Opinie o Uppharma sp.z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Uppharma sp.z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Uppharma sp.z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uppharma sp.z o.o. w Warszawa

Martyna Nowy wpis

Właścicielka zamknęła tą firmę?

Novika Nowy wpis

Odradzam wszystkim. Właścicielka Monika Czarnowska interesuje się jedynie kolejnymi zabiegami medycyny estetycznej i zakupami, a nie pracownikami. Umiejętność kłamstwa prosto w oczy opanowała do perfekcji. Firma jest niewypłacalna, z właścicielami nie ma kontaktu. Wszystkich pracowników czeka batalia sądowa o odzyskanie zaległych wynagrodzeń (o ile to będzie w ogóle możliwe oraz świadectwa pracy. Odradzam wszystkim współpracę z tą Panią, choć mam nadzieję, że po klapie z Uppharmą już sobie daruje zabawę w biznes i nie będzie zakładać kolejnej firmy.

m Nowy wpis

A ja jednak bardzo mocno przychylam się do Przedmówców zwracających uwagę na totalny nieprofesjonalizm. Pensje nie wypłacane na czas, płatności wobec Kontrahentów praktycznie windykowane przez nich samych. Tragedia. Oprócz wpisu do rejestru przedsiębiorców, nie ma żadnej podstawy, aby takowymi ich nazwać. Smiech na sali, coś by chcieli, ale nie wiedzą co, zatrudniają, kupują, a potem nie mają na nic kasy. Niedopuszczalny brak elementarnych podstaw prowadzenia firmy, niekompetencja pseudodyrektorek, kierowniczek i tym podobnych wynalazków.

Michał Nowy wpis

Powiem szczerze ,że przed podjęciem pracy w Uppharmie miałem spore obawy jak będzie także ze względu na negatywne komentarze zamieszczone tutaj. Teraz po ok 4 miesiącach pracy moje lęki okazały się zupełnie bezpodstawne. Moja poprzednia firma to był wielki koncern i pracowniczy kołchoz z nieustannym wyścigiem szczurów i presją na maxa. W tej nie dużej firmie panuje można powiedzieć rodzinna i przyjacielska atmosfera , każdy wie co ma robić, ludzie są pomocni a oczekiwania realne do wykonania. Zarobki też całkiem przyzwoite więc albo te bardzo negatywne opinie były wynikiem jakiejś skrajnej złośliwości bądź zemsty albo miały miejsce w czasie po którym firma zrobiła z sobą odpowiednie porządki.

Czy po rozmowie w Uppharma sp.z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Hanna2

Bałagan to mało powiedziane. Scenariusz do kabaretu można byłoby napisać. Brak pomysłu na biznes, brak przygotowania, kumoterstwo. Polecam dla mało ambitnych, lub szukających przystanku. Produkty słabe za wygórowaną cenę. Zły odbiór wśród farmaceutów. Nie polecam: dla ambitnych, myślących o rozwoju.

Hanna

Ludzie uciekajcie jak najdalej od firmy uppharma sp z oo nip 521-100-72-72 Kompletny balagan, nie ma marketingu a kadry prowadzi jedna osoba psychicznie uposledzona. Brak jakichkolwiek premi, awansu, narzedzi a wymagania jak z ksiezyca. O wszystko trzeba sie prosic a produkty to buble takie w cenach astronomicznych. Generalnie nie maja ani pomyslu na biznes ani kasy ani jakiegokolwiek przygotowania. Personel to jakas kpina a w szczegolnosci kadrowa. Najwieksza firma "krzak" w polsce.

Zostaw merytoryczną opinię o Uppharma sp.z o.o. - Warszawa

Uppharma sp.z o.o.