Opinie o SYSTEM SECURITY w Proszowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy SYSTEM SECURITY. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SYSTEM SECURITY o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SYSTEM SECURITY w Proszowice

Mati

W System Security jest duża rotacja, ciągle są przyjęcia nowych osób.Ktoś, kto pracował w SS wie, że tylko na rozmowie kwalifikacyjnej jest w miarę normalnie, natomiast później jest tylko gorzej dlatego taka duża rotacja pracowników. Nie polecam.

TIMS

haha a ja mam dowód że masz co miesiąc okres i używasz tamponów OK :-)

gorson

Jak masz jaja to pokaż ten dowód ,chociaż wątpię w te jaja i ten dowód.

Marcin Waldzisz

A ja zdecydowanie polecam. Pracowałem tam dość krótko bo trochę ponad rok i powiem że zabawy dla dzieci pracowników są organizowane typu-ubieranie choinki,paczki dla dzieciaków oraz na pewno sponsorują dzień dziecka w Kocmyrzowie gdzie każdy z pracowników może przyprowadzić dzieciaka by wybawił się do woli za free.Ponadto jak się robi swoją robotę to jest ok z szefostwem ale jeśli się ściemnia to kiepska sprawa,szybko są to wstanie wykryć bo ogólnie duzo spraw ,kontakt z klientami ogarniają sami .

Artek Kozynacki

Hm,pracuję już trochę i faktycznie czasem są jakieś poślizgi ale po 100 zł to idę po zaliczkę a nie po wypłatę.Wypłaty są ok 10 każdego miesiąca i 25.Jak pisałem wcześniej są jakieś poślizgi ale bez przesady.Ponadto nigdy nie słyszałem by firma zajmowała się sprzątaniem więc pewnie ludzie z zewnątrz wiedzą lepiej :-).Pracowałem wcześniej w Justusie oraz Solidzie i też się zdarzały opóźnienia tylko z tym wyjątkiem że jak się pomylono z wypłatą na moją niekorzyść np 300 zł to się doprosić nie można było by wyrównali i jeszcze te ich kary za byle co.Tutaj jest light.Myślę że ktoś próbuje nieudolnie zaszkodzić firmie -cóż konkurencja jest wielka :-)

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Raczej niczego dobrego

Waldii

Załóż firmę i przez rok nie płać składek to zobaczysz co się stanie.Jak nie wiesz to nie pisz głupot.Mianowicie każda firma posiada konto i każdej firmie po danym okresie braku wpłaty ,Zus blokuje konto i sobie sami zabierają należną im kwotę.Więc szkoda pisać bo i tak pewnie nie zrozumiesz :-) bo jedyne co potrafi jeden z drugim to anonimowo pisać i oczerniać innych bo albo jednego z drugim zwolnili za leserstwo,picie alkoholu itp. lub nie przyjęli do pracy. :-).Sam mam firmę którą zresztą System mi chroni i niestety nie jest łatwo z podatkami i składkami ale ktoś kto nie ma pojęcia o tym to najwięcej komentuje.

Jeśli to kolejna firmo podobna działalność pani L.G.to lepiej dajcie sobie spokój z tą firmą, bo nie warto tracić nerwów i zdrowia. Na rozmowie pięknie ładnie złote góry a później same problemy. Wypłaty na raty po 100pln bo coś tam innego trzeba zapłacić a pracownik na samym końcu.

B.O.R

Widzieliście już jaką pracę zaproponowało SYSTEM SECURITY? Zerknijcie proszę was i skomentujecie czy warto się w to angażować i co o tym sądzicie. Każda opinia będzie dla mnie na wagę złota. Firma sprzatająca pilnie zatrudni osoby niepełnosprawne do sprzątania powierzchni biurowych. Mile widziane orzeczenie... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5653578?keywords=&region=

guli

Śmieszna firma.. przekręty takie robią że głowa mała..niby właściciel, to chyba już niewie czego ma sie ratować bo którąś z kolei koncesje mają..więc coś musi być nie tak! ach Żal na nich patrzeć!!

gorg
@guli

Guli śmieszny to ty jesteś,wyleciałeś za picie i chamskie odzywki do klientów więc się nie udzielaj.

a technikow to maja z lapanki bo wszystko za co sie biora to niemaja o tym zielonego pojecia

Igor
@ja

teren całej Polski to są Proszowice iokolice.Śmieszne.

Igor
@ja

teren całej Polski to są Proszowice iokolice.Śmieszne.

krzysiek

nie ma co komentować, po prostu porażka(usunięte przez administratora)

krzysiek

haahhh, ale brednie tu piszecie, pewnie(usunięte przez administratora)i to wszystko pisze albo kaze innym pisac te brednie, wiem bo to choleryk i furiat, a podejscie do klientow jest olewajace typu w solidzie czekaja na serwis 2 miesiace to unas poczekaja miesiac bo do solidu niewruca, nieplaca za karty telemetryczne i wmawiaja ze to wina ich systemu. Tyle w temacie

Gordon -GI
@krzysiek

Panie Krzystofie S,chyba dowodziłeś na meczach wyleciałeś za przekręty,tu też miałeś jako kierownik swoje 5 minut ale na szczęście szybko szef Cię rozszyfrował i wywalił praktycznie dyscyplinarnie bo byś nas zagnębił.Teraz Konsalnet stracił ochronę meczy Wisły dzięki Tobie.Czemu się nie udzielasz na temat własnej firmy którą musiałeś zawiesić bo ....Ile kasy wisisz swoim byłym pracownikom to tylko ty wiesz jeśli nie straciłeś jeszcze rachuby.Fajnie że cię wywalili.

Tomasz Więcławski

Witam,pracowałem w tej firmie kilka lat i było fajnie,zrezygnowałem bo dostałem propozycję pracy w innym zawodzie w godz.8-15.Zawsze ktoś z tylu klientów będzie niedopieszczony ale chyba nigdy nie współpracował z innymi typu Juwentus,Solid a prawda jest też taka że część klientów płaci 40 zł i myślą że mogą ubliżać wszystkim.

Jacek Molus

Od kilku lat mnie chronią zawsze są więc jak najbardziej polecam.

Wiśniowsji Janusz

Witam,chronią mnie już ładnych parę lat i nigdy ale to nigdy nie było żadnych niedomówień,podobne zdanie ma kilkunastu moich sąsiadów którzy też są chronieni przez tą firmę.Nawet technik będąc u mnie na konserwacji urządzeń grzecznościowo naprawił telewizję satelitarną więc złego słowa nie mogę powiedzieć.Pozdrawiam wszystkich -Janusz

Antek

Witam, ja jako już były klient mam inne zdanie o tej pożal się boże firmie, a mianowicie przez cały okres współpracy były jakieś niedomówienia, problemy, pretensje do mnie, obrażanie Mnie telefonicznie, włącznie z wmawianiem Mi ze nie było żadnego alarmu a w historii zdarzeń była jasno określona data i czas alarmu po nieuprzejmość i wulgarność łysego gościa z patrolu.

system
@Antek

Szanowny Panie (usunięte przez administratora),tak naprawdę firma nasza nigdy nie miała Klienta o tym imieniu,setki Klientów wiedzą że są traktowani przez naszą firmę indywidualnie a ludzie z patroli i z zarządu firmy znają każdego Klienta, więc po co wypisywać takie brednie i podając się nieuczciwie w dodatku za naszego byłego Klienta.

były

Jako były już pracownik pomijając kwestie umowy od najniższej krajowej mogę powiedzieć jedno ŻĄDNEJ WSPÓŁPRACY Z TYMI LUDŹMI,(jedna obiecuje złote góry(usunięte przez administratora)

klijent

Ludzie ale Wy pierdoły piszecie, mam styczność z ta firmą już jakiś czas i moje zdanie jest trochę inne, przede wszystkim NIESŁOWNOŚĆ pani właściciel, naobiecywała mi cudów przed montażem systemu a jak przyszło co do czego to okazało się że nie jest to możliwe

WIDER
@klijent

NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH -rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki na cuda trzeba trochę poczekać :-).

kriss

przecież pisałem 7 zł miałem na początek.

Kriss

Pracuję w tej firmie ok 4 lata,przez te lata dorobiłem się stawki 10.70 na rękę,myślę że to nieźle ale myślę że będzie może jeszcze lepiej.Startowałem od stawki 7.00.Podobno ludzie na stacji monitorowania mają po 15 zeta-może patrol też kiedyś dobije się do tej stawki.Ogólnie atmosfera jest ok, główny nacisk szefostwo kładzie na czasy dojazdów patroli i kontakt z klientami więc patrolowiec musi być troszkę towarzysko do życia nastawiony.

Zostaw merytoryczną opinię o SYSTEM SECURITY - Proszowice

• Jak się pracuje w SYSTEM SECURITY?

Zobacz opinie na temat firmy SYSTEM SECURITY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SYSTEM SECURITY?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SYSTEM SECURITY?

Kandydaci do pracy w SYSTEM SECURITY napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SYSTEM SECURITY