T-MOBILE

Opinie o T-MOBILE

Nie polecam.Duży stres i wynagrodzenie jak za to co robisz.Fitprofit (refundacja ale tylko 3 miesięcy) za reszte czasu placisz więc.... Brak poszanowania dla pracowników, szczególnie starszych - odradzam - jeżeli nie ma miejsca w żabce no to na przetrwanie może być.

były pracownikT-mobile

Szczerze nie polecam. Firma jest właśnie na etapie wymiany zasłużonych pracowników na nowych, gorzej opłacanych. Pensja około 1600netto + prowizja. W mniejszych punktach kilkaset złotych za cały miesiąc ciężkiej pracy. Premia uzależniona od poziomu realizacji planu, tzn procentowo: zrobisz plan na poziomie 70% to tylko tyle dostaniesz z wypracowanej prowizji. Plany zaznaczam są prawie niemożliwe do wykonania. W Szczecinie realizuje je tylko jeden punkt. Zarobić można czasem na dodatkowych konkursach, ale firma wyplaca nagrody tylko dla tych, ktorzy wspomniany plan realizuja. Na plus opieka medyczna i karnety fitprofit

Zostaw opinię o T-MOBILE - Szczecin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie T-MOBILE