SE & Co KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KÖNIG SE & Co KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 12 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KÖNIG SE & Co KG