Sobsmak Deli

Opinie o Sobsmak Deli

nikt

Bardzo ciężko jest pracować w delikatesach! Kto może to Cię sprzeda, aby uzyskać akceptację Pana Dyrektora i Pani Koordynatorki (tam koleżanek nie będziesz miała). Trzeba uważać na to co się mówi i robi, a i tak przekręcą-jesteś nikim. Bardzo ciężka praca (obóż koncentracyjny to pestka)! Za marny grosz harujesz i jeszcze nie masz satysfakcji!!!! same łzy cisną się do oczu! Boże jak mi ciężko codziennie płaczę że muszę tam iść do pracy (ale nie mam innego wyjścia bo muszę zapłacić rachunki)

Zostaw opinię o Sobsmak Deli - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sobsmak Deli