Green Factory

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Green Factory

edi

Silnik ma racje na magazynie atmosfera jest super wszyscy usmiechnieci i pogodnie nastawieni, oczywiscie jezeli Patrycja i jej zmiana ma wolne. Natomiast jezeli wspomniana zmiana pod kierownictwem Patrycji jest w pracy to jest totalny syf i donoszenie na innych oraz masa pomylek. Mysle ze wspomniany nowy kierownik wkoncukoncu otworzy oczy i wywawywali cala zmianene Patrycji wraz znia i wszystkim ulzy i praca bedzie dobrze wykonywana.

anastazja

chyba zakochałam się w nowym kierowniku magazynu. Jest taki męski .

lolo

najlepsi pracują na Magazynie :)

były

•Zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym •Atrakcyjny system wynagradzania i premiowania, •Bardzo wysokie standardy bezpieczeństwa i warunków pracy •Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze I POCO TAKIE BZDURY I TAK NIKT JUŻ NIE CHCE TAM PRACOWAĆ OPINIA JEST BARDZO ZŁA I TO ŚWIADCZY O KIEROWNICTWIE TEGO SYFU O TYCH ŁUKASZACH I PIOTRACH ITP. NIECH TERAZ SAMI ZAPIERDALAJA

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Green Factory? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
silnik

pracowałem na magazynie i praca była ok. Niestety trafiałem na zmiane Patrycji na której robi jej braciszek i siorka którzy wiecznie robią błędy a obrywa się wszystkim innuym. Może ktoś wkońcu zastanowi się nad karierą Patrycji która nie umie kierować sobą a co dopiero innymi ludzmi i jej rodzinką która masowo przybywa do tej firmy. Reszta ludzi spoko i tu przesyłam pozdrowionka dla całego magazynu.

bbb

chyba KTOŚ usunął stare całkiem niezłe posty:) które dawały obraz tej firemki

co to za praca po 12 godzin i jeszcze w niedziele i soboty to jest (usunięte przez administratora) warte sa lepsze zajecia i za lepszą kase

***Niepruszewo***

Tutaj naprawdę są wszyscy tacy (usunięte przez administratora)?!! (usunięte przez administratora)co was to interesuje co robi po pracy, (usunięte przez administratora) do nocy nie ma czasu dla siebie a wy tu o nim takie rzeczy wypisujecie ze niby posuwa jakąś?!! Przyłapaliście go na czymś?! Nie, wy poprostu jesteście tak fałszywymi ludźmi że jedynie co potraficie to psuć opinie innym!! O Piotrze który niby jest lizusem, on widzi kto co robi i jak robi, w przeciwieństwie do was potrafi powiedzieć nagłos to co myśli, i ma w du*ie opinie innych, o dyrektorze, o pracownikach, że ten d*bil a ta ku*wa. Najpierw na Anie najeżdżaliście że jest niby (usunięte przez administratora) a dlaczego? Bo jest szczęśliwa z Łukaszem? Teraz poszukaliście sobie inną ktorej rąbiecie tu d*pe?!! Aż tak zazdrośni jesteście o stanowiska i życie prywatne innych ludzi??! Ja p***dole Ogarnijcie się w końcu, jak macie tu pisac takie c*py to nie piszcie w ogóle... Ja polecam ta firmę, nie będę już pisac od kiedy tu pracuje, bo to mało ważne, ale pracowałam w trzech firmach i w tej pracuje mi sie najlepiej, może i trzeba zostawać na nadgodzinach (max 12h) ale potrafię docenić ze mam tą pracę, nie mam na co narzekać, zarobki nie są wcale takie złe, za leżenie nikt nie zapłaci, wszędzie trzeba pracować... Mała informacja dla ludzi którzy chcą przyjść do GF, nie patrzcie na te negatywne opinie, bo tak naprawdę piszą je ludzie którzy pracowali jeszcze jak byl stary kierownik i nie wiedza jak jest teraz albo ludzie których zazdrość zżera bo są tak nieogarnięci że nie mogą liczyć na wyższe stanowisko, naprawdę polecam tą firmę ;-)

asta la vista baby
@***Niepruszewo***

taka jestes bystra i obeznana to odpowiedz dlaczego jest tyle negatywnych opini A LIZUS I JEBAKA sa ponizej krutyki dlaczego jest taka rotacja W POŻADNEJ FIRMIE CZŁOWIEK DOSTAJE ETAT I NA NIM PRACUJE chyba że ty też dajesz du.y jak ania ktura swych długów jeszcze nie spłaciła

@***Niepruszewo***

A JA MAM TWOJE ID I WIEM Ż E TO W PRACY PISZESZ HA HA HA

zadowolony pracownik
@asta la vista baby

popieram wyzej opinie'SWIETA PRAWDA' SLUCHAJCIE PYTANIE BRZMIALO CZY WARTO ZLOZYC CV DO GREEN FACTORY a wy sie rozpisujecie nie na temat; zycie prywatne kierownika mnie nie interesuje i ma nic wspolnego z tematem podjecia pracy w GREEN' wylgaryzmy ZBEDNE ! """w pracy przyjaciele A tu sku.. """ tylko tak moge wasze wylgarne slowa podsumowac zal wstyd

@zadowolony pracownik

nie niewarto

Zostaw merytoryczną opinię o Green Factory - Niepruszewo

• Jak się pracuje w Green Factory?

Zobacz opinie na temat firmy Green Factory tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Factory?

Green Factory