ADD-NET

Łódź

ADD-NET

Opinie o ADD-NET

Wkuzony

Sciema ni dziala dobrze od poczatku nikt sie nie przejmuje zgloszenia przyjmuja I cisza 1naprawa trwala 17 dni teraz znowu nie dziala kolejne juz 10 dni za co placic

Jacek

Czy firma potrzebuje pracowników?

leon

Najgorsze co mnie spotkało!!! Internet bardzo często się zawiesza. telewizja nie działa od ponad miesiąca. Reklamację składam bez przerwy. Przyjmują i nic się dalej nie dzieje. Telefonu do przełożonych nie podają. Człowiek czuje się bezsilny. Może ktoś podpowie jak z ta chałturą dać radę

Yaro
@leon 03.01.2017 15:56

To ściema, Ta firma tylko naciąga na kasę, reklamacje nie działają, jednym słowem naciągacze!!!!

Krzychu

czekałem trochę dłużej na instalacje ale warto było, wszystko działa ok

Zostaw opinię o ADD-NET - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADD-NET