SYSTEM SECURITY

Proszowice

Opinie o SYSTEM SECURITY

Natalia

Każdy ma prawo tutaj do wyrażenia swojej opinii @żenada, na forum pojawiają się zarówno pozytywne i negatywne komentarze. Należy jednak pamiętać, że najbardziej wartościowe komentarze to te z argumentami. Więc zawsze warto swoją wypowiedź uzasadnić.

Marcin Skolimowski

Pracuję 2 rok i zawsze mam wypłatę więc jakieś bzdury wypisujecie...Ale myślę że niezadowoleni pismaki to ci którym się pracować nie chce(czy się siedzi czy się leży stówka dniówki się należy)...Ale nie w tej firmie chłopcy...Ale jeśli znacie taką firmę w której płacą za zbijanie bąków to dajcie znać :-).Powodzenia dla wszystkich nierobów i alkoholików piszących na tym portalu :-)...

Jan

Ta firma to dno mialem nieprzyjemnosc z nimi wspolpracowac pieniedzy nie wyplacaja na czas . Trzeba sie ciagle prosic o swoje , a ta cala szefowa Lidka to oszustka . Niemoge sie nadziwic z kad te pozytywne wypowiedzi na temat tej firmy czy oni sami to pisza . Bo naprawde szczeze NIE polecam ani pracowac ani z nimi w jaki kolwiek sposob wspolpracowac

Damian
@Jan 10.03.2017 08:43

Kolego masz 100% rację, też się na ciołem a ta cała Ludzie parę lat temu i mam dokładnie takie same zdanie o tej pseldo firmie, a opinie to raczej sami sobie wpisują, poza tym na tym forum mozna usuwać nieprzychylne sobie opinie.

xd

Skoro zapewnione są odpowiednie szkolenia to się wcale nie dziwię, że ich oferty pracy są teraz ta popularne. Ciekawe tylko czy wypłata jest adekwatna do powierzanych zadąń, wiecie? Chętnie bym się załapał, ale na odpowiednich stawkach mi zależy najbardziej.

wlodia

Pracowałem w tej firmie podczas ochrony dni młodzieży i fajnie zarobiłem po 25 zł za godzinę.Ponadto fajna a nawet super dogadana Pani Prezes Lidia.Pozdrawiam i czekam na kolejną impre.

Roman

Witam,mój kolega pracuje na etacie i mówi że chyba najlepsza firma w jakiej pracował ,podobno nawet paczki są na Mikołaja dla dzieci ,natomiast ja czasem stoję w lokalach na bramce i muszę przyznać że dostaję lepsze pieniądze niż na prywatnej .W jednej restauracji firma płaci za 5-6 godzin 250 zł na rękę a w drugiej 200 zł .Ponadto czasem stoję jeszcze na imprezach -wszystko płacone jest prawie zawsze gotówką przed rozpoczęciem pracy(jeśli chodzi o bramki).w sumie bardzo przyjazna firma .Pozdrawiam wszystkich z f.irmy.

Żenada
@Roman 03.07.2016 20:04

Tak, jasne. Rafał znowu pozytywne komentarze nabija.... Widać przekręty ma już we krwi...

Marco

Witam,ok rok wstecz przed przyjęciem się do firmy czytałem te opinie i sam nie wiedziałem co zrobić ale pomyślałem zobaczę co będzie.Teraz jestem mile zaskoczony ,na dzień dziecka paczki dla dzieci firma funduje oraz różne imprezy np.ubieranie choinki itp. stawkę na początek dostałem 8,50 zł,teraz mam 9,00zł,umowa o prace i wypłacane praktycznie w umówionym terminie czasem 2-3 dni wcześniej.Ponadto fajni ludzie pracują z pewnymi małymi wyjątkami :-).

seba

ta dyspozycyjność polega na tym ze pracujesz 24 na jednym rejonie i jedziesz na drogi, nie śpiąc prawie wcale i tak cały miesiąc, no może parę dni wolnego, ale nie więcej niż 2:), wg. systemu to jak chcesz zarobić to pracuj cały czas, bo n tym polega premia, dyspozycyjność o każdej porze dnia i nocy

Tomek

Witam,już Ci odpowiadam,mam podstawę na umowie 2150 zł brutto a 9,5 na rękę mam za każdą dodatkową godzinę powyżej etatu.Ogólnie nie muszę pracować na innym rejonie tak jak pisze Seba Gądek chyba że chcę ale jak w każdej firmie zmiany są 24 praca/48 wolne.A jeszcze pytałeś na jakim stanowisku-pracownik grupy interwencyjnej.Ponadto każdy patrol ma pomieszczenie by móc zjeść itd. więc nie rozumiem wpisu że ktoś nie śpi :-)-biedactwo,jak Cię męczy bezsenność to masz faktycznie problem,ciekawe co w nocy robiłeś jeśli faktycznie pracowałeś :-)

basen

za przeproszeniem qurwy i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] każda inna firma tylko nie ta, oszuści i tyle, nie dajcie się namówić lidce

seba

hehe u lidki mozna pomazyc o dobrej premji ,tezaz za godzine mam ponad 25 pln, wiec cos o tym swiadczy. przez 3 lata nie mialem wiec to sciema byla, tam tylko obiecuja nic wiecej, przestrzegam was!!!!!!!, nie idzcie ta droga. SEBA

ja

podejrzewam że te pozytywne komentarze pisze ktoś z szefostwa pieniadze nigdy nie byly na czas i trzeba bylo sie o nie upominac .

jabko

PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE PARE LAT TEMU I NIEMOGE POWIEDZIEĆ ZŁEGO SŁOWA O LUDZIACH KTÓRYCH TAM SPOTKAŁEM.KIEROWNICTWO OK. JAK KTOŚ POTRZEBUJE PRACY POLECAM.

Tomek

ja pracuję wtej firmie od 2 miesięcy choć zaglądałem wcześniej na te opinie troszkę się obawiałem ale zaryzykowałem,dostałem stawkę 8,50zł na początek i umowę o pracę na okres 6 miesięcy,każda nadgodzina 10 zł.Pierwsza wypłata już za mną i jest ok,pare nadgodzin wypłacone tak jak mi obiecano,ludzie są ok ,praca super w porównaniu do jazdy w patrolach innych firm tu bardzo ważne są czasy dojazdów do alarmów i znajomość obiektów(dobrze że jest gps :-) ) ,gdyby było coś nie tak napiszę.

@Tomek 24.09.2015 20:32

Witam,w związku z tym iż przyszło mi powiadomienie o nowych wpisach i tu jestem więc tak jak obiecałem napiszę co i jak ,już trochę miesięcy pracuję ,mam umowę na czas nieokreślony,stawkę 9.50 zł.W tym czasie zostały zwolnione chyba trzy osoby ale dlatego że dwóch straciło prawo jazdy za punkty a jeden się nie wyrabiał z czasami dojazdów.Nie spotkałem się do tej pory z sytuacjami negatywnymi z komentarzy ale nie neguję że tak mogło być bo kiedyś tam firma popłynęła na jakimś dużym kontrakcie i były kłopoty.Ogólnie praca w tej firmie bardzo fajna tylko trzeba robić swoje.

ja

Byłem ich pracownikiem jakies rok temu pracowalem jakies 3 miesiace jedyne co moge powiedziec to firma kant dużo obiecują a nic nie robią nawet całej wypłaty nie otrzymałem. obiecywali umowe a zadnej nie dostałem. kontakt z pracodawcą ograniczony jeśli tylko czegoś chcesz to nie odbierają telefonu. zdecydowanie nie polecam zmarnowałem czas i pieniądze ledwo za przejazdy mi sie zwróciło

lokator

system security to firma sprzątająca

lind

a Radek Prokop sprzedawał obiekty Argosa !!!!!

znawca temat
@TROOPER 24.06.2015 15:22
HM,SKORO WIESZ LEPIEJ TO TWOJA SPRAWA ,MOŻE ZAŁÓŻ FIRMĘ I ZOBACZYMY CO Z NIĄ BĘDZIE,MOŻE SIĘ PODPISZ NAZWISKIEM SKORO TAKI INNF...

Ale pan Rafał P. błysnął kulturą osobistą i mądrością,zresztą jak to ma miejsce zawsze w jego pseudo mądrych wypowiedziach, aż strach się bać tej pseudo firmy

TROOPER
@znawca temat 24.06.2015 22:43

HAHAHAHAHAHA,NIE CHCESZ SIĘ PODPISAĆ TO INACZEJ CIĘ NAMIERZYMY.

Życzliwy

Widać po odpowiedziach na opinie ludzi jaki poziom reprezentują właściciele tej firmy, cwaniactwo, wulgarność i brak szacunku to ich główne cechy.

SYSTEM
@Życzliwy 22.06.2015 09:55

Witam,o tym mogą decydować nasi Klienci(których zresztą przybywa z dnia na dzień) a nie ludzie którzy wypisują anonimowo komentarze bo są hejterami,zawiedzionymi zwolnionymi byłymi pracownikami lub przedstawicielami konkurencji którzy pomimo wszelakich starań nie mogą nas kupić.

Ewa

Aby uzyskać dane klientów od operatora telekomunikacyjnego trzeba mieć nakaz - ochrona danych osobowych i żadna szanująca się firma nie da adresów swoich klientów osobom postronnym. A co do szyszki to naruszenie nietykalności cielesnej.

trooper
@Ewa 20.06.2015 20:13

a ja myślałem że przyjemność :-),ponadto pani nie jest żadnym klientem portalu gowork.pl,nakaz to trzeba mieć na przeszukanie mieszkania.Ale pani Ewa to radca prawny męczenników więc wie lepiej :-) , zamiast zajmować się facetem to się będzie udzielać i wypisywać głupoty że ciężko jest zdobyć adres IP :-)

trooper

SZ.P EWO za pakowanie szyszki w oko kakaowe nie ma paragrafu ale firma powinna wystąpić do admina o adresy IP lub przy zmiennym IP o adresy MAC i wszystko będzie wiadome co,kto,gdzie i na czyje zlecenie wypisywał to wszystko.

BIKE

Hm a ty ciągle bezrobotny od ostatniego?Może stań przed Dudkiem i mu to powiedz jak taki cwaniak jesteś,jednak myślę że strach ci na to nie pozwala a pisząc tutaj myślisz że jesteś anonimowy?Obyś się kiedyś nie zdziwił że tobie zapakuje tonfe lub szyszke w tyłeczek -hahahah :-)

Ewa
@BIKE 19.06.2015 18:51

Oj czyżbym tu pogróżki widziała, nieładnie, admin powinien się tym zająć i pousuwać te obraźliwe wpisy bo to pod paragraf podlega.

T

Haha, mam wkleić pismo z ZUS-u o braku płatności?, raczej nie możliwe w tym portalu. QA co do wypowiedzi "Mati"-ego to na w 100% racje.

T
@larson 19.06.2015 08:48
haha,I takie masz dowody :-),piszesz bo cię pewnie wywalili na zbity pysk za nieróbstwo i brak ogłady itd. a teraz się odgryzas...

Widzę że wypowiedź bez obrażenia kogokolwiek to chleb powszedni. Kultura osobista nie boli, tylko trzeba ją mieć, a Tobie jej brak.

larson
@T 19.06.2015 18:10

oj za to ty masz tej kultury tyle że głowa mała a i inteligencją również nie błyszczysz co widać po wcześniejszych wpisach :-)

lol

zanim napiszecie coś to się zastanówcie ,bo nie wiecie nic

Mati

W System Security jest duża rotacja, ciągle są przyjęcia nowych osób.Ktoś, kto pracował w SS wie, że tylko na rozmowie kwalifikacyjnej jest w miarę normalnie, natomiast później jest tylko gorzej dlatego taka duża rotacja pracowników. Nie polecam.

TIMS

haha a ja mam dowód że masz co miesiąc okres i używasz tamponów OK :-)

gorson

Jak masz jaja to pokaż ten dowód ,chociaż wątpię w te jaja i ten dowód.

Marcin Waldzisz

A ja zdecydowanie polecam. Pracowałem tam dość krótko bo trochę ponad rok i powiem że zabawy dla dzieci pracowników są organizowane typu-ubieranie choinki,paczki dla dzieciaków oraz na pewno sponsorują dzień dziecka w Kocmyrzowie gdzie każdy z pracowników może przyprowadzić dzieciaka by wybawił się do woli za free.Ponadto jak się robi swoją robotę to jest ok z szefostwem ale jeśli się ściemnia to kiepska sprawa,szybko są to wstanie wykryć bo ogólnie duzo spraw ,kontakt z klientami ogarniają sami .

Artek Kozynacki

Hm,pracuję już trochę i faktycznie czasem są jakieś poślizgi ale po 100 zł to idę po zaliczkę a nie po wypłatę.Wypłaty są ok 10 każdego miesiąca i 25.Jak pisałem wcześniej są jakieś poślizgi ale bez przesady.Ponadto nigdy nie słyszałem by firma zajmowała się sprzątaniem więc pewnie ludzie z zewnątrz wiedzą lepiej :-).Pracowałem wcześniej w Justusie oraz Solidzie i też się zdarzały opóźnienia tylko z tym wyjątkiem że jak się pomylono z wypłatą na moją niekorzyść np 300 zł to się doprosić nie można było by wyrównali i jeszcze te ich kary za byle co.Tutaj jest light.Myślę że ktoś próbuje nieudolnie zaszkodzić firmie -cóż konkurencja jest wielka :-)

Raczej niczego dobrego

Waldii

Załóż firmę i przez rok nie płać składek to zobaczysz co się stanie.Jak nie wiesz to nie pisz głupot.Mianowicie każda firma posiada konto i każdej firmie po danym okresie braku wpłaty ,Zus blokuje konto i sobie sami zabierają należną im kwotę.Więc szkoda pisać bo i tak pewnie nie zrozumiesz :-) bo jedyne co potrafi jeden z drugim to anonimowo pisać i oczerniać innych bo albo jednego z drugim zwolnili za leserstwo,picie alkoholu itp. lub nie przyjęli do pracy. :-).Sam mam firmę którą zresztą System mi chroni i niestety nie jest łatwo z podatkami i składkami ale ktoś kto nie ma pojęcia o tym to najwięcej komentuje.

ja

Jeśli to kolejna firmo podobna działalność pani L.G.to lepiej dajcie sobie spokój z tą firmą, bo nie warto tracić nerwów i zdrowia. Na rozmowie pięknie ładnie złote góry a później same problemy. Wypłaty na raty po 100pln bo coś tam innego trzeba zapłacić a pracownik na samym końcu.

B.O.R

Widzieliście już jaką pracę zaproponowało SYSTEM SECURITY? Zerknijcie proszę was i skomentujecie czy warto się w to angażować i co o tym sądzicie. Każda opinia będzie dla mnie na wagę złota. Firma sprzatająca pilnie zatrudni osoby niepełnosprawne do sprzątania powierzchni biurowych. Mile widziane orzeczenie... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5653578?keywords=&region=

guli

Śmieszna firma.. przekręty takie robią że głowa mała..niby właściciel, to chyba już niewie czego ma sie ratować bo którąś z kolei koncesje mają..więc coś musi być nie tak! ach Żal na nich patrzeć!!

gorg
@guli 10.11.2014 21:16

Guli śmieszny to ty jesteś,wyleciałeś za picie i chamskie odzywki do klientów więc się nie udzielaj.

ja

a technikow to maja z lapanki bo wszystko za co sie biora to niemaja o tym zielonego pojecia

Igor
@ja 07.11.2014 21:58

teren całej Polski to są Proszowice iokolice.Śmieszne.

Igor
@ja 07.11.2014 21:58

teren całej Polski to są Proszowice iokolice.Śmieszne.

krzysiek

nie ma co komentować, po prostu porażka(usunięte przez administratora)

krzysiek

haahhh, ale brednie tu piszecie, pewnie(usunięte przez administratora)i to wszystko pisze albo kaze innym pisac te brednie, wiem bo to choleryk i furiat, a podejscie do klientow jest olewajace typu w solidzie czekaja na serwis 2 miesiace to unas poczekaja miesiac bo do solidu niewruca, nieplaca za karty telemetryczne i wmawiaja ze to wina ich systemu. Tyle w temacie

Gordon -GI
@krzysiek 25.06.2014 22:32

Panie Krzystofie S,chyba dowodziłeś na meczach wyleciałeś za przekręty,tu też miałeś jako kierownik swoje 5 minut ale na szczęście szybko szef Cię rozszyfrował i wywalił praktycznie dyscyplinarnie bo byś nas zagnębił.Teraz Konsalnet stracił ochronę meczy Wisły dzięki Tobie.Czemu się nie udzielasz na temat własnej firmy którą musiałeś zawiesić bo ....Ile kasy wisisz swoim byłym pracownikom to tylko ty wiesz jeśli nie straciłeś jeszcze rachuby.Fajnie że cię wywalili.

Tomasz Więcławski

Witam,pracowałem w tej firmie kilka lat i było fajnie,zrezygnowałem bo dostałem propozycję pracy w innym zawodzie w godz.8-15.Zawsze ktoś z tylu klientów będzie niedopieszczony ale chyba nigdy nie współpracował z innymi typu Juwentus,Solid a prawda jest też taka że część klientów płaci 40 zł i myślą że mogą ubliżać wszystkim.

Jacek Molus

Od kilku lat mnie chronią zawsze są więc jak najbardziej polecam.

Wiśniowsji Janusz

Witam,chronią mnie już ładnych parę lat i nigdy ale to nigdy nie było żadnych niedomówień,podobne zdanie ma kilkunastu moich sąsiadów którzy też są chronieni przez tą firmę.Nawet technik będąc u mnie na konserwacji urządzeń grzecznościowo naprawił telewizję satelitarną więc złego słowa nie mogę powiedzieć.Pozdrawiam wszystkich -Janusz

Antek

Witam, ja jako już były klient mam inne zdanie o tej pożal się boże firmie, a mianowicie przez cały okres współpracy były jakieś niedomówienia, problemy, pretensje do mnie, obrażanie Mnie telefonicznie, włącznie z wmawianiem Mi ze nie było żadnego alarmu a w historii zdarzeń była jasno określona data i czas alarmu po nieuprzejmość i wulgarność łysego gościa z patrolu.

system
@Antek 14.04.2014 21:25

Szanowny Panie (usunięte przez administratora),tak naprawdę firma nasza nigdy nie miała Klienta o tym imieniu,setki Klientów wiedzą że są traktowani przez naszą firmę indywidualnie a ludzie z patroli i z zarządu firmy znają każdego Klienta, więc po co wypisywać takie brednie i podając się nieuczciwie w dodatku za naszego byłego Klienta.

były

Jako były już pracownik pomijając kwestie umowy od najniższej krajowej mogę powiedzieć jedno ŻĄDNEJ WSPÓŁPRACY Z TYMI LUDŹMI,(jedna obiecuje złote góry(usunięte przez administratora)

klijent

Ludzie ale Wy pierdoły piszecie, mam styczność z ta firmą już jakiś czas i moje zdanie jest trochę inne, przede wszystkim NIESŁOWNOŚĆ pani właściciel, naobiecywała mi cudów przed montażem systemu a jak przyszło co do czego to okazało się że nie jest to możliwe

WIDER
@klijent 18.11.2013 16:08

NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH -rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki na cuda trzeba trochę poczekać :-).

kriss

przecież pisałem 7 zł miałem na początek.

Kriss

Pracuję w tej firmie ok 4 lata,przez te lata dorobiłem się stawki 10.70 na rękę,myślę że to nieźle ale myślę że będzie może jeszcze lepiej.Startowałem od stawki 7.00.Podobno ludzie na stacji monitorowania mają po 15 zeta-może patrol też kiedyś dobije się do tej stawki.Ogólnie atmosfera jest ok, główny nacisk szefostwo kładzie na czasy dojazdów patroli i kontakt z klientami więc patrolowiec musi być troszkę towarzysko do życia nastawiony.

Marcin Daszyński

ok 6 lat wstecz zamontowali mi alarm który do dziś chodzi,z którym nigdy nie miałem większego problemu,monitoring i patrole działają naprawdę sprawnie,polecam

JOANNA

Zamontowali system alarmowy szybko i sprawnie,działają zgodnie z umową,kontakt prawidłowy,nie mam żadnych problemów z tą firmą

gosc

Oceniajcie firme System Security. Co sadzicie o tej firmie ??

Zostaw opinię o SYSTEM SECURITY - Proszowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SYSTEM SECURITY