Opinie o Masters Sp. z o.o. w Straszyn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Masters Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Masters Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Masters Sp. z o.o. w Straszyn

Kosmiczny introwertyk

Dziękuję Panu Markowi z IT za jakże przyjemną rozmowę rekrutacyjną. Miło w końcu nie czuć się jak na policyjnym przesłuchaniu :) Mimo ogromnego stresu dziękuję za super na luzie podejście. Pozdrawiam

Jest tu może ktoś kto pracował lub pracuje na stanowisku młodszego specjalisty ds. wsparcia IT? przyglądam się w tym momencie ofercie ze strony i o ile dobrze widzę to faktycznie nie trzeba mieć żadnego doświadczenia aby ewentualnie się dostać. mimo to jak mogę przygotować się do rozmowy, czy możecie mi o niej proszę opowiedzieć?

Czesław

Witam jakie firma zarobki oferuję na stanowisko monter elektronik na produkcji?

Zróżnicowane zarobki Nowy wpis
@Czesław

Zależy od umiejętności. Możliwe są zarobki nawet wyższe niż pracownicy z długim stażem

@Zróżnicowane zarobki

Tak na samym początku już? jeśli tak to co jest powodem tego układu? Chodzi o docenianie wstępnych umiejętności? Po zakończeniu okresu próbnego będę można negocjować te stawki? A co ze starszymi pracownikami? jak wygląda sprawa podwyżek? o tych inflacyjnych już wiem a co ze stażowymi?

### Nowy wpis

Od wielu lat nie było czegoś takiego jak podwyżka stażowa. Inflacyjna od paru miesięcy jest tylko obiecywana.

Proszę opowiedzieć mi o pracy inżyniera aplikacyjnego. Jest teraz również taka oferta wystawiona na stronie pracodawcy. nie widzę jednak komentarzy odnoszącej się bezpośrednio do niej. Interesuje mnie głównie część techniczna na rozmowie. jak wygląda? czy trudno jest się dostać?

Z tego co widzę po wpisach to około początku tego roku pojawiła się wzmianka o podwyżkach inflacyjnych, które miały miejsce już dwa lata z rzędu, czy obecnie idzie trzeci taki rok? Gdzie można w zasadzie się tego dowiedzieć i z jakim wyprzedzeniem? W jaki sposób informacje są przekazywane aktualnym pracownikom? Szukają konsultanta ERP właśnie, więc chcę się dowiedzieć

Pracownik Produkcji

Rozmowę przeprowadzało dwóch kierowników produkcji. Normalni kulturalni panowie. Rozmowa na sali konferencyjnej, trwała moze 10min, ale to było 2 lata temu, nie wiem jak dziś to wygląda.

Pytanie o zarobki: ile chce pan zarabiać? Jakie mam doswiadczenie w pracy na produkcji, co robiłem do tej pory? Jak zapatruję się na pracę zmianową (6-14, 14-22), czy mi to przeszkadza, czy nie? Czy umiem lutować? Czy lutowałem kiedykolwiek? Czy jestem w stanie się nauczyć np lutować?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Kosmiczny introwertyk

Człowiek

Mam konkretne pytanie o zarobki na stanowisku Elektryk – specjalista do spraw sprzedaży oraz realizacji związanych z OZE ze znajomością zagadnień fotowoltaicznych. Gdyż osoba ta pracuje jakby na kilku stanowiskach, jednocześnie kontaktuje się z klientem, przygotowuje kosztorysy i oferty, a potem realizuje montaż, włączając w to prace wysokościowe. Jest to konglomerat stanowiska umysłowego z fizycznym i nie wyobrażam, że zarobki mogły tu być niższe niż 10 tys. netto. A jak jest?

Co jaki czas w Masters Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

2 lata z rzędu, były podwyżki inflacyjne

Mówię nie

Chciałabym przedstawić swoją opinie po rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Poszukiwali specjalisty. Na początku plusy + Miałam możliwość przyjechać popołudniu po mojej pracy, rozmowa mogła odbyć się o godzinie 16. + Mogłam poznać cześć zespołu a zwłaszcza osobę, która miała za zadanie wyszkolić nowego pracownika, co uważam za duży plus. + Podczas testu, który był na samym początku mogłam liczyć na pomoc. Było to przydatne, bo nie znałam niektórych określeń branżowych a to akurat nie było celem tego testu. Od razu dostała odpowiedź jak mi poszło + Pokazano mi cześć biura gdzie znajduje sie pomieszenie tego działu. Zawsze dobrze jest wiedzieć w jakich warunach ma się pracować. Wszytsko ładne i nowe. + Dostałam odpowiedzieć jaką kwotę mogą mi zaproponować oraz jak wyglądają premie i czy są. Dodam tylko, że było to 4tys. Sami ocencie czy to dobra kwota na stanowisko specjalisty. I to chyba tyle jeśli chodzi o plusy. Niestety pojawiły sie pytanie, które nie powinny mieć miejsca. Poniżej może spostrzeżenia: - Sama rozmowa opierała się głównie na opisie stanowiska oraz jakie cechy charaketu są potrzebne. Odniosłam wrażenie, że w 80% mówiła Pani, która mnie rekrutowała i było to właśnie opisy. Uważam, że trochę ciężko z taki założeniem zweryfikować kandydata. - Rozmowa miała taki wydźwięk, że już jestem w zespole, chcą mnie i są zdecydowani. Poczekają na mnie jeśli trzeba będzie. To ja miałam się zastanowić czy chce tam pracować. Jednak jak dopytałam się czy już jest to potwierdzone i czy mam pewność zatrunienia aby złożyć wypowiedzenie u obecnego pracodawcy to jednak sytuacja się zmieniał. Jednak potrzebowali czasu aby przedstawić moją kandydature zarządowi. - Padło pytanie dlaczego nie mam auta, czy ze wzglądów ideologicznych (dziwne pytanie). - Najgorsze pytanie jakie padło to czy mam rodzine. Ty było tak nie na miejscu, że brak mi słów aby to opisać. Mamy XXI wiek, 2021 r. i pojawia się takie pytanie aby przekonać się czy mam już dzieci czy jeszcze wszystko przede mną i przed pracodawcą, jak to było zaznaczone. Baaaardzo nieprofesjonalne. - Uderzyła mnie też brak profesjonalnego podejścia odnoście przedstawienia warunków i sposóbów przyznawania podwyżek, awansów. Założone było, że z kontekstu wywnioskuję, że pracownicy są doceniani. Niestety w przypadku rozmowy kwalifikacyjnej i zatrudnieniu negocjujemy warunki oraz podpisujemy umowę. Uważam, że jasno powinno się przedstawiać warunki a nie oczekiwać domysłów. Dopiero po moim dopytywaniu się padły odpowiedzi. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że każda ścieżka kariery jest bardzo indywidualna i sytuacja firmy zawsze może się zmienić. - Brak wiedzy o dodatkowych befitach. Coś tam jest ale nie wiadomo dokładnie jak to wygląda. - Na początku dostałam kartki do prowadzenia notatek z rozmowy. Niestety nie odczułam potrzeby aby to robić, mam dobrą pamieć i też nie było to szkolenie aby zapisywać cenną wiedzę. Chyba moje podejście się nie spodobało. - Niestety po rozmowie nie został odebrany ode mnie telofon. Za drugim razem połączenie odrzucono i przeszedł sms, że kontak będzie po godzi 16. A później już nic. Nauczona jestem aby nie zostawiać nikogo bez inforamcji i podziękować za czas i ofertę. Także mimo, iż wydźwięk był, że mnie chcą i z nikim innym nie rozmawiają to nie było nawet smsa, maila, że zmienili zdanie. Ehh... Na koniec chciałabym zaznaczyć, że firma powinna rozważyć zatrudnienie kogoś od rekrutacji albo wyszkolić tą Panią, z którą rozmawiałam. Wydaje mi się, że ograniczy to ilość wtop. Ludzie rozmawiają mnię sobą i dzielą się opinią o danych firmach. Okazało się, że znajoma została tak samo potraktowana i jedna osoba, która tam pracowała również odradzała rozpoczęcie tam pracy. Przyszli kandydacji, sami ocencie czy chcecie iść na rozmowę i tam pracować.

Podobno pracując w firmie Masters Sp. z o.o. można liczyć na zarobki 12000 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Anonimowy

To ciekawe. To firma typowo rodzinna, moze najbliższa familia ma takie zarobki brutto

Rodzinna firma, hm.. Czy może jakieś układy a może kto płaci pani brygadzistce M za poniżanie pracowników, przełożeni wyżej widać nie mają nic przeciwko takiemu traktowaniu. Może tam (usunięte przez administratora) jest stosowany wobec pracownika. Czy ktoś się zastanowił dlaczego niektórzy odeszli z tej firmy. Panuje tam jakaś chora atmosfera. Może PIP tam się powinien wybrać.

Zadowolony
@Gość

Gość, nie wiem jaki jest sens wpisywania takich opinii nie mających nic wspólnego z rzeczywistością. Ta Pani brygadzistka jest osobą kompetentną i wymagająca jednocześnie. Nieraz byłem świadkiem zwracania uwagi podwładnym, którzy nie potrafią zaakceptować faktu, iż mają przełożonych oraz obowiązki związane z pracą. Mi też często wskazywała błędy a mimo to darzę ją szacunkiem i sympatią. Jeśli byłeś/aś poniżany to zgłoś to oficjalnie a nie wypisuj na forach bzdur. A teraz do brzegu. Zarobki średnie choć nie najniższe ale socjal właściwy i praca na prawdziwą umowę. Już mnie tam nie ma, ponieważ znalazłem pracę w innej branży za lepsze pieniądze.

@Gość

Jest podział na współpracowników mniej i bardziej lubianych. Zdarzały się niesłuszne oceny, przez manipulacje osób trzecich. Wystarczy uśmiechnąć się do kogoś z grupy mniej lubianych i już jest problem. Poza tym radzi sobie z obowiązkami. Brakuje bezstronności.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Masters Sp. z o.o.?

P. Produkcja

Na rozmowę nie trzeba się nie wiadomo jak przygotowywać. Wystarczy być sobą. Najważniejsze pytania: -Doświadczenie zawodowe -Zarobki

Krzysztof

Umowa o pracę, czy może umowa zlecenie? Chcę za pośrednictwem tego wątku dowiedzieć się, jaki rodzaj umowy oferuje aktualnie firma Masters nowo zatrudnionym pracownikom. Myślę, że każda osoba zastanawiająca się nad podjęciem zatrudnienia w tej firmie stoi przed takim pytaniem. Chcę za pośrednictwem tego wątku ustalić, jak to faktycznie wygląda. Liczę, że ktoś zechce pomóc.

Fruit
@Krzysztof

Na początku standardowo podpisywana jest umowa na czas próbny, a potem umowa o pracę. Przy najmniej tak było w moim przypadku i innych współpracowników również.

@Krzysztof

Umowa o pracę, na wysokie zarobki na start nie ma co liczyć

Henry

Teraz to żadna firma nie organizuje spotkań, ale przynajmniej mamy dobrego pracodawcę, polecam!

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Masters Sp. z o.o.?

J

Spotkań integracyjnych nie ma, za to są prowadzone szkolenia stanowiskowe, a atmosfera w pracy jest zbliżona bardziej do rodzinnych firm niż do korporacji.

Olek

Podpowiedzcie jak przebiega rekrutacja i czy trudno ją przejść?

Olka

Będę składać cv ale najpierw mam pytanie jakie są zmiany w tej firmie? Czy jest system po 12h?

pozdrawiam
@Olka

praca w godzinach 8-16 produkcja 6-14; 14-22 druga zmiana od długiego tylko dla operatorów maszyb

Mam zamiar złożyć CV w Państwa firmie na produkcję . Bardzo proszę o informację na temat warunków pracy . Za wszystkie uwagi z góry dziękuję .

@Ania

@Ania, na forum wypowiadają się głównie osoby pracujące w danym miejscu. Jeśli jesteś ciekawa, jakie warunki może Ci zaproponować firma Masters, to może warto jednak złożyć swoje CV i zapytać się samemu na rozmowie rekrutacyjnej? Weź pod uwagę, że kwestia taka jak wynagrodzenie jest bardzo indywidualna i może zależeć od Twojego wcześniejszego doświadczenia i umiejętności.

Paulina

@Olka, do tej pory niestety jeszcze nikt Ci nie odpowiedział na to pytanie, ale mam nadzieję, że jeszcze się to zmieni! Czy taki system zmianowy, o którym piszesz, odpowiadałby Ci, czy wolałabyś pracować jednak w innym trybie? Jeśli zdecydujesz się aplikować do pracy w Masters i zostaniesz zaproszona na rozmowę rekrutacyjną, to napisz nam później, jak przebiegała!

Paulina

@Pina, pytasz, bo jesteś zainteresowana podjęciem pracy w Masters? Jestem ciekawa, jakie stanowisko Cię interesuje i czy składałaś już swoje CV do pracy w tej firmie. Zachęcam osoby zatrudnione w Masters w Straszynie do dodawania swoich opinii o tym pracodawcy! Takie wypowiedzi są niezwykle cenne dla osób chcących podjąć pracę.

Pina

Ile osób ta firma zatrudnia? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Masters Sp. z o.o. - Straszyn

• Jak się pracuje w Masters Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Masters Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Masters Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Masters Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Masters Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Objazdowa 5 B
    83-010 Straszyn