Kompensja Sp. z o.o.

Gdańsk

Kompensja Sp. z o.o.

Opinie o Kompensja Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w firmie Kompensja Sp. z o.o.? Czy firma zapewnia benefity?

Czarek

Kompensja ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Zamiast szukać starych opinii skupmy się na bieżącej sytuacji.

Czy ktoś z użytkowników chciałby napisać na forum o Kompensja Sp. z o.o. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Piotr

Brawo GoWork. Tak dbacie o opinie, że zniknęły wszystkie z ostatniego roku. Jeszcze raz brawo. Tak trzymajcie a na pewno będziecie wiarygodni!

Iza

@Raga i co zdecydowałeś się na pracę w Kompensja? Nadal nie przeszkadza Ci brak podstawy? Aktualnie szukają Doradcy ds. odszkodowań (http://www.kompensja.pl/zostan-partnerem/kariera-doradca/). Czy właśnie tym stanowiskiem byłeś zainteresowany? Jeżeli tak to czy nadal uważasz, że warto aplikować?

Raga

Czyli można to podsumować krótkim zdaniem, że to praca nie dla każdego i tylko pracowici będą zadowoleni @marcin, tak? Ogólnie mnie taka perspektywa nie przeraża. Oczywiście lepiej czułbym się mając podstawę, ale pracowałem już nie raz bez niej i wiem, że można i tak wyjść na tym ok.

Marcin

żeby rozwiać wątpliwości - brak podstawy, prowizje jak w każdej innej kancelarii odszkodowawczej bez podstawy, możliwość rozwoju owszem jest, kto pracuje ten awansuje, praca nie łatwa, kto chce i będzie pracował, ten będzie zarabiał, kto marudzi, że mu źle - to niestety nie znajdzie pracy nigdzie i szybko odejdzie z branży odszkodowawczej mówiąc jaki to pracodawca jest zły, owszem są firmy które dają podstawę i samochód, ale jak ktoś wyżej napisał, wraz z doświadczeniem prowizja daje dużo większe możliwości finansowe, w kompensji także można otrzymać własny samochód tak jak w innych dużych kancelariach - za co? za bardzo dobre wyniki, czyli przyniesione umowy, pozyskani klienci (chodzi o konkurs motywacyjny). Jedni lubią grzać stołek za 1500-2000 zł miesięcznie bez żadnych dodatkowych możliwości, inni wolą się zaangażować, ciężko pracować i po 1-2 latach zarabiać 5x tyle. Co kto lubi. Pozdrawiam

Brunner

Co za ściema ! Byłem na rozmowie - tylko prowizja !

kasia

ale samochod sluzbowy nie jest moja wlasnoscia i nim nie wnosi moj majatek, poza tym powiedzcie ile wynosi podstaw u nich piszecie ze marna, czyli ile?

Żadna
@kasia 22.05.2016 10:20

Nie dają żadnej podstawy! Typowy MLM! I kropka!

Anna

Fakt dają samochód i umowę o pracę, ale jesteś na niższych stawkach i faktycznie potem wygląda to tak, że zarabiasz duuużo mniej, ale masz samochód służbowy. Pytanie kto czego szuka? Jeśli ktoś chce zarabiać prawdziwe pieniądze to tylko w taki sposób tylko na prowizji. Wiem bo sama pracuję w Kompensji i to było to :)

waston

Małymi kroczkami można jednak daleko zajść z tego co wiem @Wulkan, pewnie nie jest to łatwe, no ale przynajmniej jest możliwość korzystania ze szkoleń w firmie.

mo

A może krócej trwa budowanie tego skutecznego zespołu sprzedażowego @Wulkan. No i z oferty wynika, że jest możliwość awansu a do tego jeszcze wysokie wynagrodzenie, zaliczki i premie.

Holmes
@mo 03.04.2016 13:36

Wynagrodzenie, niestety prowizyjne. Kto doczeka do końca sprawy, to może dostanie kasę. Na rynku są firmy, które oferują podstawę za pracę i/lub służbowy samochód.

awans
@mo 03.04.2016 13:36

We wszystkich MLM-ach jest możliwość awansu, bo na tym polega ten system. Ale jak ktoś szuka pracy i stabilizacji, to nie tutaj.

wert

nadaj jest na oferta na managera do spraw odszkodowan w Gdansku oferuja stabilne i wysokie dochody,elastyczne godziny pracy, chcesz prace na własny rachunek

Wulkan
@wert 01.04.2016 13:34

Jakie stabilne dochody? Stabilne to będziesz miał po roku jak zbudujesz skuteczny zespół sprzedażowy i będziesz z niego żył. ale przez ten czas muszą utrzymywać cię rodzice albo żyjesz z oszczędności /lub kredytów/.

ykaiao

hej! z nowych ofert to jest ta jako Manager ds. odszkodowań, bo dodana koło 18 marca, wiec jeszcze na pewno jest aktualna, a daja umowe o prace od razu.

Samuraj
@ykaiao 29.03.2016 22:39

Nie siej tutaj propagandy. Nie dają żadnej umowy o pracę. Zwykła umowa zlecenie z podstawą zero złotych. Dostajesz tylko nadprowizję z umów, które spiszą zrekrutowane przez ciebie osoby. Rozmawiałem z dyrektorem w Katowicach. Coś tam obiecywał, że za rok możesz jechać na wycieczkę albo dostać tablet czy coś podobnego. Ale pracujesz na prowizji.

Stefek

A czy szukają kogoś w południowej Polsce?

Lead
@Stefek 29.02.2016 09:46

Szukali, ale widzę, że już sobie dali chyba spokój. Śląsk to dość specyficzny rynek i ludzie.

Toffi
@Stefek 29.02.2016 09:46

Wątpię. Tutaj na południu działa większość firm odszkodowawczych i jest bardzo ciasno na rynku. Ciężko będzie im się tutaj rozwinąć.

oskar

szkoda, że nie mogę tutaj wiedzy zaczerpnać, ale może mi podpowiecie - teraz w oczy mi się rzuciła oferta na managera ds. odszkodowań. Słyszałem, że trzeba mieć swoją działalność - prawda to ?

Etatowiec
@oskar 29.01.2016 15:26

Nie musisz mieć działalności. Możesz podpisać jakąś śmieciówkę, wtedy nie płacisz Zusu, jak nic nie zarobisz.

Co nowego wiecie o firmie Kompensja Sp. z o.o. ? Jakie są stawki oraz wymagania na poszczególne stanowiska? Czekamy na opinie z pierwszej ręki.

Zostaw opinię o Kompensja Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kompensja Sp. z o.o.