KÖNIG SE & Co KG

Opinie o KÖNIG SE & Co KG

Witold

Czy program poleceń pracowników dalej działa? Warto namawiać szwagra na wyjazd do Niemiec?

@Witold

Witamy serdecznie Panie Witoldzie, tak, ten program i premie za polecenia sa caly czas aktualne. Z pozdrowieniami, Zespol KÖNIG

König GmbH & Co KG szuka kogoś na to stanowisko Monter Instalacji Elektrycznych. Ktoś wypowie się o pracy tutaj?

JASIEK

NA DZIEN DZISIEJSZY NIEOPLACA SIE PRACA W NIEMCZECH MIESZKANIA DROGIE OKOLO 1000 E MIES PALIWO AMORTYZACJA AUTA JEDZENIE MANDATY ZJAZDY DO POLSKI DO RODZINY 160 H PRACY PO 14 E BRUTTO I 5 EURO DIETY I KLASAPODATKOWA WYJDZIESZ MNIEJ JAK W POLSCE PISZE SPAWACZ HAJCUNG I WODA LODOWA ZASTANOWIC SIE I PRZEMYSLEC W POLSCE MAM 32ZL NA REKE

@JASIEK

w sumie to dzięki za info, ciekawe czy to o czym piszesz sprawdza się w rzeczywistości. Wiecie jak było z wyjazdami w ubiegłym roku? Jaka średnia liczba osób jeździła i jak jest z tym obecnie? Mniej osób korzysta z usług firmy?

Jarosław

Jest sporo ofert pracy. Wyjeżdżał ktoś ostatnio do roboty jako hydraulik. Napisali ze samochód jest atutem. To znaczy dojazdy z miejsca zakwaterowania? W razie co jest jakiś dodatek na paliwo?

Polok
@Jarosław

Auto swoje paliwo swoje aby dostawać dietę pisania i dużo stawki jak w każdej agencji ważny jestes abys wysyłał cetle co tydzień i niezawracal głowy paniom w biurze pracowałem tam niepolecam omijać szerokim łukiem mieszkania dogie minimum 25 za dobę beż ku hni

@Polok

Jak to bez kuchni? To jak sobie partner jedzenie zrobi? A co z łazienką i pralką. Przed wyjazdem znasz standard gdzie jedziesz?

Polok
@Renata

Nic niema pokoik z łazienką i czajnik z lodówka na korytarzu na 10

@Polok

Jedna lodówka na tyle osób? Jedzenie nie ginie ani nic? czyli łazienka chociaż w miarę prywatna? coś jeszcze powinnam wiedzieć odnośnie tych pobocznych warunków?

polok
@Renata

TAK LODOWKA NA 10 OSOB NA KORYTARZU NIEWIEM CZY PODBJERAJA JEDZENIE BO NIEKORZYSTALEM Z TEJ LODOWKI CZAJNIK MJALEM SWOJ LAZIENKA OKI OBJADO KOLACJE W RESTAURANT LUB KEBAB DLUGO SIE NIEWYTRZYMA SZKODA GADAC A I ZAROBKI CIENIUTKIE CAJT KONTA JAKIES DZIWNE PRZELICZNIKI CAJT KONTO JAKIES DJETY TU ODLICZA TAM DOLICZA NIEPOLAPIESZ SIE WYCHODZISZ CIENIUTKO

@polok

tutaj nie ma szans na lepsze stawki czy to zależy od szczęścia po prostu i tego jak się trafi? Jak ugrać tu najlepszą dietę? Oni na rozmowie podają konkretnie info jak to wyliczają? Albo czy ktokolwiek pytał wprost?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie König GmbH & Co KG? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku MALARZ (m/z) - umowa na czas nieokreślony, 300 EURO PREMII STARTOWEJ?
Pawel

Pracuje dla koenig 1.5 roku i złego słowa powiedzieć nie mogę, początek był trudny ale tak jest zawsze gdy pierwszy raz jedzie się za granicę. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od pracownika jeżeli jest normalny pracuje i chce to tak jest firma go trzyma zjazdu idzie dogadać, wypłaty zależy od godzin i hotelu jak wszędzie można dostać podwyżkę bez problemu jak ma się dobra opinie, kontakt z koordynatorem zależy poprostu od oddziału do którego się trafi ja w Moringen jestem zadowolony w 100 % Zeit konto jest w każdej firmie dzialajacej zgodnie z prawem w de. Jeżeli ktoś potrafi sobie poradzić w obcym kraju zna trochę języka i jest dobrze zorganizowany to polecam spróbować. Dodatki na święta i urlop. Ciuchy robocze. I wypłata po hotelu 2000 na rękę wyczynem nie będzie. Pozdrawiam

Konig

Dziekujemy za pozytywna opinie.pozdrawiamy

Jan
@Pawel

No to mi pokaz.... Ile zostaje z max... 40h...tygodniowo...placac... 20,25 euro za dzień... Dojazdy i jedzenie... TO ILE CI KOLEGO ZOSTANIE PO WSZYSTKIM?....zalezy ile godzin TYRASZ i ile płacisz za mieszkanie.... BO są kontrakty ze tyle to w PŁ.... Można zarobić.... I tu jest haczyk... A NA WAKACJE NIE DOSTAŁEM ANI GROSZA I NA ŚWIĘTA TEŻ.... WIĘC trochę prawdy.... Pracowalem z11 miesięcy... I ok... I te wycieczki... Bez auta, bez języka.... Generalnie Pani z biura stara się doklepac do Polaków z autem i się parę euro dorzuci..... I żeby ktoś ten język coś kumał... Wiadomo im dłużej tym się zwrotów nauczysz.... No ale CHWALĄ JEJ ŻE STARA SIĘ JEDNAK POMOC LUDZIOM.... WIĘC LUXUSOW.... Brak... Kasa... Zależy jaki kontrakt..... ZLE NIE WSPOMINAM..... DZIĘKUJĘ BO PANIOM Z BIURA BO POMOGLY MI KIEDYŚ Z TA PRACA.... I DO RZUCIŁY MNIE DO KOLEGI CO KUMAL JEZYK... BYŁO DUŻO ŁATWIEJ... generalnie polecam.... Zawsze można wrócić.... TO TYLKO NIEMCY RZUT BERETEM!!

Jan
@Pawel

Pracowałem.... Max DDR.... Pracował 38h tygodniowo.. OK!!..... Za chatę 400euro za pokój 2 osoby... OK... Na jedzenie i zapłać za przejazdy do domu.... Na święta NIGDY NIC NIE DOSTAŁEM, NA WAKACJE NIGDY NIC NIE DOSTAŁEM!!..... CIUCHY, KASK, BUTY.. ECT... WE WŁASNYM ZAKRESIE... PRZEJAZDY.. WE WŁASNYM ZAKRESIE.... TE PIELGRZYMKI... BEZ JĘZYKA... A TERAZ PLUSY... WYPŁACALI MI PIENIĄŻKI NA KONTO DO 15....NIE BYŁO PROBLEMU!!.... NIGDY PO OPLACENIU MIESZKANIA NIE ZOSTAŁO MI 2000EURO!!!....WIEC ZA PŁACONO MI... NIE MOGĘ POWIEDZIEĆ.... w pracy jak w Polsce trzeba pracować NORMALNE, TRZEBA BYĆ TRZEŹWYM NORMALNE!!!..... Dobrze że Pani Sylwią stara się wysyłać ludzi żeby ktoś znał język....!! UWAŻAM ŻE SUPER!!!.... Ale rezerwacja pensjonatów za 25 euro... ZA noc!!.... TO PO OPLACENIU WSZYSTKIEGO... ZOSTAWAŁO MI ok... 250euro więcej niż obecnie w PL zarabiam!!.... WIĘC jak trafisz tanio mieszkanie, trafisz trochę nadgodzin TO SĄ PIENIĄŻKI!!... Ale jak masz zapłacić nawet 27 euro i podstawowe godziny... I wszystkie koszta.... TO PROPONUJĘ SIĘ ZASTANOWIĆ... POZDRAWIAM!!!

@Pawel

To tak konkretnie i merytorycznie parę ZDAŃ PRACOWAŁEM PONAD ROK..... ZAPŁACONE MIAŁEM!!!..... TO TERAZ MIESZKANIE 20...27 EURO DOBA!!!.... PRACA MAX NIEMIEC 40 h.... NADGODZINY.... bardzo rzadko... Przeważnie standardowe 40 tygodniowo!!..... Język w biurze mieszają żeby któryś jednak znał ten niemiecki.. BRAWO!!!... Zjazdy dojazdy własny zakres!..... I POWIEM SZCZERZE NIE POWIEM NIC ZŁEGO!!!.... W PRACY Z NIEMCAMI OK!!.... przynajmniej ja tak to odbierałem nie znając języka... Pieniądze po opłaceniu wszystkiego raczej absolutnie, absolutnie bez szału.... Mieszkanie po 4,5 chłopa!!.... WIĘC rano ciężko...... ABSOLUTNIE PO WSZYSTKICH KOSZTACH NIGDY, NIGDY NIE ODLOZYLEM PISANE TU 2000EURO!!..NIGDY.....CIUCHY WŁASNY ZAKRES!!..... Czy żałuję nie.... Czy polecam bez nadgodzin NIE..... Z nadgodzinami można spróbować!!....

Wiktor.
@Pawel

NIE WIEM KOLEGO JAK TO ROBIŁEŚ ALE NIGDY PRZEZ OK... PÓŁTORA ROKU NIE ZOSTAŁO MI 2000EURO,NIGDY!!!....MIESZKANIE DOBA 20-30 EURO DOBA!!..... CZAS PRACY NIEMCA MAX... 40h....KTOS WSPOMINAŁ ŻE COŚ NA GWIAZDKE, URLOP COŚ DOSTAŁ?.... JA NIE DOSTAŁEM NIGDY ANI 1 EURO!!!....... WIĘC BAJKI.... NADGODZINY..... PRAKTYCZNIE RZECZY NIEMOŻLIWA..... CIUCHY..... KASK, BUTY, OKULARY.. ect... PRZYWIOZŁEM SAM I SAM OPLACILEM!!..... A często te pielgrzymki po budowach.... Pamiętam,... Brak znajomości języka.... NO niestety nic ciekawego.... A TERAZ PLUSY..... PIENIĄDZE NA KONCIE NA CZAS... Tylko tyle że to samo mam w PŁ!!.... Zaliczka 500 euro ok.... TRZEBA POWIADOMIĆ.... Ale przelewali..... Urlop to już po wcześniejszym uzgodnieniu, raczej bez problemu..... RESZTĘ.... CHATY TO WIADOMO ABY TANIO.... A co tanio to zazwyczaj w 4,5....no i norki.... BO INACZEJ BYŚ PRZYWIÓZŁ TYLE CO W POLSCE ZA ROBISZ.... CZY ZALUJE?.... NA PEWNO NIE, ZOBACZYŁEM, DO TKNĄŁEM, PO SMAKOWAŁEM.... NIKT MI BAJEK NIE WCISNIE..... A jeszcze często gęsto co innego mówią co innego życie.... Jak na miejsce zajedziesz.... Pensjonat daleko, koszty szok, i godzin brak..... I już wiesz ze trzeba WIAC..... BO ZA ROBISZ TYLE CO W POLSCE.... ZALEŻY OD SZCZĘŚCIA W ŻYCIU.... pozdrawiam!!

JASIEK
@Pawel

ODLICZ PALIWO I AMORTYZACJE AUTA TO ZOSTAJE (usunięte przez administratora) WIELKI I 2 BABELKI

Nie polecam tej firmy gdyż coraz częściej (usunięte przez administratora) na wypłatach a jak się dzwoni do nich do pani Ania gubi się w tłumaczeniach i aż żałuję że nie ma już na tym stanowisku Braun bo potrafiła wszystko załatwić i to jest opinia wszystkich pracowników.

Myślę że zależy to od filii ale powiem tak pracuje 6 lat jedna podwyżka kundigung lekki mobbing po 1.5 r horobowego wrocilem do pracy dojazd 40 km wstawałem o 6 wracałem o 18 i nagle bum wypłata 1700 e zrobilem 1600 km własnym autem do tego mieszkanie.. ale napewno tego tak nie zostawię.. więc chyba nie polecam

Alicja

Ale te kwoty to chyba nieaktualne co? Tyle to się zarabiało przecież w 2018 na rynku pracy

Roman

Czemu tak krótko tam pracowałeś? No i jeśli dalej nie masz kasy, to przykro mi to słyszeć. Co z tym fantem zrobisz?

La la la
@Roman

Krótko bo kasy nie dostał zapewne

Lidia

A jakieś są tłumaczenia firmy? Według nich dlaczego nie dostałeś jeszcze pieniędzy za swoją pracę? :/ Przykro mi, że taka sytuacja Ci się przytafila. :(

Joanna

@p, dlaczego nie masz dobrej opinii na temat König GmbH & Co KG? Jakie zdarzenia lub zdarzenie na to wpłynęło? Rozwiń bardziej swoją wypowiedź. Merytoryczne komentarze poparte argumentami będą bardzo pomocne dla forumowiczów. Fajnie by było jakby ktoś wypowiedział się na temat sytuacji firmy oraz warunków zatrudnienia. Czy prowadzona jest obecnie rekrutacja do firmy oraz jak wygląda?

König

Zapraszamy do dodawania spojnych opini ,opisujacych sytuacje.Z Pana opini niestety nic nie wynika.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

Roman

No to jak tak było to czemu jeszcze gdzieś tego nie zgłosiłeś? O ile to w ogóle prawda jest...

adrian.majchrowski1@wp.pl

A jak ktoś pracuje tam 10 lat to ciekawe bo ja pracując tam 2 miesiące nie spotkałem nikogo powyżej 3 miesiący stażu ..brednie jakieś ????

Dzisiaj zakończyłem współpracę w firmie.Niestety moja opinia będzie na wielki minus.Pobwyslaniu wypowiedzenia jeden kontakt ze strony firmy z pytaniem dlaczego?i teraz moja odp.otóż od początku były problemy z mieszkaniem ,potem z rozliczeniem za mieszkanie następnie od kilku miesięcy proszę się mailowo tel. O rachunki za mieszkanie Źle naliczanie wypłaty - tłumaczenie że księgowa na urlopie bałagan z rozrachunku za miesiąc przepracowany .Nie ma w oddziale Morringen osoby ktõra by to wszystko ogarniała.Tydzien temu miałem wypadek podczas pobytu w Polsce a bylem juz na wypowiedzeniu Pani Ania w biurze powiedziała mi że jej nie interesuje to gdzie wyślę chorobowe bo jestem na wypowiedzeniu .Mimo tego dziękuję za wspõłprace może w końcu dotrze do nich że oni mają pracę dzięki nam zwykłym pracownikom

@Marek

Witam Panie Marku Zarowno Pani Ania jak i Pana koordynator niemieckojezyczny wielokrotnie kontaktowali sie z Panem po wypowiedzeniu ,probujac przekonac Pana do pozostania w firmie..Ze wzgledu jednak na powod wypowiedzenia jaki Pan nam podal -problemy rodzinne - zrozumielismy Pana sytuacje i zatwierdzilismy Pana wypowiedzenie. Po otrzymaniu Pana zwolnienia lekarskiego Pani Ania udzielia Panu grzecznie informacji , ze po wypowiedzeniu zwolnienie lekarskie nalezy przeslac do swojej kasy chorych…..

Antos
@Marek

NORMALNA SYTUACJA....zaczyna chodzić o PIENIADZE....A tego bardzo NIE LUBIA....za to LUBIA JAK CHODZISZ NA SZNURECZKU KROTKIM....tylko to już na szczęście NIE TE CZASY....DA PAN SOBIE DOSKONALE RADE W POLSCE....żadna strata takich firm jak ta jest pełno....ABYS CHCIAL SPEDZIC ZYCIE NA PLECAKU....tylko coraz mniej osiołków...A W POLSCE BEDZIE SIE POLEPSZAC....I NIKT TU NIE ZAJRZY...PO 200 euro więcej...czy po te 300euro.....I BYC POPYCHADLEM....I RZUCANYM PO CALYCH NIEMCZECH POD SMS....OD szefowej...BYLEM,PRACOWALEM,WROCILEM,ZAPLACONE MIALEM,NIC NA SWIETA,NIC NA URLOP....itd....WIEC CHLOPIE NIC NIE STRACILES....ja zrobiłem DZIEKUJE....I doskonale daje rade beż owej firmy....już 2 lata...ZADN,ZADNA STRATA....

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w König GmbH & Co KG?

Koenig

Oferujemy umowe na czas nieokreslony od razu z polrocznym okresem probnym

Agata
@Koenig

O to świetnie :) A czy po przejściu z okresu próbnego na czas nieokreślony zmienia się coś w warunkach zatrudnienia? Często jest tak, że rośnie stawka, dochodzą jakieś premie lub benefity... Jak jest w König? :)

@Agata

Umowa jest od razu na czas nieokreslony z tym tylko ze pierwsze 6 miesiecy jest okresem probnym.Po przepracowaniu okresu probnego nalezy sie premia bozonarodzeniowa oraz urlopowa .pozdrawiam

Bogusław

Witam.Pracuje w firmie Köning rok.Nigdy nie było problemów z wypłatą, zawsze na czas i zgodnie z tym co jest w umowie.Zaliczka zawsze pod koniec miesiąca. Stawki w zależności od tego jakie kto wynegocjuje, godziny pracy zależne od danej firmy w jakiej się pracuje.Panie w biurze są bardzo pomocne,Pani Ania,Pani Renata z Geritz,jeśli się o coś poprosi zawsze służą pomocą. To samo w oddziale w Hannoverze. Ubranie-odzierz robocza,oraz wiele innych rzeczy dostaje się za darmo.Osobiscie polecam firmę Köning.

Bogusław
@Bogusław

Sprostowanie do mojej opini co do imienia Pani z imienia Anna na Sylwia. Przepraszam za pomyłkę Panie Sylwie.

@Bogusław

Dziekuje Panie Boguslawie za pozytywna opinie i jest na bardzo milo ze tak dlugo jest juz Pan z nami.pozdrawiam

Co powiecie na temat zarobków w König GmbH & Co KG? Czy ich poziom od czasu dodania ostatniej opinii uległ zmianie?

Koenig

Do rozliczenia brane sa wszystkie godziny podpisane przez brygadziste.Jesli przychodzi sie pozniej do pracy lub wychodzi wczesniej i podaje zawyzona ilosc godzin na kartach brygadzista ma prawo takie karty skorygowac.

Przyjąłem się do tej firmy dlatego, że miałem przestój w poprzedniej pracy. Szczerze... nie polecam i życzę omijać szerokim łukiem. Na początku ładnie i pięknie, dobry kontakt.. dużo obiecują (Maria B.)... W pierwszym tygodniu pracowałem jako elektryk najpierw we Frankfurcie, mówili mi, że to tylko tymczasowo jeden tydzień bo ma ruszyć konkretny kontrakt na budowie w następnym tygodniu. Więc ok zgodziłem się. Potem robiłem w Ditzingen już tylko 34h... Na 3 tydzień miałem jechać do Norymbergii na budowę. Oczywiście wszędzie swoim autem! Z Polski mam 12h. Bez dodatków jakichkolwiek do benzyny. Jedynie diety 6 euro za 1h. Brak nadgodzin! Godziny ucinane... Nie ma sensu abym po każdym tygodniu zjeżdżał do Polski szkoda mojego auta... Oferowany pokój jedno-osobowy jak się uda to cudem 20euro, a nawet 18euro za 1 dzień... Ogólnie 25euro za dzień nawet do 30euro. W zależności od warunków... Oczywiście ty sam na początku musisz sobie opłacić. Zaliczkę Ci wypłacą opóźnioną... Co do wypłat.... Po przepracowaniu 2 tygodni stwierdziłem, że mi się nie opłaca i zrezygnowałem... Wtedy zaczęły się schody. Dostałem od nich wycinek z wypłaty czyli ile powinienem dostać, a na koncie nadal pusto. Wysłałem do nich wezwanie do zapłaty. Kontaktowałem się czemu nie dostaję pieniędzy zbywają mnie, że niby brakuje jakiegoś dokumentu... Pytam się jakiego nie są w stanie odpowiedzieć mi konkretnie. Mówią, że osoba odpowiedzialna jest nie dostępna zadzwonić później... Dzwonisz na inny numer nie możesz się dogadać, a jak pieniędzy nie widziałem tak nie widziałem już 7 dni bo wtedy powinny być na koncie... Oczywiście mam pełną dokumentację... Jeżeli sprawa nie będzie rozwiązana będą pociągnięci do odpowiedzialności.

@Michał

Zostal Pan do naszej firmy skierowany przez posrednika polskiego ktory powinien Pana poinformowac o zasadach panujacych w naszej firmie: Np. - oferujemy prace na terenie calych Niemiec - nasi pracownicy dojezdzaja na budowy we wlasnym zakresie - budowy moga trwac kilka miesiecy a czasami kilka tygodni - oferujemy wyplacanie zaliczek po pierwszym przepracowanym tygodniu ale podstawa do tego jest przeslanie kart godzinowych podpisaynch przez brygadziste -koszt pensjonatu waha sie od 15 do 25€ w zaleznosci od rejonu Niemiec Ostatnie rozliczenie pracownika po wypowiedzeniu przelewane jest po rozliczeniu i sprawdzeniu wszystkich ew.kosztow Mysle ze skoro Pan ma informacje ze brakuje od Pana jakiegos dokumentu napewno Dostal Pan informacje jakiego.... pozdrawiamy i zyczymy wszystkiego dobrego na dalszej drodze zawodowej

@König

właśnie w tym sęk, ze nie dostałem... a wy mnie tylko ignorujecie. Dopiero teraz coś odpisaliście bo was oczerniam. Kontakt z wami to jak gadać z umarłym...

CV
@Michał

ŻYCIE DOBRY JAK MAJA Z CIEBIE KASĘ.... A JAK DZIĘKUJESZ ZACZYNAJĄ SIĘ SCHODY... ALBO WERSJA CO INNEGO MÓWIĄ CO INNEGO NA MIEJSCU.... A BEZ NADGODZIN NAWET SIĘ NIE WYBIERAJ.... BO JAK 25,30 ZALACISZ ZA CHATĘ TO BĘDZIESZ WIAL.... SZYBCIEJ NIŻ CI SIĘ ZDAJR.... 168h....TO PO OPŁACENIU KOSZTÓW ZOSTANIE CI MOŻE 200 EURO WIĘCEJ, WARTO?...... A 2000EURO.... JAK MI TYLE PO KOSZTACH ZOSTANIE.... WRACAM OD 1MAJA..... prosta sprawa wystarczy popatrzeć po ogłoszeniach... I już wiesz... 25,30x30 dni..... I każdy umie liczyć, jedzenie, koszty podróży... itd... I JUŻ MASZ ODPOWIEDŹ...... JAK ZAMOZNY WRÓCISZ.... Polska to już nie ta bida.... Tu też można zarobić... Może trochę więcej godzin... Ale za parę euro na tułaczce... Każdy ma wybór!!

7 700

A MI KAZALI PRZYJECHAĆ Z WŁASNYMI CIUCHAMI.... JUŻZ TERAZ NIE PAMIĘTAM.... ALE KASK, BUTY, SPODNIE... ect.. WSZYSTKO MUSIAŁEM MIEĆ OKULARY OCHRONNE, RĘKAWICZKI.... CHchyba dawali później.... NO ale żeby nie było tak super.... Wszystko było zapisane... Żebyś jak po miesiącu od pobrania ciuchów cie obciążyc.... A jak tyrales w nich pół roku i odszedłeś miałeś gratis!!... Tak to były TE DARMOWE!!.... MIESZKANIA... 20-25 EURO... PRZEWAŻNIE NORY.... NO I 6 NA CHACIE... PIENIĄDZE... ZA 35,40 h... Tygodniowo.... Absolutnie bez szału... Kasa na czas..... Zjazdy to już indywidualna sprawa.... Z brygadzistą można się dogadać było.... Chłopaki to nie bywa... Od pijaków.... ZAGROŻENIE WRÓCISZ Z KASA... I Z NALOGIEM!!!...... UWAŻAJ!!!.... W PRACY ROBISZ CO CI KAZA... TROCHĘ ROZUMIESZ, TROCHĘ SIĘ DO MYŚLISZ... ŻYCIE.... Generalnie akcja walizka.... CZY WARTO.... TO ZALEŻY JAK KTO CENII.... CZAS Z RODZINĄ, DOMEM.. ect.... JAK NIE LUBI DOMU.... kocha kasę.... TO chyba to jest to miejsce... NIE WIEM JAK TERAZ PŁACĄ.... ALE LUXUSOW PEWNIE BRAK, TESTY, TESTY, TESTY.... KWARANTANNY... ect.... BUDUJĘ POLSKĘ ZARABIAM MNIEJ I TEŻ DAJE RADĘ..... MOŻE KIEDYŚ... ALE WĄTPIĘ... WIEM JAK SMAKUJE... I WOLĘ MNIEJ!!

Marcel

A jak duża jest ta dieta ?

PanAdi

Witam Czy może ktoś napisać jak wygląda praca jako operator cnc w Sudheim przy produkcji tarcz hamulcowych do samochodów ciężarowych? Aplikowałem, jednak czytam opinie, które nie są najlepsze, nie chcialbym wpakować się na minę. Czy to dobra robota, czy nie jakiś (usunięte przez administratora) pracy. Jak z wypłatami, vzy są na czas? Proszę napiszcie coś bo noe wiem co robić. Pozdrawiam

CNC
@PanAdi

I jak kolego,zatrudniłeś się jako operator CNC ,jeżeli tak to możesz dodać opinię ?

PanAdi
@CNC

Nie podjąłem tej pracy, nie mogę napisać opinii, znalazłem inną pracę. Pozdrawiam

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie König GmbH & Co KG?

König GmbH & Co KG

Oferujemy umowe o prace na czas nieokreslony

Czy zdarzają się nadgodziny w König GmbH & Co KG?

König

Oczywiscie , wszystko zalezy od konkretnego zlecenia....

Zostaw merytoryczną opinię o KÖNIG SE & Co KG - Moringen

• Jak się pracuje w KÖNIG SE & Co KG?

Zobacz opinie na temat firmy KÖNIG SE & Co KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KÖNIG SE & Co KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 12 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KÖNIG SE & Co KG